• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no tak ono ti to tak nějak vychází, akorát že máš ty nepravidelné cykly tak to nejde moc přesně spočítat
28. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
a co to je to 4tt+6 nebo 5tt+2?já myslela,že to je vždy na ty týdny,buď 4.týden atd
28. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
tjo, jak bych ti to polopatě vysvětlila :grinning:
já měla např. poslední MS v sobotu 21/3...takže v sobotu 26/12 jsem byla 40tt+0, v neděli 27/12 už 40tt+1 atd. atd., a to znamená, že je to už probíhající 41tt
takže dneska jsem 40tt+2 (dny)
chápeš? :grinning:
28. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Jani: mělas něco sebou v porodce co se ti fakt hodilo? já jsem si ted dobalila tu tašku, tak abych na něco nezapomněla, ale jela jsem podle seznamu co má PCE porodka na netu
28. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
gucci, vem si polštářek.. :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
polštářek? jako malý? na co?
28. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Gucci hodil se mi polštář, ty nemocniční jsou strašný, jsem na něm vůůůbec nemohla spát. Pak určo aspoň 3 ručníky, jelikož se budeš sprchovat xkrát denně a většinou ručník nestihne uschnout nebo ho budeš mít brzy od krve. Boty do sprchy jsou taky super. A pak se mi hodil paralen a ricinus communis :slight_smile: A samo kalhotky po porodu, to je asi vše, co jsem potřebovala.
28. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Leni určo příští týden srdíčko bude, já byla na 1. UTZ v 5+4tt a byl jen žloutkový váček a o týden později už bylo krásné srdíčko.
28. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
tak nemocniční polštář už mám odzkoušený, ručníky i botky do sprchy mám sbalené a na co je ricinus?
28. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
aha na tvorbu mléka
28. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Leni moc blahopřeji, tak vidíš a srdíčko určitě bude brzy
musím se pochlubit, Vojta si dnes úplně sám sedl :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
gucci, jj jak píše Jani, měla jsem polštářek, jsem zvyklá.. s tím komunistou to moc ze začátku nepřeháněj, já tam pila kojo čaj a komunistu jedla a pak mi zatvrdla psa, bo se tak moc nalila.. ale jefakt, e Stelinka toho moc neodpila.. :grinning:
gucci, ručníky jsme měla jeden na spdek a jeden na vršek na doporučení, abych něco nechytla do prsou amohla kojit a je fakt, že ani většinou neuschnou, M. mi pak nosil každý den nové. ale já tam byla dýl, to je fakt.

rio, moc blahopřeju to je šikulák.. :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
jé rio, to je šikulá :dizzy_face:

no kojo čaj mám sbalený, homeopatika zatím nechám být, uvidíme jak nám to kojo půjde, snad jo
28. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Rio gratulace, Vojtíšek je šikulka..
Gucci kojo čaj nám vařili v porodce, tak ten jsem neměla. Ricinus jsem začala brát 2 den a 3 den jsem měla krásně mlíko a malej krásně pil, takže já jsem s tvrdnutím neměla problém..myslím, že hG bude pěkně sát, jelikož bude dost velká
28. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
no jo Jani, ale tak já to nechci brát jen tak sama aniž by mi k tomu homeopat řekl jak se to má brát a tak, abych něco nepokazila
28. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
jinak na prosincovkách už zbýváme porodit poslední tři, takže medaili mám jistou :grinning:
28. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Gucci,u tebe to s těma počtama chápu,ale u sebe ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Gucci já se na to ptala homeopatky a říkala mi, že se to standardně bere 2x denně 5 kuliček. a neboj tím nic nepokazíš, já hoberu furt a mlíko bych v noci mohla rozdávat.
Jejda toto uteklo a že vás bylo :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Jani: aha, tak já se na to zítra v lékárně zeptám, díky :wink:
jj, je tam tuším ted 38 matek
Leni: no já mám klasické cykly 28dní
28. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Gucci :angry: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
no a já 43-47 heč,ale jednou jsem měla 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Leni: si to nastav v pasu, schválně co ti tam kůn hodí za termín
28. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
rio, to máš určitě pravdu s tím báním,právě říkám, že dvojky trénuju,ale stejně u jsou občas nedůvěřivý.....Ale třeba kámošky malá to vůbec neměla, tak jsem zvědavá.
leni:super,super, super. blahpřeji.
kay:ani nevíš jak ti závidím ten Stelinky denní spánek. Dvojky fakt dají max. 40 minut. Ufffff.
Mě Silvestr moc nebere přijde mi to takové povinné oslavování a stejně dokud nebyly děti,tak jsme vždycky jezdili na týden na ten srub do hor a zákonitě jsme se všichni ožrali 30.12.jásali do 6 do rána a na Silvestra jsme byli mrtvý. Prtostě člověk si nenaplánuje,kdy zrovna se bude bavit a kdy ne...
Kay, Stelinka má fakt megakřehkej spánek,takže jí ty rachejtle asi vzbudí,co? Tady už pár rachejtlí proběhlo a dvojky ani ťuk, fakt ani ten mixér,když už spí a to ani přes den.
:confused: A pro zvířata jsou ty petardy fakt debilní, naše Bekyna se vždycky tak strašně bála, 40 kilové tele a klepala se jak ratlík,chuděra.
JO, to jsem vám chtěla říct jak mi v baráku nasrali,dole na dveřích cedule jako kráva. Dne 23.12. se ztratila tříbarevná kočička zavalitější postavy jménem TErezka. P. se mohl ztrhat smíchy, debil jeden. :angry: :grinning:
Šiši, tak to já vůbec nepočítala TP,když jsem stimulovala, strašně dlouho mi to ani nenapadlo,kdy to bude....
Mel, Lukýnovi to sluší jak je ostříhanej.
Leni, spíš bych tipovala, že ještě srdíčko nebude. Ale ono pak najednou je ze dne na den. Myslím, že to tak měla Myskyva.
Gucci, doporučuji na očistky obyčejné vložky, měla jsem always a byla jsem spařená jak jetel :unamused: ,takže fakt ty klasické staré.A taky jelení lůj.
Rio, super s Vojtíškem.
My byli dneska na rehábce a asi dobrý,páč máme pořád ten jeden cvik. Kačenka už prý všechno dohání,takže odpovídá věku narození, tzn. rehábka jim odečítá měsíc o který se jakoby narodili dřív. Míša je pasivnější,ale hodně to bude dáno i takovou jeho povahou,páč on si fakt vystačí s ručičkama nebo jenom kouká okolo sebe a směje se. P. už říkal, že to není možný, že musí v noci hulit travku,jak je teď pořád vysmátej.
Jdu ozkoušet parní hrnec a zkusit ovocné příkrmy.
Gucci, těch homeopatik se neboj,ale brala bych je až podle potřeby. Já je ze začátku nebrala a měla jsem mlíka i tak strašně moc,ale fakt hodně. Řekla bych, že nejvíc z těch 45 ženskej co tam byly,podle toho co jsem nosila odstříkané do lednice a to jsem byla po císaři,kdy se mlíko tvoří až později.
28. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
tetes: ty voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se tu klátím smíchy s tou kočkou a pG na mě čumí jak na blbečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vložky porodní mám a na Labellu jsem závislá, takže to mám taky :grinning: :wink:
28. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Ty jsi taky blbá jak troky,viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Přijde ráno žena do práce a zasněně se chlubí kolegyním:
"Tedy, holky, já jsem tak nádherně unavená, ani se mi po včerejším
ečeru
nechtělo vstávat. Představte si, po tolika letech manželství, to tedy
bylo....
Nejdříve tříhodinová předehra, pak dvě hodiny krásného milování a pak
si manžel se mnou ještě hodinu povídal....."
Přijde ráno chlap do práce a říká kolegům:
"Kurva, chlapi, to byl zas včera den......nejdříve se mi tři hodiny
nechtěl postavit, pak jsem se dvě hodiny nemohl udělat a nakonec jsem
hodinu nemohl usnout......"
28. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
tjo až mi slzy tečou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
hahaha, no zase tak vtipný to teda nenííííííí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ještě navíc mám tříbarevný melír (různé hnědé),takže blbeček pronesl něco ve smyslu,jak to teda sedí..... :angry: :grinning: :grinning:
A ty už si uklidnni tělíčko bo porodíš. :grinning:
28. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
no fakt si mě pobavila teda, to už jsem se dlouho tak nezasmála :grinning:
28. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Tetes, ty voe. Ty zase perlíš. Míša prý kouří trávu. . . . :grinning: No Luky když jsme byli u našich, tak byl u prababičky na klíně a řehnil se až se zalykal. Přitom ho jen měla na klíně. :sweat_smile:
28. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.