• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci tak to ti bude stačit, nám dali myslím 20 plen a stačilo.
Já se mu nediví, on je to i pro ně docela záhul. Já jsem byla ráda, že nás to tak překvapilo a bylo to tak rychlý, jelikož L. to dobře zvládnul :wink:
26. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
no včera už na něm bylo vidět jak má radost, že bysme jako jeli do porodky :grinning: a zase nic :grinning:
26. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
chudáček, tak už ho netrap :slight_smile:
26. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
jdu chovat malého, nějak tam brblá...
26. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
no co já, já nic :grinning:
26. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
tak ted na prosincovkách porodila jedna holčina klučíka, přenášela dva týdny, prej bude mít určo přes 4kg jí hrozili podle UTZ, tak šla včera na vyvolání a malej má 49cm a 3400g
26. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
No ty musíš malou přemluvit :slight_smile:
Ty jo tak to se hodně sekli...
26. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
ahojte kočky,

Stelouch kašle a Martin má rýmu, tak není moc času :sweat_smile:

koukám kvůlivá gucci a vidím že zatím pohoda :grinning: gucci, plínky Ti dají nějaké látkové a do porodky jsme měla taky jedno balení newborn.. však tam nebudeš dlouho a když tak pG něco donese.. jo a nehodila bys mi odkaz na ty fotky?

leni, já mám nažloutlý výtok od začátku těhu a pořád, asi protože kojím, to jsou prý hormony, to je v klidu :grinning: určitě je všechno v pořádku.
26. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Jani: 31/12 jí budem s pG přemlouvat veverkováním :grinning:
kay: posláno :wink:
26. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
A jéje to si malá užije. To my k veverkování nedošli a L. loudí víc a víc :dizzy_face:
26. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Kay tak ať se z nachlazení rychle vyhravete...
26. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
gucci, jj, Ty jo fakt super byteček.. máte skvělý vkus :slight_smile:

jani veverkování neuspěchej. díky, no snad to bude ok, kašel s edá, větší hrůzu mám u Stely právě z té rýmy :frowning2:
26. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
kay: díky :wink: ... s tím kašlem je to vopruz teda, chudinka, to jsou pořád ty přechody počasí
26. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
jo Jani, to jsem chtěla ještě, jak oblíkáš Kubajse ven? resp. v čem jel z porodky?
26. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Zdary baby,
no nějakou fotku dodám až je stáhnu z foťáku.
U nás už druhá noc první vstávání až ve 4,30 hod a včera jsem šla spát brzo už asi v 23 h a tak jsem spala 5,5 hodiny v kuse a normálně já nemohla do 5,30 h zabrat, jak jsem byla vyspalá.
Dvojky mají teď naprosto úžasné období skoro celý den nezabračí, pořád se smějou je to úplně super. A dneska jsme byli u našich a mámy Vašek s kačkou dělal kraviny, lochtal jí fousama a hlavou na břiše ve vzduchu a ona se normálně nahlas řehtala jako blázen až se zalykala, to bylo úplně úžasné. Včera od tchýně a švagrových dostali dárky snad všechno od FP, takže spotřeba baterek bude dost velká. Mají cd přehrávač, mluvícího psa, vibrační myš, takovou kouli, mluvící telefon,pak takovou knížku na stojánku.......všechno to píská a hraje a mluví to za chvilku vyhodím z okna :grinning: Ještě zítra přijde táta to dostanou další dárky takové to "chodítko" co jsem sem dávala odkaz a já si objednala kromě parfému ještě i parní hrnec na příkrmy a budu je dělat, se na to docela těším.
Leni, jasně je to cysta a cca. za 8 měsíců se zvětší na 50 cm. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
Mel: to musí být peklo takové noci. Já to zatím nikdy nezažila, ale dokáži si představit jak pak tečou nervy....
Puzzi: P. ti dal fakt vtipnej dárek :grinning:
Já dostala raketu na tenis úplně suprovou jak designově tak technicky mám z ní fakt velkou radost.
Jani, ještě chvilku si bude asi muset L. počkat,hlavně jsem zvědavá jestli i po 6N budeš mít stále stejnou chuť. :wink:
JO, přišla jsem na pozitivum nekojení, přestala jsem po nocích žrát sladké!!!!
26. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Gucci z porodky jel v dupačkách a takovém tom fleezovém overalku, co jsme koupili v polsku. 2 čepičky a rukavice.
Jinak teď mu ven dávám ještě fleezovou mikinku pod ten overálek a je to ok.
Tetesko ty jo ty tvoje noci jsou úúúúžasné, ale já si nemůžu stěžovat, K. teď spí taky dobře.
a dárek jsi dostala skvělý, přesně pro tebe :wink:
No a ne veverkování po šestinedělí jsem zvědavá :fearful:
26. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
tetes: tjo super dárek ta raketa, to bylo překvápko?
jani: aha, takže stačí, když bude mít hG body, semišový overal a tu kožíškovou kombinézku že?
26. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
jj, bylo to překvápko já nevěděla ani o jednom dárku, my si to neříkáme,mám ráda překvapení a kór na Vánoce.Mi to přijde takové divné si to říkat, trochu smutné....Já ani nemám ráda takové ty praktické dárky,jakože by mi třeba P. koupil ten parní hrnec, to přeci není vůbec dárek jenom pro mě. Jenom s našima si řekneme, nebo třeba s babi oni se ptají co chceme, tak jsme si třeba u babi objednali dálniční známku,ale stejně pod stromečkem vždycky najdeme nějaké drobné překvápko....A pak mám teď hrozně velkou radost z dárků pro děti a už teď se těším na příští rok na Vánoce kvůli dětemm.....
Jani, no ono chodím několikrát za noc nahazovat a to ve dvojím podání,takže většinou to není spánek v kuse, právě mi překvapilo,jak bych dřív byla po 5 hod spánku úplně vyřízená a dneska mi stačí k vyspání. :astonished:
26. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
gucci, no podle toho jaké bude počasí,ale v autě už určitě budete mít vytopeno,když pro tebe pG přijede, takže to asi bude stačit. Kupovala jsem na www.detskedeky.cz ten teplý autobag a je to super věc,páč když někam jedu,nemusím je tolik navlékat a když přijdu do tepla,tak ho vlastně jenom rozepnu,fakt docela rpaktické.
26. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
jo zapomněla jsem napsat, že bude ještě ve fusaku v autosedačce :wink:
26. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
jinak já překvapení nesnáším, takže jsem ráda, když si sama řeknu co chcu
26. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Teri jojo mi taky stačí minimum spánku, až se divím...
Gucci my ho dali ještě do toho mininestu od Teutonie a bylo to v pohodě. Ale jak píše Terka, záleží jak bude. Pokud bude hodně mrznout, tak bude třeba aspoň přikrýt ji dekou. Ale v autě budete mít teploučko.
Já K. moc neoblíkám, i doma je jen v dupajdách.
26. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak to jsem na sebe s tím spaním zvědavá...já potřebuju tak min 8 hodin denně :grinning:
26. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
5 hodin spánku vkuse se mi jen tak nepoštěstí, já spím vkuse tak max. 3 bych řekla. Ale člověk si hodně zvykne, někdy je noc,kdy se Honzík budí často a navzdory tomu si připadám celkem vyspaná. Dneska dobrý plus ráno spal až do půl 9, to byla krása :slight_smile:
Tetes, takže máte většinu těch FP vymakaností, jo? :wink:
Gucci, my vezli Honzíka z porodky body, dupačky, čepice, kombinéza, autosedačka, v autě se rychle zatopí, záleží, kolik km pojedete.
My s P. si dáváme jako dárky vždy překvápka, samozřejmě ne že samý extra super překvápka, páč co furt vymejšlet 3x ročně 10 let, takže člověk kupuje tak nějak to samý dokola :sweat_smile: Knížky, jídlo, pití, trika, mně slony, P. buddhy, asi takhle to jedeme tak nějak dokola :grinning: Moje máma vždy chce přesně vědět, co chceme, až mě to štve, páč já co chci, tak si můžu koupit sama, tady jde přece o to vymyslet něco, ne koupit ze seznamu.
26. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak teď jsem fakt trošku nervní,přečetla jsem si článek o začínajícím těhu a píšou tam,že pokud hodnota neodpovídá týdnům,jde o tzv.zamlklé těhotenství :astonished:
to jako,že tam mimísek je,ale nevyvíjí se jo,takže jako umře :cry:
dneska jsem chytla nějakou zoufalou,blíží se pondělí a já mám strach :cry:
snažím se uklidńovat tím,že ženská,když najde na testu //,tak to bere za těhotenství a nezkoumá dalších 5 testů,nevím,co je to za zvyk testovat x krát,jestli to sílí nebo slábne,ale člověk to prostě zkoumá a asi jste nebyly jiné.
Na jednu stranu si říkám,mám pozitivní tt,MÁM!,mám hcg zvýšené MÁM!,ale nebylo na utz nic vidět NEBYLO,je mi něco NENÍ.
i když teď jsme si byli posedět,já si dala šopák,sprite a medovník a musela jsem utéct,nesedlo mi to,asi jsem to zkombinovala blbě a do toho ten kouř tam,mám nějak nacpanej žaludek,jsem pěkný prase,tak jsem tam manžela nechala s chlapama,noooooooo,doufám,že to byl dobrý nápad :sunglasses:
26. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Leni. jestli takhle budeš stresovat až do 40tt, tak to budeš mít pěkně vyplašené mimino :grinning:
26. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
26. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Bré ranka,
Tetes kup si nabíjecí baterky, jinak se nedoplatíš. :grinning: I když vlastně ony tyhle věci jsou většinou na takové ty ploché.
No já musím prostě dneska dítko pochválit - šla jsem spát ve 21,15 (už fakt asi za ty noci mrtvá), údajně kolem 22,30 řval Luky jak tur (nevím o tom), ale až do pěti nebyl žádnej dudlík!!!! Já spala 7,5 hodiny v kuse - neuvěřitelné. No teď už je teda Luky po snídani, ale je mu odpuštěno, že mě nenechal v posteli déle. :dizzy_face:
Leni klídek, zítra budeš moudřejší!!!!!
27. pro 2009 v 06:14  • Odpověz
bré ránko

mel: tak super :dizzy_face:
27. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko všem,
tak jsem testla a dnes ta testovací vylezla dříve než kontrolní :slight_smile: ,namočilo se to,lezla testovací,slabě se zbarvovala,pak lezla kontrolní a ta testovací se dobarvovala a čéééééééče vypadá to,že je silnější než z pátku,snažím se to vyfotit,ale furt mi foták dělá pípípípípííí,kurňa,baterky vybitý,tak je mám na nabíječce :grinning:

Mel,tak to jsi měla dobrý spánek :wink: ,já dnes moc nespala,pořád jsem se sebou vrtěla
27. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.