• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, to je drsný já si furt říkám, jak to máš daleko a Ty jdeš zítra do porodky a možná bude hG už na světě.. a třeba budeš mít fakt to první dítko roku, přála bych Ti to :grinning:
30. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
kay: no uteklo to jak svina :grinning: , mě o to první dítko roku nejde, hlavně at je to leden :wink:
30. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
hele já to asi nějak propásla a proč tak moc chceš ten příští rok?
30. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
páč jediný měsíc, kdy jsem nechtěla rodit byl prosinec :grinning: , jako je mi jasný, že po takové době si vybírat je hřích... :grinning: , ale ten prosinec mi příjde kvůli těm vánocům takový debilní
30. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
ajo tak to cháápu.. :slight_smile: hřích to není, dyť já zas nechtěla rodit v září :slight_smile: ale fakt že vánoce mě nějak nenapadly.. :slight_smile:
30. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
no já jsem si dycky říkala, že bych chtěla rodit tak od února do května
30. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Puzzi jojo v Praze je taky břečka, jsem nadávala na procházce. Ale i tak jsme si ji s Milu užily, krásně jsme podrbaly :slight_smile: Mám vás všechny od ní pozdravovat...
30. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
jéééé a co říkala? kde jsou na silvestra? jak se jí jezdilo s Teutonkou?

my se ted vrátili z nákupu, moc jsme toho nenakoupili, páč pG se mnou už moc nepočítá :grinning:
30. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
gucci? ten pG je te da vtipnej :grinning: naopak má počítat dopředu, že nebudeš moct nikam jezdit aměli jste si udělat zásoby :grinning:
30. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
já chtěla jít na nákup až zítra, ale ťukal si dramaticky na čelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skoro všechno co jsme koupili dal do mražáku :grinning:
30. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
gucci, no tak to s Tebou trochu počítá,ale až příští rok :grinning:
30. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Gucci na Silvestra jsou doma. Shodly jsme se, že ho prospíme :wink: A jak se jí jezdilo s Teutonkou, to nevím, neříkala nic a tlačila :slight_smile:
Taky jsme byli nakupovat, ale bylo tam tolik lidi, že jsme to vzali hopem a nakoupíme v klidu po novém roce, kdy opadne nakupovací horečka...
Jinak pG je opravdu vtipálek, ale ho to přejde až bude jezdit nakupovat sám :wink:
30. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
no my museli jít nakoupit nějaké jídlo, páč se nám už x krát stalo, že jsme neměli 1/1 co jíst, páč měli všude zavřeno :grinning:
30. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Gucci chápu, taky jsme nakupovali jen na 31. A 1. a 2. vyrazíme nakupovat, to už tam snad ty davy nebudou. Ale tobě to může být jedno, v porodce ti najíst dají a pG to nějak zvládne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
jani: HAHAHA :grinning: :grinning: :grinning:
no nic, jdu se natáhnout, páč mě celé odpo bolí žaludek
nevím, jestli se ráno stihnu přihlásit, tak se ozvu až se vrátím z porodky :sunglasses: :grinning:
kdyby si mě tam náááááááhodou nechali, tak pisnu Janči sms :wink:
tak brou a nezlobte tady :wink:
30. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Gucci dobrou a budu čekat na SMSku :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
gucci, brou, a dej vědět.. :slight_smile:

tek, koukala jsem na fotky, Olik je prostě boží :slight_smile: hrozně šikovnej.. jo a máme stejnou opici :grinning: Stelouch ji dostala k vánocům :slight_smile: (akorát je trochu růžová bo jsme ji vyprala spolu s červenýma reklamníma dekama od tchýně.. :sweat_smile:)
30. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Bré ranko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 05:08  • Odpověz
Dobré ránko,
koukám, že Luky opět zajímavý čas vstávání.
No u nás dneska krizovka od půl páté do půl šesté, nešly ty prdíky ven, ale službu měl L., takže já spala až skoro do osmi.
31. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojte,

tak my spaly do 8h :grinning: ať žije úplněk.. :slight_smile:

gucci, tfuj tfuj, myslím na Tebe.. a na hG samo taky..

jani koukám, že tatínek se toho copil statečně od začátku :slight_smile:

holky užijte si dnešní silvestr, a do nového roku vám přeju hlavně to zdraví a spokojenou rodinu :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj sestry,

tak vám všem i vašim rodinám přeji do toho nového roku vše nej, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti a ať se vám splní vše co si přejete.
Užijte si pěkného Silvestra a moc nejuchejte :wink: .
Gucci a ty už doufám zítra pošleš sms, že malá je na světě. :wink:
31. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Kay no tak teď nechodí do práce, tak není důvod, aby nevstal a neuhoupával Kubina. On se o něj stará perfektně, i přes den mi ho bere z ruky a povídá si s ním a uspává. Nemůžu si stěžovat. Včera přišel po hodině z práce a Kubino spal a on na něj koukal a říká mi, jak se na tohle někdo může zlobit a dal mu pusinku...

Holky taky vám raději už teď přeji poklidně stráveného Silvestra a do roku 2010 zdraví a úspěchy a hlavně všem snažilkám přeji, ať je rok 2010 ten pravý.
31. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,
všechno NEJ do roku 2010! Věřím, že bude pro nás všechny krásný. Hlavně všem zdraví a všechno ostatní už přijde.

Děkuju puzzi za poskytnutý azyl, mají fakt super domek, krásně zařízenej. A výborný jednohubky a cukroví, prezrala jsem se tam jako houpací kůň.

Těším se na největší bombu příštího roku - zprávu, že je slečna Gucciová na světe!

Dneska ten debilní Silvestr, ach jo. Dame si uzenyho lososa, chvili pokoukáme na CT2 a pujdeme si cist do postele. Kdyby aspon nepráskaly ty petardy. Tak at je brzy konec roku za náma (pokud jste neslaviči) nebo at si to krásně dneska užijete (pokud jste slaviči).
31. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Přeju všem krásný rok 2010! Gucci ten rok zahájí porodem, tak jak líp může začít tady na té diskuzi novej rok? :dizzy_face: Ať se vám všem daří s dětma, manželama, snažení, nesnažení, dětem plazení, lezení, chození, mluvení, ale hlavně zdravení (jakože ať jsou zdravý :wink: )!
Já jsem hrdý a veselý slavič, takže přeji všem podobně postiženým, ať se dneska bezva nají, napijou a pobaví, já doufám, že zvládnu tohle všechno :grinning:
Mám upečený šneky, rozdělaný jednohubky a ještě se chystám na chlebíčky, mňam!
Steffi, L. je super :wink:
Kay, spaní do 8mi bezva :dizzy_face:
31. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Také přeji do roku 2010 hlavně hodně zdraví pro vás i děti, štěstí, lásku a prostě to všechno nej nej nej...
Já jsem dnes spala do 9 m. hlídal tak jsem taky vyspaná, Silvestra slavit nebudeme, udělám nějaké jednohubky a spát půjdeme asi normálně abysme něco naspali než nás všechny vzbudí petardy, se docela děsím toho že Vojta nebude moc spát
31. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Přeji do nového roku, snažilkám //, maminkám hodné dětičky, dětičkám poslušné maminky a všem hlavně zdraví !
31. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jani, to je super, že je Libor z Kubíka takhle krásně vydřenej. :dizzy_face:
Tek, fotky parádní strašně se mi líbily ty jak Olík fotil čepice.
Já byla jako tradičně včera v hospodě ( 1x týdně) zase jsem dorazila v jednu ráno a tentokrát i s lehkou opičkou a předevčírem jsem nakoupila zeleninu a ovoce na příkrmy, že je domu uděláme do mrazáku. A P. řekl, že prý je udělá. Jsem chtěla zrušit i hospu,ale prý ne, no a tak včera dělal do půl jedné příkrmy do mrazáku a já dřepěla v hospodě a popíjela lambrusko.....Tak to musím říct, že emancipace neemancipace bylo by docela stydno.....
Takže všem přeji do Nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody. A Gucci co nejsnažší porod, no a snad nejvíc ze všeho,co se týče této diskuze přeji Míle //.
31. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Gucii porodiláááááááááááááááááááááááááááá hurááááááááááá.
Narodila se v 10:58 hod. a má 51 cm a 4360g a jmenuje se Lea.Všichni jsou ok a moc šťastní :slight_smile: .
31. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tetes díky moc. Až mám slzy v očích, že sis na mě vzpomněla :slight_smile: . Děkuju :slight_smile: .
31. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Zpráva roku 2009, překvápko největší, Gucci porodila! Gratuluju Lee, jů, 4,3kg, wau, tak odhady opravdu mírně mimo, ale opačným směrem :sweat_smile: Těším se na fotky, na dojmy, holky, máme o to víc dneska důvod k přípitku, na Gucci a hG Leu :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.