• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj Gucci :slight_smile:
Na té poslední fotce je Lea celej pG (jestli je to teda zkratka, kteoru tu používáte pro manžely :wink:) :grinning:
Jdu ti odpovědět na mail...
19. led 2010 v 08:55  • Odpověz
zdááááááár, myslíš :grinning: , až budu u našich tak dotáhnu fotku jak jsem byla malá, Lea je celej já :grinning: , i tchýně říkala, že není do jejich rodiny, ale možná se mění, já to nedokážu nějak posoudit
jinak pG je zkratka jen pro mého manžela :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Nazdarec Rehos jak se ti daří chi chi chi chi :grinning: Teda maru jak jde za ručku super
19. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jo táák - jako pan Gucci, jo? :grinning:

Tak to bude jak u nás, Kačka taky nemá do manželovy rodiny vůbec nic. Víš co, mě to přišlo jak se kření...

Jdu jí uspat, to bude boj. Pá
19. led 2010 v 09:10  • Odpověz
grej: jj přesně tak pan Gucci :grinning: :grinning: :grinning:

jo zapomněla jsem popsat dnešní noc :grinning:
takže spát jsme šly kolem půl desáté, pak kojo v půl druhé a pak v půl sedmé
19. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak uspání neklaplo. Nechce se jí. Jediný co z toho mám je smrad, co se mi dostal do vlasů, protože některej soused topí uhlím nebo co to je. Hrůza. Jeden blbec a zasmradí celou ulii :rolling_eyes:

Gucci - nádherná noc :slight_smile: Držím moc palce ať to tak vydrží :slight_smile:
19. led 2010 v 09:33  • Odpověz
dobré ráno, tak migréna mě trápila celou noc i ráno, ale už snad odeznívá, jinak ve 22 mlíko, pak ve 3 mlíko a pak spal až do 7.30 takže noc dobrá kromě té blbé bolesti
jdeme dnes na plavčo, tak se těším, Vojta teď snad usnul, tak nebude protivný
gucci, já myslím, že ji nošením nerozmazlíš, je ještě malinká, my jsme uspávali do 4 měsíce na balonu a chovali pořád a naučil se usínat sám v postýlce, ale asi je pak potřeba po tom půl roce to zkoušet, jinak chovej, potřebuje to
Rehos Maruška je krásná, už je fakt velká a s tím kočárkem vypadá důležitě a koťátko taky nádherné :slight_smile:
19. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko,
gratuluju Marušce k 16ti měsícům, neuvěřitelné!
Gucci to koupání se zlepší, K. taky nejdřív řval jak tur a teď se mu to líbí. Zítra jdeme na vaničky, tak snad se mu to bude taky líbit.
A na fotce vůbec Lea nevypadá, že řve...
A noc luxusní, tiše závidím. My jsme zas půl noci tlačili prdy, je neuvěřitelné, jak je zaplyněnej. Je fakt, že jí jak zjednanej :slight_smile:
Jo a večerní uspávání a dokojování je u nás úplně stejný. V náručí nebo s prsem v puse chrní a jen ho přesunu do postýlky, tak baterky a je po spaní... Nevím jestli už rozlišuje náruč, ale je to tak...
Pudly chudák Edi, tak snad heřmánek pomůže. Mi strašně pomohla dubová kůra.
19. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Ty bláááho Maru už je velká slečna. No a pořád stejně krásná!
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz
čauves,včerejšek teda KO,proležela jsem celý den se žaludkem na vodě,při podívání na jídlo mě nakopávalo,tak abych nebyla zas úplně bez jídla,dlabala jsem po celý den alespoň piškoty,pila čaj a minerálku a tohle všechno jsem v 5 odpo vyzvr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak mi bylo zle až do 22.00
dnes ráno je to lepší,už neležím,jsem na 58,3 kg
od kdy jste pozorovaly,že vám začíná růst bříško?mě pořád nic nepřípadá,krom špeků :grinning:
19. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Leni no vidíš, i nevolností ses dočkala. A bříško mi začalo růst až tak v 16tt
19. led 2010 v 10:13  • Odpověz
gucci: u ty fotky chybí zvuk:slight_smile:. To věřím, že i Leušák umí zařvat! Uplne mi ukápla slza, kdyz jsem ji videla spící na hrudníku, to je fotka do časopisu, jak je to dojemný.. Ja jsem zastance toho, že dítě nošením nerozmazlíš a moje zkušenost to potvrzuje - nosili jsme, skákali, vozili v kočárku.. a žádnej návyk se z toho nestal, usíná teď většinou sama. Přesně, jak to píše Rioko. My jsme si jednu chvíli mysleli, že Lada nenávidí tu vychytanou kolíbku, páč po položení vždycky řev. Někdy naspala celkově tak málo (v součtu třeba jen 6 hodin v průběhu 24 hodin), že jsme byli rádi, že nám spí desetiminutovky v náručí a trochu si tak odpočine..

leni: bricho se zacalo zvetsovat nekdy v prubehu 4. mesice. Pamatuju si, jak jsem sedela na UTZ ve 12tt a pozorovala se zavisti tehule, ktery cekaly na UTZ ve 20tt a ty už měly břicho fakt viditelný.

grej: nazdáár, jak se mate? Kačenka je krásná modroočka.

Jsem ráda, že jsem viděla čečetku Marušku, vypadá jako sluníčko. A válí se ve sněhu? To musí být sranda! Já doufám, že Lada začne chodit až tak za 2-3 měsíce, až bude sucho:slight_smile:. To terénní odrážedlo máme taky, vezmeme ho na chalupu.
19. led 2010 v 10:46  • Odpověz
No holky máte moc hezké dětičky,to je fakt odměna za to naše čekání :dizzy_face: Jo Maru už je fakt veliká,úplně se mění před očima a stačí pár dní a je zase jiná.Jinak jsem jí křivdila že umí jen pár slov,umí napodobovat některá zvířátka takže tak.No a jako správná ženská miluje kabelky,když někam jdeme musí mít kabelku a doma je vláčí neustále,nahází si do nich hračky a nenosí je přes rameno ale má je jen tak přes předloktí frajerka.
19. led 2010 v 10:50  • Odpověz
no vidíš že kecáš Rehos, Maru taky tak je to v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
Teda to je dobré, hlavně, že napíšou pro děti a skutek utek. Jsou to zmetci, neumí udělat normál jídlo pro děti? za to by je měli pokutovat a hodně.
19. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Pudly no je to vynikající, co se týká tavených sýrů tak všeobecně platí, že je to největší mlékárenský odpad. Sama mám nejradši tvaroh Lučinu.
19. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
já taveňáky nejím vůbec nechutnají mi
:grinning:
19. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jj, Lucina je výborná a ještě k tomu zdravá..
Souhlas, ze jsou to zmetci kvůli tý tavící soli.
19. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
mám ráda žervé ale jdu kouknout co v tom je za bordel :grinning: no snad dobrý
19. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
jdu něco dělat páááááááááá
19. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Pudly, myslím, že žervé je taky docela v pohodě. A s tou solí v taveňákách - na to nepotřebuji rozbory, abych to poznala, že je jí tam více než dost. Protože mají vlastně jen slanou chuť. . .
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tady je k tématu strava dětí ještě jeden odkaz: http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=test/test-dnes-detske-mlecne-vyrobky.htm
Já taky nejvíc Honzíkovi mažu lučinu, akorát mě štve, když ten chleba pak krájím na kostičky, že se ta lučina z toho drolí :sweat_smile:
Tavěňáky teď už moc nekupuju, ale musim říct, že mi bohužel chutnaj, např. Maratonec jsem si jeden čas dost kupovala.
Rehos, maru má krásný vlásky a je to šikula :slight_smile:
Lea je taky úžasná, na všech fotkách vypadá moc spokojeně :dizzy_face:
Rio, tak jsem ráda, že Vojta byl v noci v pohodě, snad už tě ta migréna teď přešla!
19. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
já taky taveňáky kupuji teda pro nás, ale jíme je jen občas, Vojtovi jsem zkoušela Lučinu, ale prskal, nechutná mu ani chleba s máslem, no ale nic jiného mu na to nedám tak má smolíka
Vojtu před plaváním probudil blbý soused, který vrtal na chodbě hned vedle ložnice kde spal, takže spal asi půl hodiny, naštěstí plavání zvládl suprově, on je tam jak z divokých vajec, na všechny cáká a stříká, si to užívá
puzzi díky, já jsem taky ráda, snda to dnes bude už ok
zítra přijede tchýně, akorát ona jezdí v blbou dobu, kdy Vojta spí, ale nedá se jí to vysvětlit, tak si ho tak neužije
jinak včera proběhla zase mezi mnou a m. hádka - samozřejmě to bylo zase o penězích a jeho práci, nakonec mi řekl, že on nic hledat nebude když je ta krize, že čeká jestli mu někdo něco nenabídne :angry: a že si mám najít práci nějakou já, no a samozřejmě došlo i nat - kdybysme zůstali v Březině...a že je to moje vina
19. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
gucci taky si myslím, že malinký miminka potřebují nosit, potřebují cítit bezpečí.Otázka pak je, kdy začít odvykat.A taky mám pocit, že záleží na začátku, já dostala Alexe hned na pokoj, jenom otevřel oči už byl v náručí, jak jsem z něj byla posrajděná a nechávala jsem si ho spat na posteli.Tak nevím jak moc velký vliv toto mělo...

holky to jste dobrý jak jíte zdravě, my pro sebe kupujem to co nám chutná, což se asi kolikrát vylučuje se zdravím jídlem.Pro Alexe samozdřejmě vybíráme, ale kazí nám to okolí a myslím že bude ještě hůř až začnou vnímat reklamu a všechny ty barevný obaly s obrázkama.Stejně mám pocit, že je to dneska dost nadsazovaný téma, jídlo je snad přirozenost, čím víc nad tím člověk přemýšlí, tím větší má chutě na nezdravosti a sklon k žravosti :grinning:
19. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
tak mám za sebou další odpo zvr****í :frowning2: ,byla jsem chvíli mrtvá na gauči,ale už se zase dostávám do normálu :grinning: ,tak rychle vařím polévku a chci dělat zapečený bramboráky,tak snad to nepůjde ven,škoda bramboráků :grinning:
19. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Jani, normálně vždycky,když čtu o Kubíkovi,tak se musím podívat kolik mu vlastně je. Mi přijde,že dělá některé věci hrozně brzo, jako vědomej úsměv apod.,to dvojkám teda trvalo. Je to šikulka... :slight_smile:
Lea na některých fotkách vypadá jako maličké prndě i když není. A je hezounká,moc. Akorát zrovna jsem na rehábce teď naposled četla dost negativní článek na ty kyblíky a vliv na páteř apod.Že je lepší zkusit změnit rituál koupání. Ale nevím u nás se to obešlo bez řevů,takže jsem nemusela dilema řešit.Třeba bych na to pak koukala jinak. A jako malinký taky spouštěli okamžitě řev,když nebylo jídlo.Teď už nějakou dobu i chvilenku počkají.
Míša,byl ze začátku hodně chovanej,spal občas i s náma v posteli nebo na mně a nezvykl si. Jinak neuspávám,páč to není potřeba,usínají bezúdržbově.
19. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Tetesko nevím, jestli je to šikula. Dneska je to parchant proradnej, řve mi od 2 co jsme přišli z procházky, nechtěl spát, vytuhnul na mě, dala jsem ho do postýlky, řev, pak zase vytuhnul na mých nohách. To přišel Libor a že ho dá do postýlky, řev jak prase. No a teď ho přebaluje a on smích od ucha k uchu. Fakt na zabití. Ale když hodí ten svůj úsměv, tak mu všechno odpustím :slight_smile:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
no Jani,téééda,takový slovo o Kubíkovi ,vždyť je na fotkách takový šmudlínek :slight_smile:
to mi připomělo ségru,když S.hodně zlobí,tak ségra taky pak říká,jaký je to zmetek,ale jak se začne usmívat a tulit,tak je vše pryč a je to zase její šmudlinka a andílek :slight_smile:

Tetesko a co ti tvojí dva šmudlínci? :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Tak včera jsem byla na premiéře Muže bez minulosti v Dejvickým divadle, hlavní roli tam hraje David Novotný (v Přešlapech je manžel Jitky Schneiderový) a Tatiana Wilhelmová, jinak tam hraje celý soubor, bylo to moc pěkný. Dneska tam šla švagrová a její švagrová na dopolední představení, tak jsme ještě s těhotnou kamarádkou hlídaly celkem tři děti a k tomu jsem pekla kachnu a dělala zelí a knedlík, pěkně jsme se sehrály a obstarání tří dětí + oběd dopadly na výbornou. Ale Mariánka byla nejhodnější :dizzy_face: Pořáda chtěla bejt středem zájmu a nesmělo jí nic uniknout, tak akorát šla spát až v půl čtvrtý.
A hlavní je, že už si stoupá !!! Přilezla ke krabici a byla zvědavá, co je na ní, tak na nohy a hned tam dosáhla.
Večer doma u televize chtěla šáhnout na telefon, tak si musela taky stoupnout, je to srandovní. I si zvládne docela ladně sednout zpátky na zem :wink:
19. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Bré ranko,
Terkyt gratuluju Marjánce ke stoupání. :dizzy_face:
20. led 2010 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.