• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
u ségra dnes Alex pěkně kopak,tý jo,ten snad leží na příč,vypadá to,že má hlavu na jednom boku a nožičky na druhým boku,ale ten teda jel,tak jsem do něj šťouchala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
puzzi: 20.10.2010 je fakt krásný datum, ale to už asi nedám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Gucci,né jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co ty víš,třeba budeš v ten datum znova těhulka :wink:
27. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
steffi u nás vánoce taky pohoda,odpoledne jsme šli na procházku,večer jsme usadily A. s lehátkem u nás u stolu,celou dobu byla hodná,pak vydržela zcela fascinovaná čučet hodinu na stromeček na světýlka.Akorát našemu ježíškovi už asi docela dochází fantazie protože dostat ještě o jeden parfém víc tak už si to asi beru osobně :rolling_eyes: letos otvírám parfumérii :grinning: ale jinak dobrý a s ostatníma dárkama se mm trefil
puzzi tjo,noc pěkně na ho**o :unamused:
Kay noci už jsou v pohodě??to je paráda :dizzy_face:
27. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
mysky: ona je A na ty světýlka nějaká ujetá ne :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak holky, Luky se otočil už i přes levý bok, ale jaksi jsme to ani jeden neviděli. Přitom já ležela vedle Lukyho na zemi. :grinning: Tak ještě aby si vzpoměl, že umí i přes pravej, no a pak se ještě naučit přes pravej bok otočit na záda. :sweat_smile:
27. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Mysky paráda, že jste si taky vánoce tak krásně užili. A parfémy časem vypatláš :wink:
Mel velká gratulace Lukynovi k otočkám, je to šikovný chlapeček :slight_smile:
Gucci nespekuluj nad datem a už sakra poroď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Jee Mysky koukám, že Adu má přesně 4 měsíce a Kuba přesně 4 týdny..pěkné :slight_smile:
27. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
jani: ještě je čááás :grinning: , jedna moje kámoška měla prej věštecký sen a porodím zítra :grinning: , tak uvidíme
27. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Jéé tak to budu ráno netrpělivě pouštět mobil :wink:
27. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
já ale na věštby nevěřím :wink: a hlavně zítra se mi to nehodí, musím na katastr :grinning:
27. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Hmm myslím, že když se malá rozhodne, tak můžeš chtít. Víš co já věci chtěla udělat před 4 týdny :dizzy_face:
27. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
no já vám říkám, že sama do konce roku nevyleze
27. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
gucci, jo protože tobě se to nehodí co? Prvního se Ti to nebude hodit, protože budeš s pG po flámu, druhýho bude sobota, třetího neděle, čtvrtého pracovní den. . . atd. . . :grinning:
27. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ježíííš to bude fintilka, takhle na sebe nechat čekat. Po kom to asi má? :grinning:
27. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
mel: nám už žádný flám nehrozí, pG už si nakoupil nealko pivka :wink:
27. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
jani: :grinning: :grinning: no po mě nééé že jo
27. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
mel:7,5 hodiny :astonished: ty vado slintám blahem
leni, čárka krásně zesílila. Ještěže už je pondělí jinak by jsi trhla rekordy v četnosti testování
:slight_smile: Bože Leni, ty jsi fakt vošouch zaschnutej, nezaschnutej, voe pozitivní těhotenskej!!
Jsem dneska nějaká utahaná z nohejbalu, ale jsem ráda, že jsem se donutila.
Holky, chtěla jsem se zeptat nechcete některá se slevou koupit tohle? http://www.alza.cz/fisher-price-mluvici-knizka-d146412.htm?kampan=zbozi.cz Dvojky fakt dostali strašně hraček na jedno brdo.....
27. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Gucci no jasně, celej pG. Jako u nás :grinning:
Tetesko nohejbal, ty seš dobrááá!!!
27. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky
zapomela jsem pochvalit vsechny deti jsou fakt super
my mame ted fofry kazdej den navstevy
jooo gucciova fakt pekny bydlenicko ...M. jezdi do pardubek tak bych se nekdy s nim svezla jestli budes mit po 6ti nedeli naladu na navstevu
jinak docitat vas moc nestiham i kdyz toho moc nenakecate..
M. ma ted novou hru na playstation Guitar hero a to je prca hrajem na kytaru a na bici rockovy pisnicky ...fakt prca
27. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
tet: nohejbal super :wink:
teksas: no to se pak určo stav :wink: , to bych ráda

pG se čučí na Harryho, tak já to balím do ložnice a jdu si číst
tak broooooou
27. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Gucci vždyť je S tebou mě baví svět. Já jdu čučat, to mám moooc ráda.
Tek návštěvy, my máme dneska za sebou návštěvu tchýně a já jsem ráda, že je to za mnou. K teď brečí ze spaní, on fakt ještě nezvládá cizí lidi :unamused:
27. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
to je jasny ho nech..hele my jsem fakt skoro cele 6ti nedeli nemeli u nas nikoho.....a jsem rada......
ja tkay cucim ale uz jdu na rokec
27. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Mysky, Adélka je super, hodinu koukat na světýlka, tyjo, tohle se nám stát s Honzíkem, tak si myslim, že jsem zkouřená a minuta mi trvá hodinu :grinning:
Mel, za chvíli se bude Luky otáčet všemi směry, ale neboj, přijdou zas další mety :sweat_smile:
4 měsíce Adélka a 4 týdny Kubík, tak to gratuluju :slight_smile:
my byli odpo u našich, bylo to fajn. naši mají mezi jídelnou a obývákem dva schody a Honzík vždy musí potupně na 4 a vyleze, sleze, o skříň se postaví a jde. A pak ke konci návštěvy najednou přišel ke schodům, ten první je takovej malej, tak si troufnul po dvou dolů a pak najednou koukám, že jde i na druhej, my s mámou byly pár metrů daleko a jen jsme zmlkly strachy, že bude držkopád a Honzík to ustál a normálně ty dva schody zvládl po dvou :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
steffi, včra jsme byli u našich a jak to bylo dva dny za sebou mumraj,tak dvojky taky na dnešek spali blbě, plný dojmů,pořád sebou házeli....
puzzi, týžo Honzula je fakt šikula, za chvilku ti zdrhne a nebudeš mu stíhat... :grinning: a mě ten smích přejde až se to naučí dvojky :grinning:
27. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Puzz, Honzulák je borec. :dizzy_face:
No Luky byl asi ze včerejší návštěvy tak zničený, že dobře spal. Nedělám si naděje, že by to dneska zopakoval.
27. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holčiny tak koukám že guciová stále celá no nes.. a pochlub se už tím vaším výtvorem honem honem. :grinning:
No Kubík už má 4 týdny to letí vážně hrozně :grinning: A Aduš už 4 měsíce no prča gratulace broukům.
Tak jaké svátky užili jste si to holky a kluci?
27. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
teda Honzík kabrňák :grinning:
27. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Pudly, si počti pár dní zpět o Vánocích a napiš nám co vaše :wink:
Nabitej den versus noční spánek nějak moc nesleduju souvislosti, že by? To někdy zkusim se zamyslet, až bude blbá noc, co bylo den před.
27. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
dávám video na You tube jak Edi usínala na táťkovi docela mně dojala takle zmožená Edi ještě nebyla
27. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.