• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
prosímtě Mel ty jsi neměla taky žádného drobka chi chi chi :grinning:
4. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
gucci, fotky krásné :grinning: Lea se určitě vytáhne, ale chápu jestli jí bude ,malá 56 :grinning:

rio, chudák Vojtík, hlavně aby mu ty zuby brzo daly pokoj..
4. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Rio to je škoda my by jsme taky nějak na to neměli ale nás to stojí 120 na den tak je to OK :grinning: to je jako doma
4. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Pudly, Luky měl jen 4080g. Takže drobek. . . . :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
jeeee lea je krasna ..a buclik jen nekde takze se toho nebojim :slight_smile:))
jeste jednou velka gratulace :slight_smile:))

tady mala ukazka olisaka
http://www.youtube.com/watch?v=YsL8u6QIdlw
http://www.youtube.com/watch?v=symic29nAP4
http://www.youtube.com/watch?v=O__OUmRJ9e0

nevim jestli v tabulce je 9m.oliver ma 68cm a 7480g :slight_smile: chi chi a to ted podle me pribral hodne zacal strasne dobre jist :slight_smile:))
4. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
no Edi měla 4020g taky titěrka :grinning:
4. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Olíček šikulka jak mu jde chození s chodítkem fakt dobrý Edi tohle nebaví a já bych tak chtěla :grinning:
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
jdu spáti dobrej noci prajem. :grinning:
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Gucci, krásný fotky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahojky,
zdravím v novém roce a vítám Leu na světě! Krásný jméno!
A je to teda cvalík, i všechny chlapáky tady překonala, aspoň bude dobrá manipulace a snadný přibírání...
Anipp gratuluju k dalšímu rozmnožení!

Já jsem se vrátila až včera večer, byli jsme se ještě projít ve sněhu, abychom si ho vychutnali a pak v obřím srubu za Prahou, kterej je opravdu baby friendly, je tam vedle i malej vlek a vevnitř mega dětskej koutek, obří místnost s kobercem a hračkama, M. se tam vyřádila, hlavně takovou plochu na lezení viěla poprvý, s panelákovejma rozměrama se nedá srovnávat :grinning: A nejradši má, když si tam hrajou nějaký děti, je hrozně společenská, v tu chvíli ji přestanu zajímat a nestará se, kde jsem, hned je u dětí a nechá se hladit a něco jim podává, pozoruje je a směje se na ně. Snad jí to vydrží :wink:

Dneska klasika plavání... Přivezla jsem si od našich běžkÿ, V. má zítra volno tak si chci zajet udělat pár okruhů na Strahov po Tour de Ski, je to tam zítra por veřejnost do čtyř hodin. Už mám totální absťák po loňský pauze.

Silvestr jsme měli podobnej jako Tetes, akorát ke dvěma párům byli ještě dvě holky - ségry, jedna s dvouletým klučinou, taky jsme hráli nějaký hry a předváděčky, takže paráda. Mám to radši slavit ve víc lidech.

Olík je šikula, chodítko máme doma, ale zatím se plně využívá akorát ten hrací panel, M. si ještě nestoupá.
4. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Bré ranko,
Tek, teda Olík je fakt šikulka.
Terkytko, super, že je Marjánka tak společenská a vyhraje si i bez tebe. :dizzy_face:
5. led 2010 v 05:52  • Odpověz
dobré ráno,

Gucci,krásné fotky,Lea je krásné mimi :wink:

Teksas: Olík je šikulka,krásně fouká do trumpetky a prolejzačka super :wink:

Mel,ty máš tedy nějaké krátké noci ne? už takhle brzy tady....

Na mě leze nějaká rýma a mám hlad,takže se jdu najíst,zatím tu nikdo není,takže se nebudu zas nějak přepínat :grinning: :grinning: nic se nemá přehánět :grinning: :grinning:
nikdy jsem po ránu nemusela jíst,stačilo,když jsem se najedla třeba až v 11 a teď sotva vstanu,musím se nasnídat,což se nestávalo,no hold má asi mimi hlad :slight_smile:,je mi po ránu divně,když se teĎ nenajím
Šéf je nakřápanej,tak doufám,že to u mě zůstane jen u té začínající rýmy,nerada bych něco chytla,vařím si tu čajjky a odpo se koupí medík,myslíte,že se může v těhu lipový čaj?to by asi nemělo vadit ne?
ať už je zítra 9.00,jsem zvědavá,jak to bude vypadat na utz
5. led 2010 v 06:04  • Odpověz
Leni, Luky mi nechal sedm hodin spánku v kuse a od půl páté hvízdal, v půl šesté jsem vyměkla a dala mlíko. Teď tu řve, protože by chtěl spát, ale má smůlu . . .
5. led 2010 v 06:06  • Odpověz
to už nemůže spinkat jo?
5. led 2010 v 06:07  • Odpověz
Leni, no nevím, spíš prudí. Když noc předtím dokázal spát od sedmi do půl sedmé, tak to dneska považuji opravdu za terorismus vůči rodičům. :grinning: Jinak držím palečky ať nechytneš silnějšího bacila, než je jen rýma. :wink:
5. led 2010 v 06:12  • Odpověz
takže takový malý terorista jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no,děkuji,snad ta rýma brzy přestane,nerada bych chytla něco víc
5. led 2010 v 06:20  • Odpověz
Leni jo, přesně jak říkám už téměř od jeho narození. Ale zase k jeho plusu mluví fakt to, že se do těch půl páté ani jednou neozval. :wink: Takže je mu odpuštěno. :dizzy_face:
5. led 2010 v 06:27  • Odpověz
dobrý ráno
gucci Lea je krásná,ještě jednou moc gratuluju
Leni tak horkej čaj a vyležet,snad to bude jenomrýma
5. led 2010 v 06:38  • Odpověz
ahoj
No LEni jak to asi bude vypadat asi jako fazole ne :grinning: :grinning: :grinning:? který týden počítáš nechceš si to dát do pasu .
5. led 2010 v 07:53  • Odpověz
hmm Mel to je dobré Edi zase mlíčko kolem druhé hodiny nevadí ale zase ještě spí tak dobrý :grinning:
5. led 2010 v 07:54  • Odpověz
koukněte jaká je to šikula
5. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Pudly to teda je.
5. led 2010 v 08:31  • Odpověz
ahoj
gucci mě nejde se na ty stránky dostat, nemůžu tam vložit heslo ani jméno, ale asi mi blbne počítač, škoda, nemůžu se pokochat
Pudly ta maminka je fakt úžasná, je dobře že se může starat o své miminko
my jdeme dnes na plastiku s těma prstíkama, tak snad něco vymyslí, Vojta ty ukazováčky vůbec nepoužívá, malé věci chytá šikovně, větší má problém
5. led 2010 v 08:45  • Odpověz
ahojte holky,

teda pudly tak to je šikula.. všechna čest..

tek, teda Olik je normálně neuvěřitelnej :slight_smile: a skvělý že se rozjedl a takhle pěkně přibírá,.. :slight_smile:
5. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci Lea je opravdu pěkně vypapkaná, mi se strašně líbí ty naducané tvářičky. No povedla se vám, co ti budu říkat. Jinak toho klidu si jako užívej. My včera měli děsnej den, asi spurt či co. K. chtěl být jen u prsu, téměř nespal, ani v kočáru. No ale naštěstí večer v půl jedenácté vytuhnul u mě v posteli a vzbudil se až v půl třetí a pak spal až do šesti a pak do osmi, tak jsem to dospala. A teď zase hajá, evidentně dospává včerejšek.
Jo a dneska jsem ho vážila a říkala jsem mu, že jsme konečně předehnali slečnu Leu :wink: Má 4440g :grinning:
Tak a teď jdu kouknout na všechna videa :slight_smile:
5. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Tjoo tak Olík je boží. Jak chodí s tím chodítkem, to je paráda. A trumpeta taky :slight_smile: A postýlku máme stejnou, tak jsem zvědavá, jestli K. si taky z ní udělá takový bunkr :slight_smile:

No a ta maminka je neskutečná šikulka, takové lidi obdivuju...
5. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Tak jsem tam přihodila ještě jednu :slight_smile:
5. led 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
Steffi, ty fotky jsou krásný, resp. Kubík a jeho vlásky a úsměv :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.