• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jé supééééééééééééér tak gucci to má za sebou, no a váha teda fakt vedle jak ta jedle, ale hlavně že to zvládli, moc a moc a moc blahopřeji :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Milu, tobě díky za zprávu :dizzy_face: My jsme se i na srazu shodly a myslim, že i holky nesrazový se přidaj, že teď seš tady na držení palců nejvíc ty a tvoje //, já bych to chtěla umět nějak hezky napsat a já to moc neumim, vždycky něco cítím a nevim, jak to napsat, aby to nevyznělo plitce obyčejně atd. Telepaticky beze slov ti přeju tyvíšco :wink:
31. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem vám popřát hodně štěstí v novém roce a koukám tady takové zprávy!!!! :dizzy_face: Tak to si Lea vybrala krásný datum!
Takže Gucci moc gratuluju a Lee přeju krásný život! :slight_smile:
A všem opravdu šťastný rok 2010!
31. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Puzzi a holky díky a už toho nechte nebo budu řvát celej den jak želva :grinning: .
Díky moc vám všem.
31. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Juchů, já jsem z tý Gucci úplně celá radostná :grinning:
31. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Gratulujůůůůůůůůůůůůů Gucci, teda to je kousek. Asi největší ze všech. Jdu upravit tabulku. :dizzy_face: A děkuji Míle za zavolání.
31. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Mel, hoď sem prosím pak odkaz na tabulku, dík :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
krásný Silvestrovský den přeji všem :slight_smile:
Gucci,velikáááááá gratulace k holčičce,přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a spoustu radosti :wink:

Milu,Tobě přeji ze srdíčka splnění toho největšího přáníčka a tím jsou krásné // na testíku a miminko v bříšku :slight_smile:

a všem Vám přeji pohodového Silvestra a do Nového roku všem hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,spoustu lásky a splnění všech přáníček :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
člověk si odjede na nákup a tady se rodí :grinning:

Gucci n tak nakonec silvestrovské dítě :grinning: no gratulace největší, teda doufám, že to proběhlo dobře, taková váha :grinning: jupí, to je doják.. :slight_smile: :dizzy_face:

zvláštní že Janin Kubík měl vydržžet den do podolí a Gucci Lea (krásné jméno, přemýšlela jsem o něm pro ddalší mrně) měla vydržet den do nového roku a nějak se děti rozmyslely :grinning:

puzzi, jj, už jsme se dneska pohádali, takže snad večer proběhne dobře :slight_smile: spát chci jít až po půlnoci a pěkně to oslavit, tak uvidíme jestli odpadnu nebo ne, už jsme přes den nešla spát, teda šla ale neusla.. :grinning:

holky tak příští rok papa
31. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
kurna ja vim kdy prijit
super gucciova vse nej male(velke) LEE je to fakt kusanec.... :slight_smile:)) tesim se na fotky...preju ji to nejdulezitejsi a to zdravi.
Pak taky mile co nejdriv ty vysneny // a pak taky krasne miminko :slight_smile:)) na ktere se moc tesim :slight_smile:)))
a vsem ostatnim krasny novy rok 2010 ...juchuuuuuuuuuu jupiiiiiiiiiiiii ...
my slavit taky nebudem :slight_smile:))
jo a to me taky napadlo ze lea je opravdu silvestrovske GUcce
31. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Jen jsme vyrazili na prochajdu, tak mi přišla ta radostná zpráva od Gucci :slight_smile: Jsem se culila celou prochajdu.
Teď mi Gucci psala, že je na JIPu, že malá šla císařem, jelikož ráno byl odhad váhy 4,5kg na UTZ. Měla císaře v epidurálu, tak ji hned viděla a teď Leu nosí Gucci na přisátí. Zítra už půjde na normoš pokoj a pokud bude vše ok, tak v pondělí domů.
Poslala mi fotku, tak ji zkusím stáhnout do PC a dát do alba.
31. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Jani díky za zprávu a těším se na fotku.Moc ji pozdravu :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
jé to je krásná holka a je jí fakt kus :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Jojo není to žádný drobek :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Ta je roztomilá, má nádherný rtíky :dizzy_face:
Tak císařem nakonec, tak to jo, jsem si říkala, že měla Gucci asi celkem rychlej porod, když ještě večer nám psala. Jani, ode mě jí taky pozdravuj a ať se jí to hezky hojí, za týden nebude o tý ráně ani vědět, každej den je to obrovský zlepšení po tom císaři!
Mel, dík za odkaz na tabulku, je super :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Tenhle rok se na týhle diskuzi narodilo 16 dětí plus 4 jsou z 2008, tzn. Lea je 20. dítě tady :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to jsou teda zprávy.Moc gratulací gucci, je to teda krásnej kusanec :dizzy_face: Super datum, Lea bude mít k narozkám vždycky i ohnostroje :grinning:
31. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
No Lea je krásná, a díky Bohu, že ji nenechali rodit jako mě. Rozumní doktoři.
31. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,

v roce 2010 vám i vašim rodinám přeju hodně zdraví, štěstí a všechna přání ať se splní!!!

Gucci, gratuluju k maličké-je nádherná!!!!
1. led 2010 v 01:53  • Odpověz
Bré ranko. . . .
V roce 2010 přeji všem, zdraví, štěstí, pohodu a lásku. :wink:
1. led 2010 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky, vyspávat nás Vojta nenechal - je vzhůru od 6.30, naštěstí jsme šli spát kolem 23 hodiny.Rachejtle překvapivě nechali Vojtu chladným a kromě pár zavrtení to zaspal, i když to byly rány jak z děla přímo před panelákem a trvaly snad dvě hodiny, my jsme spát nemohli, ale Vojtíšek má tvrdší spánek, než jsme si mysleli
Jak to zvládli vaše děti?
1. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Rio, no Luky to zvládl tak, že čučel na světýlka a tak kolem druhé hodiny usnul a probudil se v sedm.
1. led 2010 v 09:31  • Odpověz
ahojte,

rio, tak to zvládl pěkně :slight_smile: Stelinka taky tak, i když soused pálil přímo nad náš barák.. rany jako prase.. ale máma si to moc neužila protože čekala, kdy se z chůvy ozve řev.. :sweat_smile: a byla mlha, takže výhled naprd. :rolling_eyes:
1. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko,
i já vám všem přeji krásný prvolednový den.
Kubula taky kravál zvládnul dobře. Usnul v půl jedenácté, ale pak se na něm dalo dříví sekat :slight_smile: Jen já nespala asi do půl druhý kvůli randálu. Ale spali jsme až do půl osmé, tak docela dobrý.
1. led 2010 v 10:03  • Odpověz
no vidím že maminky to zvládaly všechny hůř než děti, naštěstí je to jednou za rok
teď Vojta i m. dospávají, já jsem umyla nádobí a čekám, že Vojta bude za chvilku vzhůru
1. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak já Silvestrovský neslavič jsem dopadla tak, že v půl páté večer jsme se domluvily s tou mojí kámoškou a jejím mužem, respektive P. šel s jejím mužem na squash a tam zpunktovali společného Silvestra. Jenom se dolaďovalo jestli mi s dětma k nim nebo oni k nám. Nakonec oni šli s Eliškou k nám a ta tady spala v cestovní postýlce a v noci jí přenesli. Bydlí vedele ve vchodě. No, a.....šla jsem spát v 5 hodin ráno! takže dneska jsem oživlá mrtvola. Ale byla fakt sranda, hráli jsme hru a třeba jsem musela předvádět roztouženého tuleně, zamilovanou slepici, kapra při orgasmu :grinning: jako něco jsme nahrávali na video.... :grinning: :grinning:
Děti se samozřejmě vůbec nevzbudily petardama a dokonce ani ta jejich 1,5 roku stará Eliška.
1. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky v novém roce :slight_smile:
Náš Silvestr byl fajn, pili jsme nakonec pivo a jedno šampáňo, každej jsme vypili 3 piva a půl šampáňa, šli jsme spát v půl 2 a už si to moc nepamatuju, houpala se se mnou postel, měla jsem dost, ale super nálada :grinning: Honzík se večer občas budil a pak mezi 23 a 0 pobrekával skoro furt, nevim, jestli rachejtle, trochu tu slyšet byly, ale nic hroznýho, ne přímo v sousedství. nakonec ve 23:50 dostal mlíko, dopil ve 23:57, tak my stihli náš přípitek dole v obýváku, už to vypadalo, že si s námi Honzík připije mlíkem. Mlíko je zázračný, pak Honzík hned ztichl, o půlnoci hodně rachejtlí všude možně a pohoda, my byli venku a koukali, Honzík už spal a to naštěstí až do rána do 6ti vkuse, jupí. P. pak ráno vstal (probere se vždy u chystání mlíka a už jde do pracovny, aby něco stihl do práce od rána), vždy si vezme ráno chůvu, takže já spím v klidu, Honzík třeba jednou brekne a dneska prej vstával po 8mý (jako vždy). Já spala a spala, v 9:30 slyším zdola, že jdou ti dva ven, oblíkací boje a obvyklé věci, už jsem se těšila, jak si pospím ještě v klidu. Najednou P. zdola vykřikne a dup dup a Honzík hroznej řev a minutu, si říkám, že asi nějak spadl na obličej, ležim, to přejde, najednou P. vběhne do ložnice s nahatým Honzíkem, tak to jsem nepochopila, vždyť šli ven - zkrátka a dobře: Honzík se na novej rok vykoupal v našem jezírku, co máme na dvoře, P. vyjížděl s kočárem a Honzík tam zatím zamířil a spadl Nic se nestalo, hlavu měl absolutně suchou, což nechápeme, jinak bunda a kalhoty totál promočený, měl mokrý i bodýčko, hlavu díkybohu ne. Napustili jsme hned vanu a šup tam, myslim, že z toho nic nebude, byl v tý vodě pár sekund. takže z dopo procházky nic nebylo, oblečení do pračky, ještě že máme sušičku, už se to dosušuje a odpo můžeme normálně ven.
Koukám, že děti to zvládly obecně celkem v pohodě, to je dobře, že je ty petardy moc nebudily.
1. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Puzz, teda ozdravná koupel na celej rok. :grinning: No hlavně, že se Honzíkovi nic nestalo.
1. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.