• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
13. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Leni, no to je stará známá věc. :wink: :angry: Já už mám 3 měsíce rodičák.
13. led 2010 v 09:30  • Odpověz
myslím, že u mateřskou by měli zase po půl roce vrátit zpátky, v rámci volebního šílenství si myslím, že to udělaj, takže v srpnu už to možná bude O.K. Vy vlastně potřebujete už tak v červenci, no ale uvidíme.
Steffi: s tím zvlhčovačem v pohodě, jděte do parního :wink:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Leni o mateřské mi nemluv, jsem se včera naposledy pokochala částkou, co přišla na účet. V únoru asi zapláču.
Mel s tou pandemií bych tomu i věřila, jelikož většina doktorů se nenechala očkovat a kdyby si mysleli, že je to opravdu pandemická chřipka, tak to neodmítnou.
Terkytko díky moc za nabídku, snad s tím parním neprohloupíme.
13. led 2010 v 11:06  • Odpověz
holky,já jsem debža,dala jsem si foťák na gauč s tím,že se vyfotím v novém tričku a foťák mi spadnul přímo čumákem/tím vysouvacím/ na zem a seklo se to a nejde to zavřít,napůl to tím nárazem zalezlo,takže je to celé šejdrem,,nejde to ani vysunout,ani zasunout,se snad zastřelím,doufám,že s tím manžel něco provede,jinak je foťák v haj... :frowning2: :angry:
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jani,já myslela,že se ta mateřská dotkne jen těch,kteří porodí teď a ne i těm,co už děti mají,to jsou fakt ho***a :angry:
13. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Leni tak doufej, že se ti v tom foťáku neposunuly čočky. To se stalo Liborové neteři a ani můj táta to neopravil a ten opraví kdeco.
Leni nene těm co už pobírají mateřskou to přepočítají a za leden už přijde ta snížená.
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz
holky,přišla mi zpráva do pošty od nějaký missky15,jestli nemám uschovaný testy,jestli bych jí je nemohla poslat,že je nutně potřebuje,to je co? :astonished:
asi chce nějakýho chudáka vydírat těhotenstvím,co si ty lidi nevymyslej,to už je fakt drzost :angry:
13. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
vse nej edi k svatku .....
oliver dneska udelal tri zbrkle kroky kdybych ho nechytila tak si asi nabyl kokos ale stejne mam radost
jo a dneska mel jogurt chutnal mu jsem zvedava jak to bude pokracovat....uz je sikovnej i s rukama
jdu vas zkusit letmo preletnout
13. led 2010 v 18:34  • Odpověz
mel lukyn je vybornej :slight_smile:))) fakt prca
no ja dostala ted po 9m mrchu kuwa a i pri koju ...chjo chjooo chjooo vubec se mi po ni nestyskalo
13. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Tek, no Olík je šikula. Za chvíli bude lítat jak čamrda.
Právě proběhl pokus uložit Lukyho číslo 4. První klasika po večeři, druhý - se pos*, třetí se poblil (převlíkla jsem postýlku) a čtvrtý no snad už bude spát. Teda to co dneska vyplodil, tak není možné aby se vešlo do jednoho miminka. Asi chce být zítra štíhlý k paní doktorce.
13. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Bré ranko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady si asi moc nepokecám co?
14. led 2010 ve 03:30  • Odpověz
Dobré ránko,
Mel úžasný čas příspěvku. Koukám, že zase veselá noc.
U nás docela dobrý, až na to kojo po 2,5 hodinách a to už spával i 5 hodin v kuse, chjooo. Snad se to brzy vrátí.
Tek Olík je šikovnej, za chvíli bude běhat jedna báseň.
Mrchu nezávidím, u mě si to naštěstí rozmyslela. Včera jsem prošla STKačkem, tak se prej můžem začít snažit o další mimčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a včera jsme koupili ten parní zvlhčovač od Bionaire a super, ani jeden z chlapů v noci nechrčel. Je to strašně znát ta vyšší vlhkost. Jsem zvědavá, jestli nám to pomůže i na kůži.
14. led 2010 v 07:37  • Odpověz
Jani jsem ráda, že se Ti ten čas líbí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My se za půl hoďky budeme chystat na osmiměsíční kontrolu.
14. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Mel tak ať dopadnete dobře.
14. led 2010 v 07:51  • Odpověz
No dobře dopadneme, že zase hodně přibral vím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co mám dělat, nedat mu najíst? :angry:
14. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Mel kašli na to, on z toho vyroste. Počkej až začne běhat, tak to půjde hned dolů.
14. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Tak jsem se domluvila s tou svojí fyzio, aby koukla na Kubíka. A jdeme 25.1., říkala, že je to nejlepší kolem 2 měsíců, že to už pozná co a jak a že je dostatečně brzy začít cvičit. Jsem zvědavá, co nám řekne.
14. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Jani já na to kašlu, jen moje záda a ruce úpí. Že podle tabulek přibývá víc to doktorku bere, ale že podle tabulek nedělá co by měl . . . . :confused: No on vlastně když to vezmu průměrem, tak podle tabulek roste na nižší hranici, ale přibývá na vyšší. Tudíž suma sumárum vlastně je úplnej průměr. :grinning: :dizzy_face:
14. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Nijak zvlášť nemám přehled co se tu děje , protože pokud nespím, tak zvr......ím.
Místo toho, abych přibívala na váze tak mám k dnešnímu dni o 6,5 KG dole.
Bojím se, že je něco špatně. Zítra jdu na kontrolu to budu akorát v 9tt+1
Chtěla jsem se zeptat, ve kterém tt vám dali těhu průkajdu?
Tedy jestli si to ještě pamatujete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Tak z večerního lyžování na Monínci nebylo nic, přijeli jsme tam v 18.45 hodin a i tak tam byla fronta na kasu jak kráva + i na lanovce, mraky lidí, nechápu, v kolik se jim podaří koupit si permici a lyžovat, když to v devět končí, to tam ale určitě nikdo neřeší. Takže jestli se tam někdy objevím, tak max. s M. na dětský školičce, ta je tam pěkná, ale jinak jsem právě objednala ten tejden ve Francii a zase si potvrdila, že v Čechách na sjezdovky fakt nee. Aspoň jsme navštívili prababičku a dali si švestkový knedlíky u ní.
Musím se zítra zahojit u nás na Hvězdě na běžkách, tam fronty nejsou :grinning:

Dneska mám super den, jestli někdo sbíráte body z DM, tak já jdu za ně na tříhodinovej obřad Kerastase + samozřejmě střih, barva a foukaná, sice se ještě hodně doplácí, ale bude to určitě skvělý. A večer to korunuju masáží s lávovejma kamenama za poukázky, co jsem dostala do V. k vánocům. Teď musíme ještě v jedenáct na kontrolu na neurologii, to už je jen tak ze cviku, že jsme tam vedený, jinak si myslím, že nic nehrozí. V poledne si tam M. předáme a mám volno.
No a o víkendu zase do lékošky do práce. Ale kupodivu se tam těším, i když tam nebudou ty holky, co bych chtěla, aspoň bude čas na net, snad tu někdo budete :wink:

Mel: tak pak napiš míry Lukyho
14. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Lumi neboj, já myslím, že je vše o.k. Jen prostě jsi z těch, které trošinku na začátku zvrací a hubnou. :wink:
Terkyt, teda ty budeš mít dneska úžasně akční den. :dizzy_face: Skoro závidím, já mám dneska jen AJ. Jinak Luky 70,5cm a 9600g. Takovej hubeňourek, jen 600g za dva měsíce přibral. :grinning:
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Lumcag,tý bláho, o 6,5 kg dole jo? to já mám už ,5 kg nahoře
já jdu na kontrolu 10.2 a to budu nějak 11.týden a to mi začnou teprve vyřizovat na průkazku,už mi řekli,abych sebou donesla moč a očkovací průkaz,to by ti asi řekli,že si máš ohledně toho něco přinést,ale asi né všude to je stejný,tak nevím ,se máš,že chodíš na kontroly takhle brzy po sobě,já jdu až po měsíci :angry:
mě není zas vůbec nic a taky mě to děsí,ale poprvé včera jsem proležela celý den,neboť mě od rána nakopávalo a bylo divně od žaludku,ale žádný zvracení ,spíš mám jen pořád na něco chuť,jsem schopná skombinovat kyselý rybičky s mandarinkama a dovršit to šlehačkou s kakaem :grinning:
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz
ježiš,nééé kyselý rybičky,to mělo být kyselý okurky,bože,jak jsem přišla k rybičkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Terkytko teda bledá závist, jak já bych se šla někam nechat takhle hýčkat. Si ještě počkám, až přestanu kojit. Teď beze mě nevydrží ani 2 hodiny :slight_smile:
Jo a dík za info o Moninci, Libor tam chtěl jet, tak ho odradím. Možná tak v týdnu se to ještě dá. A to že se lyžovačka v Čechách nevyplatí, to se mi potvrzuje každou zimní sezonu.
Loni jsme byli lyžovat v Korutanech, týden krásně slunečno, mraky sněhu. Žádné fronty, milion sjezdovek, jsem chrochtala blahem.
Lum teda ty jsi shodila hodně, ale snad už to zvracení skončí a budeš přibírat. Já shodila 3 kila a pak 16 nabrala :grinning: Jo a těhu průkajdu mi v Podolí dali po NT screeningu v 13tt.
Mel no Lukyn zas tolik nepřibral, Kubin přibírá půl kila za 14 dní :grinning:
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Taky už si v Čechách pořádně nezalyžuju, ještě maximálně ten Javor v týdnu, ale to vlastně taky nejsou Čechy. :sweat_smile:
Míša, už má druhý den hysteráky při usínání (kromě večerního). :frowning2:
Mel:tak to Lukýn tolik nepřibral, je to chlap, tak musí být těžší.
Teď ten kilový rozdíl mezi M. a K. je hrozně markantní.
Já byla včera večer v divadle, bylo to docela pěkné. A ode dneška začínám chodit na lymfodrenáže,snad tu celulitidu až u kotníků alespoň trochu odbourám.
Jani, takže je ten zvlhčovač fakt takhle strašně znát? Ona totiž jedna srpnovka psala, že mají tu meterostanici a že to měří i vlhkost vzduchu a že i s vlhčovačem byla furt stejná nebo jenom o malinko lepší, :unamused:
14. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Tetesko to má externí čidlo a bez zvlhčovače máme kolem 30% vlhkost a se zvlhčovačem 45% a to je znát. A v noci jsem to fakt cítila, když jsem šla vyhodit plínu a vrátila se, tak v tý ložnici byla podstatně vyšší vlhkost.
Jako nezvedne to vlhkost v celém bytě, ale v tom jednom pokoji v pohodě.
14. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Jani, tak to je super, snad to pomůže. :slight_smile:
Včera jsem vedla rozhovor s tchýní na téma odsávačka. Mi z ní jednou jebne.Má doma neteře (1 rok a 4 roky),páč švagrovka má zápal plic a neteřím už 2x píchali uši, tak jsme se bavili o odsávačce, oni včetně švagrovky mají takovou ruční, co to musí pusou vysávat a já jí říkám o té na vysavač, že je super. Její komentáře vyznívali tak, že skoro děti trápím, jaký to musí být hrozný apod. No a dneska ráno mi volala, že posílala tchána tu odsávačku kupit a že mi musí poděkovat, že prý je to super.....Někdy mi nad ní zůstává rozum stát,kolikrát potřebuje něco kritizovat aniž by o tom něco věděla.....,ale jinak je to hodná ženská.
14. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Tetes, no něco podobného jsem si vyslechla i od mé mamky, ale nakonec uznala, že ta odsávačka je super a hlavně se díky ní Luky rychle zbaví rýmy. Lepší než to co dělala mamka s námi, že nám je vytahovala žužlinkama, to by se mi Luky uřval k smrti.
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.