• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pajdi, no u dvojek je to asi míň ale určitě ještě času dost neboj

milu, zapomněla jsem že psí miminko je nádherné... :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Pajdi, taky myslim, že u dvojčat ten čas na otočení bude kratší. Řekněme, že jedno dítě se otočí, dokud má třeba do 2 kg v pohodě, takže dvojčata když mají kolem kila? To je někdy po 20tt? Teď v 16tt jsou ještě malý, to buď ještě v klidu. Stejně by mě zajímalo,když jsou dvojčata obě hlavou dolů, tak se rodí normoš nebo je u dvojčat skoro vždycky císař?
Tetes, tak snad ti zejtra doktoři řeknou víc, to by bylo blbý, kdyby se to bralo jako ta první ataka ze tří. Ty 4 tejdny min. ale dáš!
Tetes, domluváme s teksas, že by někdy v tom týdnu od 8.6. přijela do Plzně, já bych jí nabrala u vlaku a přijely bychom za tebou na Locháč na návštěvu, šlo by to? :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Puzzi tohle jsem našla na netu: Co se týče dvojčat, nejčastěji jsou uloženy v poloze podélné hlavičkou (porodnicky nejvýhodněji), ale vyskytují se i jiné kombinace. Přirozený vaginální (poševní) porod je možný i u polohy podélné hlavičkou prvního dvojčete a polohy podélné koncem pánevním druhého (pokud není jeho hmotnost výrazně větší než u prvního). Ostatní varianty jsou indikacemi (tj. doporučeny) k ukončení těhotenství císařským řezem. Individuální přístup je možné volit při poloze podélné hlavičkou prvního plodu a příčné poloze druhého plodu - zde je možné se po porodu prvního dvojčete pokusit o otočení druhého do podélné polohy.
31. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Pajdi, cože? Jsem si dala dvojku červenýho a nějak to nepobírám :grinning:
Takže když jsou hlavou dolů, tak přirozeně, jinak nejčastěji císař.
31. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak s kontrakcema ten atak až tak nesouvisí,tam jde o krvácení...
Anipp:asi to poznají,ale mě nesmí vyšetřovat vaginálně a stejně proti tomu navíc nemůžou nijak zabránit ani pomoct,takže by mi vaginálním vyšetřováním zbytečně podráždili a mohli to ještě zhoršit.Takže prostě musím být v klidu a nic jiného mi nezbývá.
Pajdi:ještě máš spousty času, vždyť mě se M. přetočil ještě před třemi týdny a myslím, že ještě do teď to přetočení není vyloučené.
Puzzi:uvidíme s atakem, zítra bude moje dr. a ta je přeci jen trochu sdílnější a taková ochotnější než tenhle doktor,co měl víkendovou službu a očividně fofr. V noci mi řekl, no a co by jste s tím chtěla dělat (měl na mysli to krvácení), tak jsem byla docela naštvaná a řekla jsem mu, že já teda nevím, že mám ekonomku a ne medicínu :angry: ,zrovna moc mi podpořit nedokázala a to jsem fakt nebyla nijak hysterická, ale sestra která mi zrovna moc neseděla byla včera skvělá a utěšovala mi a řekla, že takovéhle krvácení ještě není nic vážného ať s epokusím vyspat a když jsem chtěla poslechnout ozvy dětiček, tak hned došla s přístrojem a byla moc ochotná. Dost mi překvapila.
Dvojčata pokiud josu hlavou dolů se rodí normálně nepřistupuje se automaticky k císaři, ale těm kterým se to přiorozeně povede není až tak moc, dokonce tu byl před třemi týdny případ,kdy se jedno narodilo normálně a v tu chvíli se to druhé přetočilo šejdrem a museli okamžitě přisoupit k císaři. Prostě je to těžší,takže nevím jestli by císař nebyl rovnou lepší..... :pensive:
Hele, no za návštěvu bych byla úplně šťastná akorát,že předtím bych s váma mohla alespoň ven na deku a teď kulový. ale jinak by to bylo super.
31. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hlavně to druhé se musí narodit myslím do deseti minut nejpozději.
31. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno,
zkusím vás během dne dočíst,zatím sem zkusím dát video,snad se mi to povede :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=JKGqWRfPu00
1. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
No je to staré dva měsíce,aktuální zatím nemám.Finále tam teda koukám chybí,no nevadí,příště bude :wink:
1. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
dobré ránko holky
no tak dočítat budu asi během dne, víkend bez PC mi dává zabrat
1. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
tak jsem projela dvě stránky ještě z pátku a fááákt se mi nechce to všechno číst, tak se hrozně omlouvám
Jani: držím palce ve čt na NTS, já jdu ve čt na NTS krev :wink:
1. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky.

Přijela jsem do práce až teď, normálně mi nejede auto..nastartuju, zařadím a nemůžu se rozjet :angry: .Nechápu co s tím je...achjo :frowning2: .
Mám dnes uzávěrku takže nebudu moc na koňovi a hlavně budu řešit to auto, tak mi držte palce.

Gucci, v sobotu jsem sem dávala odkaz na fotky Meggie, takže jestli chceš, tak si ho najdi a mrkni. :wink:
1. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
tetes: tjo ted jsem četla o tom krvácení, to je síla, ale jestli je monitor v pořádku, tak snad bude vše ok, moc ti držím palce
Mili: jéééé jsou zkoukla fotky a Gedžitka je teda mrňous :dizzy_face: a je kuááášnááá, vypadá jako dceruška Montáka, to jste schválně vybírali stejnou barvu? a tobě to taky moc sluší, teda jestli jsi to na tom gauči ty :grinning:
1. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobre ranko,
jdu pozdravit nez vas doctu :wink:
1. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Pajdi myslim si, ze dvojcata se muzou otacet taky dost dlouho, ono to brisko porad roste, takze tam maji prostor.
Tetesko tak doufam, ze jsi mela klidnou noc a krvaceni se uz neobjevilo. Moc ti rozumim, jak ti je. Ja od ty doby, co jsem spinila v tom 7tt, tak kdykoliv jdu na zachod, tak studuju toaletak, jestli tam zase neni krev :frowning2: Proste jsou to od te doby silene nervy...
Milu to je mi moc lito, ze te takhle zlobi autiko, snad to nic vazneho nebude!
Gucci vitej zpet. Ja zdravim jeste z OVA :wink: Jojo uz jsem koukala, ze jdes na odbery ve ctvrtek, stejne jako ja na NTS :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
jani: jj na NTS jdu dva týdny po tobě, v OV bylo megahnusně co o víku? sobota ještě šla, ale včera nic moc, teda aspon dopo, ale lepší než vedro
jinak jsem krvácela z nosu i v sobotu a v neděli ráno a při čištění zubů mám pocit, že se nemeju pastou, ale rajským protlakem :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Gucci no mame to pekne naplanovane :wink:
Co se tyce dasni, tak to mi taky strasne krvaci a to si cistim ultra mekkym kartackem od Curaprox :frowning2:
Jinak v OVA ani dneska neni nic moc, zatazeno a ma prset. Ja budu muset zase za babickou s obedem. Ma nejakou virozu a neni si schopna uvarit, tak uvarim ja a donesu ji obidek.
1. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
jani: jj já ho mám taky ten curaprox a pak elektrický, ale je to jedno, krvácím stejně
ooooo to jsi hodná s tou babi :dizzy_face:
jinak jsem dostala od mámy ty dva těhu balíčky pro nastávající maminy a je to super, jsou tam časáky, dudlajs, vzorky mazání, plenek, caro a nějaký mamadrink, všechno to božsky voní dětskou prdelkou (samo ne posranou :grinning: )
1. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Gucci tak to je krasa :slight_smile: Ono ty detske olejicky a tak strasne pekne voni :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
jj já dostala od bráchy k narozkám ten eucerin olej a pak krém na strie a ten olej je teda boží, jsem se včera mazala a měla jsem z té vůně málem orgasmus :grinning:
1. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Gucci ten eucerin voni krasne, to s tebou souhlasim :wink:
No nic, jdu do sprchy a pak se venovat praci, aspon na chvili.
1. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Jinak u nas se boura uz ve velkym, jeste ze tam nejsem, jsem L. ani poradne neslysela :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
tetes to bude ok musi chci te videt jeste 3v1 :slight_smile:)))
tenhle tejden se tesim na martu a na campi ..akorat nevim co varit holky? mate rady treba jen obyc maso s mrkvi a bramborem? to muze i campi neee?
dnesni noc hruuza vzbudil se v pul treti a v noci ne a ne usnout ..takze strasny uspavani....
teda gucci jakmalo ti staci ke stesti....je jani tenhle tejden uz jo? neboj to bude vse ok a jsi hodna s babinou ale bacha at to nechytnes
me nejak boli jedna pulka krku bojim bojim
1. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .
Teri- takže mají Pajduláci ještě spoustu času na otočení jo? Tak to je super. :dizzy_face:
Mili co Meggie? Teď tam jsou s Montym sami? S autíkem je to blbý :angry: , snad ho brzy opraví.
Guci- já používám stejně jako Jani taky curaprox ultra měkký a taky mi dásně strašně krvácí. :frowning2:
Teda Guci- orgasmus z olejíčku :grinning: .
My už na orgasmus můžeme definitivně do porodu zapomenout. Teď jsme sex dostali zakázaný až do konce. :angry:
Já teď dostala na kontrole už třetí baby box a je úplně jiný než ty předchozí. Je tam navíc caro, ale není tam zase dudel a jeden krém. Tak nevím, jak to plní. Ale plínky a kapesníčky už máme 3ks, heč :grinning: . To už je výbava co? :grinning:
Jani- tak moc nespěchej domů, jeď raději až v tu středu. Ten čurbes teď pro Tebe není to nejlepší.
1. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
jani: tjo to ti nezávidím teda
teksas: byli jste na tom festáku?
Teri- co dnešní noc, dobrá, už jsi nekrvácela?
pajdi: není to takový ten prenatal box?
1. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
pajdi ja si myslim ze maj fakt dost casu ..maji tam pak stejne mista jako jednojce...
gucci nebyli bylo hnusne a ani bych nemohla venku kojit takze prd pd cililink...
ale dneska uz vylezl punta tak snad bude hezky aspon na tu navstevu abychom mohly ven
1. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Guci- jj, je. Ale v každém je něco jiného.
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
pajdi: jj tak to je to samý, co jsem dostala já, mám taky dva a v každém je něco jiného
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
tjo ňák ten kůň dneska kulhá
1. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.