• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jsem zapomněla říct,že foťák spraven,manželovi se to včera podařilo :slight_smile: ,je to šikulka :slight_smile: ,jsem ráda,by mě jeblo,kdybych ho totál oddělala,odteď ho stavím na stativ a ne volně na gauč :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tetesko no jsem ráda, že ten zvlhčovač funguje a snad bude.
No ona ta odsávačka vypadá dost hrůzostrašně, ale funguje úžasně. Taky jsme ji už použili a já Kubinovi vytáhla z nosu pěkně hnusnej hnis. Ten tam měl asi už od porodu.
Leni super, že foťák je v pořádku.
14. led 2010 v 18:39  • Odpověz
mel pěkná váha, no však on to Luky vyběhá až začne chodit, uvidíš
Tetes kašli na názory lidí, kteří to neznají, ta odsávačka je skvělá, bez ní by to bylo daleko horší a pro děti nejvíc
Jani tak hlavně že jsi to vytáhla - a on už měl rýmu?
dnes jsem tu měla kamarádku s holčičkou rok a půl a dokázali s Vojtou převrátit pokojík naruby...ona se bude stěhovat na jaře do Březiny, staví tam dům, tak tam pak budeme jezdit a tchýně může vzít Vojtu na procházku a já budu mít leháro :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Rio neměl rýmu, jen mi přišlo, že chrčel. On měl i v tom levém očičku zánět a kapali jsme ATB kapky. A to jsem vytáhla z levé dírky, tak mám pocit, že se mu ta Ecoli co vykultivovali namnožila i v nose.
14. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Bré ranko,
tak až na výřvy v době od 22,30 - 0,30 byla docela dobrá noc, pak už jen dudlík ve 3,30.
15. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahoj,
u nas noc luxusni - dvakrat dudlik a mliko a vstavani v pul 8.
m.e.l.: az se bude Luky vic hejbat, tak to pujde dolu. Nevim tomu ani hlavu ani patu, ale zaslechla jsem v upoutavce na Strepiny (a psali o tom i nekde, ale ja to necetla), ze do 3 let se ma detem davat jidlo dle libosti (samozrejme v ramci zasad zdrave vyzivy) a od 3 let se pak zakládá na obezitu v budoucnu a je treba hlidat i mnozstvi. Desne to propaguje nase dvojcatova sousedka, dvojkam budou v unoru 3 roky, tak pry bude omezovat holcicku, ktera je vetsi žrout. A taky pry kdyz nedate, tak v tom diteti vytvarite nezdravej pocit, ze je jidlo neco nedostupnyho a kdyz se k nemu dostane, tak sežere, na co prijde..
Samozrejme v tom hrajou roli i rodinny sklony k obezite, casto je to o zivotnim stylu.

Ad vysavacova odsavacka: ja ji vytahla u nasich, nejdriv koukali vyjevene, ale pak byla mama tak nadsena, ze o tom vykladala vsem lidem na potkání, jaká je to super věc :grinning: . Tetes: to mas skvelou tchyni, ta moje by to odkývala a stejne by si jela podle svýho. Ona je šíleně umíněná..

terkytko: jak je to se zinkem v krémech apod.? Nam rikali v predporodnim kurzu, ze na zadek davat detem neco, co neobsahuje zinek, ted jsem se setkala s tim, ze zinek v antiperspirantech se uklada pod kuzi a hrozi u zen potom rakovina prsu... Kamaradce doporucila dr. pro holcicku Excipial s mandlovym olejem a tam je oxid zinecnaty..

Francie super, ja miluju jezdeni na hory, i kdyz me lyzovani neba. Urcite je to tak, ze kdo byl v zahranici, tak uz nechce jinak.. My se chystame s teksasojc na Sumavu, ale bereme to jako prijemnou dovču a asi parkrat sjedeme kopec v Kasperkach, mozna zajede F. na Javor.
15. led 2010 v 09:54  • Odpověz
aby bylo jasno:
dvakrat dudlík, mlíko a vstávání az v půl osmý:slight_smile:
15. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc klasika. Kuba mezi kojením hoďku spí naprosto klidně a pak se začne kroutit a vydávat děsné zvuky a tlačí ven prdy. Ale když rosvítím tak spí. Tak snad je vše ok. Ráno vypadá vyspaně, tak mu snad nic nechybí. Ale mi to naprosto drásá nervy.
15. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Campi, jo já věřím, že až se bude víc hýbat, tak to bude o něčem jiném. Ono už teď je to lepší.
Jinak zkoušela jsem, zda zvládne Luky sníst banán bez nastrouhání či rozmačkání. . . Zvládne. . . KOUSL MĚ!!!!!!!!!!
15. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Campi: v Podolí na předporodním taky říkaly, že zinek zbytečně vysušuje, ale je skoro ve všech přípravcích, způsobuje vlastně tu bělost krémů, tak si myslím, že asi neřešit. Ta hrozba v těch antiperspirantech byl hliník nebo zirkon, který způsobujou stáhnutí mazovejch žláz a tudíž zabraňují pocení. Ale to se nakonec nepotvrdilo. Určitě se zinek neshromažďuje pod kůží, to spíš vysušuje. řeším to akorát tak, že mažu zadek jendou- dvakrát denně, většinou když je hovňous a nebo po umytí na noc, jinak to nepřeháním. Jsou lidi, co nedávaj krémy na opruzeniny skoro vůbec.
Kdy jedete na Šumavu? My se tam objevíme poslední týden v lednu, chcem zkusit běžky, možná i Chariot na lyžích zkusím táhnout
:confused:
Noc u nás dobrá, jen já jsem nemohla do půl druhý usnout. Co nadělám :wink:
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
U nás noc už asi jako měsíc, jídlo ve 4 ráno (mají snad denně nařízeného budíka) a vstávačka v 7,30h s tím, že spí od 18 hod a dneska to bylo i bez nahazování dudla. Takže super.
Campi:však mi s tím taky tchýně hodně překvapila, páč normálně taky vyslechne a pak si to stejně udělá podle svého. Se mi jí ani v budoucnu moc nechce dát děti hlídat, páč absolutně nerespektuje co chci já.
Tu dovču na Šumavě závidím.
Campi:prosím tě,já vím, že mi jednou říkala Teksas (ale nevím jestli si to pamatuju), že pastiňák se může používat místo mrkve???
Včera jsem byla na lymfodrenáži,zatím nevím jestli to funguje,ale už po jedné návštěvě je to super pocit. A už měsíc dělám denně sedy lehy (cca. 50) a bohužel to s nadpičníkem ještě ani nehlo. :angry: Už se mi nechce ani veverkovat jaký mám ze sebe mindráky a stydím se, začala jsem spát i v noční košily. Snad se to nějak zlepší,,páč už se za sebe fakt stydím.
15. led 2010 v 11:57  • Odpověz
tetes pastinak je dost podobne i chutove jako mkev takze muze ...ale u nas tezce sehnatelny
a super jak krasne dvojky spi
my jedem terkytko taky ted posledni tejden
luky nema zas tak hroznou vahu ..oliveruv bratranek vazi ve 4,mesicich 9kg
nechapacka
hele co je nadpicnik? to zni dost sproste :slight_smile:)
15. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tek, mám dojem že nadpičník znamená podbřišek. :grinning:
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
tetes: pastinák je prej dobra alternativa mrkve u tech prvnich prikrmu, je sladkej, takze detem chutna a nezaplatlá! A taky nehrozi, ze deti predavkujes a budou oranžový:slight_smile:.

Na Sumavu jedeme, ale ted jsem se dozvedela, ze teksasojc pojedou v terminu, kterej se nam nehodi, tak to tam okouknou a snad pojedeme na jare vsichni!

U nas je bordel a chaos. Normalne varim jidlo pro Ladu předem nebo davam lahvicku. Rikala jsem si, ze dnes dopoledne uvarim tak, aby to mela cerstvy. Dopadlo to tak, ze jsem krajela cibuli, na panvi rozpalenej olej, pokaděná Lada se me drzela za nohu a kricela "mňam, mňam". Kuchynska linka zaneradena, no, myslim, ze i nadale budu pokracovat v metode: "pripravim, pripadne zamrazim, a ohreju".
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Nadpičník je špek na břiše, myslim ja.
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
ahoj
pastinák jsem teda já nikde nesehnala, ani ve skleničce, jinak ale Vojta jí už docela hezky, včera jsem udělala brokolici s bramborem, přidala jsem kousek másla a žlotek a krásně jedl a dnes to dojedl a docela velkou porci
campi tak já vařím čerstvě když Vojta dopoledne spí a dělám to na dva dny vždycky, takže jeden den to má čerstvý a druhý dojídá
Šumavu závidím, my se nedostaneme k vůli penězům nikam, ale na léto mám se dvěma kamarádkama zamluvenou chatu v Jeseníku na týden, mají každá jednu holčičku - jedna má rok a druhá rok a půl tak půjdou všichni k sobě a fakt se moc těším, snad budeme všichni zdraví
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Pastiňák jsem sehnala u nás v bio výživě, ve skleničce. :wink:
15. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jj, nadpičník je takový ten převis, lalok či špek nad p.... :grinning:
V hypernově pastiňák mají, co jsem si všimla.
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
fakt to jsem se blbě dívala ale neviděla jsem ho
Tetes první fotky mi nešly zobrazit, druhé ano, teda ty už jsou tak velký a krásní, oba dva, nejlepší jsou fotky z toho masírování a ty komentáře :grinning:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tetes, úžasné fotky. No a dvojky jsou už pěkně velké. :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Čau holky,
fotky dvojek jsou jako vždy super, mi připadá, že zas vyrostli oba, ani ne tak fyzicky jako psychicky :slight_smile: 70ti letá babi je docela štramanda, jí vidim úplně živě, jak kdysi v tý porodnici flirtovala s vrátným, jaks nám to tu popisovala, tetes :slight_smile:
My jsme taky včera přidali fotky z narozenin a z vánoc: http://www.dubisar.cz/foto/honzik/1nar-vanoce/album/index.html
Campi, vařit předem je jediná jistota, to souhlasím :wink: A dost zajímavý o tý stravě dětí do 3 let a neomezování (v rámci zdravé stravy).
15. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
No Honzík, to už je velkej kluk, žádný mimino. :wink:
15. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky,
u mě nevolnosti neustupují :frowning2: , ale musím vám napsat dnešní sen :grinning:
Byla jsem v porodnici na vyvolání porodu a se mnou tam byla campi a taky rodila, píchli nám injekce a hnali nás po schodech at se porod spustí, campi byla pořád nespokojená a všechny okolo buzerovala.Z nudy tam pletla svetr :grinning: pak jsem někam odešla a když jsem se vrátila tak campi byla pryč, ostatní mi řekli že už porodila...tak mě pěkně nakrkla.Košili jsem měla od krve, nikdo se mnou nechtěl nic dělat, jen pořád že nemám ležet, že musím chodit.Ze zoufalství jsem se probudila....mě ž hrabe a to jsem na začátku!
15. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
mel blahopřeji Lukymu k 8 měsícům, Vojta má zítra 10 Ty brďo to letí
Anippe teda to je sen, to máš podobný jako jsem mívala šílený já když jsem byla těhu, ale začala jsi fakt brzy :grinning: snad ty nevolnosti brzy ustoupí
15. led 2010 v 15:30  • Odpověz
čauves,tak už i já jsem se připojila k blicím těhulím :grinning: ,včera jsem měla své první zvracení a dnes před chvílí druhé :zipper_mouth:
po ránu mi nic není,padá to na mě až odpoledne kolem 16.hodiny :unamused: a ve 2 ráno se budím hlady :grinning: :grinning:
ale dnes i od rána mám teda v bříše jak když má dorazit mrcha,chodím i na záchod,protože si říkám,že to snad dostanu,pak to ustoupí a ve finále si řeknu,co by tady dělala,když jsem těhu :grinning:
15. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Anippe,doufám,že už tě ty nevolnosti brzy opustí :wink: a sen jsi teda měla hustej :sunglasses:

Mel,vše nej Lukýnovi k 8 měsícům :slight_smile:
15. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Kéž by to u mě bylo jen blití, ale já mám ke všemu zimnici, všechno mi brutálně smrdí (i Alex, cítím sama sebe), nejhorší je že mám hlad a žízen a prostě do sebe nemůžu nic dostat a když do sebe pidi porci dostanu, tak nevím jestli to mám na silu držet :frowning2: ...a je to fakt od rána do večera, na chvilku se mi uleví, ale to je nejvíš 2hod.Já už nechci :frowning2:
15. led 2010 v 16:49  • Odpověz
anippe: doufam, ze se nebudes zlobit, kdyz se tentokrat s porodem v podobnem terminu nepridam :grinning:

leni: noo, to je kec, ze jsou tehotenske nevolnosti rano, nejhorsi je podvecer. I kdyz ja je mivala celej den. Nastesti jsem nezvracela v noci!
15. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.