• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
to je jako ochablost svalů jo nebo něco takového ???
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
rioko, z toho si nic nedělej Stela je prý hypotonická celá.. prostě je to genetické, zrovna minule nám to říkala rehabka, takové děti to mají trochu složitější ty začátky no. Jo viděla jsme teď jeden dokument - a tam říkali, že lezení má každé dítě jiné a je to dokonce jeden ze stupnů vývoje, který některé děti prostě přeskočí.

u nás je teda taky mega sněhu, je to děs.. a to bude ještě asi hůř.
8. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Steff vyměnit kola za lyže to ten kočík nemá ???? :grinning:
8. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Pudly bohužel, ale dneska jsem o tom taky přemýšlela, protože vytlačit ten kočár do kopce byla dobrá posilka.
Kay no Brněnsko je na tom asi nejhůř, co jsem tak slyšela. Vy budete mít sníh ještě v květnu :unamused:
8. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
pudly, jj, to jsou takové měkčí svaly.. rehabka to ukazovala na mě a M. :grinning: já jsme prej prevná aji se špekama a M. má prostě blátíčko :grinning:
8. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
steff, jj, ještě bydlíme na kopci a tady je sníh vždycky první a vydrží nejdýl.. a po víkendu mají přijít mrazy.. ani by mi to tak nevadilo, kdybyneměla jenom tenisky :sweat_smile:
8. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
kay díky to jsi mě uklidnila neurolog se tvářil tak vážně, no řeknu o nějaký cvik a snad se to zlepší, holt mu něco asi nepůjde tak rychle, ale říkal, že je jinak šikovný no
Jani tak to je blbý, to si pamatuji takové krize, tak přeji aby se to zlepšilo a odpočinula sis
Pudly jo snížené napětí svalu
s tím sněhem je to fakt mazec, s kočárkem se vůbec nedalo jet
Holky v kolika týdnech je dobrý jít za rehabkou? Já ji budu muset zavolat a domluvit se s ní, jen nevím, jestli už teď nebo až později...
ty máš plastová kolečka že jo Steffi.
Jani řekla bych tak ve 2 ale nevím jestli něco pozná, spíš jak by měl zvedat hlavičku, ještě má čas
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
steffi, no určitě je to dobré jí zavolat aby aspoň mrkla, jestli je vše ok, oni to fakt poznají docela rychle..

rioko, jo prostě, rehabka říkala, že má 40ti letého syna a ten je taky hypotonický a přitom je to velký sportovec... ale nikdy prostě nebude muskulatura.. ale jinak to není nic vážného..
8. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Kay tak to si užijete sněhu habaděj..ale v Praze sněží a fouká a je tak 10 nového od odpoledne. To zítra už fakt nevyjedu :unamused:
Pudly jojo plastový kolečka na které se ten sníh nabaluje...
Rio díky, zavolám ji a domluvím se s ní. Nooo hlavičku občas zvedne, ale je to lenoch, takže je to tak jednou z pěti pokusů. A díky moc za přání, doufám, že se to brzy zase srovná, jelikož tohle se nedá moc dlouho vydržet. Jsem totálně vykojená...ale mladej přibral 90g za 2 dny :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
No nic holky díky za rady a přeju vám dobrou noc, já jdu padnout za vlast, dokud K. spí.
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tady chumelí taky dost, ale zatím žádné velké sněhy tak 10cm?
Tetes, ještě včera jsem koukala na fotky, super všechny, nejvíc mě zaujala asi Míša opravář, to fakt tak na tý fotce vypadá, pak blahobytnej Míša :grinning: a Kačka má leckde takovej rozumněj kukuč.
Steffi, tyjo, jáuž si tyhle počáteční spurty skoro nepamatuju, ale drž se!
Rio, jak píše Kay o hypotonický = žádná muskulatura, to na Vojtu docela sedí a myslim to teď trochu jako vtip, prostě celej M., samá ruka, samá noha.
Pudly, ani prášek na hlavu nepomáhá?
Leni, super, že je vše ok! Ty bolesti břicha jako na MS a tak různě podobně jsou úplně normální, 1. trimestr rozhodně, kolem 20. týdne taky, co si tak pamatuju´, prostě furt, tím se nestresuj.
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
neboj to je tak týden ty spurty a pak zase dobrý bude víc mlíka a pak bude zase spokojen
8. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jani jinak si myslím, že v měsíci po něm nemůžeš chtít zázraky, ale pro svůj klid se zeptej, tím nic nepokazíš
my máme kolečka bych řekla docela teréní a velká a stejně se mi jelo úplně blbě
kay tak to jsi mě fakt potěšila, já myslím, že Vojta bude v pořádku, už začíná i lézt
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Rio my máme stejné ale já projedu vážně všude neměnila bych až na tu rez ta mně tlačí docela dost
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
nebo máš už jiný??
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Puzzi nic ani nudle nepomáhá už si připadám jako fetka :grinning:
8. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
máme stejný a jelo se mi blbě, je tu sněhu hodně a jak je břečka tak se ten kočár točí a je navíc hodně těžký
8. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
jo těžký je hrozně to je fakt jedno vím že to už je jedno :grinning: jsem s ním byla hrozně spokojená jak jsem rodila v listopadu zima že tak do toho kočárku ani nefouklo v tom je naprostá jednička :grinning: dítě ve vatě :grinning:
8. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
A rezaví ti taky kolečka
8. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak nic jdu spát jsem dneska s Edi stažená dneska byla akční jako hrom ale zlatíčko jako vždy :grinning: a za to jí miluju tu mojí holčičku modrookou a s touhle myšlenkou jdu spát to je krása. :grinning:
Přeju dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj, já celej den ležela, měla jsem šílený bolesti dělohy a kyčlí, hodně jsem chodila na záchod...sakryš nemusí si dělat zrovna 5+1 :angry: .Teda pokud není problém jinde :frowning2:
8. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Bré ranko,
na procházku dneska vyženu P., ať si zaposiluje. Já zalezu do postele a nevylezu. Bolí mě v krku jak prase a spouští se mi rýma. To tu naposledy bylo v 7tt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nestýskalo se mi po nějaké blbé rýmě.
9. led 2010 v 05:50  • Odpověz
Bré ránko,
Mel tobě se nestýskalo po rýmě, mně po ms a ta mrcha jedna pitomá zřejmě dorazila :angry: Fakt super, jsem si myslela, že si od ní jako ještě pár měsíců odpočinu, grrr..takhle mě nas*at hned ráno :angry:
9. led 2010 v 09:50  • Odpověz
holky,jak poznám,že mimísek roste a je vše v pořádku,když na utz jdu až 10.2 ?????????
asi blbá otázka :confounded:
9. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Jani,tobě už dorazila MS? :astonished: já myslela,že bývá až po kojení
9. led 2010 v 10:02  • Odpověz
nebo jako,že dokud se kojí,tak MS nepřijde
9. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Leni nepoznáš, zkus se z toho už radovat a ne pořád přemýšlet na tím jestli roste neroste, to víš že roste, už si to prosím Tě užívej nebo z toho těhu nebudeš nic mít jako já - taky jsem se pořád bála
9. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.