• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Anippe, informátor Mel mi zahlásiila takovouhle obrovskou novinu. Takže veliká gratulace!!!!! :slight_smile: Ať je vše,tak jak má. Ty brďo, to je fofr.Hele a proč jsi se jako durdila,když jsem ti psala, že pokud toužíš po velikosti 56,tak je na to jednoduchý recept? :grinning: :slight_smile:
3. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Anipp, gratuluju moc a moc!!! Je to krása :dizzy_face:
3. led 2010 v 19:43  • Odpověz
huuuuurrrráááááá anipp já jsem tak ráda, že to vyšlo :grinning: a hlavně že jsi to sem už napsala, měla jsme velký strach že se prořeknu samou radostí... :grinning: :dizzy_face: jo a přeju Ti hrozně moc tu holčičku :slight_smile:

skvělý že má gucci mlíko, to je naprosto dokonalé :slight_smile:

rio, fotky krásn vojtík je moc pěkný a vypadá to že krom toho že se rozjedl se i "rozpohyboval" je to pro mě velká naděje :grinning:

k debatě se raději vyjadřovat nebudu a budu se tvářit jako že nic neproběhlo :zipper_mouth:

lum, no tak to máš fakt pevný nervy, ikdyž asi je lepší zkusit donma nasadit utroš, protože budeš v klidu a ne se někde tahat po nemocnicích a stejně by Ti tam asi nic moc neřekli.. tak se drž a doufám, že budete už v pořádku..
3. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
dobrej večír
Annip gratuluju a přeju pohodový těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Annip to čumím jako blázen velká gratulačka. :grinning:
Gucci super mlíko je třeba :grinning:
Lum aha :grinning: tak je to tedy :grinning:
3. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Marti fotky naprosto parádní :grinning: díky za ně
3. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky díky, díky díky :dizzy_face:

tetes i když je to krásný a já jsem štastná, tak si to pořád nějak nedokážu uvědomit, právě proto jak je to brzo, vždyt Alex bude mít jen 20m, takže kdyby to vyšlo třeba až za rok, vůbec bych se nezlobila, no co nadělám, že? :grinning: Já jednoduše nechtěla odhánět štěstí, tak to mám za to....na třetí cyklus

mel spíš moje podvědomí tušilo a nechtělo si to přiznat :grinning:
3. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holky ahoj,
No anippe :astonished: :astonished:
Velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je krásné.
Kay
máš pravdu, člověk se musí uklidnit a já to dokázala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
krev zatím nikde :wink:
Jó a zase se mi vrátilo po 4 dnech zvracení. To víte, okusila jsem od manžela hermelínový salát, který nemuhu :cry:
apřed 5 minutama se mi to vymstilo. Ani to doktoři nemusí zakazavat, že se hermoš nesmí to už mimis dal pěkně najevo :confused:
3. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
lum, tak to gratuluju ke zvracení :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
brý ránko,tak já už jsem v pracovním procesu,no to byl zas nezvyk vstát,jsem,jelikož mě vozí manžel,nechce,abych jezdila sama,tak jsem musela vstávat už v půl 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to si prcek asi tluče na hlavičku :grinning:

Anippe:velká gratulace :wink:

Lumcag, zvracíš jo?tak to já teda vůbec,zrovna včera jsem říkala manžovi,že se citím netěhu,akorát mě bolí prsa a občas v podbřišku jako před MS,ale úplně vymizely i ty bolesti zad,noooo,doufám,že je vše v pořádku.....
proč mi nic není?proč nezvracím?dnes bych měla najíždět 6tt :astonished: ,tak snad to nic neznamená,když nebliju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nechce se mi dělat,hlavně je tu 16 stupňů,se posr....ne???? :astonished: :astonished: :astonished:
sedím tu v bundě a čumím na hodiny,ať už je půl 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 05:52  • Odpověz
Bré ranko,
Leni já nezcracela a jen měv furt pálila žáha. . . .takže klid. :wink:
4. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Mel,to mě ani ta žáha nepálí :confused:
já mám spíš furt jen tlaky v podbřišku jako na MS a péééééééééérsa bolí :grinning:
4. led 2010 v 06:50  • Odpověz
Leni, klídek to může a nemusí přijít, prsa mě nebolela. . . .
4. led 2010 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko,
ani teda úspěch an 3 cyklus, tak to je paráda. A náhodou máš skvělý odstup mezi 2 dětmi, taky bych takový chtěla :slight_smile:
Lum tak to je fajn, žře špinění nikde. To určitě bylo z přetažení z cesty. Musíš se víc šetřit.
Leni zase po tom zvracení tolik netouži, ono není o co stát. Moje kamarádka je ve 22tt a pořád zvrací a říká, že už si někdy přeje, aby těhu nebyla, že tohle je fakt už příliš. A to je těhotná po 2 předchozích potratech. Takže to denní zvracení 20 týdnů taky není to pravý ořechový.
Jinak já začala zvracet až v 7-8tt, takže máš ještě čas a žáha mě pálila spíš až v 2 a 3 trimestru. A prsa mě bolí až teď co kojím :wink: Každá jsme jiná, tak nesrovnávej a užívej si těhu a hlavně nenachladni v práci.
Tak jsem K. přechválila za to spaní v noci. Dneska mi dal jen 3 hodiny spánku, asi zkouší, co maminka vydrží sama bez tatínka a ještě nevyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a o půlnoci se na mě normálně nahlas smál, no a to místo toho abych mu vyčinila, že nespí, tak jsem si ho vzala do postele a ňuchali jsme se :slight_smile:
4. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Jani, dobře s tebou K. cvičí. :dizzy_face: Ale jen si to užij to ňuchání. Já když se chci s Lukym ňuchňat tak musím v první řadě sundat brýle, jde po nich šíleně. . . A pak je nechce pustit. Jinak Lukýno spal od sedmi do půl sedmé. Teda v noci několikrát dudlík, ale jinak docela o.k.
4. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Mel jojo má mě omotanýho kolem prstu :wink: Ale já si to užívám, ono je to prima pocit, že někdo vyžaduje mojí maximální pozornost..si připadám nepostradatelná :wink:
Tyyy jo tak to je luxusní spaní. To K. usnul v půl osmé, spal do desíti, kojo. Pak usnul až o půlnoci a spal do dvou, kojo. Usnul ve tři a v 5:45 kojo a pak spal od šesti do sedmi :slight_smile:
4. led 2010 v 09:13  • Odpověz
dobrý ráno
Lum,tak hlavně že špinění ustalo,ta cesta asi udělala svoje
Leni já se problila od 9tt až k porodu :confounded: neni o co stát ale neboj,oni nevolnosti ještě určitě přijdou a pak budeš nadávat :wink: nebo budeš patřit mezi pár šťastnej co jsou naprosto ready cwelý těhotenství :slight_smile:
steffi Kubík má maminku pěkně omotanou kolem prstu :dizzy_face: ale asi nějaký erupce na slunci či co...A. byla taky furt vzhůru
Mel Luky byl v noci zlato,takovýho spánku :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Leni třeba Ti ani špatně nebude, mě bylo někdy od 7 týdne do 12 ale nezvracela jsem, jen jsem měla celý den žaludek na vodě, není o co stát, aale taky mi to dávalo pocit, že jsem opravdu těhotná.Prsa mě taky ze začátku bolely, žáha mě pálila až poslední dva měsíce
Mel noc super teda, Jani však Vojtík nás měl takhle obtočené oba a ještě pořád má, ale co, já si to pořád užívám
My noc celkem dobrý, ve 22 mlíko, pak ve 2 a pak spal do 6, ale nechala jsem ho v postýlce do 7, nevýhoda je, že ho nemá smysl brát do postele,protože tam nespí, plazí se po mě, leze na zem a podobně
Přemýšlím, že mysme měli jedno mlíko už odbourat, určitě nemá hlad, když si dá kolem 18.30 150 kaše, ve 22 si dá 210 mlíko a ve 2 se budí zase a dá si 210 mlíko, což je spíš o zvyku než hladu, ale jak ho to odnaučit, když spí s námi a dokud mlíko nedostane, tak se bude pořád budit a brečet
4. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Rio ahojda ve spolek tada
Rio já dávám Edi taky v noci mlíko či mně nemá abych jí to nedala nejsem ten člověk který by nějak nuceně odnaučoval za prvé to nemá cenu protože jsem to zkoušela jednou a stačilo mi řvala 1,5 hodiny v kuse tak ho pak stejně dostala tak že až příjde čas tak si to jejich tělíčko samo řekne že to přes noc není potřeba a to třeba v době kdy se už dává hojně čaj a a omezuje se mlíko to nastává u nás zrovna teď tak se uvidí co bude Edi vypije čaje 750ml to je teda dost a mlíka přes den 2 krát po 120ml tak nic moc.
Jo a to si vemte 6e se mi budí druhý den kolem 9,30 dopoledne nářez uklizeno nachystáno vše hotovo no kdyby to tak šlo dál bomba.
4. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Jsem před chvíli ležela s Lukym na zemi, čtu mu říkanky a zpívám on vedle mě kouká a pase koníčky, najendou se otočí na záda a začne se otáčet zády ke mě, jako by říkal - no jsem tě teda poslouchal, abych ti udělal radost ale teď už mi dej klid. :grinning:
a je vzhůru no 9,40 dobrý
Pudly, Editka je zlatíčko. No mě Luky už asi 20 minut chrní. :grinning:
4. led 2010 v 09:42  • Odpověz
mi Edi od 6 měsíce spí jen jednou za den dobrý co?
A je fakt zlatíčko asi jí sežeru :grinning: ale už by mohla chodit pořád nic a nic jen kolem nábytku :grinning:
4. led 2010 v 09:59  • Odpověz
No mě Luky spává 2x denně a bývají to krátké spánky, i když no. . . Teď už spí Luky skoro hodinu. . . . Pudly takovej samostatnej krok se musí promyslet. :grinning: Luky by se taky mohl začít plazit, ale lepší je prý hrát si na hodiny a bojovníka v nízké trávě - stále se nevzpírá na natažených pažích, to jen na míči.
4. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Zpráva od Gucci: Ahojky. Tak plně kojím, váha ok, žloutenku nemá, ještě Leu naočkují a pG nás po o vyzvedne :slight_smile:
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz
tak to je super, že už budou doma, těším se na ně :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Jé super, už se na Gucci a Leu těším. :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:02  • Odpověz
paráda že gucci půjde domu :slight_smile:
Mel Lukášek ví že na zemi v leže je minimum rizika nebezpečí :grinning:
pudly ona je Edi holka opatrná
Adulák se na mlíko v noci už nebudí vůbec,spíš jenom cca ve 2 na dudáka a pohlazení a mlíko až tak v 5 tak nevim jestli se mám radovat nebo čekat že to zas přijde

Ve čtvrtek máme jít na 2hexu a nevim jestli mám zavolat dr. že by se to odsunulo když máme jet hned v sobotu na ty hory,po tom bude mít oslabenou imunitu a snáz by něco chytla nebo ne????Jak by jste to řešily?
4. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Mysky, no to je sice od něj hezký, že ví, že v leže je nejmenší riziko nebezpečí, ale ty ruce by už natahovat mohl. Natahuje furt jen pravou, levou nechává ohnutou. No a samo ty jeho pěstičky. . . To má určo z toho, jak jsme v těhu furt někomu drželi palce. :grinning:
S tou Hexou nevím, tuším, že Luky byl tenkrát na Hexe den a půl před odjezdem k prababičce do Telče a nic se mu nestalo. Záleží na Tobě a když tak zavolej doktorce a prober to s ní.
4. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Mel ono to pak přijde všechno najednou,ale dává si načas...typickej chlap,má strach že jednou ukáže že něco umí a pak se to po něm bude chtít furt :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.