• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani díky tak teď jsi mě povzbudila ani nevíš jak, mám dnes takovou depku z té vojtovky, protože ho nemůžu udržet a navíc těžko snážím ten jeho pláč
11. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Rio drž se, musí to být děsný a čím dál těžší, jelikož Vojtíšek má hodně síly. Ale ty to zvládneš a za ten pohled na zdravého Vojtu stojí i ten jeho pláč, i když ti teď dere srdíčko..
11. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Jani já vím, mě nejvíc štve, že ho vlastně trápím zbytečně, když necvičím dobře, nedostanu ho do správné polohy a pak to radši vzdám, protože se to nedá vydržet jak pláče, ale snažím se vždycky dýl, jenže on přišel na grif jak vydolovat nohu a vždycky mě s ní vyklouzne
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Rio, určitě to není zbytečné trápení i když se ten cvik někdy nepovede uplně perfektně. Vydrž. Určitě ho to nebolí, jen ho štve, že ho omezuješ, tak se rozčiluje.
11. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Marti no však já cvičím pořád, dnes už 3x protože mě to nešlo, naposledy to bylo trošku lepší, ale stejně na poněkolikáté, ale vím, že ho to nebolí hlavně řve protože se mu nelíbí ta poloha, se nedivím mě by se taky nelíbila :sweat_smile:
11. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Rio, no komu by se to líbilo. Jak jsem Ti psala na skype, Lukymu se taky nelíbí, že by si chtěl pást koníčky - kupodivu bez pěstiček a já mu nemilosrdně rvu hlavu, aby si ji položil na stůl. :grinning:
11. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jsem se zase pobavila http://www.novinky.cz/koktejl/188859-muzi-mysli-na-sex-skoro-5000krat-za-rok-dojde-na-nej-vsak-stezi-stokrat.html a když se zrovna mi rozhodneme myšlenky P. uskutečnit, tak nám to překazí náš milovaný chlapeček. :grinning:
11. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak jsme byli na půlroční prohlídce a dopadla takto:
Kačenka 6,74 kg a 65 cm
Míša 7,73 kg a 67,5 cm.
Poprosím Mel o doplňění do tabulky.
A ještě se musím pochlubit, že dneska bez vzbuzení spánek od 18 hod do 7 do rána pouze 2x nahodit dudlík!!!
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Tetes, teda dvojky tě nechali pěkně vyspat. :wink:
11. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jo a vše nej Pajdiným holkám k tříměsíčninám a Olíkovi k devítiměsíčninám.
11. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Tak já hlasím 6ti týdenní váhu a míru: 4650g a 57cm :slight_smile:
11. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Tetesko pěkné váhy a míry. Dvojkám se daří moc dobře.
No a to spaní tiše závidím. My jsme si dneska od půlnoci do půl druhé povídali, smáli se na sebe a tulili se :slight_smile:
Jinak k té kůži: Dr. říkala, že mi teď ještě nemůže říct, jestli je to ekzém nebo ne. Evidentně není něco v pořádku, protože to má extrémně suché. Vupec nemá takovou tu hladkou miminkovskou pokožku, ale je to takové jak papír. Dostali jsme spoustu promazávadel a olej do koupele. Prát jen v Lovele a kdyžtak vyzkoušet Batole. A já nesmím čokošku, ořechy a citrusové plody. Minimálně kořenit. No ale co bych pro K. neudělala.
11. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Jani, teda Kubík má pěknou váhu. No a ta kůže určitě se to Kubíkovi spraví. Ještě počkám na zprávu od Anippe, jestli se nemýlím tak měla jít dneska k dr. Tak abych aktualizovala obě tabulky. :wink:
11. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Jojo to je pravda, Ani měla jít dneska k dr. Jsem zvědavá s čím přijde...
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Jani krásné míry Kubíka a snad se to upraví mazáním a už znovu neudělá, držím pěsti
tetes teda krásně rostou a přibívají, stejně pořád nemůžu uvěřit, že už mají půl roku, to tak strašně letí. no Vojta bude mít už 10 měsíců
taky jsem zvědavá co Anippe
11. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Jani, dvojky mají místama taky tu kůži takhle suchou a dr. říkala, že hlavně tomu nepřidávají ty mrazy. Používáme Oilatum do koupele a snažím se hodně jim jí promašťovat. Taky je docela dobrá vitamínová mast a pak od issis pharma krém secalia ultra. Snad se to Kubíkovi zlepší. Jinak váha pěkná Kačenka měla 4,72 ve 3 měsících. :slight_smile:
Rio:jj. letí to strašně, když si vezmu, že je to třičtvrtě roku co jsem nastupovala do nemocnice. A ještě jsem ti chtěla napsat, aby jsi vydržela s tou Vojtovkou, je mi jasné, že je to hodně těžké a navíc nejsou hned vidět výsledky a Vojtíšek u toho pláče......, ale určitě to do budoucna bude hrozně znát a ty budeš pyšná na to, že jsi vydržela a udělala pro něj to nejlepší. Tak se držte.
11. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Tetesko já si myslím, že hodně dělá i sucho doma. Uvažujem o koupi zvlhčovače. Nemáte někdo zkušenosti, ať nekoupíme nějaký šunt.
Dr. nám dala olej do koupele a kýbl vazeliny, tak budem mastit o sto šest. On má suché nohy, ruce a celé bříško. Obličej je už docela dobrý a záda taky. Snad nejlepší má prdelku, kterou má furt vlhkou v plíně :slight_smile:
No jo ale Kačenka je drobek, to Kubino bude pořez po tatínkovi :wink:
11. led 2010 v 18:43  • Odpověz
zdááááááár prdi
jdu vás v rychlosti pozdravit
mám tady mamču, asi do pátku, tak nechci sedět na netu a užívám si ji, dokud je tady, hezky se o mě stará
na rajčeti jsou nové fotky, tak jestli chcete, mrkněte :wink:
zítra na 10 hod. jdeme k dr. na převážení, tak jsem zvědavá, furt studuju knížky, jestli správně kojím, tak snad přibírá dobře, pořád spinká po koju tak ty 3 hodky, takže se to dá, směje se (zatím nevědomky), zvedá hlavičku a přetáčí se mi na bok, což je asi dost brzy podle mě, tak se chci poradit s dr., Lea je hrozně silná, stisk má jak kulturistka :grinning:
11. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky debilni snih...vubec se nikam nedostanu kurna
gratuluju vsem detickam k vyroci a krasnym miram
jani kubik je fesak a faskt podobnej manzovi
tetes dvojky jsou prdelky krasny a super ze je lip
jani oliver ma taky porad ekzem.....
rio neboj to zvladnes treba nebudes muset cvicit uz dlouho

oliver dneska k 9mesicninam dostal hraci stolek ...a pustil se u nej asi dvakrat a sam stal tak pul minuty.....
vcera taky uz se takhle poustel .....jsem zvedava kdy dostane vetsi jistotu :slight_smile:) je to prca

teda kdyz koukam na miry kacenky tak to ma snad ivic nez olous neeee?
to je nejmensi dite diskuze
11. led 2010 v 18:57  • Odpověz
koukala jsem že menší než Olouš je Stelinka a i Ladunka v 6 měsících byla
11. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Gucci parádní fotky. Jsem zvědavá, kolik zítra bude Lea vážit. My jsme dneska paní dr. překvapili. Prej že je vidět, že mu chutná :slight_smile:
Tek fakt má Oli ekzém? Jsem si nikdy nevšimla. Čím to mažeš? My jsme dostali tu vazelinu, Excipial Lipolotion a olej do koupele, tak jsem zvědavá.
Gucci jak se jezdí s Teutonkou? A jak si užíváš mateřství?
11. led 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
To mě mrzí, že má Kubík problémy se suchou kůží, snad z toho nic nebude, snad pomůžou jen ty základní opatření typu Lovela, nejíst čoko atd.
Gucci, ty si užívej mamku, to jste teď doma 3 ženský, fajn :wink: Lea dost dobrý, jak hezky spinká a je šikula!
Rio, určitě všechny snahy mají smysl, třeba i to bránění se Vojty a že musí vymýšlet, jak ze sevření ven, třeba i to ho nějak fyzicky posouvá a určitě mu to psychicky neuškodí, neboj, když je oblíkáme denně ven do všech svetrů a kombinéz, tak se taky brání a vztekaj a psychicky tím snad netrpí. Seš dobrá, zbytečný to určitě není!
Krásný míry dvojek i Kubíka, gratuluju dvojkám k půlroku a taky Oliverovi k třičtvrtě! To jsem zvědavá, kdy se rozchodí Olouš jeden šikovnej :slight_smile:
11. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj,
tak na utz byla vidět jen dutinka bez fazolky :frowning2: za 14 dní utz znovu.Jsem z toho smutná, ale snad je mimís jen později uklohněnej. Už několik dní mám šílený nevolnosti,nezvládám jíst,celý dny proležím, dnes jsem měla až v 17.00 toast a ted večer znovu dva, ale ty možná půjdou ještě ven, jdu ležet.
11. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ty jo, tak to je divný, že nebylo nic vidět,ale když je Ti takhle špatně, tak by to mělo být v pohodě, třeba je
fakt ještě brzo.

Já jsem dneska byla po dlouhý době (od šestinedělí) taky u Dr. a na utz, asi 14 dní mě hrozně bolel pravej vaječník a včera jsem nemohla skoro chodit, bála jsem se, aby to nebyla cysta, ale vypadá to, že jsem měla asi svojí první ovulaci bez léků, byla vidět volná tekutina v děloze a vysoká sliznice, tak jsem zvědavá, jestli i za 14 dní dorazí ms (asi po roce a půl) a ovulace se potvrdí. Jinak těhu ještě něchci bejt,zatím se chráníme, ale byl by to úspěch, že by se tělo samo nastartovalo. Jinak polycystický vaječníky zůstaly, ale prej se můžou hormonální hladiny změnit. jinak jsme si s doktorem skvěle popovídali, jsem z tý návštěvy příjemně překvapená (Čestmír Mázl a Růžovka hadr :grinning: ) byla jsem tam asi půl hoďky a probrali jsme fakt všechno, od seznámení s V. na škole po těhotnící plány :sweat_smile:

Tek: Mariánka je určitě menší než Olík, roční míry budem mít za 3 týdny.

Sníh je parádní, zejtra skočím na chvíli na běžky do Hvězdy a ve středu jedem s kamarádkou na večerní lyžování na Monínec. Jestli tam dojedem :wink:

Na suchou kůži doporučuju Atoderm od Biodermy (velký balení s pumpu, sice dražší, ale vydrží fakt dlouho) nebo Lipikar od La Roche, ten používáme od narození. Excipial dávaj skoro všichni kožaři, ale já močovině nejsem
nakloněna. A na ekzém tuplem ne.
11. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
Tek:nene, o pár gramů,ale přeci jen byl Olík větší než Kačenka.
11. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
Bré ranko,
Anippe, já myslím, že to bude o.k. Uvidíš, za 14 dní budeš moudřejší.
Jinak noc šílená, část noci strávil Luky u mě v náruči a zbytek jsme dospali v obýváku na zemi, oba zabalený v dekách. Luky má totiž mužskou nemoc na sedm písmen - asi to chytil ode mě. :frowning2: No a jelikož v postýlce řval jak tur, u nás v manželské posteli taky, tak aby se P. vyspal, tak jsme se odstěhovali do obýváku.
12. led 2010 v 07:24  • Odpověz
stafff nejdriv mel tu hnusnou vyrazku a ta mu cestovala ..ta okolo 3mesice zmizela a pak prisel ekzem..nejdriv malo ted uz ho ma vetsi a na vic mistech..mazala jsem cannadermem a ted nam na to doktorka dala holtovku ..myslim ze se to tak menuje
annip to je podle me fakt jeste brzo..ja mela dutinku 6+0 a pak 6+6 uz byl prdis i se srdcem
no jo ale holky ty vase jsou holky on je kluk sakraaaa!!!§!!!!!!! :slight_smile:
tak u nas noc super uz ani nespal u nas v posteli mliko jen ve 12a v 5,30a chrnel do 8
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
no luky teda koukam nic moc
je a co leus prdus jaks e ma?
12. led 2010 v 08:51  • Odpověz
jo vybiram golfac strasny vubec nevim co...je to na palici nemate nekdo tip?
12. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko,
Terkytko děkuji za rady. Ja Excipial taky kdysi používala a pamatuju si, že mi chvíli zabíral a pak už ne. Ale je fakt že mi už zabírají jen nejsilnější kortikosteroidy a Prednison, to jsem zjistila v těhu :slight_smile:
O té Biodermě mi dr. říkala taky. Mi nevadí, že je to dražší, ráda ty peníze do toho dám, pokud K. bude mít klid.
Tek tak přesně takhle to začalo, nejdřív vyrážka rozšiřující se z obličeje po celém těle, ta relativně zmizela a teď ekzém. A ta holtovka zabírá?
Mi dneska přijde, že po tý dělaný masti to má horší, ale ono to tak někdy bývá a pak se to zlepší.
Jinak u nás dneska taky blbá noc. K. se skoro celou noc kroutil, nevím jestli prdy nebo ho to svědí. No já skoro nespala, jsem mrtvola..
Ani neboj prdís se vyklube. Já v 5plus4 jen dutinka a o týden později už krásnej mimís.
Já jdu zítra na STK, tak jsem zvědavá :slight_smile:
Jo holky nějaké dobré rady ohledně zvlhčovače nemáte?
12. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.