• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay to je krasnej vlasacek ..je strasne rozotmila a fakt nevypada tak malinkata :slight_smile:
jee a luky je taky krasnej celej mel ...podle me :slight_smile:))
jee tetes ty jsi tam mela janinu a dostala jsi krasne dary..jo a pozitivni zprava ...oliver od pul druhy vydrzel do pul sesty spat ...vlak poho a celou dobu cekani na M. do cile fakt jsem byla prekvapena...jeste to testnem v pondeli to zase prace jede na cyklo vylet a chtej abychom prijheli..
jo a co to znamena pro tetesku ...to ze muzu prijet za tebou vlakem s olikemm....:slight_smile:))
milu ta jek krasnaaa kdy si ji beretë
16. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
me se udelalo soufl pri porodu to jsem blila ...no a pak po porodu jsem malem omdlela ve sprse a taky jsem se desne klepala tim vycerpanim..uplna zimnice
16. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Teri- to je super, že jsi tam měla Jani :dizzy_face: , aspoň Ti bylo veselo.
Mili- Meggi je úplně úžasná, úplně bych ji uňuhňala :dizzy_face: , taková myška malá. A s dovčou, já každý den píšu domů, jak se bobci mají a teta se vždycky směje, že jsme horší než s miminy. A když je nevidím víc jak tři dny, tak už steskem brečím. Taky láska neuvěřitelná. :dizzy_face:
Teksas- to je super, že výlet dopadl takhle bezvadně :wink: a Olík je úplné zlatíčko, umí vůbec zlobit? :sweat_smile:
Jinak hlásím, že blití dneska dobrý, fakt jen ráno a přes den, když jím co hodinu, tak dobrý. Aspoň možná zase trošku přiberu. 2x jsem měla namále kvůli pachu, ale rozdýchala jsem to. Kéž by to takhle vydrželo.
16. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Kay:tak to je super, že je M. moc hodnej, máš pravdu, že to je to úplně nejdůležitější :dizzy_face:
Anippe: no, Kokyna je na babi závislák totální, přesně chodí s ní i na záchod, ale zase jsem ráda, že jí babi má, páč jak zemřel děda, tak ona by taky navíc ani nevytáhla paty z baráku a kvůli psovi musí a taky si má s kým "povídat" a o koho se starat.....
Ty jo to jsem vůbec netušila, že je při porodu takhle špatně..... :confounded:
Tek:to je úplně super,že jste si to užili a ještě navíc to zvládli. A budu se na vás teda těšit :slight_smile: Tek, ty neřídíš auto? Nebo nemáte?
Pajdi: s těma pachama je to děsný,já mám do teď čich velmi vytříbený :sweat_smile:
Snad měla Puzzi dobrou cestu, jsem si myslela, že už večer bude na přijdu i když nemám představu kolik hodin jim trvá cesta.
16. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
tak nez vas doctu, tak jdu pozdravit. Dneska jsem strasne blbe spala, se mi ta bolest z krku premistila a mam desnou rymu, tak jsem uplne vyrizena jak se mi blbe spalo :frowning2:
Nevim, jestli je to nejaka viroza nebo jen alergie, jelikoz nemam vubec teplotu. Teda nastesti. Ale i tak jsem nervni z toho, jestli to neublizi prdolovy :frowning2:
Jinak vcerejsek byl super, zase jsem se videla s Teteskou. Byly to moc prijemne 2 hodinky. No a pak jsme jeli za nasima kamaradama kousek od Plzne a tam jsme grilovali. No domu jsme dorazili az v devet :slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, to mě mrzí, že byla noc na houby :frowning2: Pokud už máš jenom rýmu, tak se toho snad brzo zbavíš. Nejhorší je taková ta celková slabost.. :unamused:
Teda, Tetes, tak ty máš tolik návštěv, jo? :wink: Ale jo, taky bych za tebou koukla, kdybych byla blíž...
Při porodu mi teda blbě nebylo, no když si představím, že by se k 16 ti hodinám přidaly ještě nevolnosti a blití, tak bych snad fakt už dalšího potomka zavrhla... :grinning:
Jinak chválím Lukáška od Mel, je moc krásnej :dizzy_face:
Mili a psí miminko je taky úžasný-jen si ten svůj zvěřinec moc nerozmazlete, ať pak moc nežárlí na miminko/a :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Puzzi se neozvala?
17. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak jsem vas docetla, prohlidla si fotecky.
Kay Stelinka je nadherna a vubec nevypada, ze by byla tak malinka, jak ma ty buclaty tvaricky, tak vypada jako normalne velky mimi :slight_smile:
Ale kdyz jsem nejdriv videla Stelinku a pak Lukyho, tak mi Luky prisel tak o 2 mesice starsi :slight_smile: Je to fakt kus chlapa, tak se nedivim, ze dal Mel tak zabrat.
Milu Meggie je sladoucka, uz se tesim az ji budes mit doma, se na ni hned prijdu kouknout :slight_smile:
Teksas teda vy jste sikovny, ze jste takhle zvladli vylet. To je super, muzes trajdat.
Lao jojo ted uz mam rymu a trochu me boli v zadech, ale nejak extremne unavena nejsem. Jen se mi dela blbe, jak mam ucpanej nos :frowning2: No inhaluju vodu ze soli, tak to snad brzy prejde...
17. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky, tak potřebuju poradit :frowning2:

malá teda měla v nose nevyš´touratelnýho holuba, tak jsem jí tam šplíchla vincentku a snad dobrý.. doufám, že jsme neudělala nějakou blbost..

ale co je problém - koupili jsme tu odsávačku, večer jsem chtěla odstříkat, ale měla jsme asi dost měkký prsa, tak mi tam furt někudy šel vzduch a odsála jsem jen asi 20.. tak jsem si řekla, že ráno to zkusím, dkyž mám plnější prsa no a jak jsem začla, asi mi praskla bradavka a valila tam i krev.. tak jsme s tím hned přestala a ručně doodstříkala asi tu dvacku, ale víc ani rana, bo to ručně moc neumím.. .-( druhý prso vypadá ok, tak jsme kojila jen z toho druhého, ale nevím co mámdělat aby se mi to druhé taky tak nepodělalo, a mohla kojit, mám hrozný strach.. nevíte jak dlouho to může trvat než s eto zahojí? namazala jsem bepanthenem..

a škytavka znamená že je dítko přepité? to by mě aspoň trochu uklidnilo, že ji netrápím hlady..
17. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
hm, nikde nikdo :frowning2:
17. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj kočky.

Díky za pochvalu Meggie, ale abych pravdu řekla, tak Monty je už rozmazlenej..dostala jsem ho po těch mimoděložních operacích, tak jsem si tu lásku vybila na něm...ale Meggie "bude jen" Honzy a ten si jí chce vycvičit. No uvidíme..ale Monty má strašně rád děti a na mého synovce když byl mimino..oni jsou stejně starý :grinning: , tak ho miluje a pořád vedle něj sedí a teď teda blbne. No a jak vidí cizí děti děti, tak nemám šanci a je celou dobu u nich :grinning: . Tak uvidím..
Jani až budeme mít Meggie, tak snad bude už i koupelna a vymalováno a budeš mít tady takovou velkou prohlídku :grinning: a npak tě zvu na véču..jsem nezapomněla :wink: .

Kay já ti holka nevím, ale nemohla by si zavolat té dule? Neporadila by ti? :confused:

Jani, to bude asi viroza, ádí to všude. Hele paralen můžeš, tak si ho raději dej aby se ti to nerozjelo :unamused: .
17. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky

pajdi: já tě úplně chápu, už jsem měla takové stavy asi 2x, stačí jedna blbá noc, zaseklý papír v práci v kopírce a jsem z nervama v pytli a nejradši bych se na všechno vyflákla, taky už jsem jednou brečela pG na ramínku...zajímavé je, že pak ty další dny jsou většinou pohodové, tak se drž :wink: , jo a ty infuze jsou dobrej nápad
kay: porod teda bááááájo :grinning: , jsem se tady řehtala u popisu, fakt dobrý, Stelinka je naprosto úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: , Grej mi poslala fotku Kačenky a je to taky takový prcek černovlasý, ale nemá tolik vlásků jako Stelik
anip: zatím těhu určo není úplně nejkrásnější část mého života, ale pevně věřím, že se to za měsíc zlepší a až budu cítit pohyby, tak to bude úplně bájo :dizzy_face: , naštěstí se mi zatím nějaké stresy a obavy vyhýbají, nějak si ani nepřipouštím, že by se mohlo něco špatného stát
teda Lukáše Mel je pěknej kus chlapa teda, už se těším na další foto
Mili: ženo má jediná, Gedžitka je kuááááášnááááá...já ci taky :grinning:
Leni: já chodila taky přímo k Mardešičovi, aspon ze začátku, pak už jsme se bohužel míjeli, ale tady jsem z něho měla dobrý dojem
Teksas: Olí je fakt nádherné mimi :dizzy_face: :dizzy_face: .... samé krásné miminka tady máme
Tetes: já tě teda chápu úplně....jak je mi ted zle, tak si taky občas říkám: však počkej až vylezeš, já ti to vrátím i s úrokama :grinning: :grinning:
puzzi: já jsem si právě říkala, jak Honzíka asi nosíte, když je tak těžký, že u vás asi nějaký šátek na nošení nehrozí, nebo jo?
evi: manža hraje divadlo? teda čučím...bych si ho spíš představila v nějaké techno kapele :grinning: , ale vlastně nevím, když si mi pořád neposlala ty fotky :grinning:
mysky: tjo dávej na sebe bacha
tetes: já se Leni vůbec nedivím, že byla s Mardešiče vyjukaná, on totiž na svůj věk vypadá dost dobře bych řekla, takový česko chorvatský George Clooney :grinning: :grinning:
Kay: Stelinka má 50 velikost jo? teda to si ani neumím představit, takový cvrček :dizzy_face:

Jinak víkend celkem v pohodě, jedna noc blbá, druhá lepší, tak si nestěžuju
Byli jsme včera u švagrovců (brácha pG), dostala jsem k narozkám vitamíny pro těhu :grinning: tak fajn, páč mi zrovna došly :grinning: , švagr začal vykládat o porodu, pG stuhl úsměv a pak už s náma celou dobu nepromluvil...asi měl o čem přemýšlet :grinning: :grinning:
Pak volali naši dobří známí z Pardubic, že musíme jít večer na vínko, tak jsme se u nich stavili a vyklopili jsme jim to, páč to jsou fakt dobří kámoši, svědčili nám na svatbě a víme, že to nikam dál nepošlou, no byli pěkně v šoku teda :grinning: , ale mám slíbenou hromadu věcí od lehátka, po chůvičky apod. tak jsem ráda, vypadá to, že budem muset koupit akorát přebalovák a kočárek :grinning:
17. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak v albu mám nové foto Lukyho a Mel píše:Už klubíčkuju a Luky má nejen prdíky,ale je i nejvzteklejší dítko s pobytem u sestřiček. :grinning:
17. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
tjo Luki je fakt macek

ježiši jdu bránit lednici, pG si chce dát na snídani vepřo-knedlo-zelo :grinning:
17. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Kay, maž to Bepanthenem. já jsem kdysi taky odstříkala až do krve a druhej den to bylo ok. Nevím teda, jak moc to máš ty.... kdyžtak zkus kojit přes kloboluček, aby ti to malá neppodrráždila....
vincentka ok :wink:
17. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Gucci nazdar ženo má jediná :grinning: .
Super, že máš takové známé, to toho fakt už nemusíte moc kupovat a to se vyplatí :grinning: :grinning: .
A samozřejmě pokud se ti bude chtít, tak jsi zvána také a můžete přijít s Jani a tady se poňuňat s Meggie a Montym, ten se teda spíš bude ňuňat s váma :grinning: a pak si můžeme jít sednout někam na papání. Jsou tady dvě pěkné zahrádky, tak jednu vybereme a pořádně se nadlábneme :dizzy_face: .
17. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
jééé Mili to by bylo supeeeeer, já fakt miluju pejsány, to bych měla úplně orgasmus a že jsem ho neměla dlouho :grinning: :grinning:
a kdy by to tak asi bylo?
17. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
tak docetla jsem to zatim jen ke kay pac pak bych vse zapomela ...
kay hele to je divny co mas za odsavacku...nejlepsi je drzet prso aby ti tam zadnej vzduch nesel a pomalu pumpovat..vono to chvilku trva nez se to rozproudi...mazej bepanthenem kdykoliv kolem nej projdes a bacha at ti prso nezatvrdne.....ale nmozna bych zkusila zavolat i ty dule nebo laktacni poradkyni...a zeptat se
luky je krasnej..
pajdi tak to je dobre ..snad to takhle hezky bu pokracovat a bliti se trochu uklidni..me vadily pachy taky docela dlouho ale pak uz jsem prave neblinkala...
tetes mame auto ale zatim jen sluzebaka felinu jsem vratila nasim ....pac tim sluzebnim muzem fakt vsude tak nam to prislo zbytecny.
lao taky jsem rada ze muzem..ale nevim jestli muzem kdyz je jeste tak malinkej ....aby neco nechyt no ....ale doma je to peklo
tak a jdu docist gucciovou ..dalsiho jiraska
17. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Gucci :grinning: :grinning: :grinning: . Pro Meggie si jedeme 30.5. takže to je za 14 dní a to ještě asi nebude hotovo i s malováním a úklidem. A taky nevím jak to dopadne s tím CT a jestli nebude nějaká operace..tak pak podle toho. Já tipuju tak cca měsíc po tom, co si Meggie přivezeme domů. To už bude na nás u zvyklá a s Montym už budou kámarádi. Šlo by to tak? :wink:
17. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
oka, tak to se pak ještě domluvíme :wink: , ale už ted se těšíííííím
17. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
jinak švagrová mi půjčila jakousi knížku o těhu a mimi apod.
jsem se ráno pěkně nas*ala, když jsem to proletěla...na každé druhé stránce "Hlídejte si váhu"..."Hlídejte si váhu"....Téma po porodu..."Pokud začnete IHNED po porodu cvičit, dostanete se brzy na původní váhu".....to psal asi nějaký chlap kretén ne?
17. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
a proto si jdu dát ted sváču :grinning:

tak se mějte hezky, je čas udělat páááápáááá
17. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Gucci jasně to se domluvíme a bylo by to super, kdyby jsme se takhle sešly :dizzy_face: .
Samo že zvu i jiné holčiny to nejni problém :slight_smile: . Uděláme holčičí, mimonkovskou a těhulkovskou jízdu :wink: a pak vlítneme na tu zahrádku :slight_smile: :wink: .

Gucci jo to psal kretén a nečti to! :angry:
17. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
gucci vsechno teda nejlepcejsi :slight_smile:))))
jani ty voe snad to bude jen viroza a neboj malymu to neublizi..ale zkus si vzit paralen ten muzes ...
pajdi nevim jestli je to zlobeni ale uz se umi pekne vztekat a nejlepe u prsa..rostak a v noci coz pak uz ztracim obcas nerv..ale jinak je to ok..jinak je hodnej..dneska spal po 4hod..takze pohoda :slight_smile:))
17. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
hele vcera mi jeste napsala holka tady z konika..ze naka krava krade fotky a dava si je na profilu lide...prej tam mela olivera a vydavala ho za sveho syna daniela nebo tak nejak...nechapu co z toho ty lidi maj :angry: :angry: :angry: :angry:
17. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
jo a jeste jsem chtela napúsat evcxe ze zavidim mezi ploty...jsem chtela jit tady k nam do bohnic..ale M. se moc nechce ze bude malej jeste malej ....takze asi kulovy...a na chvilku se mi zase nechce davat 250 za vstup kurna :angry: :angry:
17. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
mažu bepanthenem ve volné chvíli i mateřským mlékem, dneska asi budu odstříkávat ručně docela to jde.. zatvrdnutí znám, toho se teda vyvaruju i kdybych to měla vydřít s tou krví.. já se jen bojím jí to dát do pusy, aby mi nesála i tu krev, kdyby tobylo ještě nezahojený..

jo Lukynek je teda macek, ael já bych si pískala mít takové miminko :slight_smile: myslím velikostně :slight_smile: teď.. :slight_smile: jo Stela má 50 velikost,.. :slight_smile: no panenka no.. má to i své výhody..

gucci s tím cvičením, no blbost, v prodcenám říkali rehabky, že 5 dní po porodu můžeš začít cvičit na šikné břišní svaly a po 6N už normálně břicho.. mě by se to hodilo.. :grinning:
17. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Jéééééééééééé Gučíčku můj, já hlava maková..říkám si, měla narozky musím popřát a píšu o psovi..jsem přes to na to zapomněla. :confounded: . Takže Gucci má ženo jediná :

Na břehu Nilu, v hluboké toku, myl si slon prdel, víc než sto roků. A já ti přeji, tak dlouhé žití, jak dlouho trvalo slonovi mytí. Šťastné narozeniny :dizzy_face: . Hépy berzdej tú jú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
17. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Tek to si děláš srandu s těma fotkama, že někdo krade fotky a vydává je za svoje :angry: . A ještě u dětí jo? :angry: No to je na ránu :angry: :angry: :angry: .
17. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
To je hnuuuus s těma fotkama :angry:
Gucci, taktéž přeju vše nejlepší!!!! :dizzy_face:
Mili, origoš přání :grinning:
17. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.