• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Mel, přesně jsi vystihla teď můj názor, o to větší povzbuzení pro Rio, že ty cviky znáš a chápeš ten masakr řvaní atd.
7. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem zapomněla se zasmát nad fotkou Steffina L. versus Kubík, jojo, je to jeho syn, je to tam!
My máme taky jednu dobrou fotku P., když byl mimino a taky fajn srovnání :slight_smile:
Lea alias hG má dobrej den i noc, už se doma zabydlela a je jí fajn :wink:
7. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
holky díky za podporu, protože mi psala do IP i Stefii a Myskyva a všechny pochopily jak jsem to myslela, nebudu dělat uraženoua odcházet - díky holky
7. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Rio, to je slovo do pranice.
7. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
hurá
7. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
no jo Lea ta je už domácí
7. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
jste všichni venku co my dvě už dneska nejdeme byli jsme ráno to bylo fajn
7. led 2010 v 15:20  • Odpověz
tak já to teda pochopila stejně jako annipe.. takže proto mě štvaly ty řeči a ne to jestli rio cvičí nebo ne.. vím že je to těžké a náročné.. pokud to tak nebylo, tak s eomlouvám, a příště napíšu, ať to zvládáš líp, než že budeš chtít končit rio. omlouvám se.
7. led 2010 v 15:29  • Odpověz
jak to asi zvládá Tetes, doufám, že je dětem aspoň trochu líp
kay ok špatně jsi mě pochopila, to se stává
dnes jsem tu měla kamarádku a dvojčátkama, o měsíc staršíma než je Vojta, ten byl úplně nadšený, akorát Josífek je takový cíťa a nikdo na něho nesmí sahat, Vojta ho teda dost štval protože ho vyloženě přitahoval a chtěl ho plácat.Leontýnka si zase vystačila s tričkem, který někde uzmula a hrála si s ním hrozně dlouho, nepotřebovala hračky, ani nás
7. led 2010 v 19:30  • Odpověz
jo Leontýnka je dobrá edi taky stačí nějaký hadřík a je spokojená nadmíru :grinning: :grinning: :grinning: je to nad všechy hračky
7. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
hola hola kde jste kdo
7. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
halóóóóóóóóóóó pojďte si tu pro mně :grinning:
7. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
no kdo ví co Teteska ale už bude trošku lépe
7. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Díky za zájem. Už je lépe. Kačenka měla teplotu naposledy ráno, akortá má pořád průjem a šíleně opruzený zadeček (Imazol mám), úplně jí to místama mokvá a to jí nechávám dost hambatou. Ještě to teda není ončo,ale už pořád nekňourají a je jim o něco lépe už vyloudí i úsměv, tak to není takové psycho.
Nové fotky.
http://picasaweb.google.com/kackaamisa/ADeti5Mesicu?authkey=Gv1sRgCLK-gu3Pud-sWg#
http://picasaweb.google.com/kackaamisa/ADetiVanoce?authkey=Gv1sRgCNDWiPvl9oWO9AE#
7. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
tak to je dobře že je lépe hned je veseleji.
7. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
supr fotky jsou dobře vykulení a zbabraní
7. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
nic tak dobrou noc přeju a jdi si odpočinout ať jsi čiloučká. :grinning:
7. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Tetes: fotky krásný, jsi mě pobavila komentářema u fotek, fakt povedený :grinning: Je sranda, jak se dvojky zabavěj navzájem, to by určitě M. taky brala, takovýho parťáka :wink:

Mně asi někdo vyměnil dítě, včera snědla velkou sklenku Hami s kusama brambor a dneksa zase jinej druh, taky kousky, odpoledne i bílej jogurt, čuměla jsem jako blázen, nemůžu tomu uvěřit, ale snad už je to trvalej stav.
Takže Kay vydržaj, pioněr a ono se to časem podá.
7. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Tetes, super, že už je to lepší!!!
Fotky krásný! Teda děti krásný!!! :dizzy_face:
7. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
terkyt děkuju, stela dneska taky bšatila jogurt, a normálně se nahlas dožadovala řehtala se na něj.. asi nějaký erupce na slunci :grinning: ale taky fandím a gratuluju k úspěchu..

tetes, to je dobře, že je jim už líp.. na ten zadek zkus ještě heřmánkový obklady jestlis nezkoušela..
7. led 2010 ve 23:37  • Odpověz
Bré ranko,
no super, dítka se tady rozpapala. :dizzy_face:
Tetes, super, že už je lépe. A fotky jsou super a dvojky byly evidentně hodně hodné. :wink:
8. led 2010 v 06:28  • Odpověz
ahoj holky,no téééééééééééda,co je to tu za bouřku :astonished:
neblázněte,vždyť tohle psaní sem je proto,abysme se tu vykecaly ne?a ne se obviňovaly a napadaly.........
každou z nás něco trápí,každá z nás máme něco,s čím se potřebujem svěřit,vypovídat se,ať už je to o dětech,soukromí,práci,zkrátka o čemkoli,jsme tu taková jedna velkáááá rodina,,já vím,že i v rodinách to někdy zaskřípe :grinning: ,ale to neznamená,že to musí skřípat i tady ne :wink:
vždyť to tu není jen o mateřství a miminkách,je to tu všeobecné,i třeba o těch rehabilitacích a každá a kdo ne,tak kecá :grinning: ,má potřebu se tu vypovídat,myslím si,že tu jsme od toho,abychom člověka vyslechly a pokud možno podpořily a ne kamenovaly...............

tak a jelikož mám taky trápení,jdu sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uschnul mi banán-kytka myslím :frowning2: ,už byl docela velkem a asi jsem na něho kašlala,tak začal kašlat i on a chcípnul :fearful:
:grinning: :grinning: :grinning: ,tak to bylo něco jako pro pobavvení,jo,abych to tu trošku rozmělnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale fakt mi chcípnul :angry:

pak se chci zeptat,jestli je pořád normální,že mám pocit,jak když to dostanu,ne furt,ale občas mě to přepadne,že se raději jdu na wc přesvědčit,jestli jsem nedostala ms a přestaly mě bolet prsa :astonished: ,dnes jdu ke svý gyn.,asi mi bude dělat cytologii atd.Docela se toho bojím,jedna známá je v 8.týdnu,dělali jí předevčírej cytologii a začla hrozně krvácet a bolelo jí ukrutně břicho,pak jí dělali utz a mimís prý nikde,prý jí dr.něco posral,pak se mimís objevil jen trošku,tak jde na další kontrolní utz.
dělali vám tak v těhu cytologii? mě naposledy před rokem a teď to vychází právě na teď :confounded:
Jinak mi pořád jako nějak extra nic není,žádný nevolnosti,akorát teda po ránu mírně slabo od žaludku,ale to stačí súša a je to ok a pak je mi spíš blbějc navečer,ale žádné zvracení a mám nějak nafouknýtý břicho,mi připadá,že ani nezjistím,až mi poleze těhu bříšku,jsem už teď jak ve 4.měsící těhotenství :astonished: ,čím to???
jdu odstrojit stromeček a zrušit všechny vánoční ozdoby a výzdoby,tak zatím páááááááááááá

jo a Jani,Kubík je přesná kopie :wink:
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Leni, cytologie se běžně dělá. . . Kamarádka mohla být citlivější a co mělo přijít přišlo. A břicho jako na MS bolí, protože se roztahuje děloha, takže klid. . . Tvůj příspěvek o banánovníku mi připomíná, že bych mohla někdy zalejt kytky.
8. led 2010 v 09:19  • Odpověz
no holky,kde jste všechny????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
tak jsem byla na gyn.,dělala mi cytologii,trošku jsem zašpinila,ale to je prý normální,protože mi tím kartáčkem udělala stěr,ale hned to přestalo,tak jsem ráda :slight_smile: ,jinak vše pohmatově OK :slight_smile:
teď jdu až 10.2. na utz a 11.2. do poradny
8. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Dneska mně bolí celý den hlava je to humus.
hmmmmmmmmmmm tak jsem na kytky docela srala tak jsem to napravila mám 5kytek a nejsem schopna je chuděry zalít.
Jak je vidět tak tady dneska dusno pokračuje nebo co děláte že jste tady nebýýýýýýýýýýýýttttttttttttt vy jedny plezmerky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Leni normoš že tě bolí břicho- natahuje si prdelka pelech tak co se divíš :grinning: přece si nemyslíš že se bude tísnit ne??? :grinning:
Citolka normoš žáden strach
8. led 2010 v 19:47  • Odpověz
HALO KDE JSTE CO ROBITE NIC NOVEHO?????
8. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Pudly já jsem byla celý den pryč, nejdřív na neurologii, tam teda nic moc, Vojta je trochu hypotonický na tu levou stranu, dělal mu zase eeg, to je v pořádku, ještě musíme znovu na UTZ hlavičky...říkal, že se na rehabce zaměřují na věci, které nejsou nejdůležitější - na to lození, prý pokud si stoupá, tak lozit nemusí, že nebude chtít a může začít chodit, že to sice není správný postup, ale dělá to tak hodně dětí, nicméně dnes Vojta kousek popolezl, no ale hlavně by měl mít prý cvik na posílení té levé strany což nemá, tak to musím říct na rehabce
pak jsem jela ke kamarádce a nazpátek šílené, jak je tolik sněhu, nejeli mi dva busy, jsem tam asi 40 minut mrzla a trnula, aby něco jelo, kamarádka bydlí asi 30 km od nás a my máme rozbité auto, tak by pro mě nemohl m. přijet, no naštěstí pak bus jel
8. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
koukám dobrý den samý sníh Hypotonicky je co ať to nemusím hledat na introšu se mi nechce s tím střepem v hlavě sy myslím že to bude v pohodě i ten UTZ bylo to v poho minule tak proč ne dneska.
8. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi spurtujem, takže nemám chvilinku pro sebe. Teď ten spurtér vytuhnul, tak doufám, že v noci bude spát, když přes den spal 2x30 minut. Ale je to na palici, sice vím, že je to spurt, ale i tak furt sleduju, jestli mu něco není...
Leni neboj, mě takhle bolelo břicho až do 4 měsíce. A po cytolce jsem špinila asi týden, tak se neděs. Je to tam víc prokrvený, tak to může trvat dýl. A nestěžuj si, že ti není blbě, spíš si to užívej :slight_smile:
Rio teda vy máte pořád trápení. snad se rehabka zaměří na tu levou stranu, aby byl Vojtíšek v poho.
A sníh je humus, se mi děsně blbě jezdí kočárem :angry:
8. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.