• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni no taky jsem doufala, ale ono ne..ms může přijít i když plně kojíš..bohužel.
A přesně jak píše Rio, raduj se z těhu a nepřemýšlej, jestli je vše OK. To víš že je vše ok.
9. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:
Steffi, to může být jen nějaká jednorázová MS, jsi ještě v 6nedělí, třeba ještě nějaký zbytky čištění a zas budeš mít od MS na pár měsíců pokoj.
Mel, tak využij víkend a snad se vyležíš co nejvíc!
Leni, jedině koupit si nějakej pořádnej domácí UTZ, tvůj manžel si udělá gynekologický kurz a pak můžete prcka kontrolovat od rána do večera :wink: A až budu podruhý těhotná, tak k vám budu chodit často na návštěvu :grinning:
Anippe, co ty, je líp? Jak to zvládáš s Alexem, soustředíš se nějak, abys ho moc nezvedala nebo na to prdíš, tělo by mělo bejt zvyklý, žejo...
9. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Puzzi no snad máš pravdu. Je fakt, že ráno trochu špinění a teď nic, tak uvidíme. Ve středu mám jít na gyndu, tak uvidíme, jestli to klapne :wink:
9. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tu zse po dlouhé době. Omlouvám se, ale pořád jen spím. Jsem dosti unavená a stále je mi zima, takže se musím schovávat pod peřinou. Můj krevní tlak je nějak nízky. pohybuje se 108 na 56 nebo 115 na 67.
pořád se nemohu zahřát. Co je tu nového. musím vás dočíst.
9. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
My byli venku 1,5 hodiny, super posilovna. Krome nas tam nebylo moc kocarku - bud to byly teutonky nebo Casualplay. Nas terenak jel teda dobre..
Steffi: nebuj, jestli to budes mit jako ja, tak ja mela MS i pri kojeni po sestinedeli a pak uz neprisla, dokud jsem neprestala kojit!
9. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak my dneska nevyjeli, jelikož malej usnul v půl druhé a spal až do půl páté :slight_smile: Ale zítra vyjedem a zaposilujem. Musím si natrénovat cestu k dr. na pondělí...
Campi no já nevím, jak to s tou ms bude. Trošku špiním, když jdu na záchod, jinak nic. Ale bolí mě děsně v kříži. Tak uvidíme, co se z toho vyvine...Max ve středu odvolám doktora, jinak je mi to jedno..
Ale brala bych ještě pár měsíců bez ms.
9. led 2010 v 19:02  • Odpověz
holky,mám problém,mám hrozně nafouknuté břicho,jsem jak v 5.měsíci těhotenství.čím to je?
9. led 2010 v 19:07  • Odpověz
hezký večer, tak jsme se dnes domluvili s m. že když neotěhotním přirozeně, tak v dubnu nebo v květnu půjdu ne KET, ale nechci se na to upínat, no představa nového cyklu IVF s mým OHSS není moc příjemná představa, tak kéž by to vyšlo
my jsme dnes ani venku nebyli, Vojta spal odpoledne docela dlouho a taky jsme konečně zlikvidovali stromek, už docela padla
zítra jedeme busem ke švagrovi s rodinou, snad pojedou normálně, je to blbé když furt nemáme v provozu auto, snad ho m. už opraví - problém je v tom, že nám upadl výfuk, m. ho má koupený, ale u kamaráda v Březině, který mu s tím pomůže, na víc my máme furt letní kola a zimní taky u toho kamaráda a jak napadl sníh, tak m. tam nemůže dojet, takže je to teď na nic no
9. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Bré ranko,
a nezasněží a nezasněží a sněžit nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky,

rioko, : tak doufejme, že to nebude dlouho trvat a, že to IVF NEBUDETE MUSET PODSTUPOVAT. :wink:
m.e.l : dobré ráno i Tobě a rodince
leni: to já s tím břichem jsem úplně stejně :wink:
Steff: třeba to špinění je i tím počasím, to bude dobré, ještě si toho nemenstruování užiješ :wink:
10. led 2010 v 09:40  • Odpověz
I26 jak jsem už psala nepoznáš a nepřemýšlej nad tím furt, nezbyde Ti než si na UTZ počkat, prosím Tě už se zkus z toho těhu trochu radovat a být v klidu nebo budeš celé těhu vystresovaná
10. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Lumcag,děkuji za odpověď :slight_smile:
Rio,já jsem se teď vůbec ale neptala,jak co poznám,ptala jsem se ohledně toho nafouknutého břicha,ale to je jedno,já se raduju a užívám si to,ale to ty těžko zjistíš,já vím sama nejlíp,jakou z toho mám radost a jak si to užívám,ale to neznamená,že když se na něco zeptám,že jsem jen na nervy,tak to možná vidíte vy.
až budu těhotná podruhé,tak už budu vědět,co se děje a jak a co znamená,teď to prostě nevím,těhotná jsem nikdy nebyla a tak si myslím,že je úplně normání,když se na něco zeptám,ale pokud vás to obtěžuje,nemusíte mi na to odpovídat !!!!!!!!!!!!!a dělejte,jako že jsem nic nenapsala.
Rio a pokud dobře čtu,tak sama jsi mi psala,že ses v těhotenství pořád jenom bála!!!!!!!!
při druhém těhotenství si budu taky říkat,že je to normoš a nebudu to tolik řešit,ale teď se zkrátka určitých věcí obávám a nemyslím si,že by to nebylo normání,hold se nám to podařilo po 3,5 letech,tak asi trošku obava na místě je,nemyslíš???????????
já si říkám,že už se raději taky nebudu ohledně těhotenství a příznaků na nic ptát,ono to bude lepší

Mějte se
10. led 2010 v 10:29  • Odpověz
a myslím si,že každá prvotěhulka tu řešila,jestli je to a to normální nebo jak se kdo cítil,ale u mě je to pořád jenom blbě!!!!!!!!!!
10. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Leni, neurážej se hned. :wink: A garantuji Ti, že u druhého těhu budeš mít podobné obavy jako u prvního, akorát na to budeš mít méně času. :wink:
10. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Mel,to není o urážení,to je o tom,že si každá jen myslí,že furt všechno řeším!!!!!!!!!a nic si neužívám!!!!!!!
10. led 2010 v 10:41  • Odpověz
a nejvíc mě dokáže pobavit to,že ty,co nejvíce řešily první těhu jsou teď mooooc nad věcí a dělají,že nejsme normální,pokud se sledujeme!!!!!!
10. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Leni, to není že je tady někdo nad věcí, jen prostě rada, že si to člověk neužil, když se moc hlídal, víš? Rozhodně to nikdo nemyslí ve zlém. :wink:
10. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Leni právě proto, že jsem se furt bála a měla jsem nějaké problémy jsem si to těhotenství vůbec neužila, jen strach a neustálé obavy, potom mě to bylo hodně líto, že jsem to neprožívala jinak, tak to neber jako že něco radím a něco jiného jsem prožívala, nemyslím to fakt špatně, já Tě chápu, jen by bylo škoda, kdybys to prožila tak blbě jako já...tak se nezlob, fakt jsem tím nemyslela nic špatného, já Ti moc přeji těhu v pohodě a radosti a těšení víš
10. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Leni: nafouknute bricho jsem mela taky, i dost citlive, dokonce me tlacily i kalhotky!

A myslim, ze Rio ti nenapsala nic zlého - taky se bala, taky resila a ted ji mrzi, ze si to pro same obavy neuzila. Ale mely jsme to tu takhle snad vsechny, radost a zaroven jsme se silene pozorovaly. Clovek myslel, ze az se objevi //, tak bude po starostech a prd.. To je furt neco.

My mely tenkrat ten UTZ zakoupit, kdybychom ho pak pronajimaly, tak bychom mozna i zbohatly:slight_smile:.
10. led 2010 v 19:16  • Odpověz
campi díky, fakt jsem tím nic zlého nemyslela, nevím proč to Leny tak vzala...
jo ten UTZ bych si od vás tehdy půjčila taky :grinning: si říkám, že u druhého na to pozorování snda nebudu mít tolik času
10. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Oslava babičky 70-tin byla úplně skvělá, lepší snad už být ani nemohla, babi nadčená jak z noťase, tak jsem jí ještě dělala kalendář,kde má fotky úplně celé rodiny a k tomu datumy narozenin, tak to měla úplně slzy v očích. Byli jsme tam od 14 hod a končili v půlnoci. I kořalku jsme si s babičkou daly. No, a hrozně mi potěšil P., páč dvojky chodí po 18-té spát a on s nima šel sám a řekl ať tam zůstanu, že je vykoupe a uloží a dneska ráno mi nechal spát do 11 hodin a ještě začal péct výpečky k obědu. Prý se mi v půl deváté ráno ptal co se do nich dává, já mu to vyjmenovala, ale přísahám já o tom vůbec nevím!!!No, a v 16 hodin jsem už letěla na nohejbal. Takže tento víkend jsem byla matka na baterky. Ale dvojky byli naprsto úžasný,strašně hodný a když se obědvalo, tak jsme je dali v autosedačkách na stůl,aby na nás koukali a oni oba začali nahlas povídat,tak to bylo hodně veselé a strašně příjemné. A včera jim byl přesně půl rok!
Rio:tak přeji,aby se tentokrát povedlo otěhotnět přirozeně.
Ty jo, to tak strašně letí fakt už druhé kolo....
Campi:jj, tenkrát jsme měly ho koupit. Nebo v nemocnici mají takový přístroj na poslouchání srdíčka, sestřičky chodily poslouchat 3x denně a prý je od toho 15.tt slyšet,ale do toho 15.tt je ta doba táááák strašně dlouhá.
10. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tetes to je paráda, že se vám to vyvedlo a vůbec, že už je celkově líp, moc Ti to přeji - jo a včera se mi o Tobě zdálo, byla jsi u mě ještě se Steffi, Puzzi a teksas a byl to masakr, na několik dní, ale strašně super a sranda i s dětma, jen nechápu jak jste se tu vešly :grinning:
10. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jo a blahopřeji k půl ročninám, Ty brďo to už jsou velicí tetesáci a moc krásní :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Bré ranko,
jsem úplně zapoměla na Tenisáky, že už mají půl rok. :confused: To je hrozný jak to letí.
Já před chvílí přivalila z krve a přendala si s P. Lukyho mezi dveřma. :grinning:
11. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Bré ránko,
jéé dvojky už měly půl roku. NEUVĚŘITELNÉ!! Obrovská gratulace!
Paráda že sis tak užila oslavu u babičky, ono je třeba občas vypadnout ze stereotypu...
Rio pěknej sen, doufám, že se splní. A přidávám se k přání, ať se povede přirozeně.

Musím jít balit, v 11 vyrážíme do poradny. Ještě že mám uvařeno, jelikož dneska noc nic moc a tak jsem s K. spala až doteď :wink:
Včera na mě padla depka, jsem se rozbulela nad spícím K. a omlouvala jsem se mu, že po mně asi podědil problémy s kůží. Je bobek celej opupínkovanej a má tu kůži strašně suchou. Malej se samozřejmě probudil a začal plakat taky, tak L. nevěděl koho má utěšovat dřív :unamused:
11. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Janičko, ta kůže se ještě může spravit. Chouďata. :pensive: No a trochu si s Tebou myslím, ještě hrají hormony. :confused:
11. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Jani: ta kuze je normos, poslu ti fotku pupínkované Lady, rika se tomu kojenecke akne a muze to mit i formu kojeneckeho ekzemu. Je to hormonalni zalezitost a ve 3. mesici to bude dobry:slight_smile:

Gratuluju Kačce a Míšovi k 6 měsícům! A tetes ke krásnýmu víkendu, jsem ráda, že už je zase dobře.
11. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky díky moc. Dr. mi to taky vždycky říká, že je to hormonální. Ale já mám strach, že bude mít ekzém po mně. Vím, dá se s tím normálně žít, ale je to nepříjemné. Snad se to zlepší..
Jo a hormony si se mnou hrajou slušně. MS samozřejmě nedorazila, tak nevím, co to bylo :slight_smile:
11. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Jani tak to asi nebyla úplně MS třeba a bude to dobrý, s tou vyrážkou držím pěsti, aby to nic nebylo a brzy se to upravilo
a jinak já jsem v 6 nedělí brečela snad každý den, jsem se kolikrát z ničeho nic rozbrečela jak pako
11. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Rio díky, no vlastně mi pomohlo se uklidnit, že jsem si vypomněla na tebe a na Vojtíška, jak bojujete a jak to zvládáte a malej je šťastnej a ty jsi úžasná mamča. Tak jsem si pak nadávala, že hysterčím kvůli ekzému, že by taky mohlo být daleko hůř...
11. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.