• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj,tak všem Vám přeji šťastný Nový rok :slight_smile:

my byli u ségry v Praze,bylo to suprrrrrrr,včera dopoledne jsme si udělali výlet na Staroměstský a Václavský náměstí,mňam,ty trdelníky :slight_smile: :slight_smile:,vrátili jsme se odpo,začli chystat nějaké občerstvení ,poseděli jsme.......a k půlnoci ohňostroje byly bezvadný,nejdřív jsme chtěli vyjet na Vyšehrad,ale pak jsme to vzdali,nemohli bysme všichni,někdo by musel zůstat u Sárinky a bylo by to hloupé,aby někdo nejel,ale na Zličíně to řádilo fest,nějaký petardy už začly po desátý večer a pak od půlnoci snad do jedný do rána,měli to hezký :slight_smile:
Sárinka šla spát po devíti,sama řekla,že jde spinkat,řekla dobrou noc a šla a nevzbudilo jí nic,spinkala až do půl osmý do rána :slight_smile:

před chvílíi jsem měla první zvracení,od včera mě hodně chytla bolest v kříži a od rána to je nepřetržitý,myslíte,že to je normání?????????????a pořád mám pocit,že to dostanu.......snad to k tomu patří
1. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tetes, mě nevadí věnovat se Honzíkovi, to ne. Víš ale jákdyž viděla dvojky, jak jsou přešťastný,když na ně jen mluvíš, to musí být radost si s nima hrát. Ale s Honzíkem jsem si dřív mohla hrát jak nejlépe jsem uměla a on stejně kňučel a bylo mu to úplně jedno a to tě pak přejde trochu chut.Promiň, ale stejně jako tobě přijdou situace s jednočetem v určitých aspektech jednodušší a jsou, o tom žádná, tak mně zas přijde jednodušší péče o min. 50% času usměvavé a hodné děti. Plus do půl roka Honzík doma v postýlce přes den vůbec nespal, buď dlouho v jedoucím kočáru (to nádobí z myčky nevyndám, když jsem venku) anebo na mě na míči (ale to mi zas na to můžeš napsat, že jaký si to uděláš... no to je jedno, na to máme každá jinej názor). Podle mě je to prostě jiný si hrát a věnovat se 2 hodiny s tím, že pak budu mít min. 30 minut čas na sebe a myčku, net a já nevim co, než když veškerej čas doma od rána do večera musíš zabavovat jako já dřív.
Fuj, teď si hraju na chudáčka, ale mám pocit, že nám některým trochu křivdíš.
1. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
puzzi, no tak to nám asi nehrozí, bo na nějaký povalování na zemi nahatá je u nás zima :-d naštěstí..

tetes, jj, no tak to znám, zrovna dneska jsem pro ni šla před pátou, že jako je už vzhůru a ona jen asi nějak zakňourala do chůvy a já to blbě odhadla a jak jsem odcházela, že ji nechám teda do pěti spát, tak řev na celý kolo.. no asi půl hodiny ať jsme ji měla u sebe, nebo na dece nebo cokoliv.. přišel matin a dala jsme mu ji a řehtala se u zalívání kvítek :angry:

tetes, jj, tu hovnostory puzzi si pamatuju taky :grinning:

leni já myslím, že je to normální.. pěkný silvestr jste měli a Sárinka je teda šikulka..
1. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
leni, to sis užila se ségrou super:slight_smile:
Na bolest v kříži jsem nikdy netrpěla, jestli je to normální a obvyklý, to nevím, ale určitě to neznamená nic špatného, snad jen pro tvoje pohodlí. Co zkusit nějakou mírnou rehabilitaci typu mojža, protože postupem času budeš kříž namáhat víc a víc, tak aby tě to nějak moc netrápilo.
1. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
No,Puzzi víš ty jsi viděla dvojky 3x, neříkám, že by nebyli hodný,ale máš na ně trochu zidealizovaný pohled,rozhodně to není tak,že by neplakali,nebyli protivný a navíc ve chvíli,kdy je jeden protivný a chce jenom chovat,tak se těžko můžu věnovat tomu druhému a to každou mámu hodně štve....., každou říkanku,každé cvičení,každé pacipaci musím dělat 2x......to je stejný jakože jsem viděla Honzíka 3x a pokaždé byl hrozně hodný a nepřišlo mi na něm vůbec nic náročného,ale taky si nemyslím, že by to tak bylo pořád a zároveň asi nebyl pořád jenom protivný a nezabavitelný......Nemyslím si, že někomu křivdím, já si naopak uvědomuji, že každé dítě a každá máma je jiná. A jestli jsi si všimla, tak jsem dělala několik vykřičníků za větou, že si nemyslím, že je to špatně. Ale každá prostě máme jiný přístup, to co mě třeba neomezuje a nevadí mi, tobě vadí a omezuje tě a naopak!!!Jestli ty si myslíš, že jsi to měla nebo máš megatěžké,tak to tak prostě asi máš, nebo každopádně to tak vnímáš a to je nejpodstatnější a já ti přeci nepíšu:podle mě to máš lehké a přeháníš to,notabene si to ani nemyslím. Tak mi prosím pořád nepředhazuj, že protože jsou dvojky hodné a s tím, když nejsou se prostě nějak vypořádávám celkem v poklidu, že vlastně nemám nárok na to si postěžovat či si myslet, že to prostě s jedním dítětem je snažší.Ty přeci sama musíš vědět a být si jistá, že jsi všechno dělala podle nejlepšího vědomí a svědomí a tudíž určitě nemáš ani tu potřebu se ospravedlňovat,navíc,když ot ani není potřeba.
Já třeba nemůžu příjímat nečekáné návštěvy,páč tu prostě fakt mám bordel a kdyby byli dvojky jenom tak hodný jak si myslíš, tak bych s nima asi zvládala i uklidit apod., ale to prostě nezvládám a navíc jsem prostě raději s nima,no. Ale mně to prostě nevadí a neomezuje, to je jediný rozdíl mezi námi a na tom není ani na jedné straně nic špatného,podle mě teda.
Kay, jsou to někdy mrchy proradný ty naše miminka. :angry: :grinning:
1. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
tetes, promiň, jsem se nechala zbytečně strhnout a teď mě to mrzí :unamused: Asi už mi to ani nestojí za další komentáře, to bychom si tady mohly psát romány až do aleluja. Omlouvám se za formulace, že máš něco snazší, samozřejmě to nemůžu vůbec vědět.
1. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Bré ranko. :wink:
2. led 2010 v 05:53  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3656125&vReferer=
aktuální foto Leušky

Info od Gucci: Jsem na normoš pokoji s jednou maminou. Na mlíko zatím čekám, ale přikládám co 3 hodiny na 15 minut každé prso a pak dokrmín stříkačkou. Lea pak celou dobu spí a pak znova. Už bych ji snad měla mít i na noc. A zítra nám daj pryč pupík a řeknou, jestli nás v pondělí pustí domů. Všechny zdravím.
2. led 2010 v 15:56  • Odpověz
jani děkujem za info, Lauš je moc krásná :slight_smile: gucci moc pozdravuj, to by byl teda fofr, kdyby je v pondělí pustili.. hlavně aby se cítila ona dobře.. mlíko se rozjede..
2. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Jé Lea je fakt krásná, takový malý andílek. :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Lea je krásná po mamince, moc ji Jani pozdravuj - bere ty homeopatika na to mlíko? Držím pěsti aby se jí co nejdřív spustilo a mohla jít domů
2. led 2010 v 18:00  • Odpověz
ehm, mělo tam být samozřejmě LEUŠ (asi jsme si nějak vzpomněla na Laolu :grinning:)
2. led 2010 v 18:11  • Odpověz
autor
Lea má krásnou pusinku, je nádherná :dizzy_face:
2. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Lea je hezoučká vůbec nevypadá jako čerstvě narozené miminko,už je taková vyžehlená. :slight_smile:
Puzzi,já celý den přemýšlela co ti mám napsat a jak vysvětlit své pocity,nicméně nevím jestli se mi to podaří,ale pokusím se o to. Znovu jsem si pročítala svůj příspěvek ohledně toho , že mi si prostě s dvojkama ráda hraju a že mi to baví a neomezuje a samozřejmě tak vyjadřuji pocit vůči mým dětem, tak jak jsou a jaký jsou, hodný,zlobivý a předpokládám, že nikdo nečeká, že budu psát, mě to neomezuje,ale kdybych měla dítě takové a takové, tak mi to určitě bavit nebude. Tohle totiž nemůžu já ani vědět. A už mi trochu nebaví se při každé debatě ohledně nějaké výchovy či dětí dohadovat o tom, co je těžší jestli mono nebo duo. Já si myslím, že sama od sebe to moc nedělám, že bych se tady "prsila", že no jo ty máš jedno,ale představ si,kdyby jsi to měla 2x apod. Myslím, že ti nikdo nikdy neupíral a ani neupírá, že jsi to měla s Honzíkem těžké. Takže já si vůbec nedokáži vysvětlit, proč na moje: že mi to s dvojkama baví si hrát, reaguješ no ale Honzík u toho kňučel,tak mi to přestalo bavit......a nakonec, že někomu křivdím.Já tě doprčic přeci ani trochu nesoudím. Možná jsem naprosto neobjektivní,ale neměla jsem pocit, že bych to v tomhle případě dělala, prostě to jen cítím jinak a mluvím jenom za sebe.Mrzí mi to. Psala jsi, že se dvojky smějou a reagujou na mě, v tomhle si možná samolibě myslím, že je to právě protože na ně pořád mluvím, dělám s nima kraviny a miluju jejich šťastné úsměvy. Míša už třetí den skoro pořád jenom pláče, pomalu ho nesundám z náručí,je šíleně protivnej, nevím jestli mu roste zub,ale domnívám se, že jo. Jsem z toho hrozně unavená,ale jinak jediný pocti,který mám je, že je mi ho hrozně líto a nevím jak mu pomoct.Takhle to prostě je,tahle to cítím a nebudu si vymýšlet, že mi štve nebo omezuje......Ale neznamená to, že si myslím, hele mě to nevadí a např., Puzzi to vadí, takže to je jasný, Puzzi je špatná máma, nebo takovejhle jinej nesmysl. Prostě každá jsme jiná a každá máme jiné dítě a děláme pro něj to nejlepší.
Nicméně podstatné je to, že ty jsi naprosto nekonfliktní člověk a stejně tě prostě očividně s dvojkama a svýma názorama na výchovu apod. seru. Z toho mi vyplývá, že moje domněnka, že s tím, že je to těžké starat se o dvojčata tady moc neotravuju, je prostě mylná. Zřejmě to tady předhazuju dost často,aniž bych si toho byla vědoma. A to je pak jasný, že vás to musí prostě štvát. Nemyslím si, že bych to byla schopná nějak rapidně změnit, tudíž prostě bude lepší, když si zvolím diskuzi o dvojčatech či si nebudu ukrádat čas koníkem. Určitě sem jednou za čas hopnu,ale už nebudu přispívat denně. Nemá to smysl. Já neumím něco jenom odkejvávat a reagovat jenom,aby se neřeklo a pak tady dělám dusno a štvu vás. Tak se zatím mějte hezky a já na vás určitě budu jukat a pak se nějak ozvu. :slight_smile:
2. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Kurňa, Kay, já už si začala myslet, jaká asi nejsu krasavica... a ty se opravíš :grinning: :grinning: :grinning:
No fakt Lea je krásná!!! :dizzy_face:
2. led 2010 v 19:49  • Odpověz
lauš :grinning: no Ty seš přece krasavica naša :grinning: a asi jsem si vzpomněla že jsi tu dlouho nebyla a kde se touláš.. :slight_smile: co Víteček?
2. led 2010 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky, Lea je kráááááááááááásná,jsem se tu nad ní rozplývala :slight_smile:
snad Gucci brzy naskočí mlíko a budou moc jít brzy domů :slight_smile:

holky,jdu s otázkou,mám pořád tlaky v podbřišku,já myslela,že to je jen v termínu,když měla být MS,ale mě to nějak bere pořád a ta bolest v kříži mě nějak neustává a nevím,jestli to je normální s těmi zády nebo ne

Tetesko,nikam neodcházej a buď tu s námi :wink: jen piš o Kačence a o Míšovi.To je m líto,že Míša už 3.den pláče,třeba to je opravdu zoubkama,tak ať to brzy přejde a s ničím nás tady neštveš,ty ťululum :wink:
koukej na mě,to spíš štvu já neustálýma otázkama nejdřív s tesmama-uschlý-neuschlý :grinning: :grinning: :grinning: ,těhu příznaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se koukej vrátit zpátky :wink:
2. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Kay, nestíhám, nestačím, ale nasvačit se stihnu vždy :grinning: Víťulín mi zdrhá na schody a tak různě, takže jsem mu furt v patách :pensive: Spí tak hoďku přes den, takže se pořád snažím ho nějak zabavit a vymýšlet nějaké aktivity-no je to mazec-už se to na mně podepisuje, onehdá jsem komusi na nějakou otázku odpovídala říkankou nebo písničkou :grinning:
Co Stelinka? Chodíte na procházky "v kapse" nebo kočárkmo?

Tetes, ona to Puzzi určitě nemyslela nějak zle... Nemám teda dočtené nějaké starší příspěvky, tak do toho teda raděj nebudu kecat... :zipper_mouth: Mně přijde, že to s dvojčatama zvládáš super-nevím, jakým způsobem hodnotit to, že je dítě hodné, mi kolikrát přijde, že Víťulín zlobí a přitom to nic není a naopak někdy je jak čert a já jsem v poho-takže možná to taky závisí na mém psychorozpoložení... Toť můj názor, prosím, nehažte po mně kamením... :wink: :grinning:
2. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Leni, hlídej si to, aby tlaky nepřešly v křeče a samozřejmě špinění a příp. krvácení...
Bolest v podbřišku je normální, s těmi zády nevím, kdyby to bylo moc, raděj val k Dr....
2. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Lao, tvůj názor tak nějak sdílím. Někdy zvládám Lukyho rozpoložení taky s přehledem a jindy mám pocit, že se musím zákonitě zbláznit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skoro bych řekla, že čím hůř jsem vyspaná tím lépe zvládám situaci. :confused:
2. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ale každá jsme jiná a co má jedna, nemusí mít druhá a naopak...
2. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
A vůbec, každá jsme tady jiná. Jedna se například hroutí po jedné špatné noci a druhá se i po desíti tváři jako že se nic neděje. . . Takže asi tak, a "hádat se" která to má těžší a která lehčí nemá smysl. Takže Tetesiová nikam nechoď!
2. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky vše nej nej nej do nového roku a ať je pekelně dobrý a pro některé plodný :grinning:
GUCCIKATÁ je venku to je bezva jsem počítala že bude mít tak kolem 4100g a ona mně teda převezla nádhera :grinning: tak holka vzhůru do života a Lea jo to jsem si taky říkala že to je hezké ale nakonec to byla Editka :grinning:
Silvestr byl docela dobrý ale házeli nám tady peterdy přímo před dveře no moc bezvadné nesnáším silvestr :grinning:
2. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
lauš, no jo , tak to máš omluvenku.. :grinning: Vítek je přece nejdůležitější a když tak běhá, tak to jinak nejde.. ale budu teda doufat, že s ek nám zase navrátíš :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Teda Stalinka je ospánek ale spí tam rozkošně :grinning:
2. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
pudly, děkuju, to byla vyjímka, 3x jsme ji dávali spát ale ona hrozně plakala, tak si ji vzal Martin, já usla na gauči a oni si hráli na dece a pak se vzbudím, protože soused začal bouchat rachejtle a oni tamtakhle chrupali :slight_smile: bylo to rozkošný, to jo :dizzy_face:
2. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
a nevím jestli by se Stele líbilo že si z ní udělala malýho Stalina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
tak jsem se právě vrátila z pohotovosti z gynekologie.Od včera jsem měla ty bolesti v kříží a dnes to bylo hrozné a k večeru se to stupňovalo a navíc mi začly tlaky v podbřišku jak hrom a občas mě propíchla bolest k čípku,měla jsem už strach a po 21.hodině se ty záda zhoršily,úplně mě chytaly křeče,tak mě manžel naložil a odvezl do nemocnice,venku samozřejmě sněhová kalamita,takže jízda šílená,dr.moc milej,prohlídl mě a vše je v pořádku,akorát prý se mi zaklání děloha,ale na těhotenství to nemá vliv,prý budu trpět bolestmi,tak mi doporučil spát na břiše,že se prý může natočit zpátky a mám dělat kočičí hřbety,ale odcházela jsem mnohem klidnější,do středy bych to nevydržela.
a v pondělí jsem byla 5tt :slight_smile: ,ve středu jdu na další UTZ,ale jsem ráda,že ty bolesti neznamenaly nic hrozného,fakt jsem se hrozně bála.
tak budu v klidu spinkat :slight_smile:
2. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
Bré ranko,
tak Luky usnul až před desátou hodinou, jaksi si navykl spánek od čtyř do šesti, takže jasný, že pak chtít aby usnul v sedm je holý nesmysl. Musím on pondělka "převychovat" na staré dobré časy, teď přes ty svátky si ten režim totálně rozhodil. No ale zase k dobru musím říct, že první nahození dudlíku ve čtvrt na pět a pak v sedm vstávačka.
3. led 2010 v 07:18  • Odpověz
Jo Leni zapoměla jsem, super že je vše o.k. Věřím že vydržet do středy by bylo o nervy.
3. led 2010 v 07:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.