• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj Gucci,
buď ráda, že Lea tak krásně spinká. Ten náš loupežník už tomu spánku přes den moc nedá a já nic nestíhám :slight_smile: Ale zas je to super, že už reaguje a vědomě se na mě směje, když děláme blbosti nebo se mazlíkujem.
A jak jinak, kolik váží, co doktorka? Nějaké podrobné info hoď.
Lum to je fajn, že už nezvracíš. Pěkně odpočívej a hematom se vstřebá a bude všechno dobrý.
Leni taky odpočívej, ať mají mimouškové klid a pěkně rostou :slight_smile:
18. led 2010 v 10:08  • Odpověz
anippe,
No a co výsledky?
přeci si 15.1. v pátek byla u dokiho. Tak kdy dáš do pasu info?
Steff, Ty už by sis taky dala říci? :astonished:
No to se tu rozjíždí to druhé kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Steff, možná že se vstřebá, ale co ten Ascorutin. Už jsem jej měla vzít v ten pátek, ale bojím se. Doktorům zase nemohu věřit vše. Proč to tedy v letáčku píšou, že se v těhu neužívá. A to chce abych brala 2-2-2
18. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Ten krevní hematom přeci musí zmizet. A to kvůli něj špiním. Hematom -Starákrev se odlučuje ve formě špinění a pokud já ten ascorutin vemu, tak to odlučování přeci zastavím :confused:
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Lum no byl by to mazec, ale zvládli bychom to. Ale nesnažíme se, jen si užíváme veverkování bez ochrany :dizzy_face:
Hele ten ascorutin píšou všem co mají problém s krvácením a myslím, že to žádné neuškodilo. Ono máš na většině léků, že se nesmí v těhu, ale jen proto, že nikdo neudělal studie na škodlivost.
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jani, no zatím je to taková nuda :grinning: , resp. furt to samý, vzbudím jí, nechám trochu pokopat, přebalím, nakapu kapičky do očička, do držky, namažu bříško Pupíkem, nakojím, brknem a pak bude ještě dokojím anebo spí... a pak zase to samý

u dr. dobrý, přibrala za týden 150g, což jako není moc, ale je to ještě v normě, takže měla před týdnem 4250g a 53cm, poradnu máme pak 4/2
18. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Lum u tebe taky hraje roli profesní deformace, viď? Strašně všechno zkoumáš, to jsou ti zdravotníci :wink:
18. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Gucci to jsem si taky říkala první dva týdny :grinning: Pak už to nude přestala být :slight_smile:
Přibírá pěkně, to Kuba se stále drží na svých 250g týdně, je to nenažranec. Včera jsem ho vážila a měl 4880g, se začíná pronášet :slight_smile:
18. led 2010 v 10:17  • Odpověz
ale už jsem volala 2x laktační poradkyni...v porodce jsem totiž kojila na jedno kojo jen z jednoho prsa, páč prej mám mlíka dost, pak doma jsem zkusila oba, páč se mi zdálo, že jí to nestačí, ale pak mi blindila, tak jsem zase přešla na jedno prso jedno kojo, jenže ted mám zase pocit, že jí to nestačí....jí nakojím, čekám až sama pustí cecík, pak vypadá tak 5 min blaženě, směje se, brknem (když je štěstí, většinou nebrká), pak i 5 min spí a pak se najednou vzbudí a řve hlady, tak jí zase znova kojím ze stejného cecku.....přes den jí budím, aby jedla tak co 3-3,5hod. ale v noci jí nechávám spát a čekám až se na kojo vzbudí sama
18. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Gucci já od 2. týdne kojím vždycky jen z jednoho a Kubinovi to stačí a pěkně spinká. Ona asi Lea moc ještě nesaje a tak se jí nechce sát to zadní mlíko, tak počká až se trochu uvolní a pak se docpe :slight_smile:
18. led 2010 v 10:19  • Odpověz
no mě se právě zdá, že saje jak drak....ze začátku kojím s kloboukem, než jí to změkne a pak v půlce jí ho vemu a dokojíme už bez něj
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Steff,
Já jsem sice laborant, ale ne ve zdravotnictví. Tak říkáš, že bych jej měla vzít? Víš já už to šopinění, jk jsem předvedla u dr. - nemám, jen při utření.
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Hele děvčata... :astonished:
Steff jaké zadní mléko. O čem je řeč :astonished: :grinning:
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky
Lum to úplně chápu jak se bojíš, já jsem celé těhu nějak nedokázala věřit, že fakt všechno proběhne dobře a budu to miminko mít u sebe, uvěřila jsem tomu, až jsem ho uviděla a ještě pak jsem asi dva měsíce žila ve strachu, že o něho třeba přijdu, bylo to takové blbé období, radosti i strachu....držím pěsti, jinak hematom měli dvě moje kamarádky a vstřebaly se nakonec docela brzy a mají krásné děti
Jani a gucci, děti vám přibývají hezky, i když Lea spíš na dolní hranici, ale hlavně že přibírá, Vojta to mě stejný, on dokonce přibýval tak 100 měsíčně, ale to bylo refluxem
dnes jdeme na 10m tak jsem zvědavá na váhu a délku, on je fakt šílený dlouhám, jak tu byla kamarádka co má holčičku o půl roku starší, tak jsme je poměřili a on je už skoro velký jak ona :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:27  • Odpověz
rio: no mě Leušák taky občas blinkne páč si není schopná brknout....včera ráno se totál přepila a blila jak amina

jinak Jani, máš pořád Kubína v zavince?
18. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Gucci to mi se taky ze začátku zdálo a pak jsem ho převážila a vysos třeba jen 30ml, já dodnes neodhadnu, jestli pije dost nebo ne.
Lum já bych ho vzala, on je ten ascorutin spíš na to, aby se ti ten hematom nezvětšoval, to by pak byl problém.
No mlíko máš přední, to je takové řidší a sladší a pak zadní a to je na hlad, má víc tuků :slight_smile:
Rio tak to jsem zvědavá kolik Vojtíšek bude mít, máš pravdu je to dlouhán...
18. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Gucci jen v noci a to ho zavinuju, přes den používám jako podložku.
18. led 2010 v 10:34  • Odpověz
rioko,
Ahoj, No já to těhu vlastně ani moc nepozoruji. Jsem teď zaneprázdněna hledáním nového bydlení a hodně si čtu knížky, když musím ležet, ale že jsem měla u Dr. takovou příhodu se špiněním, tak jsem nad tím začla opět trošičku dumat. Víš, já už těch prášků beru moc.
euthyrox na štítnou žlázu 1-0-0
Utrogestan 2-0-2
prednison 2,5 mg 1/2-0-0
anopirin 1-0-1, takže se není čemu divit. Jó a pak ještě vitamín mamavit
18. led 2010 v 10:36  • Odpověz
no váha by se mi taky šikla, ale tak snad hlady netrpí
já jí dávám zatím do zavinky pořád, ale už je bude mít za chvíli malé, už ted jí sem tam čouhaj nohy jak kope :grinning:
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz
No nic jdu si na chvíli lehnout. Doufám, že i anippe tu příjde s dobrou zpravou.
Leni a ty sses ztratila kde?
18. led 2010 v 10:41  • Odpověz
M.e.l: muzes prosim napsat do tabulky Ladino roční údaje, az budes mit cas?
Hmotnost: 8330 g, výška 73 cm. Máme pořád pidiholčičku, aspon tak rychle nevyroste z oblečení a autosedačky :grinning: .

gucci: nazdar, neštvi řečma o nudě!!!! Ale přeju, at to tak vydrzi co nejdyl. U nas to skončilo 14. den po porodu, to začaly koliky, ale Lea by na ně nemusela trpět, je silná a vyprdí to :grinning: .

Lum: nedivim se, ze jsi nervozni z ascorutinu, taky jsem ho brala a radsi jsem nad tim moc nedumala, opakovane jsem se zeptala, jestli to neškodí a bylo mi řečeno, že neškodí, že je to tak, jak píše Steffi, proste na to nejsou klinicky studie, ktery by prokazaly bezpecnost pro plod, tak radsi napisou, ze se nedoporucuje, aby nebyl průser.

Steffi: tak to už Kubula asi nenosí ty pidivěcičky od nás, vid?

Zavinovačky moc nechápu, snad vsem detem začnou dřív nebo později čumět nožky..
18. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj Campi, jsem to napsala blbě, není to nuda, ale zatím je to takový stereotyp, gor když jsme tady totálně zasněžení a nemůžem ani ven
ted jsem Leušáka kojila, fakt jí to jedno prso asi nestačí, musela se dorazit druhým až pak s klidem usla
18. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Campi, teda Ladunka je fakt pidiholčička. Ale ona se najednou může vytáhnout ani nebudeš vědět jak. :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3708216&vReferer=
18. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
já jsem nikdy nezavinovala kvůli prdíkům aby se mohla více hýbat a prdět :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky tak Vojta 10 m - 77 cm a 8 670 g, koukám že v délce i váze předstihl roční Ladunku :sweat_smile: ale jinak za ty poslední dva měsíce jak se konečně rozjedl tak přibral přes kilo což koukala i dr. ale dělá to asi i to noční mlíko, no začíná být žrout :grinning:
18. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahojte,

campi, teda Ladunka je fakt malinkatá, ale Stelinka ji asi nepředežene, tak neboj nebude nejmenší :grinning: a jak píšeš je to dobré na oblečení, sedačku a všechno :grinning:

rio, no teda vojtík s efakt asi rozjedl :slight_smile: gratuluju k mírám :slight_smile:

lum, askorutinu s eneboj, je to jen vitamín C. a kromě toho prvního je to normální dávka lékuů po IVF, tak bu´d v klidu, miminku to neškodí..
18. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
gucci, Lea je krásná, pěkně spinká koukám :grinning: to je dobře..
18. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Lea je moc hezká a jak zívá, to je super :slight_smile:
kay třeba to Stelinka ještě dožene a taky pak poroste rychleji a i kdyby ne, stejně jsou malé holčičky nejhezčí :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Mě se líbí Lea v tom bílém - Ó nefoťte mě, ještě nejsem upravená. :dizzy_face:
18. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
lum, na utz byla jen dutinka, údaje doplním až budu něco vědět, zatím vím jen že jsem těhotná :sweat_smile: příští pondělí se to snad rozsekne

campi, Ladu máte ještě ve vajíčku? u holčiček to nevadí, když jsou menší a jak píšou holky ona se může vytáhnout naráz :slight_smile:

my teda zavinovačku používáme ještě ted :grinning: k uspání, sice mu celý nohy čouhaj ven, ale svůj účel plní, nemůže se mrvit. Ale já jsem tady asi jediná co dítě uspává, ne?

rio, aspon takhle vám dělá Vojta radost, když se s ním nemusíš prát u jídla :wink:

já dneska dlouho spala a ted dlouho sedím a přemýšlím co mám dělat a jestli budu blejt, když vstanu a budu se hejbat.
18. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.