• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
já čekáááááááááááááám,já stáááááááále čekááááááááááám :sunglasses: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Leni, díky, ale já čekuládu nepapám :grinning: . Já na sladký nejsem..spíš na masíčko, bůček, klobásky, biftek a táááák, víííš :grinning: . Ale to mi prosím tě neházej..to budeš mít zasviněný všechno :grinning: .
30. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Tak já vám můžu hodit maximálně odstříkané mléko, i když nezbyla ani kapka, Luky má čím dál větší požadavky, právě zhltl stovku a má z toho úžasnou škytavku. :confused:
30. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
30. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Jé Mel. Luky je pašák, že tak hezky papá, to je dobře :slight_smile: . Jo a mlíko nechci, to taky nepiju :sweat_smile: .

Leni to se načekáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
30. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Leni:mořské plody beru,ty prostě miluju :dizzy_face: Já tu mám Kinder čokošku s mlíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé, Milu už má doma miminko :dizzy_face: Bramboračku neházej přes monitor,ale pošli kabelama. Tsss, Milu tohle nevědět a to jsi manželka ajťáka
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milo: P. prý uklidí sám, o té firmě už jsem mu taky říkala, ale nechce, že prý příští týden začne mýt okna. Mě by teda podstatně jednoduší přišlo zaplatit si firmu, ale on nechce.
Kay:tak to vůbec nemělo vyznít, to mi mrzí, že jsi si to vzala,takže jsi neschopná anebo že sem něco nemáš vůbec psát. Já to beru tak, že jsme tu sice od toho,abychom si mohly postěžovat,ale že zároveň k sobě dokážeme být upřímné bez urážek a "skousnout" i jiný názor a že tžřeba naopak nám ten jiný názor trochu pomůže v širším rozhledu a jiném pohledu.Ale asi ne, tak promiň, neměla jsem to asi psát. :frowning2: Jinak se 100% ztotožňuju s tím co psala Míla, každá to prostě máme jinak a já to navíc taky beru z pozice toho,že mám prostě manžela v domácnosti použitelného a zase by třeba nedokázal zorganizovat koncert pro 15.tisíc lidí.
30. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
nenechte děti koukat na večerníček,je to nebezpečné :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=a24z0vuTW1I&feature=related
30. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
tet dobráááá já to pošlu teda přes wifinu :grinning: , to bude lepčejší než kabelama :grinning: .
A manža je teda dobrej, že uklidí, manža teda musí okný mýt, páč já se bojím výšek, ale po koupelně a malování si úklidovou firmu najdem.
30. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Zemřel Waldemar Matuška :frowning2: .
30. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Milu, tak ať si Monty na Meggie rychle zvykne a těším se na fotky. :slight_smile:
Leni, tak takovej úklid určitě bodl, spáry v koupelně na zemi máme hrozný, jde to drátěnkou, jo? Milu ti to píše hezky s tím IVF.
U tý pomoci rodičů jde hlavně o to, aby to byla jejich iniciativa a dělali to pro nás rádi. Pokud se sami nabídnou a rádi pomůžou, tak v tom problém vůbec nevidím. Ale jasně, Tetes má pravdu, mají svůj život, svou práci, svůj volný čas, nemáme právo po nich něco chtít automaticky.
30. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
jsem si nevšimla, že tu je dalších x příspěvků.
Leni, ty takhle čokoládíš a přitom seš hubeňour, viď? Belgický bych si dala, pošli :sweat_smile:
Tetes, celkem síla s dvojčatama v břiše a ještě k tomu živějšíma. Si zařiď po porodu třeba jednou týdně někoho na úklid, nebo je ti to proti srsti?
Kay, proč si připadáš neschopná? Mně tvoje očekávání trochu pomoci od mámy přijde normální. S tím velkým úklidem ti super pomohla, možná ale pak viděla, že tě štvalo, jak tam byla dlouho, tak už se nenabízí? Já to chápu, tebe i jí, to je prostě život a my lidi jsme různý povahy a těžký se někdy domluvit.
Mel, stovka dobrý, Honzík bude mít brzo konkurenta :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
puzzi,drátěnkou to šlo nádherně,ale nesmí to být drátěnka taková ta umělohmotná,ale ta kovová,stačila jarová voda s troškou protiplísňovýho sama a šlo to,ale dřina :rolling_eyes:
No Milu je suproš :grinning: ,akorát mi teda neposlala tu bramboračku,tak jsem se naprdla a šla si dát kakavíčko,jsem normálně úchyl na kakao,to bych mohla od rána do večera a krupicovou kašičku,mňam,si jí asi ještě udělám,jsem to ale prase tláskací :unamused: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
puzzi,tak jsem ti poslala taky pár kousků z belgický :wink:
No hubeňour už moc nejsem,jsem přibrala a už mám 56,ale manžel říká,že je to dobré :slight_smile: ,ale víme,jak je to s chlapama,pořád budou říkat,že je to dobré,jen abysme nehubly :grinning: :grinning:
ale při výšce 172 si myslím,že to není ještě zatím tak hrozný
30. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
holky,kdyby byl nějaký srazík a mě se podařilo dorazit,tak bych sebou vzala belgickou a daly bysme si do nosu :wink:
30. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Leni ty musíš být hubeňour :astonished: . Já měřím 160cm a vážím 53 kilo :astonished: :angry: , to jsem teda tlusťoch :angry: .
Jo a bramboračka nezbyla, jsem si dala já a manža s tchánem si přidali..takže už je spíš voda než bramboračka :wink: .
30. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky, tak pa zase zítra. jdu uspávat divou zvěř. Jsem zvědavá jaká bude první noc :confused: .
30. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Leni, dík, čoko mořský plody já ráda, někde jsem četla něco jako, že mořský plody jsou velmi zdravé!
Vy jste obě hubeňourky a basta.
Milu, dobrou, jak uspáváš psíky? Taky houpeš na míči? :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Kay, já ty fotos ukážu MM, ale myslím, že tam máš Stelu dobře. Pak ti hodím info.
Milu, gratuluju k Meggie :dizzy_face: Tak ať se brzo sžijete :dizzy_face:
Kay, proč bys měla být neschopná?!! :wink: Koukám, že to Milu vystihla tak jak jsem to chtěla napsat :wink:
30. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
lao díky. ona nakonec v tom spala ale byla roztáhlá a skoro zády ke mě.. a ta hlava mi tam nějak neštimuje, když byla jak na té fotce, tak ji měla jakoby skříplou a brečela..
30. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kay, MM říkal, že to máš uvázaný (nasazený) dobře. Měla by být jakoby obličejem k tobě. Vždycky si ji v tom zkus nějak popravit, uvidíš, časem to vychytáš :wink: Super že v tom usla :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky, my dnes byli u tchýně na obědě a pak u známých, co mají dvouletou holčičku (mimochodem pořád si moc sama nehraje) - M. byla hodná, skoro vůbec neplakala - jen když ji bolelo bříško.
Puzzi, no to se máme na co těšit. :sweat_smile: Jé, Pásla ovečky je taky naše oblíbená. :grinning: Ale venku bych to taky v životě nezpívala!
Tak já asi neměla šestinedělí tak hrozný, ale vnímám to podobně jako Tetes - brala jsem to, že by se měl starat hl. D. a mámu bych doma asi nerozdejchala...
Kay, neber to vůbec špatně, ale mě úplně dorazilo to s tím mytím vany - v životě by mě nenapadlo říct o to mámě, když nebydlím sama... Přece máš manžela, kt. není nijak fyzicky postižený, aby to nemohl udělat on, ne?! :confused:
Mně by fakt ve snu nenapadlo chtít od mámy pomoct s dom. pracema (je v důchodu a sama se mi nabízí) - je to prostě domácnost moje a D., takže se o ni musíme starat oba, přestože on toho má v práci taky šíleně. Teď čtu, že Tetes už to vyjádřila trefně.
Kay, já bych řekla, že to máš dobře, jen se mi zdá, že hrozně vysoko... Ale nevím, není to zas tak dobře vidět. Tak koukám, že to schválil i pan Laola. :wink:
A zdůrazňuju, že si vůbec si nemyslím, že bys byla neschopná!!! Jen mi přijde, že by ses radši sedřela, než říct M., aby taky doma něco udělal... Ale třeba to tak není. :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Puzzi:nemám nic proti paní na úklid,ale já nevím jestli bych si nepřišla třeba divně,jakože bych si myslela,že před tím musím "trochu" poklidit,abych si nepřišla jako prase. Vůbec nevím jestli bych měla být v tom bytě,když ona tam bude šůrovat nebo to využít a jít s dětma ven a jí tam nechat dělat? Měla bych pocit,že jí musím pomoct,vůbec bych nevěděla jak se mám tvářit, je mi blbý na někoho koukat,když dělá. To by mi třeba hrozně zajímalo jak to měla v začátcích Campi,jestli hned od začátku pohoda,nebo taky takové trochu "blbé" pocity????
:sweat_smile:
Mílo:teda jak můžeš dát bramboračku tchánovi místo mě a Lence,to nechápu :angry: :angry: :grinning:
Jé,já se těším až vám tady budu říkat,že si spolu dvojky hrajou zatímco vy budete nešťastný,že si musíte pořád s mimčem hrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: si tak vynahradím to počáteční peklo,který mi s dvojkama čeká :zipper_mouth:
Holky,já vůbec nevím jak to budu dělat,ale já vážně zpívám naprosto příšerně,ale vážně hrozně z těch mých písniček není ani poznat melodie,jestli se jedná o skákal pes nebo o pásla ovečky. :frowning2: Hele, existuje nějaké cd s těmahle klasickýma písničkama,že bych se podle toho chytla? :pensive:
30. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
...téda u nás byl zase večerní cirkus, miláček se naučil pištět a když to spojí se vzteklím řvaním tak je to nářez

hele já si taky myslela jak bude výpomoc mé matky v 6N zbytečná, říkala jsem si, že ji za dva dny s poděkováním pošlu domů.No dneska se některým vlastním názorům ohledně porodu, mateřství a výchovy směju.Určitě by jsme to nějak zvládli i bez její pomoci, ale taky by mě mrzelo, kdyby mi vůbec pomoc nenabídla, nezavolala nebo dokonce neměla zájem své vnouče vidět a byla by jí přednější nějaká zájmová činnost.Asi jsem sobec, ale ted čekám, že pokud budu akutně potřebovat s Alexem pomoct, tak mi pomůže, byť by měla zrušit cestu kolem světa.Na druhou stranu si její pomoci nesmírně vážím a zachovala bych se k ní úplně stejně.Máme dohodu, že kdykoli budem potřebovat hlídání, dám jí dopředu vědět a ona přijede (bydlí 90km daleko)
Nějak nevím kde má naše výpomoc hranice, úklid koupelny to ale není :sweat_smile: fakt mě nenapadá o co by mě bylo blbý poprosit!a když to napíšu hodně škaredě, kdyby byla marod a já jí přijela pomoct, klidně jí vydrhnu i hajzlík a nebude mi divný, že ho posrala ona a její partner!
Je ale nutný podotknout ještě jednu věc, moje babi svým dětem pomáhala taky na 120%,hlídala nás, jezdila a ještě pořád jezdí vypomáhat dcerám s domácností, takže je to u nás jakýmsi zvykem.Samozdřejmě tohle soužití občas vede k neshodám, ale myslím, že to má víc kladů než záporů. Je fajn mít matku na kterou se může člověk obrátit s čímkoli a hlavně která se snaží vyhovět.Na stáří jí to vrátím, slibuji :wink:

Leni ty seš taky trochu šílenec, drhnout spáry mezi kachlama drátěnkou a savem :sweat_smile: to by mě mohlo políbit zadnici!

tetesko myslíš až Ti dvojky budou podpalovat barák, Kačenka sežene starý noviny a Míša zápalky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to víš dvě hlavinky vymyslí větší ptákoviny než jedna

mili, snad se dneska aspon trochu vyspíte :wink:
30. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
anippe:jenom jedna věc, tobě by nepřišlo divné,že ten hajzlík neumeje tvůj zdravý otec nebo prostě matky manžel? Taky bych to udělala, kdyby bylo potřeba a samozřejmě bych se o mámu postarala stejně jkao ona o mě. Já teda pomoc sice čekám, ale ne tak abych jí omezila jako člověka a udělala z ní "jenom" babičku a měla kvůli mě rušit cestu kolem světa, teda samozřejmě v případě,že by se např. nedělo něco vážného......Prostě tohle mi vážně přijde sobecké, promiň. :zipper_mouth:
Hele, no už jsem přečetla dost příspěvků,kdy kam se nedostane jedno dítě si najednou dokážou oba vypomoct natolik,že se i vzájemně nadzvednou,aby mohli např. sundat z nedostupného místa krém na boty a rozmazat ho po sobě, jako jim to dělá maminka pro přebalování,akorát s trochu jiným krémem :grinning: :grinning: Obávám se, že u nás bude ještě hodně veselo. :angry: :grinning:
30. kvě 2009 ve 23:34  • Odpověz
tetes, to byl příklad, ale stejně by mi to divný nebylo, řekla bych si , no jo hovado chlap :grinning: Já jsem na tom asi podobně jako Kay, jsem ráda že si P. jednou za měsíc uklidí v pracovně, s domácností moc nepomáhá a je docela prasátko, ale umí jiný věci :grinning: ....a můžu ho prosit, nebo nadávat, stejně si odloží špinavý fusky vedle postele a zubní pastu nebude zavírat :angry:

ani nevíš jak bych byla ráda, kdyby se moje máti neomezila jen na uklízečku a babičku, ale marná snaha, ona na společenský život nějak rezignovala.V každém případě se to dá skloubit vše dohromady a vyjít si vstříc, ne? hlavní je zájem z její strany a to, že ona mě a Alexe vnímá jako prioritu!

no Ty jsi mi připoměla návštěvu z minulého týdne, byla u nás kamarádka s dcerou a i když jsme ji hlídali, tak stačila sednout do marmelády a ukrást Alexův krém na prdel, natřít si s ním obličej a ručičky si šla otřít o zrcadlo :grinning:
31. kvě 2009 v 00:02  • Odpověz
...jo a u mě se to teda musí brát s rezervou, protože já jsem jedináček, navíc jediná holka v rodině a Alex je první vnouče i pravnouče, takže všici jsou připosraní. Alex je momentálně středobodem naší rodiny, sice si nemyslím že je to ok, ale mě to dělá nesmírně dobře :confused:
31. kvě 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnes vstával Honzík v pět, do půl šestý jsem chodila nahazovat dudlík, jestli by ještě nezabral, ale bohužel. Chodíme ale teď poslední dny brzo spát, před desátou, tak se to dá.
Anippe, líbí se mi, jak to máš v rodině i ta péče tvojí mámy a tak. U nás to taky takhle podobně funguje odjakživa a přijde mi to hezký a normální. Moje máma ještě pracuje a to dost, takže se nemůže tak moc angažovat v hlídání, to je jasný, ale říká, že až jednou za pár let bude v důchodu, že pak bude vnoučata vyzvedávat z kroužků a podobně, těší se na to.
Úklid koupelny a spol. - připadá mi to tady trochu feministicky přehnané, všichni chlapi holt doma nedělají 50% domácích prací a přesto je máme rády, mají zas jiné kvality. Když jsem byla těhotná a byla tu na tři dny babi, vytřela nám schody a dolejšek, tak jsem byla ráda. Asi podle některých z vás jsem měla raději zahnat P., ať babi nemusí. A radši končim, se do toho nějak zamotávám :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobre nedelni ranko,
tak L. mi uz odjel do Prahy a ja se flakam v OVA :wink:
Jdu vas docist..
31. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Anipp, tos napsala trefně. Když budu chtít a moct mamce pomoct, tak to udělám, protože někdy čekat, než něco udělá chlap, je na dlouhý lokte :grinning:
U nás je to prostě tak, že většina péče o domácnost je na mě, MM pomůže - to ne že ne (v těhotenství byl on puťka domácí), ale má svoji práci a třeba tak jak on položil lino, to bych já nesvedla a on se mi neplete do úklidu (pokud není nějaká krize)...
31. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Uff, tak jsem vas docetla.
Tak s praci v domacnosti to mam velmi podobne jako Teteska. Ja bych proste nesnesla, aby mi mama a natoz tchyne uklizely moji domacnost. Je moje a L. a tak si tam i uklidime.
Co se pomoci v 6N tyce, tak nevim, jak to bude, mamu mam 370km daleko a tchybni 150km. No uvidime, ale myslim, ze to s L. zvladneme. On taky normalne vanu a tak nemyje, ale kdyz je treba tak neni problem. Stejne s varenim...
Treba ted mi stve, kdyz jsem v OVA a moje mama se me neustale pta, jak mi je a jestli uz jsem si dala to ci ono. Ja na to proste nejsem zvykla a prilisnou peci nesnasim, i kdyz vim, ze to mysli dobre.
31. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.