• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Zdarec holky,

tak první noc za námi a dobrý. Meggie se probudila jen jednou, napapala se, napila a vykakala a bylo dobře. Podruhé se probudila až ráno v půl 8, je šikovná a moc, dokonce se už snaží chodit na noviny, ale zatím to né vždycky vyjde, ale od ní je to takové nic... :sweat_smile: .

Tady posílám fotky, ten ufounek s velkýma ušima je Meggie, to vykulený a velký je Monty a to hnusný a pruhovaný na gauči je neupravená panička
:grinning:

http://picasaweb.google.com/jrezab/Meggie?feat=directlink
31. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Milu, Meggie je takhle malinká? To je neuvěřitelný, takovej drobeček :slight_smile: Monty je proti ní mega. A konečně vím, jak vypadáš - taky dobrý :wink:
Noc super, to je srandovní, jak to popisuješ, to je fakt jak s miminem :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Lao, puzzi :slight_smile: přesně, to není o tom, že by nám máma chodila pravidelně uklízet, ale když je opravdu zle, tak po domluvě neběhne a já vím, že to udělá na 99% tak jak bych to udělala já.Na rozdíl od chlapa.Náš vztah je otevřený a já před ní nic nehraju a netajím, z toho už jsem vyrostla. :grinning: A když se nad tím zamyslím, tak spíš jezdíme pomáhat my k nim a těhotenství a 6N byla jedna z mála příležitostí zase pro ni.
Pavel umí moc dobře uklidit, když jsem byla já hodně pracovně vytížená a on měl čas, tak jsem se vracela z práce do bytu jako ze škatulky.Ale pryč jsou ty časy a on má ted hlavu plnou práce a má to dost psychicky náročný.Na druhou stranu pořádek a teplý večeře(vlastně ani obědy) po mě nevyžaduje a když něco potřebuje tak si o to řekne.Košile si žehlí sám a občas umyje nádobí, nebo třeba uklízí po psech.Když bych na něj s větším úklidem hodně tlačila, tak zařídí někoho na pravidelný úklid, ale to já zatím nechci.
Nutno podotknout, že jsem nerezignovala a snažím se ho pořád napomínat.Např. včera, vyslíká si triko, evidentně špinavý, jde u toho z koupelny a já už vidím jak ho švihne v chodbě na věšák, v děcáku na přebalovák, nebo v kuchini na židlu :angry: tak ho zastavím a ptám se: kam jdeš s tím trikem, on se usměje, otočí a šupne ho do koše s prádlem :grinning: prostě mozek má na tenhle režim vypnutý.
Ale na druhou stranu vím, že když píchnu kolo u kočáru, tak se toho nelekne, je to ferda mravenec práce všeho druhu :wink:

...nevím jestli bych vedle sebe snesla třeba chlapa co by miloval až puntičkářsky čistou domácnost a nějaký extra režim, asi mi ten náš chaoz i vyhovuje :confused:

Mili tak to je moc šikovná :slight_smile: a jaký má obrovský misky :grinning:
31. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Ani, to jsou nejmenší misky, které existují :grinning: . To ona je fakt tak strašně malinká, má asi 30 dkg :grinning: .
Puzzi, no že bych tam byla jako za hvězdu to mi nepřijde :grinning: , spíš hnus fialovej :grinning: . Jo a přesně jak s miminem..to mám, abych se zaškolila :wink: .
31. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
dobré ráno..

tak naposledy.. úklid vany byl u nás v těhotenství na začátku 9. měsíce, kdy jsem měla bolesti břicha opravdu už velké a nebyla jsm ani schopná nic moc dělat. mamka se mi nabídla, úklid ji navíc hrozně baví, takže jsme jí tím udělala radost. Nepochopitelné ale je to tak.
Martin doma skoro neuklízí, když je potřeba dokopu ho k něčemu, ale na druhou stranu maká 16hodin denně, má na starosti psa, zahradu, nákupy, finance.
a co se týče začátku této debaty byl o tom, že mě mrzí, že s emoje mamka ani neměla potřebu přijít podívat na Stelu, což podle mě by mrzelo každou z vás, a to nebylo nějaké omezování jejího společenského nebo jakéhokoliv života. Mé matce do teď žehlí babička, se kterou žijí v RD. A bydlí 5 minut od nás, takže kdyby chtěla M. nebo mlj táta by ji samozřejmě na těch 1é min přivezl a pak zase odvezl. Takže šlo o blbých 10 min. To mi nepřijde jako omezování čehokoliv, navíc jsme jí to nepřikazovala ani nic podobného, jen jsem jí to nabízela, protože malou už viděli tchánovci a skorošvagrová, tak aby jí to nebylo líto.

Toť vše.

mějte se
31. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Kay, nebuď smutná, já tě naprosto chápu, hele mně by taky nebylo blbý, kdyby se mi máma nabídla, že nám uklidí koupelnu :sweat_smile: Ty máš náhodou výhodu, že je tvoje mamka úklidová fanatička, to bych využila častěji :wink: Moje máma je zas zahradní fanatička, tak nám občas přijede vyplejt apod. - je to nápad z její hlavy, mě by zaboha nenapadlo, že je potřeba vyplejt :grinning:
Moje babi taky našim jezdila jeden čas žehlit, to jsem si teď vzpomněla.
Kay, držím ti palce, aby si tvoje mamka brzo našla k vám cestu, uvidíš, že se nakonec do Stelinky zamiluje a bude to ok.
Anippe, jasná věc, oni to ti chlapi umí, když je fakt potřeba, ale nemaj tolik času a prostě na to nejsou. A taky jsem vděčná za to, že P. nevadí, že není uklizeno, uvařeno, nebere to jako mou práci, ale je rád, že to většinou dělám.
31. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky, já jsem celý včerejšek prospala. H. uklízel od rána do večera až jsem nestihla koukat. :slight_smile: Šikulka můj, to se ještě u nás nestalo :sweat_smile:. A dneska se pustil do vystěhování všeho čurbesu z budoucího dětského pokoje a odpoledne začne asi stěrkovat a pak brousit. :slight_smile: A pak po chvílích už může začít malovat a kreslit všechny figurky Púa a přátel a začít dělat nábytek. Už se moc těším, až se to začne rýsovat. :dizzy_face:
Jé Mili- Ty už máš doma Meggie? :dizzy_face: Už se těším na fotky. Co Monty, neubližuji jí nějak? Kde spinkala?
Leni- to je dobře, že nesmutníš, vždyť IVF určitě vyjde a pak budete s Mílou těhulky společně. :wink:
Teri- s tím úklidem jsem na tom stejně, taky se toho děsím, když už teď dělá všechno H. a vaří a žehlí teta s babi. Potom budu pěkně zmlsaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Kay, Miluš- můj H. na úklid taky nikdy nebyl, všechno jsem vždycky dělala sama a teď nestačím koukat. Fakt se od mého příjezdu z nemocnice úplně změnil a snaží se. Hold musí, nic jiného mu nezbývá. Já musím ležet a teta s babi už nám tak strašně moc pomáhají tím, že nám každý den vaří a občas žehlí. A uklízení bych fakt od nich nesnesla. V tom zastávám stejný názor jako Teteska. Bylo by mi to fakt strašně trapné, kdyby nám uklízely náš binec. Už tak se cítím blbě, že tady za mnou chodí každý den a nosí jídlo a dělají mí společnost i když mají svou domácnost a práci. Teda teta, babi už je samozřejmě v důchodu. Ale chápu, že někteří chlapi na to fakt nejsou.
Kay- určitě neschopná nejsi!!!!!!!Jsi výborná mamča!!
Jé Mili- už ji vidím, ta je nádherná, takový mrňousek malinkatý :dizzy_face: - to musí být úžasné!! A Tobě to tam moc sluší, taky jsi pěkný hubeňour.
Kay- já už jsem Ti psala předtím, že to, že se mamka nechtěla na Stelinku přijít podívat je hrozný. To by mi bylo taky moc líto :frowning2: . Snad se s mámou brzy nějak sblížíte a bude fajn :wink: .
Asi se mi někde zaběhnul manžílek, už před hodinou jel k tetě pro oběd a pořád tady není a to má autem 10min. :astonished:
31. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Milu jee ta je nadherna a pidi. Se na ni budu muset prijit podivat :slight_smile: A verim, ze Monty musi z toho byt cely paf :wink:
Pajdi to ja bych spala dneska cely den, jak je venku hnusne, tak se mi nic nechce. No doprovodim mamcu za babcou a snad se vzbudim :wink:
31. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Pajdi, tak fajn,že si se včera tak prospala, jak píše Jani já bych spala dneska :grinning: . A manža je teda šikovnej, že takhle pomáhá :slight_smile: .

Jani až doděláme jakž takže koupelnu a bude tu uklizeno, tak jsi samozřejmě vítána a až bude i vymalováno, tak přijdete společně s Gucci. Koupelna bude cca do týdne, teda bez stropu a dvěří, to se bude vyrábět.Ale to myslím nijak nevadí.Určitě se pak ozvu a přikutálíš se k nám :sweat_smile: :wink:.

Monty si už docela na ufonka zvyká, je z ní teda někdy trošku vyplašenej, ale už na ní doráží a blbnou spolu :grinning: .

Kay, prosím nezlob se, máme tě tu rády.

A holky, už dost s tímhle tématem jasný?? :angry: :wink: Každá jsme řekla jak to máme a cítíme a víc bych to nerozebírala a ani se v tom nepitvala. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
se omlouvám, za to můžu já, jsem do toho neměla tak rejpat :frowning2:
31. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mílo:tak to vypadá, že se u vás Megie dobře aklimatizuje. Je to bobánek maličkej :dizzy_face:
Puzzi:jestli ti přijde feministicky přehnané chtít po chlapovi, aby po sobě umyl vanu a raději by jsi na to povolala mámu nebo dokonce babičku!, tak to vážně nevím co na to říct. Ale samozřejmě je to tvůj názor a respektuji ho.
Anipp:taky bych vedle sebe nesnesla chlapa co by puntíčkářsky vyžadoval ve skříni komínky :confounded: . P. je teda moc šikovnej i na ruce,celý byt předělal úplně sám, od eletriky po koupelnu,takže si nemůžu stěžovat.A rozhodně neuklízí nijak precizně,ale to zase mě nijak extra nevadí. :wink: Třeba u postele má běžně pohozené jedno až dvě trika,ale tohle zase mě nijak nevzrušuje,takže to mám o to snadnější, že jsem stejné prase. :zipper_mouth: :sweat_smile:
Kay:já myslím, že pokračování téhle debaty už ani nebylo o tobě a máš to stejně jako Anipe,Lao nebo Puzzi, takže určitě není důvod proč se cítit dotčená nebo si to brát osobně. Všechny jsme ti tu napsaly, že jsi bezvadná máma a že to super zvládáš a že má tvoje mami zvláštní chování,když se "nechce" přijít podívat na Stelinku. Prostě to máme každá jinak, ale neznamená to že špatně, prostě tak jak nám to vyhovuje. :wink:

Holky,já dneska v noci krvácela :frowning2: :frowning2: :frowning2: V půl třetí ráno jsem šla čůrat a když jsem se utřeĺa,tak byla na papíru krev, myslela jsem v tu chvíli,že strachy omdlím. Bála jsem se jít i na sesternu,takže jsem si zavolala sestru alarmem. Ta mi dala vložku, že za půl hodiny přijde jak se to vyvíjí a že jde zavolat doktora, jenže ten měl pilno na operačním sále,takže dorazil až ve čtyři ráno, pořád jsem jim musela ukazovat vložku (krev tekla i v leže), a bohužel tam prostě krev byla nejednalo se o žádné masivní krvácení, ale o něco víc než špinění. Takže jsem dostala zákaz jít i na záchod,ale že musím na mísu v posteli, což jsem nedokázala. Poslechli mi ozvy miminek, to je v pořádku. Ráno už mi krev netekla, na záchod smím chodit,respektive minimálně se pohybovat po pokoji,jinak jenom ležet. Teď krev taky neteče,ale když se utřu, tak přestože jsem se umyla na bidetu a určitě to není zaschlá krev, tak na papíru je hnědé.Mám strašný strach, vážně jenom ležím. Celou noc jsem nespala,páč jsem se hrozně bála,že začnu krvácet víc a nebudu o tom vědět.....Dopoledne mi poslouchali na monitoru mimča a měřili jestli nemám kontrakce,tak monitor prý je v naprostém pořádku. Potřebuju,ještě alespoˇ, 4 týdny vydržet!!!!Snad to bude dobré!!!!!Ale vážně mám hodně velký strach,přestože už by mimča přežily, tak jsou pořád ještě maličkatý :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Teri!!!Úplně mi běhá mráz po zádech :frowning2: Tak fakt jen lež-to je jasný, že tě nemusí nikdo dvakrát pobízet. Věřím, že to ustojíte ty čtyři týdny!!!! :dizzy_face: Je moc dobře, že jsi v nemocnici (je to blbý, že to tak říkám), protože kdyby se ti něco takovýho stalo doma, bylo by to ještě víc o nervy...
31. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kdyby se mi to stalo doma, tak se zblázním. Neboj jsem v posteli jak přikovaná, kdyby ne, tak by mi P. asi zabil a hlavně, to tě tak totálně vyjuká,že mi ani nic jiného než být v posteli nenapadene.
31. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
tetes :frowning2:.... a víš proč se to děje?
31. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Teri- teda já se úplně vyděsila, prosím Tě lež a ani se nehni!!! Je to z té vcestné placenty nebo z čeho?
31. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Tetes, to je mi líto to krvácení a teď ty nervy. Tím, že tě nemůžou vnitřně vyšetřit, tak ani nemůžou kouknout, že je to třeba jen podrážděnej čípek? Souhlasím s holkama, hlavně že jsi v nemocnici. Já věřím, že ty 4 týdny ještě vydržíš, tohle je určitě jen "blbá náhoda".
Tetes, to s tím feminismem nebylo konkrétně na tu vanu, to samozřejmě není nic feministického, když chlap myje vanu. Jsem to napsala blbě a teď jsem napsala asi tři různý odstavce s vysvětlením a všechno jsem to smazala, moje myšlenkový pochody jsou dneska nějak mimo, se tady do všeho zaplejtám a akorát vznikaj nedorozumění.
31. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
jejdanánku,Tetesko,úplně mě zamrazilo :frowning2: ,neboj,všechno bude v pořádku,hlavně jen lež a odpočívej,důležité je,že jsou mimča v pořádku,ale kdyby se i sebemíň něco dělo,tak ihned zvoň na sestru,ale držím pěstičky,aby se to už neopakovalo.
Neboj,vše bude dobré,posílám ti oříšky v čokoládě :wink:
31. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
terco ty voe tak jen lez a neboj mimisove budou ok..treba je to prekrvenim cipku ..nebude to z placenty kdyz je na monitoru vse ok
no jo to vystrasi natolik ze se z postele nehnes vid? ku.va...bud opatrna ale 4tydny to uz je prd to uz das neboj
31. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
Tetesko copak nam to provadis! I kdyz ted uz by dvojky prezily, tak u tebe jim je urcite lip. Tak odpocivej, nohy nahoru a zadne courani ven! Snad se to zastavi a bude zase dobre a vydrzis jeste 4 tydny v celku. Moc na tebe myslim...

Milu to vis, ze pockam, az budete hotovi s rekonstrukci a malovanim. Ale jsem na malou Meggi zvedava :slight_smile:
31. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahojky.

Tetesko teda ty si mě vyděsila holka naše :astonished: . No hlavně, že je vše v pořádku a jsi pod dozorem a tenisáci se mají u tebe v domečku dobře. Nejhorší je teď to čekání jak se to bude vyvíjet dál a pokaždé strach jít na záchod...ale věřím, že to nic není a jen to byla prasklá nějaká žilka jak se tam tenisáci tlačí. Držím palce a opatruj se a kdyby cokoliv, tak hned volej sestru, ju? Věřím, že si tam nepobudou už "jen" 4 týdny, ale zvládnete to, až do toho 38 týdne :wink: .
31. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
Tetes, hlavně že jsou mimča v pořádku, ještě to chvilku vydrží, jsou přece po tobě a po P. Budem na tebe myslet a ty odpočívej, jsi pod dohledem tak to zvládnete. Tak se držte!!! :wink:
31. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Zatím je to pořád v pořádku a nekrvácím. Určitě bych čípek či něco podobného mít podrážděný neměla, není z čeho, oni do mě vůbec nezasahují, takže to je skoro 100% z té placenty. Ale prý je to celkem běžné a časté při této diagnoze. Musím se zeptat dr. až přijde zítra na vizitu jestli to berou už jako ten jeden atak,kdy po třech to těhotenství ukončují. No,víceméně se zatím nic vážného neděje, není to příjemné a je to jakoby krůček k porodu dřív,ale stejně tak to být nemusí.
Anippje to z toho,že se ta placenta někde pohne a někde se v horším případě odloučí od hrdla anebo pod ní praskne nějaká žilka a to se nejčastěji stává z kontrakcí,které jsem neměla, takže nevím.
Moc vám děkuji za podporu a nebojte my to s dvojkama určitě zvládneme. :slight_smile: A nebojte vážně ležím a nikde nepobíhám, přísahám, že mám rozum.
Puzzi:v pohodě, nevysvětluj. Myslím,že už se známe a víceméně své názory taky a stejně se máme rády :wink:
31. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Teri- já si myslím, že pokud jsi neměla kontrakce, tak by to jako atak asi brát neměli, ne? Doufám, že teď už to bude až do 37tt v pohodě. Vy to určitě zvládnete :wink: . Hlavně že teď už je to dobré. :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Tetes tak to je prima, ze se to uklidnilo. Ale ted uz to budou vetsi nervy...Odpocivej, kazdy den k dobru je dulezity.
31. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
tetes drž se, to je mi líto, člověka to fakt vystraší. Alekdyby něco, tak neboj ve 32tt už jsou děti úplně vyvinutý.. a vy to zvládnete určitě minimálně ty 4 týdny.
31. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Teri- prosím Tě do kdy se Ti Kačka s Míšou otáčeli a od kdy už měli stálou polohu? Zajímá mě, do kdy mají Pajduláci ještě čas se otočit, teď jsou totiž oba hlavičkama nahoru. Děkuji :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
pajdi, neboj miminka se otáčí i do 36tt..
31. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Tet, tak to jsem ráda, že už to ustalo a hlavně, že pořád ležíš. No jsem zvědavá co ti řeknou na vizitě, já myslím, že to jako první atak brát nebudou..ale těžkou soudit nejsem doktor.Držím ale všechny palce, aby bylo vše ok a už tě nic takového neděsilo.
Já si holky vůbec neumím představit jak se tam dvojky otáčí..u jednoho jo, ale co když se zrovna točí proti sobě a bouchnou se, to tam budou boxovat o místo :sweat_smile: . No to musí být pak tóčo, pěkná sourozenecká hádka :grinning: .
31. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
odloučenou placentu ale poznají na utz, ne? aspon mi to říkal dr. na pohotovosti v 17tt při krvácení, ale třeba když už je takhle pokročilé těhu, tak se to špatně hledá, nevím :confused: Snad to byla jen nějaká žilka a už se to nebude opakovat, člověka to vyděsí.Věřím, že mininálně ty 4t ještě zvládnete :wink:
31. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kay- jedno mimčo se může otočit ještě takhle pozdě, ale nevím, jak je to u dvou :confused: . Myslím si, že dvě nemají šanci se otočit už asi za chvíli.
Miluš- minule už byli taky tak, takže se teď kopou vzájemně nohama, ale před tím ten jeden mydlil toho druhého do hlavičky. :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.