• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani někde jsem nějaké tipy kdysi našla, podívám se ti. Taky jsme o něm uvažovali.
12. led 2010 v 09:12  • Odpověz
12. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Mel díky, dobré rady.
Já vím, že už to tady loni holky řešily a nevím, jestli nakonec někdo něco pořídil, tak mě zajímají zkušenosti.
12. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Jani, já bych asi šáhla po Avenťáckém, ale přesně nevím co umí. Nestudovala jsem to, i když no . . . teď s Lukyho rýmou by se mi hodil, už mám ruce u kolen a to je teprve deset hodin. Nevím co budu dělat večer. Chouďátko moje malý desetikilový. :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Mel no já se v testech dočetla, že doporučují zvlhčování teplou parou, že ta spolehlivě ničí mikroorganismy. A hodně doporučují ten Bionaire.
12. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Steffi: my máme Avent a spokojenost, i když jsem to zas tolik nestudovala, co uměj jiný. Jsme taky v paneláku, suchej vzduch, tak někdy běží na málo i celou noc.
12. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Aha, hm. . . Vůbec fakt nevím. V tomhle jsem úplně mimo. :wink:
12. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jani,ségra měla taky trápení u Sárinky s ekzémem,ze začátku se jí objevoval na obličejíčku a kolem očiček,pak hodně v ohybech ruky a pod kolínkama,začla používat toto
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5799
http://www.e-mrtvemore.cz/index.php/atopikderm-telovy-a-masazni-olej-50ml-1.html
a pomohlo í to!!!
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
dnes jdu na půl 1 k zubaři,to se zas doktorka vyřádí :frowning2: ,mám díru v zubu,to bude radost :astonished:
jinak u mě nic nového,spíš se čím dál víc cítím jako netěhotná,už i tlaky v podbřišku odezněly :cry: snažím se na prcka pořád mluvit a hladit bříško,ale mám nějaký strach,no nic............ :frowning2:
12. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Leni klídek, netěhotně si tady jeden čas připadaly všechny. :wink: :grinning:
12. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Terkytko díky za radu a tobě Leni taky. Uvidíme, teď promazávám dělanou mastí, tak uvidíme. Ono nemá cenu pořád to střídat, je třeba tomu nechat nějaký čas.
Ale ten Lipikar od La Roche se mi líbí, to možná pořídím i sobě.
Terkytko přesně stejný problém, panelák, sucho, i když větrám a suším prádlo v bytě. K. chroptí, ale nic neodsajeme, takže asi spíš vyschlý nos.
Leni tak se u zubáka drž, taky bych potřebovala jít. Jo a netěhotně, to je fajn, že se tak cítíš, já se tak cítila a teď kvůli tomu celé noci nespím :slight_smile:
12. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Tek:vždyť je to roztomilý, jak je Olík drobnej a pokud přibírá jak má, tak všechno v oukeji.
Leni:hlavně u zubařky nezapomeň nahlásit, že jsi těhu.
Anni:určitě už příště bude mimčo jak vystřižené, teď je to fakt ze dne na den.
12. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Tek Olík je akorát, buď ráda že nemusíš furt kupovat nové věci jako já, Vojta roste šíleně do délky, už je mu 74 krátká, ale 80 zase široká
Anippe taky myslím, že určitě příště už uvidíš i mimčo, já jsem měla taky plod někdy až kolem 6 tt nebo tak nějak
Dnes jsem byli na plavču,bylot o super, Vojta měl dobrou náladu, ale bojím se, že to asi odstůnu já, jsem si zapomněla čepici a potápěli jsme se i my, jenže já se pak nikdy nestihnu vyfénovat, ty fény tam mají malu sílu a Vojta tak dlouho čekat nevydrží, tak jsem šla s mokrýma vlasama, tak teď budu doufat, že nic nechytnu
A musím se pochlubit, campi poslala Vojtíškovi nádherné kalhoty k vánoců, strašně se mi líbí, mi to úplně zlepšilo náladu kterou má horší z té vojtovky :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz
tak běžkování na Hvězdě na Bílý Hoře parádní, to jsem v Praze ještě nezažila, už se těším, až budem M. učit lyžovat, ale to si ještě dva roky počkám :wink: Hlídala mamka, M. spala a ke konci trochu brečela, když se probudila, ale nechala se chovat i od ní, což je velkej pokrok, musí si na sebe víc zvyknout, v březnu jedem společně do tý Francie na týden a chceme lyžovat oba s V., tak dvě hoďky do oběda musí M. vydržet s babičkou a tetou a pak i s nima usnout a pak už budem zpátky. V nejhorším se u ní budem střídat, ale snad to zvládnou.
Máma chce po ní pořád nějaký dovednosti, pořád na ní dělala ukaž jak si velká, ale je fakt, že M. ty ruce nahoru zvedala, pak i jen na slovo velká, tak měla máma radost. :sweat_smile:

Mel: teda takhle dělat chutě :grinning:
12. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Terky, no tchýně chce taky po Lukym že kdy si konečně sedne apod. . . Jsem řekla, že prostě když tak bude chodit v roce a půl, prostě né každé dítě chodí v roce, že?
Marjánka je šikulka, ona si určo zvykne i na jiné tváře. :wink:
A my chutě nedělali, P. večeřel (samo u televize) a Luky v té době byl o kus dál na puzzleti, no a pomalu a jistě se přisudoval k talíři, kdyby uměl lézt, tak mu snad vleze do talíře. :sweat_smile:
12. led 2010 v 19:01  • Odpověz
tak u zubaře oukej :slight_smile: ,akorát vyvrtala jeden zub,kde mi vypadla blomba,jinak nic a neplatila jsem ani kačku,prý těhotný neplatí,no nééé,že by jsme měly nějaký úlevy? :grinning:
Mel,Lukýn vypadá,jak když mu to každou chvilku sebere :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:20  • Odpověz
dát k němu jen bublinku a do ní napsat táto,tak nebuď škrt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Leni, super, že zubařka o.k. :wink: No jsem spíše říkala, že ještě u té fotky chybí, aby mu tekla slina. :grinning:
12. led 2010 v 19:24  • Odpověz
mel Luky se tváří vyloženě smutně, že mu nedá, teda vy jste lakomí :grinning: ale Vojta to taky dělá a ještě u toho dělá ham, když něco jí m. nebo já a kouká nám do pusy
terkytko Mariánka to určitě zvládne, hlavně pokud s nimi bývá a zná je, Vojta není vůbec hlídaný, jen jednou vlastně, v neděli nám nabízela švagrová, že nám ho klidně někdy pohlídá a i když bych to ráda využila, tak z toho mám i obavy, protože ji vidí jednou za čas a nezná ji moc
12. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Mel:to je šmudla malej hladovej :grinning:
12. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
Mel, ta fotka mě dost pobavila, dítě je "horší" jak loudící psík, viď :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Choudě Luky, dělají si z něj srandu. :grinning: Je to můj broučínek.
12. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Bré ranko, to zase byla noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 06:40  • Odpověz
Vše nej Editce k svátku. :dizzy_face:
13. led 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko,
Mel tak ta fotka je super. Lukyn a jídlo, to je 100% spojení :slight_smile:
Leni gratulace k úspěšné návštěvě zubáka.
Mel zase trápila rýma? Nevím, co trápí toho našeho malého šmudlu. Ale od půl třetí se vrtěl a prděl, v půl čtvrté kojo a od té doby nespal. Vytuhnul až teď a to se pořád mele v postýlce. No já se trochu ještě prospala od 6 do 7, si ho vzal Libor a nosil ho a houpal ho. Je to moje zlatíčko.
13. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Jani, no já nevím zda trápila rýma a nebo jen "prudil". Spal v klidu do půl jedné, a pak od 1,45 - 3,30 střídavě hulákal, řval, cucal si prsty. . . Nakonec jsem mu teda i v rámci toho vyluxovala nos a pak se mi ho podařilo uspat na míči, byť jsem ještě cca 15 minut strávila u postýlky a utěšovala. A spal jen do půl sedmé. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No koukám, že měl Kubík podobnej čas, kdy začal "zlobit". :wink:
13. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Mel jojo asi nějaké erupce na měsíci :slight_smile: Já jsem přemýšlela, jestli ho nesvědí ta kůže a pak jsem si říkala, že je to blbost, že do táý doby spal naprosto klidně. Spíš jak baští jak zjednanej, tak má zaplynovaný břicho a kroutí se, aby vyhnal prdíky. Ale proč nepsal, to mi není jasné. Teď chrní jak andílek. Chudák L. v práci, naštěstí tam je jen na půldne, pak musí hlídat malého, když půjdu na STK. a pak si může jít zdřímnout...
13. led 2010 v 08:16  • Odpověz
No P. ty dvě hodiny taky moc nespal. Ale co se dá dělat. Dospat se může jedině, že se zamkne v kanclu a bude dělat, že není. :grinning:
13. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.