• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Kay, estrády v TV aneb Silvestr na Nově taky ráda nemám, jako ty mám ráda třeba SIlvestrovské zrpávy a pak různý pořady v silvestrovském podání a tak. Ale písničky trapný a zpívající herci a dechovka k tomu, to neeeeee :grinning: Koukám, co budou dávat letos, nic úplně extra, no uvidíme, asi to jistí hodně Prima anebo si pustíme něco na DVD. Naši mají satelit a na silvestra prej dávají leckde nějaký koncerty, to nemusí bejt špatný, ale to máme smůlu.
28. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
jé tak to bysme asi mohly slavit silvestra spolu :grinning: máme to úplně stejně.. :grinning:
28. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Jinak petardy tady v okolí myslim loni moc nebyly, což je celkem škoda, ráda na to koukám. Jsem zvědavá na silvestra, kdy půjdeme spát. Asi brzo, v 1-2, já nevydržela do rána ani dřív a teď už se mi ani nechce, páč ráno vstávačka :sweat_smile: Počkat, jdu spočítat, kdo bude mít službu o silvestrovský noci na Honzíka, dnes měl P., takže... haha, takže to vychází na něj, ten se má :grinning: By mě pak ráno na novej rok mohl nechat vyspat :grinning:
28. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kay,co je to TP? si ze mě děláš srandu a je to určitě termín porodu co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
koukám,že jsem tu vyhlášená cvokařka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem vás v rychlosti prolítla.
Nejdřív obrovská gratulace Lenči. No vidíš ty plašidlo..JE TO TAAAAAM :grinning:
Gucci jsi mě úplně dojala tím, že bys dala K. k měsíčninám nevěstu, to by byla velká krása.
No nic, jdu nakojit a jdeme ven. Ještě probleskuje sluníčko, tak ať si ho užijem.
28. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Steffi,moc děkuji :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
puzzi, miluju ty vaše služby.. to jako máte fakt jeden den jeden a druhý den ten druhý? já zírám, já chci taky takového chlapa :angry: klidně mu budu kupovat i buddhy :rolling_eyes:

leni no srandu si nedělám ale je to termín porodu.. :grinning: dyť to bylo první co jsem si počítala, když jsem zjistila že to vyšlo :grinning:
28. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
jj Leni, já si podle TP plánovala i IVF :grinning: :grinning:
Jani: užijte si prochajdu :wink:
28. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
no tak to koukám,že jsem pozadu,ksakru,tak jdu počítat,aha,jo,hmmmmmmmmmm,takže konec srpna 2010 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
28.8.2010
28. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
no kuáášný datum :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
leni no krásný :grinning: já si teda taky ivf plánovala zhruba podle TP :grinning: pak jsem počítala jak jsem zjistila že to vyšlo přesně.. ale jak vidíš, tak TP je stejně jen velmi relativní :grinning:
28. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
kay: tak to máš dobrý, že ti to vyšlo...já chtěla jít na IVF o měsíc později v květnu, abych rodila na přelomu leden/únor, ale pG měl zrovna letět do Ameriky a už to nechtěl přesouvat o další měsíc, tak božužel fánoce :grinning:
28. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
gucci, no já to taky musela plánovat s ohledem na M. :grinning: protože ten má ten festival v půlce srpna a před tím bych po něm nemohla nic chtít, navíc jsme tam měla mít brigádu, takže jsem to naplánovala až po tom.. ale měla jsem dlouhý protokol, takže jsem měla už injekci na umělý přechod v sobě.. chtěla jsem aby se malá narodila zhruba jako babička, resp aspoň jako blíženec.. :grinning: no a je to býk jak vyšitej.
28. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
No já býka chtěla, takže nechápu proč jsem byla tak zničená, když se mi kvůli cystě odložilo IVF a pak to tudíž na toho býka vyšlo. I když teda v jedné domácnosti tři býci, to bude sranda. :grinning:
28. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
my jsme teda matky, takový plánování :grinning:
28. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
28. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Mel,hezký fotky, Lukýn musel být ale hodný,takových dárečků :slight_smile:

Kay,Gucci,tak alespoň v něčem jsem poslední,že neplánuju termín porodu :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem hrozně štastná,že to vyšlo,teď ještě srdíčko,aby bylo a budu si užíva krásné těhotenství,i za to zvracení mi to stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Leni jo, Luky byl nejhodnější. Už od loňských vánoc je Luky nejhodnější. :grinning:
28. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
leni a kdy jdeš na další UTZ?
28. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
mel: luky dostával dárky už loni jo?
28. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
dnes jsem úplně jiná než v týdnu,jsem taková spokojená a penízky,co byly našetřený na KET půjdou do škatulky na mimíska :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Gucci,na další UTZ jdu 6.1
28. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
jé no to je už příští týden, tak super
to jde i Mili na to imuno tuším
28. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
ale nevím,jestli bude vidět srdíčko,prý se objevuje až do 8.týdne jo?,já jsem asi 4tt+6,co já vím,jak se to počítá,to jsem jen zaslechla u dr :grinning:

tak hlavně,aby to Milu dobře dopadlo a už se taky dočkala,moc jí to přeju !!!!!!!
28. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
no to je hodně individuální to srdíčko, já ho měla už v 5-6tt
28. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
příští týden už bys ho mohla mít...a počítá se to podle poslední MS
tak uvidíme,snad se objeví a když ne teď,tak třeba za další týden :slight_smile:
já měla poslední MS 13/11 a to mu nějak nevycházelo už minulý týden,minulý týden jsem byla 39 DC,teď jsem 46 DC,tak já nevím,ale mám dlouhý cykly a pravděpodobnost otěhotnění bylo mezi 5-8.12,to jsou výpočty co :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
v tom aby se čert vyznal :grinning:
28. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.