• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

Lumci a Leni, gratuluju k super výsledkům od Dr. Jsem za vás moc ráda!!! :dizzy_face:

Mili, super, že jste se dostali do rukou takové super Dr.!!! Jiný přístup dokáže zázraky, jsem moc ráda, že z toho máš dobrý pocit :dizzy_face: Tento rok se to už opravdu povede!!!! :dizzy_face:
6. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
byla jsem na rehabce, teda zas blbě, sice sedí, posadí se dobře, ale jen přes pravý bok, stání taky blbý, protože nestoupá s kolínek, ale rovnou na špičky a má blbě šlapky, no fakt mi to pokazilo radost z jeho pokroků ach jo :frowning2: takže dál máme ty dva blbé cviky., stačí dvakrát denně.ale už má fakt pocit, že kdybych tam nechodila udělám líp, on se stejně rozleze a rozchodí, takhle ho furt sleduji a oni taky a spoustu maminek to fakt neřeší...no co už, jsem moc vzorná matka :sweat_smile:
lum a ta rehabka je ale asi v Ostravě nebo ne?
Leni blahopřeji k srdíčku, to věřím, že slzička ukápla, moc Ti to přeji
Mili děkuji moc a moc za povzbuzení, je to příjemné číst, že se horší věci dají napravit...
jo trochu mě ale rehabka dala brouka do hlavy - prý je otázka, jestli ta operace bude mít estetický výtnam - že bude mít ty prsty narovnané, ale pokud je nebude moc používat, budou mu tak zavazet ještě víc, než ohlé...ale já myslím, že je používat trochu bude
6. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Rioko,
Bohužel v Praze, což je asi pro tebe cca stejně daleko :frowning2:
6. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Edi leze Borce pořád do huby a ta drží jako blbá a ještě se k ní děsně lísá normálně se s Borou mazlí jako se mnou je to sranda a byli jsme všichni sáňkovat bylo moc fajn a naspátek už jela edi vepřed na saních a držela se madel byla to podívaná když na M. křičela že má jet e né stát
6. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Příběh dne - a prosím nesmějte se jo? Takže takhle krásně si dojedu autobusem na Letňany, než dojdu k výtahu, tak mi povídá ženská, že je v kolejišti pes a metro nejede. No nic říkám si, kouknu se přesto výtahem dolů, třeba se něco dozvím . . . Nedozvěděla, vyjíždím zpátky nahoru, chytám řidiče NAD, Ti taky zatím nic nevědí, co mají dělat a kam jet. . . Jdu teda na zastávku, že jako 186 na Holešovice, občas takhle kouknu vedle přes nástupiště zda tam nenastupují lidi do nějakých jiných busů. Za chvíli sleduji, že se tam něco děje, tak tam jdu a zjišťuju, že náhradní autobusy odjíždějí ze zastávky, která se téměř nepoužívá - je u parkoviště P+R. No lézt zpátky do metra a vylézt tam (tuším že tam snad ani nejsou jezdící schody natož výtah) je nemyslitelné. Tudíž to beru přes silnici, trávník, silnici až na zastávku a dobíhám ten bus . . . (Dítko usíná). . . . Volám mamce, za nic na světě nemůžu najít číslo na rehabilitaci ani vzpomenout si na jméno dr. . . Mamka zjišťuje číslo a vyřizuje, že to buď nestihnu a nebo přijdu pozdě. . . Na Holešovicích jsem v 11,30 (to jsem podle původního plánu měla už být na Pankráci a v klidu kráčet k centru). "Znásilňuju" mladíka aby mi pomohl s kočárem po jezdících schodech, naštěstí jeli i směrem dolů, nastupuju do metra, počítám stanice a minuty. Na Pankráci jsem 11,49. (Dítko se probírá) Rychlostí blesku letím, kloužu, kmitám směr rehabilitace. Dobíhám s vyplazeným jazykem v 11,59. . . No dobrý proběhla rehabka - nový cvik na vzpřímení, jedu pak za Jančou a Kubíkem. . . Proběhne návštěva, dostala jsem moc dobrej oběd, pochovala si Kubíka - neuvěřitelné, že Luky někdy byl taky takovej, pomalu jsem se ho bála mít na ruce. Orientačně jsem si u ní hodila Lukyho na váhu (9760g). No šli jsme pak na procházku, od Thomayerovky jsem pak jela na Budějárnu, sjela výtahem do metra, přijelo metro mířící na Letňany (pro neznalé jezdí tam každé druhé). A souprava nezavírá dveře, nic se neděje. . . dítko se budí (usnul na začátku procházky). . . Po chvíli že jako z technických důvodů je přerušen provoz, nevystupuju a čekám, stejnak jiné spojení pomalu neexistuje. . . Po 20ti minutách vyndavám Lukymu svačinu, dávám najíst, proklínám svět. . . Za dalších 10 minut se souprava rozjíždí a my míříme domů. Zničená jsem tak dokonale, že i jedu domů klasickým autobusem, na čekání na nízkopodlažní nemám sílu. . . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Lum a Leni ještě jednou velká gratulace k výborným výsledkům. Si úplně vzpomínám na loňský duben, když jsem takhle chodila na první UTZ. vždycky nervy a pak strašné štěstí...
Mel no fakt ty průsery v metru přitahuješ :wink:
Fotka super :slight_smile: Jo a oběd nebyl nic moc, jsem ho přesolila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz
zdár ženy
6. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Zdar gucciovic děvčata. . .
6. led 2010 v 18:19  • Odpověz
hlásím, že žiju :grinning:
nestíhám dočítat, ani kukat na fotky
pG je se mnou do konce týdne doma, tak nechci sedět na netu a ani vlastně není čas
Lea sice spí fakt 3-4 hodiny vkuse, ale sem tam má dost řvavou
dnešní noc byla super, ale dopoledne má většinou slabší
už jsem i volala laktační poradkyni, páč kojím hrozně dlouho, Lea saje na jedno kojo 40 min jedno prso a pak ještě tak 20 min druhé, což se mi zdá jako dost...poradkyně říkala, že se má kojit nejdýl 40min.....Lea někdy po koju hned usne, jindy řve (netuším proč), včera jsem jí začala dávat ty probiotické kapičky, tak snad zaberou, i když se mi zdá, že prdí a sere dobře :grinning:
včera jsme byli na kyčlích, tak máme trojobal :angry: , ta dr. to dává preventivně všem, fakt vopruz, za měsíc na kontrolu, včera tu byla i děcká dr. je super, v úterý jdeme na převážení
6. led 2010 v 18:21  • Odpověz
schválně píšu v množném čísle kvůli tetes :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:22  • Odpověz
gucci nechceš dát prosím pár fotek na koně? já se chci taky kouknout na Leu ale mě to nejde ta stránka...prosím prosím :slight_smile:
6. led 2010 v 18:24  • Odpověz
gucci, měla sis nechat napsat abdukční kalhotky, slouží místo širokého balení a hradí je pojišťovna. Nevím proč je doktoři automaticky nepíšou. . .
6. led 2010 v 18:26  • Odpověz
já spíš nechápu proč dávají preventivně to široké balení
6. led 2010 v 18:32  • Odpověz
rio máš to tam :wink:
no prostě fakt chnus fialový to balení
6. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Gucci trojobal? :astonished: Tak to bych řvala taky, chudák Lea!
Jinak ten pláč po koju znám taky, teď ho mám každé odpoledne. K. má opravdu špatnou náladu...
6. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Jo a kojím max 20 minut, ale v porodce jsem kojila třeba i hodinu a sestry říkaly, že v poho. Že ho mám nechat tak dlouho dokud se sám nepustí...
6. led 2010 v 19:10  • Odpověz
gucci díky díky, Lea je nádherná, konečně jsem se mohla podívat :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Mel plodný den co :grinning:
6. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Pudly, no nazvala bych do jinak, ale rozhodla jsem se, že budu slušna. :grinning:
6. led 2010 v 19:40  • Odpověz
nám taky říkaly sestry že kojit do doby dokud se nepustí a prsa nestřídat chvili tohle a pak zase tohle. ne jen jedno a hotovo aby se dobře stimulovalo.
Ale je rozdíl pokud tahá a netahá to musíš uznat sama jestli si jen nedumlá cumlíka. :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz
klidně si ulev holka :grinning: to snesu jsem už velká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:43  • Odpověz
a kojení mi trvalo tak nejvýše 15 minut :wink:
6. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Pudly Vojta má taky výrustek u ucha a odstraní mu ho ta primářka na plastice, až bude dělat ty prsty, aspoň to bude mít úplně pryč
6. led 2010 v 19:52  • Odpověz
jo já vím, ale chci aby tam po tom neměla ani stopu tak chci ten Laser :grinning:
6. led 2010 v 19:58  • Odpověz
já myslím že Vojta mít nebude, to je malinký výrustek a věřím, že primářka z plastiky to udělá dobře :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
no mi totiž říkala doktorka že pokud se to udělá špatně tak tam může zůstat důlek a to nechci nebo se toho spíš bojím.
6. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak jak jsem zvládla šestinedělí apod. celkem v pohodě,tak teď jsem asi nejvíc psychicky v hajzlu co jsem byla....Včera jsem letěla s oběma k dr. kvůli tomu Míšovu oušku a dozvěděla se, že má vpáčený bubínek,tak rpto ho bolí. Kačenka se jevila ještě v pořádku,akorát se mi zdála trochu apatická. A za dvě hodiny na to už měla 38,6 C,takže čípek a v případě,že má K. teplotu,tak kvůli té močovce musíme ihned na pohotovost s odebranou močí. Volala jsem dr., ta už tam nebyla,ale že vedle v ordinaci mi dají papírek ať nejdřív zjistím zda je tam bílkovina nebo krev a až podle toho do nemo. Jenže Kačenka 2 hodiny 17 minut prostě nečůrala, já seděla ve strnulé pozici,abych odebrala moč, nemohla se ani hnout,abych to nepropásla, do toho ona mi neustále kopala a plakala, Míša řval jako tur,páč jsem si ho 2 hodiny nemohla všíma, snažila jsem se jednou rukou držet zkumavku u Kačky a druhou rukou nějak obsluhovat Míšu v houpáku.....asi po hodině a půl už mi normálně ruply nervy, snažila jsem se jim zpívat do toho jsem brečela,zároveň šíleně vzteklá, že Kačenka zrovna nečůrá....nakonec ten moč v pořádku, ráno jsem s ní letěla k dr. zatím to vypadá ok., začíná mít také rýmu,kašel a děsný průjem,takže totálně opruzený zadeček, Míša rýmu hroznou do toho se dává kašel. Za včerejší den spali 2x40min!!! v noci neustále vzhůru,už vlastně druhou noc a přes den totální očistec. Fakt se vzbudí a pláčou, teď jím své první jídlo za dnešek.....Nejhorší na tom je, že je prsotě nemůžu utěšovat najednou a to mi fakt rve srdce....No,nic snad to brzy přejde. :frowning2:
Milo:držím palce,super přístup dr.
Rio:je mi líto té operace Vojtíškovo. A stou rehábkou, naopak podle mě jsi v tomhle naprosto úžasná!!!
Gucci, no dokud ještě nemáš problém s udržením stolice (jakože jste se pokakaly) a 56-tka je vám malá.....,tak to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Tetes, to zní docela šíleně :frowning2: Nemáš možnost požádat o pomoc mámu, babičku, tchýni, nebo P., že by si vzal dovču (pokud jí má dost)?
6. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tetes je mi to strašně líto co teď zažíváš, věřím, že je to hrozná krize, utěšit Tě může jen to, že to jednou zkončí a děti budou zase v pořádku a v pohodě. A co manžel, nemůže zůstat pár dní doma a pomoct Ti? Já si to nedovedu představit vůbec ze dvouma, vím jak náročné bylo když byl nemocný Vojta a to byl jeden,,,no držím moc pěsti a myslím na vášs aby děti byly hlavně brzy zdravé a Ty měla dost síly to zvládnout
6. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.