• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi, moc vtipné komentáře, fotka s Adélkou ve vaně je super a se ségrou jste si šíleně podobné.
Puzzi, no tak když si babi představíš,tak si k tomu ještě něco přihoď (ostudného) a budeš blízko realitě :grinning:
Anippe, tak snad to nebyl prorocký sen, to by ti Campi asi moc nepoděkovala. :grinning: Ježiš, tak snad to bude brzy dobrý, to teď musí být asi sakra náročné,ještě s Alexem.Máš někoho na pomoc?
15. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Tak jsem se na vás přišla juknout
No nic dnes jsem byla na KO a co se stalo?
Normálně jsem tam začala šíleně špinit. No nic tak do mě Dr. zasunula zrcadla, zkontrolovala mi čípek a zjistilo se, že když jsem minule krvácela uděla se mi tam sraženina Hematom neb jak to nazvala a dnes, že se začal znovu odlučovat. Tak mi napsala ascorutin a dala mi fotku ( snad ji dostanu do alba), příští týden další KO
15. led 2010 v 19:47  • Odpověz
puzzi fuj to jsem se lekla jaký radikální sestřih jsi zvolila :grinning: Fotky pěkný :slight_smile:

tetes já to ještě nechci říkat, takže je většina na mě, minulej týden mi hodně P. pomáhal, ale tento má moc práce.Tak aspon upekl kuře, hrůza co se linulo bytem za smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoupí a přijede Alexe vykoupat a uspat, ale taky ne každý den.Návštěvy odmítám s tím, že na mě něco leze, ale nevím jak dlouho se mi to bude dařit utajit.Už jsem ale měla i slabou chvilku, že to našim povím a odjedu k nim aby se starali o Alexe a já mohla mít v klidu zabořenou hlavu v míse.Ale pokusím se vydržet.
Dvojky už jsou tááák veliký :slight_smile:

...mám lepší chvilku :slight_smile: tak zkusím aspon spolkonout tabletu
15. led 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
Myslíte, že je mi ségra hodně podobná, jo? Tak asi jo, já to těžko posoudím. :slight_smile:
Anippe, to je hrůza, musíš bejt už docela vyšťavená, já být váma, tak to v rodině profláknu a jeď s Alexem k mámě, nechodí do práce?
Taky gratuluju Lukymu k 8mi a Vojtovi k 10ti.
Leni, taky ti začínaj nevolnosti? Tak ať zůstane u takových mírnějších, Anippe není vůbec co závidět, fakt Anippe je mi tě líto.
Tetes, něco ostudného k tvý babi? Ale jo, to mi jde celkem dobře si něco představit :grinning:
Lum, uf, tak ale dobrý, žes nazačala špinit až pak doma, že rovnou na kontrole objevili hematom, tak musíš ležet?
15. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tady jako diskuze končí? Já to nějak moc nechápu...Teď jsem vyšmírovala Mel s Kay na jiný, takže žijou :sweat_smile: Nechce se mi věřit, že by se to tady tak rozhádalo?
Já jsem na víkend v práci, tak jsem se těšila, že si něco počtu a tady nic. Sice byl včera takovej frmol, že jsem se na net dostala až odpoledne, ale dneska už je to trochu klidnější.
V. má hlídání spojený s vrtáním elektriky do nové kuchyně, ale vrtá jen když dá po obědě spát M. na balkon, to má tak dvě ti hoďky, pak už toho moc nestihne. No a ten bordel, co máme z tý rekonstrukce všude po bytě, to je síla. Kdyby aspoň M. už chodila, takhle to akorát krásně vytře jak hadr :sweat_smile:
17. led 2010 v 10:30  • Odpověz
čus holky, já se dneska probudila bez nevolnosti :slight_smile: tak toho musím yužít a dneska něco podniknout :grinning:
17. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Terkyt, rozhádané nejsme neboj. Jen si všichni užívají drahých polovin. :grinning:
Anippe, super zpráva, že ti není špatně.
No a dneska jsem Lukyho přistihla jak se otočil už na zádíčka i přes pravý bok, aspoň se projevil ten cvik, kterej tak nesnáší. Teď jsem poslala kluky se "vyvenčit". :grinning:
17. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky.
Se hlásím po delší době. Včera jsme měli návštěvu, bylo to fajn, jen pak uspat Kubina byl problém. Pořád sebou házel, asi byl plný dojmů. Ale pak krásně spinkal, takže jsme se všichni pěkně vyspali.
No a dneska vychrňuje celej den, snad bude spát i v noci.
Tetesko fotečky nádherný a tobě ten nový sestřih moooc sluší. No a dvojky jsou moje lásky, takže samá chvála.
Puzzi Honzík se strašně vytáhnul, je to fešák a šikulka.
Těhule teda ty nevolnosti vám nezávidím, to mi teda fakt nechybí. I když po STK si užíváme veverkování, tak se k vám s nevolnostma třeba brzy přidám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lukynovi opožděně vše nej k 8mi měsícům a Vojtíškovi k 10ti. Neuvěřitelné jak to letí...
17. led 2010 v 15:48  • Odpověz
ahoj všem,
tak koukám,že tady toho moc nepřibylo :astonished:
dnes je pořádná sněhová metelice,manžel už musel 3x vyhazovat kolem baráku,byli jsme po obědě na procházce a jsou pěkný závěje a jazyky a pořád hustě sněží......,ještě,že nemusím do práce :grinning:
včera jsme byli u našich,mamka slavila 50,bylo to super,všude jsem nazdobila balonky :slight_smile:

Annipe,super,že nevolnosti ustupují :wink:
mě včera docela dost bolelo na pravé straně,chvílema jsem myslela,že to je slepák,byla to taková tupá bolest a pocit,jak když mi někdo něco vytahuje,ale přes noc jsem spala na břiše a do rána to přešlo.
jinak je mi špatně spíš odpo,teď je právě moje slabá chvilka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je mi na zvracení,včera jsem si udělala šopák,takovej výbornej,celou misku jsem snědla a za 5 minut letěl do hajzlíku,no byla jsem naštvaná :angry:
Ještě 3 týdny a 3 dny a jdu na UTZ,tak doufám,že prcek roste,na břiše nepozoruju nic,no hlavně mám pěknýho špekouna,takže mám břicho i tak,takže nepoznám,jestli roste nebo ne :angry:
17. led 2010 v 16:12  • Odpověz
ahojte,

terkyt neboj nikdo se nerozhádal :grinning: dneska jsme byli na plavču, a ood pátku někde couráme.. a ty teda takhle šmíruješ jo? :grinning: :grinning:

tetes fotky super, oba dva jsou fakt už "velcí" to teda fakt uteklo :slight_smile:

jani, no oni někdy děti, když je toho na ně moc, tak pak blbě usínají, ale skvělý že pak pěkně spinkal.. :slight_smile:

anipp to je fajn, že ti dalo mimčo dneska svátek :grinning: cos podnikla?
17. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky vše nej Lukáškovi a Vojtíškovi.
Tak jsem se dneska vrátila z hor.Edi byla naprosto bezproblémové dítě šla spinkat vždycky tak kolem 19,30 a budila se až kolem 9,30 moc fajn vyspaní všichni a nikdy se nebudila v noci nikdy no prostě spala jako miminko.
Koupila jsem Edi odrážedlo jezdí na něm naprosto perfektně couvá objíždí no je to sranda veliká.
Na horách nebylo moc sněhu doma máme víc o celou polovinu :grinning:
Ale jo bylo to moc fajn předpotopní podmínky ale klídek ticho naprosto skvělé jen potok bylo slyšet a sem tam nějaká lyška štěkla. :grinning: a taky pes :grinning:
Moc díky za přání pro Edi .Na horách jsem oslavovala narozeniny už mi není 32 hmmmmmmmm škoda moc jsem si je neužila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale krystové taky dobrý. :grinning:
A jan tak jste toho moc nenakecaly ženské. :grinning:
17. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Bré ranko,
tak to byla noc. Řev co půl hodiny, nakonec odpadl na mě v jedenáct hodin, spal do čtyř vedle mě na posteli - teda respektive dovolil mi ležet vedle něj na MÉ posteli a od čtyř se snažil usnout ve svý postýlce. Nakonec po páté hodině mlíko, pak vysátí nosu a teď pase koníčky a přemýšlí jak se dostat blíže ke špendlíku. No a já za hoďku razím na endo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 06:07  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás večer nejdřív hysterák, nejdřív to byly prdy a pak už asi hysterák z přetažení. Ale usnul v půl desáté a ve dvě jsem ho už budila, jelikož mi teklo mlíko. No a pak spal do šesti a ještě usnul u mě v posteli a spí doteď. Takže dobrá noc :slight_smile:
Jsem měla jít dneska na odběry, ale peču na to. V dešti a mokré břečce až po kotníky a ještě s kočárem, na to se můžu vybodnout. Odběry počkaj.
Doufám, že se to do středy zlepší, to jdeme na vaničky a to se mi rušit nechce.
18. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno
Tak zbohem prospaná noci 3 krát se ozvala a po té třetí to už bylo mlíko PROČ PROČ PROČ to nechápu že na horách spí jako Růža a doma je to zase to samé mlíko v noci se picnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
No Steffi to jo vaničky bych taky nevynechala :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 08:11  • Odpověz
brý ráno,tak koukám,že noci úžasný,u mě taky :unamused: ,ve 2 ráno mě vzbudila slabost jak hrom a pocit na zvracení,hlavně jsem furt chodila čůrat,snad každých 5 minut,už jsem myslela,že si vezmu k posteli kyblík :grinning: :grinning: ,no a do 5 jsem nespala vůbec,pak jsem usnula a zas straším od půl 7,naštěstí se můžu prospat celý den :slight_smile:
taky mě ráno prohnala průjem :astonished: ,ale už zas dobrý.
koukám z okna a je tu pěkná nadílka,manžel ráno nemohl ani vyjet ze zahrady,jaký tu jsou závěje a teď nám zahradu prohrnoval soused s traktorem a pořááád sněží
půjdu si udělat snídani a zalezu pěkně pod peřinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tím né,že bych vás maminy nějak provokovala :wink:
18. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Pudly,to spaní s Edí mi připomíná Sáru od ségry,u nás spí jak zabitá celou noc,zalehne v půl 8 a spí do rána do půl 8,ale jakmile jede zpátky do Prahy,tak tam už je to boj,tam je půl 10 večer a prdelka má poledne a v noci se budí,točí,huláká a ráno v 6 je čilá :confounded:
asi to,že spí u nás,dělá to jiné prostředí dle mě
18. led 2010 v 08:29  • Odpověz
ale provokuješ :grinning:
18. led 2010 v 08:30  • Odpověz
já chci nové prostředí aby hezka hajala
18. led 2010 v 08:33  • Odpověz
18. led 2010 v 08:39  • Odpověz
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,to jsem ale ospinkaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Leni neprovokuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takové hlídání jako má můj choť bych taky chtěla, Lukyho jsem ve čtvrt na osm prdla do postýlky a nadále spí. . . Manža taky, no a já jdu chystat na jídlo, dát prát prádlo atd. . . .
18. led 2010 v 08:42  • Odpověz
ty jedna mrško podšitá hoky jdu Edi se vzbudila pááááááááááá možná později zatím
:grinning:
18. led 2010 v 08:54  • Odpověz
brééééééééééééééééééé
18. led 2010 v 09:06  • Odpověz
mooooooooooc vás zdravím po dlouhé době
pG už normálně maká a mámuška mi v sobotu odjela, málem jsem slzu zamáčkla po tom týdnu co tu byla, super to bylo...včera jsme měli jakýsi návštěvní den, střídali se tu kamarádi jak na běžícím pásu, tak snad budeme mít zase chvilku klid
doufám, že se máte všechny super
nějaké novinky u Mili?
a co Anippe?
a Lenča a Lumcag si doufám užívají těhu :slight_smile:
18. led 2010 v 09:19  • Odpověz
no zdááááár mamčo Gucci :slight_smile:
tak co Lea?
to věřím,že to bylo k slzičkám,když mamča odjížděla................
včera jsme to měli teda perný,když jste měli samé návštěvy,tak si pořádně od těch návštěv odpočiňte :wink:

Já si těhu užívám pěkně doma,i když jsem tu holky pěkně bombardovala svýma příznakama a nepříznakama :grinning: a pořád odpočítávám dny na utz,takže ještě 22 dní :slight_smile: :grinning: a modlím se,aby bylo vše OK,protože nic mě zažím neroste,krom špeků teda a nekope :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ve ksiftě vypadám jak fredíííí,samý pupenec a červený flek,strašně se mi zhoršila pleť,tak doufám,že to přejde,protože takhle nemůžu vyrazit ani mezi lidi :angry:
18. led 2010 v 09:28  • Odpověz
ta 3.věta od shora,že včera jsme to měli teda perný,tak tam mělo být jste to měli teda perný,páč mi žádný návštěvy včera neměli :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:29  • Odpověz
no nejsem já pako? to mělo být 4.věta :grinning: :grinning: :grinning: ,no jo,to je to nevyspání,raději jdu spočítat řádky,ať za chvli nepřepisuju číslo :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jo,je to 4.řádek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Leni: chápu chápu :grinning: :grinning: :grinning:

Lea dobrý, na můj vkus teda hodně spí a pak má mega hlad, takže jí pak kojím i 3x za sebou, páč se nemůže dožrat
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
buď ráda,že hodně spí,co by za to jiné daly :grinning: :grinning:
tak to jsem na tom stejně jako Lea,taky se nemůžu dožrat :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Děvčata,
moc rychle píšete. Nestíhám. Jsem opravdu unavená a tak spím. Zvra.......ní se ustálilo, ale nevolnosti celodenní jsou pořád.
No nic nevím, jestli jsem vám to tu psala, ale mám nakázaný klidový režim. Na UTZ mi našli nějaký krevní hematom jak jsem předtím krvácela a tak musím ležet, ale mimo to jsem nafasovala ascorutin.
Chci se zeptat, jak je možné jej předepisovat, když se tam píše že se nesmí v těhu?
Jéééééé Gucci ahoj,
Tak co? Bez mamči to zvládneš taky né. Malá Lea je krásný andílek :wink: Ani nevíš jak vám všem závidím, že už máte
porod za ssebou. Já to pořád nemám jisté :frowning2: Doktorka mě děsí, že ikdyž mi píše vycházky, tak se zatím mám zdržovat doma, že pořád nemám vyhráno, že jsem na začátku a kvůli toho hematomu.. :frowning2:
18. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.