• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Máma už týden šíleně chrchlá a vůbec nemluví a už má druhé antibiotika,takže ta nemůže,babi předělávají byt,takže tam má neustále řemeslníky a navíc babi s nima může jít ven,ale jinak to doma moc velká pomoc není to je pak spíš ještě hlídat jí, tchýně neustále hlídá švagrovkám a já už se tam nechci doprošovat no a P. už nedělá,tam kde dělat,ale spíš tak nějak "na sebe" a mají nasmlouvané termíny,takže teď je to prostě nereálné,navíc ty termíny,pak sjou na tom závislé i peníze a těch teda teď po vánocích a menší mateřské a blížícím se rodičáku,fakt moc není,takže to prostě teď nejde. Je fakt, že přijde domů a stará se, i uvaří.....včera přišel,já v těch největších sračkách jsem ještě na něj začala ječet a byla hnusná, prostě to vůbec nezvládám a jsem akorát tak hysterická a hnusná k tomu....
Dík za podporu.
Jdu si lehnout, on 18,30 už byla K. vzhůru s pláčem 3x a M. 4x, takže ani nevím jestli to vůbec má cenu....
6. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
to je fakt blbá situace když Ti nemá kdo pomoct, ach jo, to mě fakt mrzí, bohužel nemůžu udělat víc, než na Tebe myslet
6. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Bré ranko,
Tetetesko, choudě. . . Snad to brzy přejde. :frowning2:
7. led 2010 v 06:03  • Odpověz
Dobré ránko,
ach jo Tetesko, u vás to teď musí být extra náročné. Moc mě mrzí, že ti nemůžu nijak pomoc. Jedině ti popřát, ať se z toho brzy dvojky dostanou. Chudáčci. Blbá zima a nemoci :angry:
7. led 2010 v 08:16  • Odpověz
ahojte..

tetes to mě mrzí, doufám, že budou dvojkx co nejdřív zdravé..

rio, já si teda nemyslím, že by bylo lepší na rehabku nechodit.. když to porovnám s náma, jak teda asi nejsem moc vzorná matka a nechala jsem se uchlácholit přesně kecama typu "ona se to stejně určitě naučí" a teď jsme pozadu o pár měsíců a je to pro obě daleko těžší. Já se musela k rehabce složitě dostávat, naštěstí mi pomohla annipe, které jsme opravdu moc vděčná, a Tobě to teda přijde zbytečné.. no nevím, myslím, že pro vojtíka je to to nejlepší co můžeš dělat aby pak nemusel třeba cvičit až mu bude 10 let.. ale asi víš co je pro něj nejlepší sama, takže vlastně ani cvičit nemusíš a bude to dobře že? promiň, ale mi to přijde dost egoistické.
7. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Tetes je mi tě líto docela dost a jediné řešení pokud děti jsou přebalené nakrmené sníženou teplotu a mají dané léky tak jak mají nemusíš mít žádnou výčitku sedni si k nim nemusíš je přece chovat můžeš je jen hladit a něco jim říkat nebo spívat a to že pláčou je jediná forma toho jak ti říct že jsou nemocní a neboj to zvládnete dej jim dva dny a bude to lepší a nebudou už plakat
průjem mají z horečky asi že?
Jo a ještě něco zavolej te tchýni ať příjde sniž se k tomu a řekni že jsou děti nemocné a ty jsi očividně už hotová s nervy a nebo nějaká dobrá kamarádka by mohla aspoň na odpoledne a uvidíš že to hodně pomůže tohle co popisuješ je únava a bezmoc dohromady jsem to měla taky a jde to jedině když si necháš pomoct.Mi tehda pomohla holka kterou v podstaťe ani neznám a bylo mi hned fajn a Edi taky protože když jí chovala ona byla Edi naprosto ticho ty děti cítí tu nervozitu a bezmoc a mají dojem že něco není v pořádku.
Ta depka je humus. :confounded:
Držím palec
7. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Tak Edi je vzhůru jdu pro ní ať jí můžu zmuchlat láskou :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Hm dobrý, Editka vstává a Luky se pomalu chystá do postýlky. :grinning: Teď se tady řehnil, nevím co je vtipnýho na tom, že mu opusinkovávám celej obličej. . . :sweat_smile:
7. led 2010 v 08:53  • Odpověz
7. led 2010 v 08:57  • Odpověz
kay já jsem nepsala že s ním cvičit nebudu a nebudu chodit na rehabku - nebo jsem to někde psala? jen jsem napsala, že si myslím, že už to tak nutně nepotřebuje, ale cvičíme dál a ana rehabku dál chodíme, tak moc nechápu o co Ti jde.To že jsi Ty na rehabku nešla dřív a nestála si za tím je Tvá věc, já jsem si taky rehabku vyřídila sama když byly Vojtovi 3 měsíce a obešla jsem děského - myslím, že jsem Ti tehdy i radila neurologa, který by se na Stelu podíval a případně Ti rehabku napsal, jako to udělal mě, nakonec jsi dala až na Anippe, no hlavně že vám to pomáhá a máš lepší pocit, to jsem sama ráda, ale jinak si myslím, že dělám a dělal jsem pro Vojtu vždycky to nejlepší a opravdu jsem nikdy neřekla, že na cvičení kašlu
7. led 2010 v 08:59  • Odpověz
jo tetes imazol je moc dobrý na oruzeniny ale je na předpis
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz
jen jsem napsala svůj pocit z toho, každopádně zítra jdeme na neurologii a uvidím co mi na to řekne neurolog
7. led 2010 v 09:04  • Odpověz
jo je to 100% kopije
7. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Jani, no autor je jasný. . . . :grinning:
Rio, no myslím že trochu došlo k nedorozumění. :wink: Bylo tam prostě o tom pocitu, že kdyby jsi tam nechodila udělala by jsi líp. Ale jak píšeš, jsi vzorná matka. :wink: Věřím, že je to ubíjející. Já když s Lukym cvičím, tak mám pořád pocit, že nikde žádný velký pokrok, ale jak mi jedna holčina vysvětlila, tak čím je dítko starší, tím déle tělu trvá než se srovná. . . :dizzy_face: Každopádně jsi opravdu vzorná matka, já s Lukym začala chodit na rehabky až pomalu v pěti měsících. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 09:51  • Odpověz
rioko, já taky nepsala, že jsi psala že nebudeš cvičit nebo ano.. napsala jsme jen pocit z toho jak tu furt píšeš, že je to zbytečné a žes tam ani neměla chodit.. anoradila jsi nmi neurologa, ale to bylo právě to jak jsem psala že jsem se nechala uchlácholit.. Anippe jsem poprosila sama, ne že bych dala až na ní,ale ano, velmi mi pomohla. myslím, že se dá cvičení zvládnouit i 6x denně, takycvičíme 4x a Stela spí přes den celkem 3-4 hodiny.. pokud teda chodíš každý den k nějakému doktorovi to mě mrzí.
7. led 2010 v 09:56  • Odpověz
jani no kubík je teda fakt kopie, už je asi jasné, po kom bude mít nos :grinning:
7. led 2010 v 09:58  • Odpověz
holky já už sem chodit nebudu, kdo chcete napíšu vám do IP svůj skype, nemám už chuť tu vyjadřovat své pocity, omlouvám se....
7. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Holky tak neblbněte. To je nějaká novoroční krize či co. Tahle diskuze je tu od toho, abychom se vyslechly a pomohly si a ne že se tu budem handrkovat.
Všechny jsme dobré matky a svým dětem dáváme první poslední, taky jsme se na ně načekaly a jsou pro nás vším. Tak se prosím přestaňte "obviňovat" která toho dělá míň, která to má složitější a podobně..každá máme své problémy, se kterými se musíme prát...
7. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Fakt mě tohle hodně mrzí :unamused:
7. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Musím se přidat k Janče, opravdu holky přestaňme se prát, ju? :wink:
7. led 2010 v 11:10  • Odpověz
zdáááááááár
někdo nám vyměnil dítě :grinning:
v noci jsem 2x kojila, spí 3-4 hodiny, neřve :grinning: , se asi za ten včerejšek pěkně unavila :grinning:
jsem jí ráno v 7 nakojila, nechala jí pG a fičela do města na úřady, koupit novou čepičku :grinning: , do zdravotnických potřeb pro ty kalhotky (MEL díky moc za super tip, je to fakt o moc lepší :wink: )
7. led 2010 v 11:18  • Odpověz
rio co se urážíš, taky jsem jen napsala svoje pocity.. víš co nebudu chodit já, ať mi pak nikdo neříká že jsem někoho vyštvala..
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz
gucci není zač, jedna holčina z vedlejší diskuze je měla pro holčičky dvojčata. :wink:
7. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Kay, nes* boha!!!!!!!!!! Holky vážně, to jsou nějaké erupce na slunci nebo co????
7. led 2010 v 11:23  • Odpověz
co se to tu děje :confused:
tetes: ted jsem proletěla co s dvojkama, myslím moc na tebe, musí to být šílené, chudinky :unamused:
7. led 2010 v 11:24  • Odpověz
gucci, nevím co se to tu děje. Asi jsou skvrny na měsíci a nebo na slunci a nebo vůbec všeobecně v kosmu.
7. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky
Lum, Leni, gratuluji ke kontrolám :slight_smile:
Já jsem se objednala na pondělí, snad to uteče, ale s Alexem určitě.

tetes to je šílený, snad se z toho zvířátka brzo dostanou!

holky od toho je snad diskuse, aby jsme spolu diskutovali, pokud si chcete jen chválit mimina a navzájem se ujištovat jaké jsme bezvadné matky, tak je to teda dost o hovně a já asi taky odcházím! :stuck_out_tongue_closed_eyes: haha to je nadsázka samozdřejmě.
Rio mě tvůj včerejší příspěvek co se týká rehabky překvapil, nevím asi jsem jiná povaha, ale nemám ráda když se někdo ohání tím jak udělal to nej a nejlíp jak mohl.A to se netýká jen mateřství, ale i třeba v práci.Člověk ze sebe dokáže vydat daleko víc, vždycky.Ale pokud je něco špatně s Alexem tak si za to víceméně můžu já!Aspon tak se na to dívám.Možná jsem k sobě příliš kritická, ale ono to nese svoje ovoce.

Já jsem nikoho nepřesvědčovala at začne chodit na rehabku a číslo rehabky nerozdávám jen tak na požádání! Jedno ale vím, pokud budu mít druhý mimčo, tak budu chtít taky kontrolu na fyzio, protože vím kolik se toho dá ovlivnit, ted už to nebudu brát jako nějaké nutné zlo, ale to nejmenší co můžu pro své dítě udělat.Mel má pravdu s věkem, do půl roku by se dítě mělo srovnat a do té doby to jde nejlíp.
Mrzí mě že nevidíš výsledky, ale zase, pokud se výsledky nedostavují, je něco špatně a je potřeba se nad tím zamyslet.
7. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Teď je mi teda líto Rioko. Včera měla zkaženou náladu z rehábky, tak se tu vykecala, ježiši ale přece tím nechtěla říct, že na rehábku sere a je to k ničemu, vy jste to tak pochopily? Já myslim, že Rioko cvičí s Vojtou, jak může a výsledky se dostavují, holt rehábka zas našla další drobnost a šup další cvik a Vojta je velkej a brání se a je to asi složitý, držím Rioko palce do cvičení, určitě vytrvá, chápu, že ne vždy to vyjde 4x denně, i tak se snaha cení!
7. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
puzzi,problém bude v tom, že já asi vůbec nechápu tenhle styl postěžování si. :frowning2:
A opravdu tady nechci někoho soudit za to co dělá a nedělá, každýho věc, každýho svědomí.Ale přišlo mi, že Rio to spíš napsala aby ji v tom jejím názoru ostatní podpořili.Pro mě ve špatným názoru! Tak jsem reagovala.
Takže když to tak není, omlouvám se Rio a držím palce do dalšího boje.Páč jsem přesvědčená že veškeré úsilí nese ovoce.
7. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Puzz, určo jsem to pochopila tak jak to Rio myslela - Rio vidí výsledky, ale pak jde k rehabce a ta prostě najde mouchu. . . A člověku to hned zkazí náladu. A je určo složité dítě udržet, má čím dál větší sílu. Vidím to na Lukym, co jsme měli cvik na boku na pěstičky, tak jsem kolikrát měla co dělat ho udržet, teď zase co má na vzpřímení, tak mi pomalu nestačí délka mých rukou. . . Ke všemu u toho řve opravdu šíleně, takhle ho neznám. Jelikož jsem viděla na vlastní oči cvik, který pravděpodobně cvičí s Vojtíškem i Rio, tak chápu, že je toho na ní moc. Ale nevzdává to a nekašle na to. Jen se včera potřebovala z toho vykecat, která nepotřebujeme?
Mě teď z únavy ze cvičení Luky ztropil scénu u oběda, nakonec máme jídlo skoro po celém obýváku, já ho uspala na ruce a až po delší době ho uložila do postýlky.
7. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.