• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci ještě nerodí :wink:
Já jsem přidala pár fotek z vánoce, který asi řeknou vše,
tady malá ukázka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3648601&vReferer=

V neděli jsme byli ještě na rodinném obědě v Café Imperial, který provozuje Pohlreich, samo tam taky byl, měli tam parádní židličku pro Mariánku, takovou jezdící, když jsem ji pak krmila ovocným Sunárkem, tak šel kolem a povídá: "ta baští!" Tak se mi táta smál, že jsem mu měla říctm že tam maj kure...y dobrý jídlo, v reakci na to, jak mluví sprostě. Mysleli jsme si, že budou malý porce, ale dalo se najít, V. si dal hamburger dvouručák s hranolkama a ty dokonce nedojedl.

Včera s V. sauna, mamka jezdila odpo s kočárem ve Františkánský zahradě, dneska vyklízíme kuchyň, kterou budem celou předělávat, ale asi dva měsíce, takže ledničku jsem nastěhovali do obejváku a spotřebiče do budoucího dětskýho pokoje,no fakt byt jak klícka :sweat_smile:

Zejtra jedem opět na chatu ke kamarádům za Prahu, jak jezdím skoro pořád, já tam budu do neděle, V. do pátku a víkend má pracovní.

Myslela jsem si, jak se aspoň na jeden den dostanu na lyže, ale jasný, že přece nebude sníh, ten bejvá jen když jsem těhotná, kojící nebo nemocná, fatk mě to nepřekvapilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj Terky, já už jsem koukala na toho mega zajíce tjo :grinning: , ten je super
jinak si bezvadně užíváte :dizzy_face:
29. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
fičíme k dr. :wink:
29. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
gucci, k jakému dr. zase? jako už rodíš?
29. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak máma s bráchou už odjeli, dneska jsem to zvládla nějak dobře a K. taky. I když dopoledne to vypadalo bledě, celou dobu nespal a pak už začínal být pěkně protivný. Ale naštěstí v jedenáct vytuhnul a spal do dvou.
Gucci no monitor dobrý, už tam máš 2 kopečky :wink:
Terkytko tvoje akčnost mě dostává, i když kdybychom předělávali kuchyň, tak taky opouštím bojiště. A vánoce super, jak se M. řehní u babičky, to je nádhera :dizzy_face:
29. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
terky pěkný fotečky :slight_smile: Marjánka je krásňoučká.. :slight_smile: no a s tou babičkou :grinning:
29. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
tak to by mě taky zajímalo jestli jela gucci rodit nebo co :confused:
29. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
No rodit Gucci nejela, nějak jak jsem pochopila jede ráno na monitor a pak s ním ke svému dr. . . .
29. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Mimochodem, vše nej Kubíkovi k měsíčninám. :grinning:
29. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Mel díky za K. Ten je oslavit totálním ohozem maminky. A ještě se tomu prevít smál :wink:
29. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Jani, hodnej to chlapeček. :grinning: Já nechápu co se děje s tím mým prevítem, dneska skoro celý den protivný, pokud nebyl s P. na procházce a nebo u mě na ruce, tak furt pysk přes palubu a řev. :confused:
29. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Jani taky blahopřei k měsíčninám, toto letí co
Vojta je taky protivný, roste mu nahoře zub, ach jo už aby byl venku a s ním i ten druhý
29. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
čest
29. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
tak jsem z5 od dr.
jsem u něj byla jako těhu naposledy...
otevřená na jeden prst, hrdlo se zkracuje, na silvestra nástup do porodnice na rizikové, mrknou na mě a uvidí se, jestli si mě tam rovnou nechaj anebo se domluvíme jinak, tašku si mám vzít radší sebou :grinning: , odhad váhy cca 3800g
29. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Gucci nooo pěknej odhad váhy. Jsem zvědavá, co ti na Silvestra v porodce řeknou.
Rio díky moc, letí to neskutečně. Přeji Vojtíškovi, aby už zoubky byly venku a nezlobily.
29. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
gucci tak třeba se rozhoupe sama, jinak na tu váhu jsem zvědavá, ale já myslím, že bude mít tak 3500
29. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
jé jani taky všechno nej kubíkovi, to je úlet jak to uteklo... :grinning:

gucci na silvestra? :grinning: hm, tak to asi fakt žádná oslava nebude, ještě že honeprožíváš.. a L. se může jít pěkně opít :grinning: teda oslavit to.. :grinning:

rio, jejda, tak snad vojtíkovi brzo vyroste, a gratuluju k vrchnímu zubákovi :slight_smile:

Stelinka se začla trochu otáčet na vzepřených ručkách kolem osy.. teda jenom když je vedle něco fakt zajímavého jako třeba mobill.. :grinning:
29. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jani: vše nej Kubíkovi k měsíčninám :dizzy_face:

no já nevím ženy, já bych té váze věřila, ale uvidíme :wink:
29. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
jo a Vojta se začal houpat na kolínkách tak snda se brzy rozleze
29. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Rio, určo se Vojtíšek brzy rozleze, je to totiž šikulka. :dizzy_face:
Gucci, myslím, že si tě tam rovnou nechají a budou vyvolávat porod.
29. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
mel: myslíš?
29. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
gucci, vzhledem k předpovězené velikosti. Mě to při planém poplachu doktor předpověděl. . . A to vyšlo poprvé 3900 . . . V pondělí k tomu přibyla preeklampsie a hypertenze a bylo vymalováno. :angry:
29. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
noo tak uvidíme teda, jsem fakt zvědavá
29. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
gucci já taky, radši ať hG vyleze sama. Já prostě . . . no víš sama. . . . Ono teda někdy stačí "zátěžový" test oxytocinem a porod se rozjede sám, ale na našeho mudlánka to bylo slabé "kafe".
29. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
no dr. mi taky dneska říkal, že by mi přál, aby to šlo samo, jenže já to neovlivním, že jo
tak ještě dva dny a nějak to dopadne
29. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
gucci, jo nějak to dopadne. Zase přeci jen jsi otevřená více jak já. . . Já byla do poslední chvíle téměř "zapečetěná".
29. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
dobréj odhad váhy koukám pokud to bude jako u nás tak malá bude mít 4000g jen to luskne
A já si taky myslím,že ti to vyvolají, dneska už se neleží na ryzikáči ve špitále v tom týdnu, jeden nastoupíš a druhý den rodíš jááááááááááááááá se těěěěěěěěěěěěššššššššššššššššíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmm :grinning: na malou Guccikatou :grinning:
29. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnes byl u nás doma chaos a zmatek jako už dlouho ne. Přijela návštěva, Teteska s dvojkama, Eva s Majdou, Campi s Ladunkou, Teksas s Oliverem (Pražačky přivezl Mr. Teksas), takže 6 dětí plus dospělý, bylo veselo :grinning: Děti si střídavě hrály a mamanily, nejvíc v pohodě asi byla Majda, ta je fakt úžasně usměvavá. Ladunka od rána nespala a odjížděli odsud ve 3, klobouk dolů, chovala se u Campi, ale zvládla to úplně skvěle. Oliver je hrozně šikovnej, skoro bych ho i šikovností přirovnala k majdě a ladunce a to nic proti holkám, to je poklona oliverovi, fakt dobrej, leze perfektně, postaví se, je to takovej drobeček, což se mi hrozně líbí, když drobečkový dítě je šikovný, tak to vypadá krásně.¨Třeba Honzík svou velikostí určitě šikovnosti odpovídá, takže pro cizí žádný překvápko, ale až drobek Oliver za měsíc bude chodit, tak budou všichni zírat. Dvojky byly v pohodě jako minule, samozřejmě pak zvítězila i únava a chystání a oblíkání, ale fakt jsou moc hodný.
Mel, Luky má 6 zubů? Honzík má 8, tyjo, Luky ho brzy trumfne, to je něco! :slight_smile:
Steffi, od 5ti vzhůru nic moc, kachna v půl osmý na pekáči, to nechápu, ale co no, čas se musí využít :sweat_smile:
Kay, naopak zkus M.ovi děkovat, ono se to časem zažije, P. taky dřív tolik neděkoval a neprosil, ale nějak to ode mě odkoukal. A to si nemysli, že mám nadpozemskýho chlapa, co teda na něm fakt oceňuju, že je hodnej a snaží se, abych byla spokojená a neposlal by mě s ničím do háje a tak. Ale taky je pohodlnej a pomalej a z toho bohužel taky plynou nějaký neshody a rozbroje, všude je něco :wink: Jen jestli můžu trochu poradit, tak nikdy nic nevzdávej "stejně ho nezměním", nene, furt se snaž, změníš, ne úplně, ale trochu to jde. A samozřejmě člověk by se měl snažit i sebe trochu měnit k lepšímu, aby to bylo spravedlivý.
První slabiky Honzíka byly tátátá a dadada, ale už ti neřeknu kdy, kdybys mě mučila, si nevzpomenu. Myslim, že to dopředu nejde odhadnout ty první slova, některý děti strašně dlouho jenom slabikujou a nic konkrétního, některý neříkají slabiky skoro vůbec a pak skoro hned slova, to je jak s pohybem, nikdy nevíš dopředu.
Leni, mně taky nic nebylo, žádný nevolnosti jsem neměla, uvidíš, to může přijít ze dne na den a když nepřijde a bude ti dobře, tím líp.
Gucci, takže hG není hluchá :grinning: Chudák, budík musel bejt šok :sweat_smile:
Terky, krásný fotky z Vánoc, pohoda :slight_smile: Rodinný oběd zní úžasně, holky, to vám trochu závidím děti, které vydrží v klidu a cca tiše třeba hodinu v restauraci, Honzík by se najedl a pak by chtěl dolů a nosit a bavit. Ale aspoň ušetříme, my bychom jinak furt někam chodili na obědy :sweat_smile:
Kubíkovi je měsíc, gratuluju :dizzy_face:
Takže Gucci bude na silvestra v porodnici, ale myslim, že jsi psala, že neva, že stejně neslavíš? Ještě aby byla hG první dítě roku, to by bylo. 01.01.10 by bylo krásný datum.
Kay, super s otáčením Stelinky :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Puzzi vrazím tam zase to video tak koukni pak dej vědět že jsi viděla já to zase smáznu ju
29. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Pudly, jasan, vraž, hoď sem odkaz!
29. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.