• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio, snad operace Vojtíškovi pomůže. A myslím, že i ta jemná motorika časem bude lepší - že ty ukazováčky nahradí trochu jiné prsty, holt z něj asi nebude krasopisec a umělec.
5. led 2010 v 19:08  • Odpověz
rioko: Lada zacala stoprocentne lezt po 4 az v 11 mesicich! Driv obesla celou mistnost podel sten..
5. led 2010 v 19:45  • Odpověz
no však jo a upřímně to cvičení trošku flákám, jako cvičíme, ale ne 4x denně ale tak 2x
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Campi: to je takovej obří srub v Mnichovicích za prahou, jezdíme tam na chatu ke kamarádům a tohle je naproti nim, tak jsme si libovali, že tam můžem chodit s dětma, vypustit je do koutku a relativně v klidu posedět a najíst se :slight_smile:
Dnešní běžkování super, bála jsem se, že tam na Strahově budou davy lidí, ale bylo tam asi 30 bruslících nadšenců a dva důchodci, jedna matka s malou dcerou, kterou učila lyžovat. Tak jsem se dokopala k dvaceti kolečkům a po hoďce a půl mi to už stačilo. Částečné uspokojení absťáku se dostavilo.
To se ani neptej, kde budu v pátek v noci, jdeme takovej tradiční přechod Brd, asi 40 kiláků po hřebenu, je to teda fakt adrenalin,jak se to jde v noci, snad nějak úplně neodpadnu :sweat_smile:

Sranda, jak je každý dítě jiný, M. leze krásně už od devátýho měsíce, ale ještě se vůbec nepostavila, jen pořád klečí.
5. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
Bré ranko,
Terky, ty jsi ale akční. . . .
No každé dítě určo jiné je, Luky se možná v devíti měsících propracuje k plazení. :grinning:
6. led 2010 v 06:30  • Odpověz
Leni tak dneska tfuj tfuj tfuj držíme vše co je po ruce noze psí tlapce králičí tlapce kuní tlapce atd....
6. led 2010 v 07:36  • Odpověz
No jo vlastně, takže Leni tfuj tfuj tfuj. No a Míla má dneska imunologii. . . Tak jsem taky zvědavá.
6. led 2010 v 07:49  • Odpověz
to bude chvili trvat ta imunka než budou výskedka nám to trvalo 14dní neš došly domů nebo někdo volal už nevím jak to bylo.
Ale hlavní bude dobrý výsledek
6. led 2010 v 07:53  • Odpověz
pane jo NEŽ s š výsledka taky dobrý
6. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Pudly, hele já píšu kolikrát jako tatar. . . Takže klid. A v poslední době jak se vyjadřuju doma. . . P. má se ze mě prču, že prý se mám snažit to říct v celku, aby nezapoměl co bylo na začátku. :grinning:
6. led 2010 v 07:57  • Odpověz
jo to je přesné upně a někdy se mi stne že mluvím mluvím a najednou nevím co jsem to říkala jsem naprosto v dempě
6. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Pudly, no já u toho dělám i pauzy apod. . . Protože myslím třeba na další věc, která nesouvisí s tím co mu chci říct. :grinning:
6. led 2010 v 08:02  • Odpověz
jo jo to je vono milion věcí a pak skutek utek protože na ně stejně zapomenu :grinning: cha cha cha

Představte si u nás za noc napadlo 10 cm sněhu nářez.Jsem šla pro dřevo, vpadla jsem cuklíčkem do sněhu, fuj zebalo.
6. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Tak jsem Lukymu pročesala ty jeho ublinklé vlásky. . . Se mu to nelíbilo. . . Tak jsem mu u toho vysvětlovala, že kdyby nebyl blindil a nebo byl plešatej, tak takovéhle procedůry nemusí absolvovat. :sweat_smile:
6. led 2010 v 08:10  • Odpověz
chi chi ty jsi trumpeta ale pravdu máš :grinning:
6. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Tak jsem zase tady. Krev ustála, včera jsem byla na kontrole, a dostala jsem FOTO :grinning: :grinning: ,které jsem šoupla do alba. Podle MS jsem včera byla 7tt+5
6. led 2010 v 08:12  • Odpověz
no jo je to kus LUM
6. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Lumi, gratuluju. Prďolka je krásnej, celej. . . hm. . . soused? :grinning: :dizzy_face:
6. led 2010 v 08:14  • Odpověz
ty ty ty ty všetečko jedna humorná
6. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Pudly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. led 2010 v 08:18  • Odpověz
bla bla bla bla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslední slovo
6. led 2010 v 08:20  • Odpověz
No jo............ :grinning:
m.e.l
pudlyna tě vystihla :grinning:
Teď jedu do práce hodit PN, tak přijedu později
6. led 2010 v 08:22  • Odpověz
jsem prostě dobrááááááááááááááááááááááá jsem tě vystihla
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Pudly už od malička musím mít poslední slovo. :grinning: Doma ho má teda v poslední době Luky. . .
6. led 2010 v 08:28  • Odpověz
jo tak to jsme dvě ale Edi taky vede
6. led 2010 v 08:39  • Odpověz
jsem zvedavá na Leňu
6. led 2010 v 08:43  • Odpověz
to je tak fajn ten krb :grinning: teplíčko romantično super :grinning:
6. led 2010 v 08:43  • Odpověz
u nás jezdí zhrnovače sem tam sem tam nářez tolik sněhu
6. led 2010 v 08:44  • Odpověz
to se bude sáňkovat
táta bude nadšen že se mu bude blbě jezdit chudě
6. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Bré ránko,
Lum gratulace k "velkému" mimi. Jen tak dál :slight_smile:
Jsem zvědavá, co dneska Lenča.
Malej zase nemůže zabrat, tak snad se povede, jinak to bude zase horor den. Ještě že ty noci jsou pohodové...
6. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.