• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
http://www.youtube.com/watch?v=gFBK5g7HdRI tak koukněte já to pak smáznu táta je tam ve spodním :grinning:
27. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Pudly: :grinning: :grinning: :grinning: a fakt jste ji ještě šoupli do té vany?
27. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Né to už né to už bych jí nemohla udělat spí jako andílek ani nevěděla že jsem jí svlíkla a oblíkla :grinning:
27. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
puzzi, teda gratuluju honzíkovi ke schodům, to je fakt šikovnej kousek :slight_smile:

pudly, no tak chuděrka Edi.. :grinning: mě jí bylo taklíto, jsme se lekla, že se vám v té vaně utopí :grinning: jo a je děsně podobná na M. teda... :angry:
27. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
jo je celá tatínek ještě že je to holka že má po mně aspoň základ :grinning:
27. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
brý ránko,tak mi tak za hoďku vyrážíme,tak držte pěstičky,až budu něco vědět,písnu sms,bojím,bojím
tak zatím pááčko
28. pro 2009 v 06:31  • Odpověz
Bré ranko,
Leni, myslím na tebe. :wink:
28. pro 2009 v 06:34  • Odpověz
Pudly, Editka . . . no sladká, a jak se marně snažila udržet otevřená očíčka. . . :dizzy_face:
28. pro 2009 v 06:36  • Odpověz
bréééééééééé

tak mám za sebou "bezva" noc :grinning: , od 2 hod. jsem vzhůru, do 4 jsem se trápila v ložnici, pak se zvedla a šla si číst do obýváku...kolem páté jsem to na chvilku zalomila na gauči, ale nif mof...strašně mě bolí ty kyčle, to je děs (asi z té změny počasí i nebo co, páč tady nasněžilo), malá sebou od těch 2 hod. šije jak blázen, tak nevím o co jí jako jde :slight_smile:

puzzi: tjo Honzík je borec, chodit sám po schodech, šikula :wink:
Jani: tos mě ceklem dostala s Kubíkem a cizími lidmi :unamused: , jsem zvědavá na našeho kočičáka, jak to bude zvládat
pudly: zdááááááááár, no já klasicky napínám že jo, dyt mě znáte :grinning: .... tjo jsem stihla video s Edi, super, chuděra :grinning:
Leni: drž se, ale určo to bude všechno OK :wink:
28. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojte,

leni, moc držím pěsti a těším se na zprávy..

gucci, teda Ty už fakt trénuješ noci na mrňouse :grinning: už hG domluv ať se vyklube na svět, to bude mít přce super oslavy narozek v době dovolených :grinning: teda je fakt že kamoška má narozy 28.12. a je to vždycky příjemné posezení :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
Leni, tak ať to dobře dopadne a ty už nemusíš testovat :grinning:
gucci, já byla na konic z těch kyčlí taky úplně hotová,ale spala jsem teda podstatně lépe než ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba jí jde o to dostat se na svět.....
Jasně Gucci, vyhoď jí teď, tím pádem až ti přijde v 15-ti vožralá ze svých narozenin už budeš zvyklá a na Silvetra tě to už nerozhodí.
Hele, oni fakt ty děti ten velký mumraj nemusí a to bych řekla, že když byli dvojky mrňousové snášeli to lépe,bylo jim úplně fuk u koho se chovají, teď už jsou takový vopatrnější a to je celkem trénuju,aby byli zvyklý.....
28. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
ženy, to byla dneska výjimka, jinak spím poslední dobou fakt dobře...mě navíc v noci přišlo, že mi nějak děsně ztěžklo břicho...ještě tak dva dny zpátky jsem se v noci vzbudila na zádech, ale ted mě to břicho úplně dusilo jen při přetáčení z boku na bok
28. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Gucci, no asi už to klepe na pupek :grinning:
28. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
no je fakt, že dneska tam řádí neskutečně teda, se snad od těch dvou nezastavila :grinning: hyperaktivka jedna
asi dám zítra Kubíkovi k měsíčninám nevěstu :grinning:
28. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
gucci, no myslím, že se to už opravdu chystá :slight_smile: 29.12.2009 je taky moc pěkný datum :grinning: akorát ten silvestr v porodce naprd co :grinning:

tak co ta Lenka? nevíte někdo?
28. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
kay: já silvestra nesnáším, takže to je mi jedno, mě šlo o to, abych nebyla na vánoce v porodce :wink:

no taky tady čekám netrpělivě na Lenku s čím dorazí
28. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
ajo gucci, no je fakt že vánoce jsou asi horší v nemocnici.. silvestr mám ráda, ale takový ten klidný domácký :grinning: chlebíčky televize, šampíčko.. hospodské radovánky mě nějak už neberou :grinning: proč ho nesnášíš?

no já čekala,ale jdu zavřít oka, bo malá už půl hodinu spí, tak aspoň hodinkui by ještě mohla :sweat_smile:
28. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
kay: no nemám ráda takové to nucené slavení a pG zase miluje každou záminku k oslavě, takže v tom se trochu rozcházíme :grinning: ..pro mě je to normální den
28. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
gucci já myslím, že už se gucciová fakt chystá ven, bych se nedivila kdybys dnes napsala že jedeš - ale možná nás překvapí
Pudly Editka je krásná a video taky super :slight_smile:
kay a jak je na tom Stelinka s příkrmama, jí už něco? Vojta je teď úplně jogurtový, i když včera snědl fakt hodně brambor s brokolicí, co jsem mu uvařila
Tetes i když dvojky trénuješ, stejně se neubární asi období kdy se budou druhých víc bát, i když u nás je to bych řekla takové mírnější - jako je ve střehu, potřebuje čas než si druhé okouká, ale pak je už v pohodě, hlavně u nich nebrečí, ale já teda ani neodcházím pryč, aby se nebál, ale zase ho neberu rduhým sotva knikne
ale taky třeba tchýně pro to nemá cit, když tu je tak ho chce furt nosit a třeba minule se probudil a byl protivný a chtěl být u mě a ona mě ho pomalu vyrvala a když se ke mě natahoval tak že ho mámě nedá a podobné kecy, jsem jí ho nakonec normálně vzala a hotovo, protože byl fakt na pláč
taky jsme zvědavá na Lenku, věřím ale, že to bude dobrý
mel Lukášek se rozjede a cvičení mu taky pomůže
puzzi Honzík je borec a je asi opatrný na sebe co? to Vojta taky, dává si dost pozor aby se nebouchl nebo něco
jinak dnes noc šílená, v 1.30 se furt budil, tak dostal mlíko, jindy po něm usne, ale dnes do 4 nespal, furt fňukal a házel sebou, pak se poblinkal - ale on tak blinká celkem často k vůli tomu refluxu, no tak jsem ho převlekla,, přebalila, no zase nespal, usnul kolem 5 a spal do 7
teď čekám kamarádku, jinak se nám posr... auto, odešel výfuk, tak nemůžeme zavézt ani dárky švagrovi s rodinou
a kromě toho jsme pořád všichni nemocní, Vojta má ještě pořád rýmu a kašle, m. taky hodně kašlě a já mám chřipku jako vyšitou
28. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
holky,děkuji všem za palce je to tam :slight_smile: jsem nesmírně šťastná,s manželem jsme to obrečeli štěstím :slight_smile: je to krásně i vidět a je tam i ten žlout.váček,nebo jak se to jmenuje
zatím nemáme srdíčko,ale prý je to brzy,jsem ve 4.týdnu a zatím je vše tak,jak má být na začátku,další UTZ 6.1
28. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Leni: no tak vidíš, supeeeeeeeeeeeeeeer, gratulace...snad už budeš klidnější :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Gucci,děkuji moc :slight_smile:
ale byly to nervičky,ráno jsem ještě testla poslední ten proudový a testovací byla kooonečně silnější než kontrolní :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3645523&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
ale řeknu vám,na krvi to byl stres,dali mi výsledky a tam hodnota hcg jen 1000,už jsem to viděla špatně,za týden jen o 600
tak jsem šla k doktorovi,dala mu to a on mi říkal,že mi nedali celý výsledky,že tam jen napsali vyšší než 1000 a zbytek bude za půl hodiny,to se mi ulevilo,takže nakonec hcg kolem 1800 :slight_smile: a na UTz už to bylo vidět :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
leni no super, takže jsi prostě těhulka, teď už klid a užívej si to :slight_smile: gratuluju moc :slight_smile:

rio, no já si dala zase pauzu akorát jsme dávala kaši na večer. začla jsme i s obilnou. Té teď už sní průměrně tak 100ml, někdy víc někdy míň. A včera jsem ačla dávat kaši zase v poledne, aby si zvykla na jídlo v poledne.. A objednala jsem zeleninový kaše od sunaru, tak je zkusím a uvidím.. Jinak upřímně mám zatím strach zkoušet cokoliv dalšího. zkouším pití, ale to je úplně mimo, když už si dá hrneček do pusinky, tak ho má spíš jako kousátko :slight_smile: To je fajn, že se Vojtík tak pěkně rozjedl a i sedí a tak, jsem moc ráda. jinak naše tchyně na začátku taky tak jak Tvoje, pak už jsme na ni byla protivná a Stelu jsme museli učit nebát se lidí.. Teď už tchýně a naštěstí i M. pochopil, ž eto takhle nejde, takže nejdřív se rozkouká a pak zkusíme "předávku".. byly jsme 26. 12. u M. rodičů a dopadlo to dobře. Stelinka neplakala ani jednou.. a nakonec se i smála :slight_smile:

gucci a co malá?

nic jdu vzbudit šípkovou růženku, usla v 10h a ještě spí.. takhle by to nešlo :grinning:
28. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
kay: hG asi 10 min spala a ted zase řádí jak černá ruka :grinning:
28. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gucci a nechce už ven? :grinning:
28. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
leni: netuším...ale ted jsem jí říkala, at neblbne, že nemám umytou hlavu :grinning: a teprve si dodělávám manikuru
28. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Gucci, koukej už nechat hG vylodit. :wink:
Leni, super - gratuluju. :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnešní noc překvapení, mlíko vůbec, mlíko až v 8,15 ráno, nechápačka :slight_smile: Šli jsme spát v půl 11 asi, Honzík se vzbudil až ve 3, už to je super. P. tam šel ve 3, ve 3,15, ve 3,30, už to vypadalo, že dáme mlíko a Honzík najednou usnul. A spal a spal a spal a vzbudil se až ráno po půl 8, hrál si tam tu svou půlhodinku sám a až pak jsme mu donesli mlíko. Takže vydrží od večera do rána bez hladu, tak nevim, ale uvidíme, každou noc to zhodnotíme, jak to půjde nebo nepůjde a mlíko v nejhorším dáme.
Pudlynino video už je smáznutý, škodá :frowning2:
Gucci se zas "parádně vyspala", já nevim, že ti to za to stojí vydržet do toho ledna, ale co už, už o je za pár :wink:
Já Honzíka taky celkem trénuju na mumraj a jiný lidi a jsou dny a chvíle, kdy mu to někde vůbec nesedne a člověk neudělá nic. Pak jsou blbý velký oslavy, hodně dospělých lidí na jednou. Ale třeba k našim do náručí vysloveně chce i z mýho náručí, můj táta Honzíka hodně nosí a Honzík to ví a už ho vidí a ruce nahoru a už si diktuje, kam s ním má děda jít :grinning: Pak se nechá Honzík chovat od tchýně, od mojí plzeňské babi. U ostatních je nesvůj po chviličce a chce dolů.
Já mám silvestra ráda, jako Kay, doma v klídku, jídlo, pití, s dítětem nemusíme nic měnit :sweat_smile: Já jsem jako pG, miluju každou záminku k oslavě :sweat_smile:
Rio, Vojta se tak krásně rozjedl, to je paráda!
Jj, HOnzík je hodně opatrnej, třeba i malej schod a mohl by to zkusit a lákáme ho a on tam stojí a jen tak poklepává nožkou a neodhodlá se. Včera u našich ty dva schody nechápu doteď, jak se odhodlal, jinak jsem ráda, že je rozvážnej.
Vaše dnešní noc horor, Rio, snad se to nebude opakovat..., asi i kvůli tý rýmě, achjo.
Leni, hurá, gratuluju, paráda, tak seš na chvilku uklidněná :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
gucci, no tak to aby sis tu hlavu umyla... :wink:

puzzi, no třeba se ´Honzík rozhodl a zhodnotil, že to zmákne.. :slight_smile: a navíc je to asi jiné, když si to může zkusit sám v klídku, než když na něj někdo kouká a sleduje jak to zvládne :grinning: já mám na silvestru ráda takové ty scénky v tv, jak s ejim třeba nepovedly zprávy, jak se překřekli a tak, to je pro mě vtipný.. jinak nějaký estrády nemusím, ale pravda s dítkem človk nic měnit nemusí.. akorát ty rachejtle, aby byly daleko :slight_smile:

leni a už sis počítala kdy máš TP? :grinning:
28. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
jj kay: chudáci pejsáni co s těma petardama :angry:
puzzi: taky si myslím, že když se nikdo nedíval, tak se H rozhodl, že to zkusí bez obecenstva
28. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.