• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
dobrí ráno,

teda leni, už jsme se lekla, ale dobrý, hlavně že je mimi v pořádku.. to budeš mít asi krušné těhu :frowning2: a kdy si změníš údaje v pase? :slight_smile:
3. led 2010 v 07:40  • Odpověz
dobré ráno, Leni fajn že jsi klidnější a všechno je v pořádku - to zvládneš, hlavně že bude mimi viď
já noc šílená, m. spal v pokojíčku a Vojta byl vzhůru snad pořád, ráno zub konečně venku, ale noc stála za to
3. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Leni uf uf jsem si oddechla :wink:
3. led 2010 v 08:36  • Odpověz
dobrý ráno,odjeli jsme mezi svátkama do krkonoš a vrátily jsme se až včera tak jdu letmo přečíst co se tu odehrálo,hlavně na gucci jsem zvědavá
Tetes kočička Terezka mě odrovnala hned po ránu :grinning: :grinning:
teksas gratuluju Olíkovi k zubu
Mel fotky z vánoc pěkný,byl Luky asi hooodně hodnej viď???
Leni gratuluju k potvrzení těhu,A. je 27.8 tak by mohly bejt dětičky rok po sobě :slight_smile:
Puzzi měla velkou návštěvu,to musel bejt mazec tolik dětí pohromadě :slight_smile: :slight_smile: Honzík miluje louže jo???A oblečení vydrželo,paráda,tak může řádit na plno :wink:
gucci moc gratuluju j Lee,celou dobu nic a najednou hned info že je na světě.Je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: a je to kus ženský,krásný datum narození,se až bude větší elegantně prochlastá od rána 31.12 až do novýho roku :grinning: :grinning:
Leni ty jo,to jsou stresy ale hlavně že je mimčo v pořádku,tu zakloněnou dělohu měla mám pocit i steffi,že spala na břiše a pak už to měla lepší tak snad se ti ty bolesti taky zklidněj
Rio ty zuby jsou mrchy :angry: snad bude mít Vojtík zase na chvilku klid

Dodatečně přeju všem do nového roku všechno nejlepší,snažilkám vytoužený //,těhulím a maminám zdravý a spokojený děti.
My byli o silvestra s partou posedět,Aduláka hlídala tchýně,šli jsme spát v půl 4 a A. zlatíčko nás nechala spát až do 10.hodin :dizzy_face: :dizzy_face: tendle tejden budu ,ít nahoněnej protože v sobotu odjíždíme na tejden do Beskyd takže to bude prekérka - jak narvat nás,sedačku s dítětem,2psy,hromadu zavazadel a jako bonus sáně s lyžema do felicie???? :sweat_smile: :sweat_smile:
3. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Mysky máme taky filcku a narvem to tam jde to ale fakt dost blbě :grinning: ale máme jen 1psa ale za to těhotného :grinning:
3. led 2010 v 09:08  • Odpověz
pudly chtělo by to podrobnej návod jako:první nalož sáně,na ně posaď dítě,na záda mu nasaď batoh,na klín posaď psy........ :sweat_smile: budete mít štěnáky????
3. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem vás poctivě dočetla. Včera se mi nějak nechtělo trávit čas u koníka.
Ad rozepře Puzzi a Teteska. Jak už psala Lao, každá jsme jiná a přesně jak píše u mě taky záleží v jakém jsem rozpoložení. Třeba K. má teď protivné večery, takže chodíma nosím a zpívám. Je to únavné, ale rozhodně mě to neomezuje. Prostě to k tomu patří.
Jinak K. jde z hysteráku do úsměvu naprosot běžně a to i v mé náručí, ani nepotřebuje tatínka :wink:
Kay jojo přebalování už mám vychytaný. Ale L. to ještě nepochopil a nejraději si kraje s K., když má holou prdelku. No už dvakrát vytíral plovoučku :wink:
Jinak K. po porodu šel z 3600g na 3270g.
Leni ty bolesti v kříži jsou od zakloněný dělohy, já asi do 14tt někdy nemohla udělat ani krok, jak mi vystřelovala bolest z kříže do nohou. Spaní na břiše a kočička několikrát denně pomohla. Drž se, ještě chvíli to bude bolet. Ale je fajn, že jsi jinak naprosto v pořádku.
Mysky krásně jste prožili Silvestra na horách, závidím :wink:
3. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Jo a Tetesko nikam nechoď, jsi pro mě motivací se nazbláznit :slight_smile:
3. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, to je dobře, že je všechno v pořádku!!! Fajn, žes tam raděj jela, aspoň jsi klidnější!!! :dizzy_face:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Děvčata,
Omlouvám se za spoždění, ale jsem jak na trní.
Všem přeji vše nej v tom Novém roce 2010 a ať se Všem splní to nejtajnější přání.
Leni
ty tvé kříže.......to mám také
Ovšem včera jsme přijeli domů do MB a asi mi ta dlouhá cesta 325Km moc neudělali dobře.
Bolesti podbřišku jako při MS, ale po 20hod na záchodě při utírání toaletním papírem čistá krev.
Nasadila jsem si utroš o další prášek na víc a lehla jsem si. Asi po hod a půl znova na záchodě a
dávka na toal. papíře taková, že mi nestačil a pustila jsem jej z ruky do mísy. Pak jsem šla spát a ráno pohoda, teda zatím. Moc jsem se vystrašila. Myslela jsem si, že poletím ještě do porodnice se zkontrolovat, ale pak jsem si řekla, že by mi tam stejně nepomohli a co se má stát se stane dnes ráno zatím po krvi ani vidu :fearful:
Aspoň zatím
3. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
jo budou psí miminka teda doufám podle příznaků žravosti asi budou
3. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
návod teda bezva ale najdu tam pak Edi??? :grinning:
3. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
a do prd... kde je volant??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Lum šetři se žádné podceňování a je pravda že by ti v porodce nepomohli ale i tak si raději zajdi kontrola podvozku by měla být zvlášť pokud je to čistá krev tak zabal věci a mazej a někdy ti dají vitamíny na podporu a jak to že nebereš utroš dál ???já jsem ho musela brát až do 12tt
3. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
co gucci už je na pokoji normoš nebo pořád jip
3. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
ahoj pudlynko,
Já beru utroš. To si mě špatně pochopila, jen jsem místo dvou vzala včera 3 utroše.
A jak jsem řekla, teď je zatím vše ok. Já nekrvácím jen při utření jsem tu krev měla.
3. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Kay,údaje v pase změním,až mi potvrdí srdíčko :slight_smile:
Lumcag,ty máš teda ale silné nervy,to já bych se zbláznila,ale stejně si myslím,že bys měla raději zajet k dr.,aby na tebe a mimíska koukli,pro klid :slight_smile: ,ale věřím,že to bude v pohodě,ale teda asi bych panikařila,fakt tě obdivuju,že to řešíš takhle kidně,já už včera chytala pomalu nervíky,když jsem nevěděla,co se děje,když mi začly bodavé bolesti do vnitřku a skrz čípek,prohlédl mě pohmatem a pod tím mikroskopem,ale utz nedělal,ale snad je mimís pořád tam,říkal,že je vše v pořádku,tak snad by to poznal
3. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni, jak jsem již psala.
Pokud by se to opakovalo, pojedu. Mám nervíky, ale když sjsem hledala ve vyhledávačí krvácení v raném těhu, tak jak píšou tak se řídím
3. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Lumcag a ty už jsi byla na UTZ nebo ještě ne
3. led 2010 v 16:44  • Odpověz
člověk míňí a život ...... :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=553184&vReferer=%2Fphotos%2Fanippe

...chtěla jsem to udržet do kontroly, ale to se nedá vydržet :sweat_smile:
3. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Anippe ještě jednou moc blahopřeji, Tebe jsem teda nečekala, že zahájíš druhé kolo :grinning:
Přidala jsem do alba fotky z vánoc a podobně
3. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Anippe - tichounká gratulace. . . . :wink:
3. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Tak nejprve Ani obrovská gratulace!!! Držím palečky, ať vše proběhne hladce.
Lum tak hlavně odpočívej. Já v těhu krvácela jednou v 7tt po cestě do Ostravy.

Zpráva od Gucci: Mlíko se mi v noci udělalo, mám ho moc. Lea dobře saje, tak snad zítra půjdem domů. Zdravím všechny.
3. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Rio nádherné fotečky. A ta poslední, jak jste spolu, tam vám to neskutečně sluší...

Gucci posílá obrovskou gratulaci Anippe ke // :slight_smile:
3. led 2010 v 17:22  • Odpověz
holky dík moc, jsem z toho zmatená jak blázen :grinning:
holky pokud nám to vyjde, tak v srpen/září přibudou tři mimina v diskusi, to je tak krásný :dizzy_face:
3. led 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nemám ráda po dusnu začít dělat jakože nic, současně nemám co k tomu všemu dodat, resp. mám, ale nic z toho, co mě napadá, sem nechci psát, tak promiňte.
Teď ale musím napsat:
Anippe, to je strašně super, moc gratuluju, bylo to překvápko i pro tebe? :dizzy_face: Ty // jsou parádní a určitě bude vše ok, no vidíš, ty jsi občas psala, jak už Alex není miminko a že ti to i chybí, no vida, se zas dočkáš :wink: Drž se, přeju, ať ti není blbě a žádný potíže a tak. Že jsi skončila s krámem, to se docela hodí taky, viď :sweat_smile:
Rio, ty fotky jsou super, hrozně se mi líbí Vojta v tý zelený košili. A vy spolu a jak sedí, to jsem Vojtu ještě neviděla, to je vždy novej pohled na dítě :wink:
Lumcag, kdy jdeš na plánovanou kontrolu? Když se ti to krvácení vždy zase samo zastaví, tak si myslim, že je to ok, ale nervy to teda jsou, to ti povim.
Paráda, že má Gucci mlíko :slight_smile:
3. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Jinak zase doma teď proběhla diskuze, já snad druhé dítko z P. vymlátím, nechce o druhém ani slyšet. . . .ale má smůlu. . . .
Rio, moc hezké fotky.
3. led 2010 v 17:42  • Odpověz
holky děkuji, potěšily jste mě :slight_smile:
3. led 2010 v 19:14  • Odpověz
rio fotky pěkný :wink:

super že se gucci rozjelo mlíko.....no hned mi napadá co já po porodu :grinning:to bych asi zatím neměla!

puzzi, tetesko, vykašlete se na to, klidně dělejte jakože nic, tak jste si vyměnili pár řádků a holt některý věci nemají řešení

puzzi jo byla jsem v úplným šoku, hlavně jsem testila někdy tuším 27.12. a nic, resp.po půhodině duch a za tři dny jsem testla a málem jsem spadla z hajz.u :grinning: Sranda největší, že jsem se den před // splašila a všechny mimi věci nabalila kamarádce co bude rodit v srpnu, aby si to přebrala :grinning: tak uvidím, třeba si věci jen prohodíme, páč ona má holčičku, nebo si každá necháme tu svoji hromádku.
Zatím se cítím dobře, krom toho že lítam pořád na wecko
A s obchodem super, já už pomalu měla depky jak budu nevyužitá, no ale v tomhle případě by se to jinak dělat nedalo, hodlám si to pořádně užít, nakoupím si šatičky na léto a budu vystavovat pupek :grinning:
3. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Anippe, hm sis to tím balením přivolala co? :grinning:
3. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.