• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
už ti někdo řekl, že máš blbej smysl pro humor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel, to né já, to řekl P. Jestli se nesmál vám,dyž na vás konečně pořádně viděl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
28. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
gucci, jj, mě ty prsa zatvrdly hlavně protože malá nesála a mi nešlo odstříkávat, resp mi to nikdo nevysvlětlil.. to byla vyjmka..

tetes :grinning: :grinning: kočka fakt dobrá.. hulení taky vtipný.. jo no to je jediný co mě tak ještě realtivně těší, že Stelinka takhle pěkně spí přes den.. :slight_smile: to věřím že to musí být mega náročné, kdž si schrupnou jen na pár minut. Stela občas o to míň spí do rána, že třeba dneska vstala v 6h.. ale já ji ignorovala až do kojení v 6:45 a pak jsem se snažila do 7:30 a pak už to nešlo.. :grinning: a je pravda že dneska zase na stavbě makali a normálně ji nevzbudilo ani to mlácení, a petardy už tu u garáží taky zkoušeli a dobrý.. nevzbudila se ani tím, takže se asi budila prostě tím, že věděla že jsem přišla já, že ji to budilo kvůli tomu. hele a hoď ten účes do alba :wink: , já bych ho chtěla vidět..

Martin dostal k vánocům domácí kino, resp ty repráky, ještě dvd Bathory no a zjistil, že nemáme dvd ani tv v 5.1 takže dneska si pro jistotu koupil ještě jedno dvd :angry: hlavně že nemáme prachy že.. :rolling_eyes: teď to tady dává do kupy a nejde mu to..
28. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
leni gratulace ...ja mela srdicko a z nekdy 6+6tt bo tak nejak
ty voe teri ty mas tribarevnej melir????? :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
gucciova ja nepotrabovala nic jen obleceni pro olouse hodne blinkal hnedy blitky jak mel zkazenou plodovku ..jinak jsem mela vsechno ..ani na sladky jsem nemela chut
ale ricinus doporucuju jako hlavni vybava....jo a je fakt ze rucniky
teda mel lukys je fakt hezkej ostrihanej ...jhsem zvedava kdy se odhodlam ja? ma rad sasulu?
28. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
aha tak to ctu ze ho mas tribarevnej :slight_smile:)blby nooo :slight_smile:))
jo a odsvacka by mi bodla ja male kozy jak betony velikosti 4..oliver to vubec neumel ze zacatku a ja mela rozkousany prsa jako blazen
ten nas rostak se naucl prskat pri jidl takze jidlo vsude ..a on desna prca
jo a ma ZUB
28. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
jé tek, gratuluju k zubu :grinning: Stela si při jídle taky teď začla vykládat, ale spíš tak jako že jí to šmakuje. při každém soustě to teď žbrblá :grinning:
28. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak díkes ženy za rady, na ten ricinus se zítra zeptám :wink:
tek: gratulace k zubíku :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tetesko, tak teď jsem se tu 5 minut tlemila, až mi tekly slzy. Kde ty na ty hlášky chodíš, se z tebe jednou pos... :grinning: :grinning: :grinning:
Tek gratulace k zubíku a teď bude prča v koupelně při čištění zoubků :wink:
Mel Lukymu to strašně sluší a jak je vysmátej, nádhera. Úplně se změnil...
28. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jo Gucci a ještě co mi L. furt nosil byla voda. Já měla furt takovou žízeň, že jsem vypila snad 6 litrů denně.
28. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Leni, termín porodu jsem si taky hned počítala :slight_smile: 28.8. je narozená myskyna adélka nebo tak nějak, že?
Tetes, vtip úplně super :grinning: Hulící Míša :grinning: :grinning: A nejlepší je ten inzerát na kočku :grinning: :grinning: :grinning:
Rehábka super, kačenka je akční šikulka a Míša je prostě pohodáš, ale stopro je taky úplně v pohodě. Ty pokroky fyzické dětí určitě i hodně souvisí s jejich povahou, když chce dítě hodně zkoumat, má větší motivaci pilovat pohyb, než když je spokjojené na místě a koukající.
Holky, já se tak těším na jaro. Už teď je to fajn, jak Honzík venku chodí, už ani moc nepadá, ale není to ono, ruce v rukavicích schovaný v rukávech, taže nic nesebere, neohne se, jen takovej nemotornej v tom všem oblečení, už chci jaro!
28. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Jo, to jsem zapomněla, Mel, Luky je super, nádherně se usmívá a ta poslední fotka vypadý, jak když stojí u skříně, až pak mi došlo, že ta fotka není otočená :wink:
28. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jo Puzzi mi připomněla plánování TP. To já ho plánovala asi tak, že jsem přišla na 2. konzulataci do Podolí a Řezáčová mi řekla, že teda začnem stimulovat a já na ni koukala a říkala ji, že jako bych ještě tak 2 měsíce počkala a ona na mě na co chci jako čekat, že mladší nebudu. No tak jsem si vše vyzvedla a až pak jsem zjistila, že pokud se to povede, tak by se to mohlo narodit na mé narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Joo a pochvala dvojkám, jsou to šikulky. To my trénujeme zvedání hlavičky, ale K. je neskutečnej lenoch, raději kouše plínu :grinning:
28. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jako já nevím ty voe, já to sem napsala jenom tak mimochodem a celá diskuze se výborně baví. Bezva. :angry: :grinning: :grinning: Kačeny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak ovocné příkrmy hotové, P. hodně pomáhal jsem mu pak děkovala a on na to, no vždyť to jsou snad i moje děti,né! Tak mi to přišlo milý.
28. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Je to hezký poděkovat si navzájem, i když jsou to naše děti obou a naše domácnost atd., si myslim, že když si partneři navzájem občas za něco poděkujou, že pak mají oba motivaci víc dělat :wink:
Tetes, zavařovali jste ovoce, jo? Jste nějaký dobrý, ne?
Steffi, skoro ti to s těma narozkama vyšlo :wink:
28. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Puzzi, my si děkujeme pořád a víceméně za všechno,já tak byla vychovaná za vše děkovat,poprosit někdy to až moc přeháním. Ale mám to jako automatiku,když chci něco podat, poprosím a poděkuju......vůbec s neumím představit říct :přines mi to. Určitě máš pravdu, že je lepší se k sobě chovat hezky a slušně,víc to motivuje. to víš novej parní hrnec,tak se to musí využít.
28. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Tetes, já jsem taky prosící a děkující typ a docela jsem to už i přenesla na P., dřív mě to na něm hrozně dostávalo, že žádal bez slova prosím, ne že by přikazoval, ale to slovo mi tam chybělo. Já třeba děkuju v krámu na pokladně, nebo když kupuju u pultu "prosím 10 deka...", to hodně lidí nedělá.
Můj táta minimálně prosí a děkuje. Ani náhodou že by přikazoval nebo nebyl vděčnej, to ne, ale jakoby mu to je blbý ty slova říkat, nevim, má nějakej problém s tím :sweat_smile: Jeho žádání většinou zní: Nebylo by v kuchyni kafe? Neudělalo by se to a to? Nebo jakoby přikazovací věta, ale tón normální, nemyslí to jako příkaz, ale zkrátka nepoprosí a nepoprosí. Babi říká, že už jako malej byl takovej, že kolikrát dostal na zadek a stejně nepozdravil :sweat_smile: Teď už teda pozdraví, většinou :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Puzzi, no vidíš a přitom tebe tak museli vychovávat,aby jsi to prostě měla v sobě. Já v tomhle nemám ráda suveréní lidi,který si něco vezmou bez zeptání nebo berou spouty věcí jako automatiku apod.
28. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Bré ranko,
Luky se rohodl, že pást koníčky a pořvávat mezi třetí půl pátou je nejlepší čas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuju za pochvalu Lukyho. Se tady nadouvám pýchou. :dizzy_face:
Tek gratulace k zubu, kolik jich má Olík dohromady? Nebo to je první? Luky jich má šest. :confused:
Jé Tetes, ty už budeš dávat dvojkám ovoce?
Jo Tek, šášula se líbí, nejlépe vzít ho za kroužka a snažit se ho roztrhnout. :grinning:
29. pro 2009 v 06:31  • Odpověz
dobré ráno,tak jsem spala docela dobře,až teda na tom,že jsem málem spadla z postele :astonished: ,nějak jsem se převalovala a jak tam teď spím já,protože manžel odjel včera pracovně do Prahy ke švárovi,tak se nemám o koho zarazit :grinning: :grinning: :grinning: no a jak jsem se převalovala,najednou jsem sebou cukla a to bylo štěstí,že jsem se vzbudila,protože koukám,že jsem úplně na samém kraji postele,stačilo by jedno hnutí a slítla bych :astonished:

a nějak mě bolí v nose,čéče jsem zjistila,že mi nějak zduřela nosní slinice.
Dneska odpo jedu k našim,mají tam od neděle Sárinku,tak jedu k nim a budu tam spát a zítra ráno frčíme na Prahu :slight_smile: a my tam s manželem zůstáváme na Silvestra :slight_smile:
mě připadá,že tyhle vánoce nějak strašně utíkají,ale jsou straááááááááááááááááááááášně nádherný,čím to asi bude :slight_smile:
29. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
jé Tetes,jak to tak čtu o ovocných příkrmech,tak jsem ti taky čéče dostala chuť na nějakou tu přesnídávečku :slight_smile:
jéééééé a koukám,že jich tu pár mám,sice ne domácích,ale mám,dám si do toho piškůtky a budu mít snídani :slight_smile:

Mel,co to je pást na koníčky? to jste měli asi dobrou noc co,když Lukýn mezi třetí a půl pátou se rozhodl nespat a brečet
29. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko,
Tetesko to je od P. hrozně milé. Ale L. to taky tak bere a já taky pořád prosím a děkuju. Jen když občas něco říkám L. potřetí, tak už neprosím a jde to rozkazem :wink:
Tak co parní hrnec, osvěčil se?
Mel tak to je Luky lepší. K. se rozhodl, že po kojení v pět si se mnou jako bude povídat a vydržel to až do sedmi. No a já samozřejmě už v sedm nezaberu. Tak už mám kachnu na pekáči, aspoň se nebudu honit, až přijede můj brácha s přítelkou a mojí mámou...
Leni tak to je fajn, že ses vyspala. a zduřenou nosní sliznici budeš mít teď 9 měsíců, tak si zvykej :wink:
29. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
bréééééééééé

já ted vstala :sweat_smile: :sunglasses: .... kolem jedné ráno jsem sice měla asi hodku přestávku, páč mi začla zase téct z ničeho nic krev z nosu, ale dobrý.... a celou noc se mi zdálo o hG :grinning: , vůbec si nepamatuju jak vypadala, ale byla samo krásná :grinning: , hned mi říkala mami a mluvila a tak :grinning: ...
to mám z toho jak pořád pG říká, že hG je už tak velká, že když se narodí tak bude rovnou běhat a mluvit :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojte,

tak Stelouch s erozhodla v 7h vstávat a teď si tu šmrdlá oči.. :angry:

leni, kapej vincentku do nosu.. užij si silvestra.. to je fajn, že ses tak krásně proměnila a užíváš si to :grinning:

holky tak s tím dwkováním, já jsme taky od malička vychovaná za všechno děkovat a prosit a M. ne.. ten si ani nevšimne, že jsme třeba uklidila, on to bere jako samozřejmost.. a já už to vzdala.. spíš jsme mu přestala děkovat taky, je to asi blbý, ale co už, když toho není schopnej.. ale chválím a chválím jak je šikovnej.. no chlap no..

tetes Ty máš prostě nadpozemskýho chlapa.. :slight_smile: a puzzi taky.. a skoro všechny vlastně, takže ho mám asi já :grinning: :grinning: :grinning: spíš mimozemskýho.. :grinning:

holky mžu se zeptat, před tím než děti začly žvatlat první slabiky, projevilo se to před ním nějak třeba? Stela začla zase po nějaké době hrozně prskat a do toho tak jako vykládat... tak jsme si tajně doufala, že když třeba není pohybocvě nadaná, mohla by aspoň tu řeč nějak ovládnout dřív :sweat_smile: myslím jako aspoň že by začla říkat ty slabiky nebo tak.. su blbá no..
29. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
fičím na monitor
zatím :wink:
29. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
steffi, ty jo dvojky skoro te´d nevydrží dvě hodiny v kuse vzhůru. To v půl roce bude Kubík vzhůru celý den a celou noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska ve 23,20 se kamarádce narodila Lucinka a prý to byl velký boj,tak jsem pak zvědavá na popis.
29. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
jé Gucci frčí na monitor,tak to jsem zvědavá,jestli už bude náznak předporodu :grinning:

jsem si normálně teď říkala,že mi vůůůbec nic není,žádný nevolnosti,nic :sunglasses: ,jestli to není tím,že jsem teprve 4.týden,ségra mi říkala,že mám tak dva týdny na to,abych si sehnala lavor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
před chvílí jsem mluvila s mamkou a dala mi Sárinku,tak mi povídala,Lenko,už jedeš?tak jí povídám,že ještě ne,že přijedu až odpoledne,chvíli bylo ticho a pak dodala,a už toho mám dost a začala se ukrutně smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Tetesko nestraš! To nepřežiju :fearful: Je fakt, že on není moc velký spáč. V těch sedm si dál půl hoďku a zase baterkoval. A teď s ním L. jel už ven, jelikož nemohl zabrat a začínal být protivnej...
Jéé gratulace k Lucince a ať rychle na ten boj zapomene.
Leni mi bylo blbě až tak od 7 tt, takže ještě chvilku si užívej pohody. Ono fakt není o co stát :wink:
Gucci jsem zvědavá na tvůj monitor, ale tipuju, že tam zas nic nebude :wink:
29. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
29. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ale hG bude pěkně nasírací :grinning: , byla tam taková starší sestra, pořád ty monitory kontrolovala, hejbala s břichem a když se jí zdálo, že hG usíná (což se jí fakt jenom zdálo :grinning: ) tak vzala budík, dala mi ho k břichu a zazvonila, hG se nasrala a začala kopak a hejbat, tak z ní měla sestra radost...páč vedle na mimino to nefungovalo :grinning:
29. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.