• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
steffi: Kubík krásnej, myslím, že fešák Oliver má konkurenta! :dizzy_face: .

gucci: obrovská gratulace, preju pohodové šestinedělí bez břichabolu (at nebolí břicho ani Tebe ani Leu). 3 hodiny spánku paráda. Heslo k albu mel byt test inteligence nebo coo? Ja teda propadla, nezachranila me ani napoveda od Pudlyny, tak dekuju puzzi.

Terkytko: písnu na facebook, nebyla jsem tam ted dlouho, mam velkej preklad pro policajty, tak jen pracuju. Doufam, ze me nakazis tou svou sportovni hyperaktivitou, ja jsem mrcha líná. A jakej srub za Prahou?

Olišák dobrej trumpeťák! Já ho miluju.

rioko: drzim palce na plastice.

puzzi: uz chapu, proc mi ta vajickovka tak chutnala - majonéza :grinning: .

Po Vanocich jsme prestehovali Ladu do jejiho pokojicku a vetsi postylky a spi cely noci! Dneska mliko az v pul sedmy, kdybych nebyla nemocna a celou noc neprokaslala, tak bych byla uzasne vyspana. Od 11. mesice je to uzasna pohoda, leze si po celym byte, posadi se u neceho a hraje si, uplně bezúdržbový dítě!
5. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Dokonalé dítě - než jsem si obula boty a nandala kabát, tak mi Luky usnul v kočáře. No ono taky strašil od půl páté, že? Takže v půl desáté měl nárok. :dizzy_face: Teď po přenosu z kočáru spí dál, tak jdu rychle umýt nádobí. A ve tři razím na angličtinu, fakt že jsem se na ní za celých 14 dní prázdnin podívala - chá chá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
campi, Ladunka je šikulka.
Jani, Kubík je vlasatý sluníčko.
5. led 2010 v 10:56  • Odpověz
m.e.l: vsak Luky je taky sikulín. A bude jenom líp! Zdá se mi, ze kolem roku se srovnaj i narocnejsi deti, jak to pozoruju. A ze ten rok zatracene rychle utekl!
5. led 2010 v 11:07  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3663748&vReferer= taky jsem dala aktuální fotky
Mel haha sme na tom stejně,taky mě čeká škola po 14dennim nic nedělání :sweat_smile: :sweat_smile:
Steffi Kubík je krásnej,a už je vidět že vyrost :slight_smile:
Campi,bezúdržbový dítě :grinning: ona ti Ladunka vynahrazuje ty začátky :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Campi, jo utíká to hrozně. Vždyť Ladunce bude rok, a Lukymu za chvíli osm měsíců. . . Děsný . . .
Mysky, Adélka má kukadla a dej jí prosím tě najíst jo? Ať nemusí papat špendlík. :wink:
5. led 2010 v 11:14  • Odpověz
mel ona žere všechno,nejenom ten špendlík :grinning:
5. led 2010 v 11:17  • Odpověz
mysky adélka je krásná.. a je to zrzečka nebo s eto jen zdá? bojujete s dredíkama? my děsně..

campi ahojda.. tak překládej, ať to máš rychle hotové.. teda Ladunka už je velká slečna, a jsme ráda, že takhle prospí celou noc.. A Ty se hlavně uzdrav..

jani no a kubík teda, to je nosík :slight_smile: je kouzelnej.. :slight_smile:
5. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Jani, Kubík je krááásnej :wink: ,má pěkně vlásků :slight_smile:

Pudly,to není jisté,že tam bude fazolka,třeba tam nebude už nic :frowning2: , od včera mám takový divně sladko v puse a tvoří se mi nějak hodně slin,ježiš,aby to nebyla nakonec slintavka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kozenky mě bolej :grinning: :grinning: :grinning: a vůbec je mi celý den slabo,už se těším domů,natáhnu se,těším se,až dám gaučing a nohy nahoru,taky to asi není dobrý sedět celý den pokrčená,nebo to neva?
kéž by mi zítra už vystavil neschopenku !!!!!!!!!!!!!!
5. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj,

...já možná ráno měla malou těhu nevolnost...haha já vůbec nevím jestli si to jen nenamlouvám, jestli jsem vůbec těhu? :grinning:

tek Olí je suprovej, musíme pořídit trumpetu :grinning: on je takovej malej komedoš,co? u nás se zapne kamera a Alex se po nás začne sápat, nikdy se nám nepodařilo natočit co jsme chtěli :unamused:

rio, držím palce na plastiku!

to je tak úžasný, kolik za rok přibylo do diskuse dětiček :slight_smile: já jsem z toho úplně vydřená, takový šikulky krásný :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Jani, Kubík je krásnej a asi bude i šikulka,jak už uvolňuje alespoň ty dva prstíčky ze sevřených ručiček. :dizzy_face:
Lea, je opravdu kousek moc hezká, ty jo skoro dvojnásobek Kačenky. Fakt,když jsem jí viděla si říkám, že je dobře,že měli rozum a udělali Gucci císaře. Je to opravdu malá velká. :dizzy_face:
Dnešní noc jsem nespala myslím hodinu v kuse, M. má strašlivou tu rýmu,pořád odsáváme,pořád pláče a vzhledem k tomu,že ho začalo bolet i oušku,když jsem mu na něj sahla,tak jsem mazala k doktoru,ale prý je to jenom vpáčený bubínek,takže ho to dráždí. Je fakt,že ho bolí jen jedno ucho. M.se chce pořád chovat,takže zanedbávám Kačenku a pak je mi z toho do pláče a mám depky jkao prase, že se jí nevěnuju.... :frowning2:
5. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Tetes, jé choudě Míša. A neměj depky, Kačenka je šikulka a ty jí to určitě vynahradíš. Holt máš jen dvě ruce . . . :wink: No a nevyspání Ti na náladě určo nepřidává.
5. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tetesko,neměj depku z toho,že bys zanedbávala Kačenku,však se jim věnuješ dost :wink: ,A když je Míša nemocný,tak to Kačenka jistě pochopí,že bráška potřebuje pochovat :wink: ,to si nesmíš takhle brát,že by ses jí nevěnovala,prosímtě,jsi dobrá máma :wink:
5. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
kay děkuju,jj světlá jí to a jde to dozrzava,dredy nemá,Stelinka jo? :confused:
tetes chjo,chudák Míša :frowning2: mít tak 4ruce aby se dostalo i na Kačku :unamused: snad mu bude brzo líp
5. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
tetes: ajajaj, skoda, ze nejsem bliz, sla bych ti pomoct. Nemuze si vzit P. dovolenou? Nebo tchyne?

Lada zacala rikat hají, vcera jsem myslela, ze je to nahoda, ale dneska to rikala u postylky, tak jsem ji tam dala, chvili se tam radovala, davala si perinu na hlavu a delala kuk, ale hned usnula, tak se rychle najist a dokoncit preklad, zitra to musi bejt hotovy.

anippe: gratuluju! Vyrazila jsi mi teda dech.. Nevolnosti - brrr, fuj :pensive: . Je hezky, ze chtel chlap druhý dítě. U nás nechceme ani jeden, to mame dobre zařízeno:slight_smile:. I kdyz.. clovek nikdy neví.

Stelinka a dredy :grinning:
5. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
campi dík!... strach mám šílenej...a zase je to tady... po srdíčku bude líp :wink: :grinning:
ty jo Lada je ale pohodářka, u nás je hají povelem k randálu a ve spojení s postýlkou chytá amok :grinning: jen ve vaně je hají v klidu! to si lebedí na zádech.

tetes to je přesně to čeho se strašně bojím. I když víš, že to jinak nejde, že tě ten jeden potřebuje víc, pořád budeš mít pocit křivdy vůči druhému.Nejspíš je lepší nad tím moc nepřemýšlet :frowning2:
5. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Noo, pohodarka.. to jsi mela videt vcera vecer. Pri vysloveni slova postylka zdrhá nebo kouká schválně jinam, tomu se jeste vsichni smejeme. Ale vcera v pul devate spustila poprve plac, kdyz jsem ji odnesla do pokojiku a bylo videt, ze to zkouší... Pred tim (o svátcích) usinala krasne po sedme, ale jak se vraci F. z prace kolem sedme, tak je to spatny. Spát ani náhodou, strašná sranda s tatínkem. Ale pres den usina dobre, se mnou to neni tak zajimavy.
Tak drzim mooc palce! Alex ti nedovoli myslet na nevolnosti, neboj :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Campi, Ladunka je číslo. Luky když řeknu v postýlce hají, tak začne pást koníčky, když zavolám Luky, tak čučí všude možně jenom né na mě, když však do ruky vezmu jídlo, tak jsem najednou zajímavá. . .
5. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
m.e.l: Luky je jeste malej, zda se mi, ze polidštování začalo tak kolem 9. měsíce. Pasení koníčků místo spaní - to bylo hnusný období, jako by měli v hlavě nějakej čip, kterej je nutí to dělat. Tebe ještě čeká šplhání vzhůru po tyčkách postýlky, to si taky nemůžou pomoct. Ale když to má člověk za sebou, tak si řekne, že to vlastně bylo zajímavý období:slight_smile:

Před Ladou taky nemůžeme jíst, to volá strašlivě silným hlasem MNAM. Ale aspon zhubnu!
5. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
campi, no super. Šplhání po tyčkách, tak to si ještě počkám. . . Tělo je těžší jak síla rukou. A hlavně ta jeho myslivna je těžká, zvedá hrudník a hlavu nechává u sousedů pod námi. :grinning:
5. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jo, zajímavé období to docela je. Protože když takhle jsem přišla ve tři ráno nahodit dudlík a on místo toho zapásl koníčky a nahodil úsměv, tak nevím zda se mám "zlobit" a nebo smát.
5. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
haha campi to jsi mě pobavila :grinning: u některých dětí žádné zajímavé postýlkové období nebývá, páč si rodičové můžou dovolit uložit dítě až v hlubokém bezvědomí :angry: ...to není stěžování, jen technická poznámka.
5. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Leni počítala jsi si TP dle měsíčků? mě vychází na 30.8. myslím, že budeme těhule skoro stejně, ne?Jsem na tebe moc zvědavá, jak zítra pořídíš na gyndě, možná se i díky tobě odhodlám k dřívější návštěvě, než konec příštího týdne :wink:

a o neschopenku si řekni, pokud se necítíš na to chodit do práce!
5. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jé Kay, vše nej Stelince k osmiměsíčninám.
5. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jé Kay, vše nej Stelince k osmiměsíčninám. :wink:
5. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky,
Tu krev jsem doktorovi hlásila a on, že vše je v pořádku.
5. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
čau holky, díky že jste na mě mysleli
nicméně operace je nutná, primářka říkala že to je složitější vada než myslela - je to nějaká vývojová vada která vznikla během prvním 3 měsíců těhotenství,to že měl ručičky v pěst pak byl následek, ne důvod, prsty nebude mít nikdy úplně dobré, bohužel,ale operací, dlahováním a cvičením snad použitelné, ale nebude mít dobrou jemnou motoriku, no jsou horší věci...Termín máme 12.4 hned po prvním roce, je to tak prý nejlepší...
s tím šplháním a vstáváním v postýlce to máme my, Vojta hotový, furt stojí, položím ho, řev a zase stojí, přitom se mu chce spát, ale jakoby mu něco říkal,že má stát, no děs
5. led 2010 v 15:17  • Odpověz
rioko: jejej, snad to uz bude u vas posledni komplikace, tahle operace. Pak zase cviceni.. No, jak pises, jsou horsi veci a nikdo neni dokonaly :wink: . Vojtik je boreeec, tak to zvladne jiste s usmevem.
5. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Anippe,mě by to dle MS vycházelo na 21.8,ale podle kalkulačky a poslední MS mi to ukazuje,že jsem nyní v 8.týdnu,ale jsem přitom na začátku 6.týdnu,takže mi to nějak letí,je to asi tím,že ta kalkulačka možná udává cyklus 28 dní a můj byl 42 dní,což by odpovídalo ty 2 týdny jinak
To já jsem Anippe taky zvědavá,jak zítra dopadnu,mám z toho trošku hrachy,dnes mě píchalo v podbřišku a chvílema se cítlla,jak když to mám každou chvíli dostat,pak to zas ustoupilo a jakoby nic,tak těžko říct,co se tam děje............jo a taky mě pěkně chytá zub,mám v něm díru a pěkně už mě bolí,když na to zavadím jazykem,asi nervík,to bude morda u zubaře,to mě budou trápit,chjo :frowning2:
5. led 2010 v 16:44  • Odpověz
leni všechno co popisuješ je v pořádku, dokonce i ty zuby :wink: to jsem měla minulí těhu taky, jsem si na to i stěžovala v caru a doktor mě ujistil, že to dělají hormony.Tohle těhu mám zase migrény jak blázen :frowning2: Já jsem zub vydržela a šla jsem až po porodu, ale to není dobrý návod, jsem měla strach aby ze mě Alex strachem nevypad až bych seděla na křesle :grinning: Já musím být na křesle úplně omámená, jinak si do huby nenechám sáhnout a to jsem zase v těhu nechtěla.
5. led 2010 v 16:56  • Odpověz
jo a všechny fotky kráný, Adélka mě dostává, je fakt pěkňoučká, Kubík takový malinký ňuňánek, videa Teksas taky úžasné. Olík je šikula a fakt umí hodně věcí, bude nadaný :grinning:
Tetets s Michálkem je mi to líto, musí to být takhle náročné, ale netrap se tím, že Kačenuku nějak zanedbáváš, však jí to vynahradíš, holt si musí stejně zvyknout, že jsou prostě dva a někdy má přednost jeden a někdy druhý, ale ví, že je máš ráda stejně...hlavně ať je Míša brzy v pořádku
my jdeme zítra na rehabku, Vojta se ještě nerozlezl, no cvičení nám ještě neukončí, ale jsem celkem v klidu, už věřím, že to brzy dožene
5. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.