• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi teda chudák Honzík. Snad to bude mít i výchovný efekt a příště si dá pozor :wink:
1. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Gucci piše: Ahojky. Už jsem od rána na odd. Leu mám u sebe, jen na noc mi ji vemou. Mlíko zatím nemám, ale snažíme se. Dost zhubla, tak už není jak sumík :grinning: Pořád spinká :slight_smile:
1. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Jani, dík za zprávu. No ona to Lea dožene. :grinning:
1. led 2010 v 17:14  • Odpověz
ahojte,

teda puzzi, já se tak lekla.. no hlavně že je v pořádku, doufám, že bude zdravý a že si to třeba fakt zapamatuje.. :slight_smile: ale sakryš takový pěkný ráno to mohlo být :angry:

jani, tak to je fajn, že už jsou holky spolu, a sumík je hezký :grinning:
1. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jojo určo to Lea za chvíli dožene, K. taky ztratil docela dost.
Jen jsem Gucci psala, že ji závidím to, že Lea pořád spinká. To my teď máme uvztekané období a usínání přes den je děs běs. Ještě že ty noci jsou docela dobrý, snad to nezakřiknu...
1. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Jani o usínání přes den mi ani nemluv - v poslední době uhoupávám na míči. :stuck_out_tongue_closed_eyes: K tomu teď měl nějaké mamanovské období, že prostě sotva si někdo z nás dovolil od něj na vteřinku odejít, tak spustil. . . I když jsme byli s ním v místnosti. No snad se to srovná, jinak se zblázním až půjde P. do práce. Jo a tuhle P. uznal, že mě obdivuje jak s Lukym vydržím 24 hodin denně. Snad si to bude chvíli pamatovat, že né vždycky je Lukýsek zlatý chlapeček. . . A že nemám na starosti jen jeho, ale i domácnost plus kolikrát jsem i nevyspalá.
1. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Mel naprosto chápu. To mamankovství předvádí dneska. Ale on opravdu vyžaduje jen mou přítomnost. L. ho choval a totální hysterák, jsem ho vzala já a úsměv na tváři. Jsem myslela, že mu normálně naplácám :slight_smile:
1. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Jani, no tak u P. naštěstí teda nebrečel, ale vyžadoval furt náruč nebo aspoň sezení u něj. Ale nejvíc tu náruč, což teda při jeho více jak 9ti kilech. . . Co mám povídat, necítím ruce a záda. . .
1. led 2010 v 18:08  • Odpověz
No jo jsou to naší ňuňánkové :wink: Ale ani tak bych neměnila, když teď na něj kuknu, když spinká, tak bych ho nejraději pusinkovala, jak je slaďoučkej :slight_smile:
1. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Jani, nápodobně. . . . A nebo když nahodí úsměv a začne se řechtat na celý kolo. Je to taková moje prdelka prdelovitá. :dizzy_face:
1. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Jojo úsměv je odzbrojující. To mu vždycky říkám, že mě má omotanou kolem prstu :slight_smile:
1. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Jo jo, vědí jak s námi "zatočit". :slight_smile: Kolikrát když mi usne na tom míči, tak bych si ho tak nejradši nechala celou dobu, jenže to bych pak asi neunesla ani kapesník.
1. led 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
To si nejsem jistá, jestli měla akce jezírko výchovný efekt, teď odpoledne už tam k tomu šel zas :sweat_smile:
Nic mu z toho snad nebude, P. ho hned vysvlíkl a dali jsme ho do vany, to strach nemám, takové rychlé otužení, hlavně že si nepotoipl hlavu, tzn. ne do uší atd. Asi spadl po nohou a nějak se zachytil, je tam hloubka dospělýmu nad kolena, tak nechápu, že měl suchou hlavu.
To má Gucci super, že má Leu u sebe, to já 3 dny neměla, bych nemohla vstávat. Má Gucci nadstandard, je tam s ní pG, nevíte? Mlíko bude, to se poddá :slight_smile:
Steffi, Mel, to vám nezávidím to blbý usínání přes den :confounded: Mel, to znám, já už si zvykla, že musím sedět s Honzíkem na zemi, jinak je nespokojenej. S chozením se to zlepší, když má chvíli chodící náladu, tak můžeš něco taky dělat vestoje :sweat_smile:
1. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Puzzi, ty jo, ještěže se Honzíkovi nic nestalo. On je to opravdu asi neskutečný mžik....
Míša už je druhý den šílený protiva, nevím jestli mu rostou už zuby, nebo co se děje,ale je to fakt náročný.Anebo, právě před chvílí M. už v postýlce a tlačil, tak ho šel P. přebalit a jak ho rozbalil,tak samozřejmě M. pokračoval,takže na přebalováku,prostě všude, do toho si pyžamko počůral no a jak měl zvedlé nohy,tak to z něj najednou vylítlo až na koberec,celý přebalovák.....fakt paráda. No, a do toho se nám právě ohřála večeře.....Dobrou chuť.
Mel:tohle období má asi každé mimčo a nijak to nezlomíš, musíš vydržet a v tu chvilku bych na domácnost teda v naprostém klidu kašlala. :wink:
Jani, na pořádný úsměv jako přímo reakci na tebe se připrav, to si sedneš na prdel. :dizzy_face:
1. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Tetes, vím, že Lukyho nijak nezlomím. . . Snad už to bude lepší.
Puzz, jsem myslela jak se to trochu zlepší otáčením a ono prd, v tu dobu ho chytlo protivné období a tudíž vše k prdu. Jsem zvědavá kdy dneska usne, spal do půl sedmé.
1. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Tetesko takovou hovno stary my máme aspoň jednou denně, na to je K. naprostý expert. Kdykoliv je plína dole, tak on tlačí. Takže já plíny peru denně :slight_smile:
Jojo na úsměv jako přímou reakci se děsně těším, to ho láskou sním :wink:
Puzzi teda Honzík je hodně odvážnej, asi se mu zimní koupel líbila a řval, protože ho tatínek nenechal :wink:
1. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Nééééééééééééééééé............................ Právě umyté dítě má hovnostory. . . Grrrrrrrrrr........... jdu vyndat krásnou novou náhradní noční plenu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Mel, v tomhle tě fakt chápu a nejde o to prdět nebo neprdět na domácnost, ale je to psychicky náročný dvě tři hodiny ležet na zemi, zatím třeba domeje myčka a i když nejsem žádnej magor na úklid, tak si tak v duchu myslím na to, že kdyby si tak Honzík v kuchyni kolem mě chvíli hrál, že bych si vyndala tu myčku, trochu bych se odreagovala :sweat_smile: Tak asi to myslíš, ne?
Já teda už tu myčku a tu a tam něco na odreagování zvládnu, s Honzíkem už je to teď oproti dřív super, já jen tak popsala takovou tu hrabací situaci, když je blbý mamánkovský období a stokrát můžu vědět, že je to kvůli zubům, tak stejně po pár hodinách dnech mě to psychicky ubíjí a nepřipadám si za to špatně, nejsem nadčlověk, někdo z vás jo? :wink: :sweat_smile:
1. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Puzz, no já ani tak nemyslím na tu domácnost, ale spíš na to co dělám špatně, že nejdříve usměvavý dítě, pak se jen zvednu ze země - i kdyby kvůli odchodu na záchod a on zahazuje hračku se kterou si do té doby v klidu hrál a spustí řev, jako by byl týranej. :angry:
1. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Mel, to znám, to je normální :grinning: Nic špatně neděláš, děláš naopak vše super a seš holt pro Lukyho až tak zábavná, že bez tebe nemůže být :sweat_smile: Já taky vždy sedím u Honzíka na zemi a on se zabavuje i sám a super super, tak si řeknu "Mám žížeň, jdu se napít, když si tak hezky hraje." Udělám tři kroky, hračka mrsk v dáli a už si stoupá a už za mnou jde a ruce nahoru a chce nosit a hraní konec šmitec :sweat_smile: :grinning:
Potěší, že i jiné děti to dělaj? :sweat_smile: Mě jo! :grinning:
1. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Puzz, hm dík, že tě těší cizí "neštěstí". :grinning: Ty jo super, že uděláš aspoň tři kroky, já se jen zvednu a už je cirkus. :sweat_smile:
1. led 2010 v 19:45  • Odpověz
puzzi hlavně že to zvládl Honzík bez úhony a je fajn, že jak chodí zabaví se víc, na to se taky těším
já myslím, že každé dítě si projde obdobím té závislosti na přítomnosti mámy nebo táty, Vojta taky potřebuje abych s ním seděla na zemi a když se zvednu začne se vztekat nebo brečet, vydrží někdy v židličce když mu dám dost zajímavých věcí na hraní, to třeba umyju nádobí nebo se najím, zbytek dělám když spí
Jani já když se poprvé vědomě usmál Vojta tak jsem lětěla hned za m. nadšená a byla jsem naštvaná, že on to tak neprožíval - on si na úsměv musel ještě asi dva týdny počkat
1. led 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
U nás to období závislosti začalo po porodu a ještě neskončilo, řekněme, že jsou lepší dny, kdy stačí, že sedím na zemi, horší dny, kdy to nestačí. Ale už jsem si zvykla a přzpůsobila tomu režim, tzn. ráno po hodině hraní jdeme ven, pak zas max. hodina a polední spaní, pak odpo zas po nějaký době ven a kvečeru se střídáme s P., takže víceméně pohoda, asi jsem i zhýčkaná, že je P. doma,kdyby chodil z práce v 6 večer každej den, asi bych se zcvokla :sweat_smile:
Rio, to je fajn s tou židličkou, že má Vojta rozhled a vydrží. Neshazuje hračky dolů?
Úsměvy dětí jsou super a je to čím dál lepší, Honzík už pochopí "vtip", máme takový 3 zvuky, který po mě opakuje a já po něm a děsná sranda. P. mu zas udělá Vařila myška kašičku a Honzík se směje dopředu ještě před lochtáním. Pak taky různě kuk a honění, těmi prvními úsměvy to jenom začíná :dizzy_face:
1. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, v novém roce vám přeju zdraví a pohodu a ať vám děti dělaj jenom radost!
A Lee přeju krásnej život, vybrala se hezkej datum. :grinning:
Puzzi, teda Honzík je číslo, to musel bejt řev.
Rio, hm první úsměv u nás obdržel P. . . . :angry: A to teda Lukymu neodpustím. :grinning: :dizzy_face:
teda tak já jsem na tom opačně, Stela občas řve jen u mě a jak přijde Martin tak je vysmátá.. :angry: asi jí teď taky rostou zuby, nenechá si na ty dásničky vůbec šáhnout, dřív jsme jí to masírovala a držela jak kočka :grinning:

puzzi, jj, moje nejčastější řeči jsou typu "Stleinko ještě umeju tuhle lžičku a běžím za Tebou" :grinning: no a tohle říkám ještě chvíli.. ale nehrotím to, jakože bych ji nechala řvát nebo tak.. navíc tEď fakt občas začne z ničehonic brečet úplně hrozně, nevím jestli ty zuby, musím zaklepat, že noci a usínání dobrý.. :sweat_smile: ale nechci to zakřiknout.. :slight_smile:

jani, no tak Ty máš takovýho hovňouska? :grinning: teda to musíš být rychlá při přebalování :grinning: kolk Kubík shodil po porodu?

rio, chlapi toho asi ze začátku víc neprožívají co? :grinning:

mel netrap se, lukysek se zlepší v tom převracení.. dneska jsem byla zase naštvaná já a vzpomněla na Tebe, byli jsme u našich na obědě, já seděla za rohem, Stela na dece a děda mi hlásí, tak už je bna břichu, já říkám, to je normální a pak mi hlásí už je na zádech a já koukala jak puk a běžela a ona se na mě akorát řehtala a pak se zase převrátila na břicho... ale to bylo asi zase jen omylem.. :rolling_eyes:
1. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Kay, no převracení Lukymu jde dobře - za chvíli shodí stromeček. :grinning: Jen ještě neumí na záda přes pravej bok, ale to je myslím jen tím, že na levou ruku se stále nevzpírá na natažené paži.
1. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Marti, děkujeme, ukaž se častěji a pozdravuj šikuláka Martínka, ten už možná chodí, že? :slight_smile:
Kay, z toho si nic nedělej, ty jsi se stelinkou většinou, tak holt u tebe je spokojená i nespokojená, zatímco M. přijde, hurá změna a holčičky prej drží na tatínky :wink:
brek zničehonic hrozně má Honzík např., když se jeho čelo osobně potká s chodníkem :sweat_smile: :grinning:
Hovnostory máte vtipný, holky, to když byl Honzík velkej jako Stelinka a Luky a otáčel se a kolem dokola se točil a spokojenej byl na zemi u hraček jen s holým zadkem, to byly nejdrsnější hovnostory :grinning:
1. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Puzzi,já to tak prostě nemám no. Já si v tu chvíli říkám, že to dítě má strach,že mu odejdu,tak proto pláče a neomezuje mi to, když je něco bolí spíš je mi jich líto,takže mi to jakoby neštve vůbec, ale P. třeba jo,ten už pak ztrácí trpělivost. A není pro mě ani trochu psychicky náročné se třeba dvě hodiny v kuse věnovat dvojkách,mi to naopak děsně baví. Říkanky, už jim ukazuju knížky,povídám,zpívám,cvičím s nima a naopak ten čas letí strašně rychle. Naopak,když si vlastně vezmeš, tak dám jenom příklad. v noci byť se vzbudezím spí děti 12 hodi, tj. 12 hodin času přes den, z toho dají některé děti 2-3 hodiny spánku přes oběd a máš z toho např. 9 hodin čistého času,když určitě to dítě si chvilku samo hraje z těch 9 hodin třeba 1,5 hodiny, tak jsi na 7,5hodinách věnování se dítěti, to je méně než člověk dřív napracoval v práci. A nemluvím o extrémech,kdy jsou mega,mega pritvný.A mi je třeba ta myčka fakt úplně fuk (páč já jsem ale bordelář a alibista, že jakože dvojčata = nemůžu stíhat domácnost) a klidně i pak hodím skleničku nebo talíř na linku a uklidím to až když spí. Ale v žádném případě si nemyslím, že když to někdo nemá stejně,takže je to špatně!!!!!!!!
Mel:určitě neděláš špatně nic, tohle je prostě "blbé" období. Bohužel. tak přeji ať je co nejkratší, a určitě bude lépe.
Kačenka se také poprvé usmála na P. a byť jakože sranda, stejně mi to trochu mrzí. :unamused:
Kay, tohle mi děti občas taky dělají u mě jsou ukníkaný nebo fakt bečí a přijde P. a oni úsměv a on ještě rádoby vtipnej má blbý kecy.Třeba předevčírem jsme byli u dvojčatovky, P. šel s dvojčatovky P. na pivo,já pak Kačenku vzbudila po 16h,aby večer usnula a ona najednou v nějakém špatném rozpoložení,jiném prostředí apod. 30 minut usedavě plakala, já už volala P. ať dopijou,že budeme muset jet,páč Kačenka je taková a on přišel a ona plynule z toho usedavého pláče přešla v úsměv od ucha k uchu. Takže si pánové pitomci ještě dělali srandu, že už nevíme jak je dostat z hospy, že to bereme přes citové vydírání přes děti,ještě navíc,když jsou úplně v pohodě. :angry: :grinning:
Jo, včera jak jsem na rychlo na oslavu dělala pomazánky co dům dal, jsem nastrohala nivu,do toho najemno cibulku, smíchala s bílým jogurtem a trochou másla a dala do toho nasekanou petrželku a ozdobila pak černou olivou. Holky, to byla taková dobrota, fakt si to musím pochváli.
1. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Puzzi,co si vybavuji,takj je fakt,že vaše hovnostory ještě nidko nepředčil si hlavně pamatuji tu jak jste na parkovišti omývali Honzíka vodou z pet láhve. :grinning:
1. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.