• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj pudly :slight_smile:
puzzi: tjo super den, doufám, že máte nějaké fotky

jinak já si myslím, že mě spíš pošlou ve čt ještě domů a daj hG ještě pár dní čas na samovylezení :grinning:
29. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
raději 2hého jedničky v datu nejsou dobré jsem pověrčivá jsou to biče na bolest. :angry:
29. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
zdarec
:grinning:
29. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
holky jdu si lehnout, jsem dneska nějaká unavená
tak fááá a díky za podporu
zdravím všechny :wink:
papa
29. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
29. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
pááááááááááááááááááááááááááááá
29. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Pudly, to video je bomba, hrozně milý, jak se snažila neusnout :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
cauves jsem hotovson nahrala jsem nova fota na picasa kdo se chce juknout tak pisnete :slight_smile:)bo urco mate uz hesla :slight_smile:)
koukam gucci furt nic a na silvestra uz bude jooo :slight_smile: ty jo preju at si necha rict
29. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
teda puzziova ty si nas prechvalila ... :slight_smile:)
jeee to je blby ty noce jani
jee marianka moc hezo mimi :slight_smile:)
29. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky super že jste si to tak užili na srazu, úplně závidím, ale moc se těším na jaro až přijedu s Vojtou k puzzi a poznám i Tetes a Evču a další s dětma - a samozřejmě i na Teksas a Campi které už znám :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Gucci a už jste zkoušeli něco na způsob sexu? Je mi teda jasné, že s takovým břichem se asi nebudete inspirovat kamasutrou,ale...... A myslím, že přímo na Silvestra si tě tam nenechají a řeknou ti ať přijdeš 2.1......
Mumraj teda u Puzzi byl to je fakt, jsou s P. skvělý, že jim nevadí plnej barák a jsou úplně v pohodě a ještě i připravená nějaká ňaminka. Olík je fakt hrozně srandovní jak se staví a je takovej droboučkej. Teksasin M. toho sice moc nenamluví,ale moc se mi líbilo jak si hraje s dětma je vidět, že k nim má krásnej vztah.
Jako Kačka dneska za celý den naspala asi tak 2x 30 minut a to po vždy po cestě autem, večer už to s ní byl totální masakr a pak nemohla ani zabrat večer,takže poprvé za svůj živůtek i plakala......
Rio, no na jaře nebo v létě to bude stoprdo lepší,páč ještě nějaké to dítko a Puzziovým bychom zbořili barák.
Teksas,hoď odkaz na ty fotky a heslo do IP. Já si nic nepamatuju....
Já byla večer kupovat s babičkou skříňku do koupelny je to s ní teda náročný to vám povím, ale stejně jí miluju. :slight_smile: Akorát tady šíleně nasněžilo,klouzalo to jako prase, nebyli vidět pruhy na silnicích,no jela jsem nanejvýš 30-tkou.
29. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahojte,

tek, prosím prosím chci vidět fotos.. :grinning:

puzzi, nj, člověk se 4 roky snaží a když vidí, že to opravdu nikam nevede, tak to vzdá.. jasně že ne všechno něco se třeba i daří, už není takovej mamánek jako na začátku :slight_smile: no já na Stelinku asi trochu spěchám,. :sweat_smile: chtěla bych trochu někam pohnout, aby se něco od toho září změnilo.. už je to moc dlouho stejné.. samozřejmě stejně dobré :grinning: vím, že žádnej člověk není bez chyby.. myslím, že i P. na Tobě nechal svoje budhží stopy :slight_smile: stejně jako martin na mě nechal svoje metalové :grinning: (ber to s nadsázkou, máš prostě pravdu :slight_smile: )
29. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Bré ranko,
Kay, já na Lukyho taky spěchala a teď vidím, že prostě má to svůj čas. Stelinka se vzpírá na ručičkách, což Luky dělá jen na pravou ruku, levou má stále v přízemí a na rehabce si ke všemu hraje na bojovníka v nízké trávě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dneska strašil od půl jedné do dvou, a od pěti je vzhůru. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 06:16  • Odpověz
bréééééééé

tak já před chvilkou vstala :grinning: , a to mi ještě volal pG, aby mě zkontroloval, jestli nerodím :grinning:

teksas: na silvestra ještě myslím nebude :wink: Já si myslím, že mi tam udělat velký UTZ, zjístí kolik váží podle nich a podle toho se rozhodnout. Ale spíš to vidím, že mě ještě pošlou domů a daj tomu ještě chvilku čas, uvidíme. Jdu pohledat v IP fotečky :wink:
tetes: no sexík máme právě v plánu na silvestra :grinning:, páč pG prohlásil, že když už jsem to dotáhla tak daleko, tak by byl fajn ten leden a já souhlasím, takže na silvestra bude srandy kopec a večer u kámošů to završím červeným vínkem :sunglasses:
30. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
teksas: fotky super, Olík je prostě k sežrání :dizzy_face: a ta bundička s medvědí hlavou ke konci je super :slight_smile:
a fotky ze včerejška ještě nemáte?
30. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko, teda spíš dopoledne :wink:
Gucci pořád nerodí, fakt si to schovává až do roku 2010 :slight_smile:
Mel měla zase krátkou noc, to my jsme se dneska překonali. Usnul v půl deváté, kojo v půl jedné a ve tři a spali jsme do sedmi. Paráda. Kéž by byla každá noc taková :wink:
Jo a včera jsem ho vážila a v měsící má 4180g :dizzy_face:
30. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani: super váha, snad nebude mít takovou hG při narození :grinning: :grinning:
já si jdu dneska do lékárny pro ten Ricinus :wink: a mám počkat až na mlíko, nebo ho začít brát hned po porodu?
30. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Tek nádherné fotky a Oliho očička, no do těch jsem se zamilovala už dááávno :slight_smile:
Gucci to snad ne, to už by bylo trochu moc i na hG :wink: Já ho začala brát 2. den a to už jsem měla mlezivo a 3. den už mlíko.
30. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
mel, máš pravdu, všechno chce svůj čas, když já furt nějak zapomínám že na tom druhém tématu jste vlastně všechny napřed i když se mimča narodila později než Stela.. takže mám tak 3 týdny čas.. :slight_smile: no jo, budu se snažit neporovnávat :grinning:

jani teda, tolik měla Stela myslím při ko v 5ti měsících :grinning: :grinning:

gucci, neboj, určitě bude mít míň, ty jejich odhady jsou fakt jen odhady..
30. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
jinak jsem si volala do porodky a mám dorazit nějak na ráno, možná mi budou zase dělat monitor, tak tam pojedu na osmou, to abych si nařídila budíka :grinning:
30. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
kay, ono s tím porovnáváním je to těžký, taky to dělám, ale prostě snažím se krotit, on ke všemu Luky dojde pomalu sám. Dneska se krásně opíral o natažené ruce na míči, teda s pěstičkama, ale opíral sám bez mé podpory ramínek.
30. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Kay no jo ale vy jste začínali trochu na jiné váze :wink:
Gucci jo budíka, ty takový nespavec :wink: No budu se hned ráno těšit na SMS co a jak...
30. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Jani: no dneska jsem spala do 8,15, sice jsem si musela kolem páté pomoct na chvilku knížkou, ale zabrala jsem ještě...pak jsem si při každém otočení na bok říkala: tak ještě jednou se otočím a vstanu...ještě jednou se otočím :grinning:
30. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Gucci to je fajn, že teď spíš. Budeš na porod potřebovat hodně sil...
30. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
jj a pG se ted děsně fintí do práce, nosí furt košile...prej kdybysme náhodou začli rodit, tak aby byl fešák :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Ježíííš, se z něj na tom porodním sále po.. :grinning:
Hlavně tady v Krči bylo na tom sále takové horko, že L. byl zpocenej během pár minut...
30. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj všem,tak noc šílená,od půlnoci jsem nespala,vzbudila mě slabost od žaludku,myslela jsem,že se pobl....,ale nakonec ne,měla jsem v žaludku pocit,jak když bych dva dny nejedla,takový fakt hnus pocit hladu,přitom jsem šla spát nažraná :grinning:
ale teď už zas vše ok,akorát jsem nevyspalá,sem tam mě pobolívá podbřišek,ale toť vše,jo a bolí mě čudlíky na prsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
doufám,že se dnes vyspím,od dnes už jsme u ségry,no manžel od pondělka,já dorazila dnes a jsme tu do pátku,už jsem zas nedočkavá na UTZ,jestli se to bude zvětšovat :slight_smile:

Gucci: no neke,že budeš rodit?
30. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Leni: no tak někdy rodit budu :grinning: , ale zítra si myslím, že ještě ne :wink:
30. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tady je sračka sněhová, Honzík miluje louže, takže nadšení, dupy dupy do tekoucí vodičky, občas spadne na zadek, hmmm, dnes byl test kvality oblečení a obutí a prošlo to, nechápu, ale ponožky suchý a oblečení taky neprosáklo, jupí. Ale stejně jsou to sračky a už se těším na jaro. Buď ať je sníh nebo sucho, prosím!
Tady nic nového, koukám, Gucci pořád 2v1 a nic moc noc, Luky opět ranní ptáče, Mel, ještě že ti aspoň Luky celkem hezky spí přes den, jinak by to bylo na po..., od 5 vzhůru!
Kay, no jasně, že na mě P. nechal buddhí stopy, ač chci nebo ne, si myslim, že se to nezdá, ale že i nás si ty chlapy trochu přetváří asi. I když stejně tu a tam zvítězí moje absolutně nebuddhistická hysterická stránka :grinning:
Holky, to porovnávání a očekávání pokroků - je třeba se tomu bránit trochu, ale skoro každá to asi dělá, snad jen co jsem vypozorovala, tak hodně hodné děti, co si celkem samy vyhrají, tak u těch člověk tolik nemá ty tendence, páč děti jsou hodné, spokojené... Zatímco ty, které to na břiše nebaví, které samy moc nevydrží, u těch asi logicky člověk víc očekává ty pokroky jako takovou metu, že pak budou zabavitelnější a spokojenější a ono někdy jo a někdy ne :sweat_smile:
Gucci, myslíš, že tě zítra pustí domů? Jsem myslela, že když ti doktor napsal doporučení na rizikový, že už si tě tam nechaj.
Steffi, pěkná váha v měsíci, ježiš, teď čtu, že stelinka měla 4 kg v 5ti, týjo, poloviční jako Honzík, kolik váží teď stelinka?
Leni, tak už na tebe nevolnosti asi pomalu dolíhaj, hm, noční nevolnosti asi nic moc, snad jen výjimka!
30. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
puzzi: já měla dobrou noc :wink:
no uvidíme jak zítra, ale myslím, že mi udělaj UTZ, možná i monitor a daj mi ještě pár dní....ale možná si mě tam už nechaj, fakt nevím, tašku si beru sebou radši....asi bude záležet na té váze malé
ty kaluže, to je sranda, neznám děcko co nemá rádo kaluž :grinning:
30. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.