• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci,ještě držíš? :grinning:
27. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Leni: tak vidíš :wink: , super
27. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
myslím,že o proti 21.12 to zesílilo :slight_smile:
27. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
doufám,že to nezeslábne,až to uschne,ale myslím,že tohle se počítá ne? :grinning:
27. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
a co by to znamenalo,kdyby třeba za hodinu to bylo světlé jako ten z 25.12?tak je jasné,že to uschne úplně,ale mělo by to být i po uschnutí silnější ne?když to je za 2 dny,kurňa,at už je zítra 8.00,dnes bude nejhorší noc,pořád ho dole přemlouvám,aby držel :slight_smile:
27. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
ježiši co zase řešíš uschnutí proboha :grinning: ... já se poseru :grinning: ...čára tam je, sílí tak klííííííííííííííííííííííííd
27. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Gucino :grinning: :grinning: :grinning: ,se ze mě po........jo?????????? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já ze sebe taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
dobrý ráno
gucci ty voe ty napínáš :grinning: co tu ještě děláš??
Leni dnešní test už je nádhernej,neni pochyb že je to správně prosperující těhu :dizzy_face:
jinak jsem koukala že u všech se vánoce vydařily,dětičky nadšený dárkama.....
27. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
mysky: no coco, čekám čekám :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
kolik ty dneska jsi?40+1?já čekala do 40+5 tak jestli je hG stejnej lenoch jako A. tak silvestr je tvůj :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
jj 40+1 podle IVF, ale podle MS mám termín "až" 30/12
27. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
no ale pořád se ti to točí okolo toho nopvýho roku :grinning: pamatuješ jak jsi tu čerstvě po ET řikala že budeš mít první dítě v roce 2010 a plánovalas co asi dostanete od města??? se ti to fakt vyplní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
mysky: já akorát vím, že mi tady všichni prorokovali porod na štědrý den s dvojčaty :grinning: :grinning: :grinning:
ale jo, já chtěla od začátku rodit až v lednu a hG je poslušná tak drží a drží :slight_smile:
27. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
gucci to máš dobré,poslušná už v bříšku :slight_smile:
Leni netestuj furt, stejně to nemá cenu, počkej si na kontrolu u dr. zbytečně se pořád stresuješ a nervuješ, já teda jsem měla asi 4 testy do krve a pak jsem netestovala, krev je důležitější než jestli je čárka stejná, silěnjší nebo co...
my jsme včera byli na super procházce, šli jsem už dopoledne v 10 protože bylo krásně, obešli jsme jednu stranu přehrady, stavili se na výborný oběd, Vojta se i hezky vyspal a u oběda zvládl sedět v kočárku a hrát si, fakt super
jinak je čím dál šikovnější, pořád stoupá, kleká, občas se mu podaří ina 4 a péruje a taky si myslím,že do týdne si sedne, protože si sedá tak napůl, jen ještě neumí dát ruku tak aby se udržel, ale jinak už sám usedí
27. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Leni už přestaň plašit, ty testy jsou luxusní. Co by za to jiné daly :slight_smile:
Mel 7,5 hodiny v kuse, bledá závist. To já dneska po 3,5 hodinách kojila, ale naštěstí K. usínal dobře, takže jsme nakonec spali až do půl osmé :slight_smile:
Gucci opravdu porodí 1.1.2010 No uznávám, je to náááádherné datum :wink:
Mysky a jaké byly vánoce u vás?
27. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
už holky mlčím :zipper_mouth:
27. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, vzdychám tady nad testama Lenky, takový chci taky, ale 2. DC se silnou MS bych takový asi neměla, co? :grinning:
Leni, ten dnešní test je fakt bomba tlusťoch a vsadím se, že i po uschnutí je hezkej, co? :wink:
my zas měli noc! V 11 jsme šli spát a Honzík brečel po 5 minutách ze spaní, nevěděl, jak se uložit, nevim co. Tak jsem mu udělala 180 mlíka, vypil, usnul. Ve 3:30 vzhůru, seděl, stál, krize, přece nedostane další mlíko, do 4:45 jsem tam chodila jak idiot asi po 15 minutách, pak ve 4:45 270 mlíka a spal až do 7:45. Asi na to nemlíko v noci prdím, páč si na to ani po měsíci nebo dýl nezvykl a stejně nespí celou noc, tak k čemu to je? Prostě když se vzbudí víc a nebude moc zabrat, tak dostane, snad to bude jen 1x za noc.
Mel, ty dáváš v noci mlíko, když Luky probrečí třeba tu hodinu, jaks psala? Vím, že se taky snažíš odmlíkovat, možná to hrotíme a zbytečně si kazíme noci?
Krásný datum, když už, by bylo 2.1.2010, Gucci :wink: Anebo 20.10.2010, týjo, to by se mi teda líbilo :sweat_smile:
Rio, super procházka i oběd! No tyjo, Vojtík už skoro sám sedí, šikula, bude brzo v dalším levelu :slight_smile:
27. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Puzz, já mléko v noci nedávám. Dám max. napít čaje. Zjistila jsem, že nebrečí hlady a to mlíko ani pořádně nepije - max třikrát potáhne a řve dál. . . Prostě je v noci vyloženě vzhůru, když ho něco trápí. Teď dvě hodiny chrní a zaspává úžasně oběd i procházku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Přemejšlim nad těma datama a krásný bude 20.11.2011 a to budou Honzíkovi 3 roky :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Mel, aha, když Luky mlíko nechce, tak nechce. Honzík v noci takhle, jak popisuješ neřve, on sedí, kňourá, stojí, pobrekává, když přijdeme, tak vyhlíží, jestli neseme flašku, vypije plnou flašku, jestli má ale hlad? To netuším, rozhodně ale má chuť a co chce, je mlíko. Pak vždy hned usne a krásně spí x hodin.
27. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
27. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
ale jo,je to fešák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
oni říkají,že test se má po 3 minutách vyhodit,oni vědí,proč to píšou,nikdy se nedá sledovat test po 6 hodinách,prostě tam jsou a basta fidli,věřím mimískovi,že tam je :slight_smile:
27. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
prostě se to počítá dle toho,jak vypadá hned po testování a byly ráno krásný,takže už naštěstí žádný testy nemám a věřím,že tam mimísek je a drží se :slight_smile: a tím končím debatu,ať vás nenaseru :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Ale jo, je to fešák a ve srovnání s předešlýma to musíš jasně vidět a jestli né, tak si zajdi na oční a to prioritně ještě před zítřejším UTZ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Puzzi,já mám na levý oko 6 dioptrií a na pravý 7,5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Leni, aha :sweat_smile: Tak to leccos vysvětluje, tzn. máš omluvenku od očaře, tak ještě psychiatr a můžeš si psát, co chceš a seš z obliga :grinning:
27. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
ježiš,tu ze sebe dělám ale slepou babu co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes tu byli naši,se ségrou,švárou a Sárinkou,samozřejmě blbla,radost veliká,a v obýváku pak stála u dveří a mávala s nima a najednou jí proklouzli ručičkama a dveře bouchly a z druhý strany opadla u futer omítka a to bylo dobrý,manžel to šel uklidit a Sárinka na něj,teda strejdo,cos to udělal :grinning: ,to krásně svedla na strejdu :grinning: a pak šla říct mý mamce,že nám padá baráček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahojte..

leni, testík je fakt krásnej..

puzzi, hm tak dneska v noci jsme přemýslela úplně stejně jako Ty :grinning: rozhodla jsem se dát mlíko v těch 22h cca a pak kolem té 4h když se vzbudí.. takže jsem dneska dala ve 4:15, protože jinak se Stela uspat dá, ale v tuhle dobu většinou fakt řve. y amyslím, že 2 kojení na noc je docela ok :slight_smile:
27. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Puzzi,já ti dát omluvenku,já ti dám psychiatra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se ti zdá,že píšu nesmysly jo???????
kdes to vzala?fj djfoa wejfo dkij djoewakj dklasui mm jjdiuf vkfiurzfj 5c8dls jvcudufewad 58522 kakjf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.