• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Všechno nejlepš Ladunce k narozeninám, aby byla pořád taková hodná holčička jako dosud a dělala mamince jen radost :slight_smile:
20. led 2010 v 07:42  • Odpověz
No jo vlastně, vše nej nej Ladunce k prvním narozeninám. :dizzy_face:
20. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Vojta je dnes vzhůru od 5 a já s ním potvůrka, m. jde na odpoledne a ještě spí a já jen tiše závidím :sweat_smile:
20. led 2010 v 07:51  • Odpověz
brééééééé rááánko

tetes: my máme i vaničku a ted to střídáme, koupeme ob den a jednou v kýblu a jednou ve vaničce
Terky: tjo to je super, Mari je moooc šikovná s tím stoupáním a že byla nejhodnější to je jasný, si vzpomínám na ten první sraz v Človíčkově na Zličíně, jak jsem asi po hodině zjistila, že tam vůbec je v kočáru :grinning:
Téda, Lada má už 1 rok jo, to je síla teda, kde jsou ty časy, kdy jsme se potkaly s Campi v Pronatalu, když šla na posledníí IUI :grinning: , tak VŠE NEEEEEEEJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u nás včerejší večer na provaz, vzbudila jsem jí na kojo před sedmou a od té doby kojo - řev - kojo - řev až do jedenácti, už jsem myslela, že mě picne, a to jí pG koupil tak krásné overalky v Nextu, ani jsme jí je neukázaly za trest :grinning:
dneska ráno musela taky dostat kojo po hodině až pak usla...a pak mi to blije ven
20. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré odpoledne,
tak konečně vytuhnul a já mám čas se najíst a kouknout na koně.
Ráno jsme byli na vaničkách, bylo to super, Kubino se celých 20 minut tlemil na mě a na paní cvičitelku, která byla strašně fajn. Jsem moc ráda, že se mu to tak líbí, příští týden jdeme zas.
Ale ráno bylo náročné, nechtěl moc pít, párkrát si cucnul a u toho se dávil a pak z ničeho nic mě totálně zblil. Chudák od 4 hodin nestrávil to mlíko, se totiž ve 4 nemohl docpat a trochu to přehnal.
Takže Gucci chápu tvé rozpoložení, když Lea baští jak zjednaná a pak bleje.
Veliká gratulace Ladunce, to už je veliká holka. Fakt mi to přijde neuveřitelné, že dětičkám už je rok.
A Mariánce gratulace ke stavění a že je nejhodnější, to víme už dááávno :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
jé Jani tak to je super, že si to Kubajs užil, to jste byli na plavečáku nebo byla plavčice u vás doma?
mě Lea na oběd totálně vycucla jedno prso a musela jsem jí dorvat druhým, páč dělala hysterku, když z toho vycuclého už nic neteklo
20. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj
gratulace Ladě,to je hrozné, letí to strašně moc :grinning:
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Vojtík ranní ptáček :wink: :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tak z dnešní rehabky jsem mírně rozčarovaná. . . Už nám hrozí i návštěva neurologa. Prostě Luky se nezlepšuje tolik kolik by měl. . . Takže původně jsme měli 3x denně 2x levou stranu a jednou pravou, teď máme 3x denně obě strany a ještě ke všemu inovované, kdy kozama a rukou držím hlavu a ruku a druhou rukou držím patičku. . .
20. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Gucci byli jsme na plavču.
Teda Lea je pěknej žrout, to mi dělá K. jen po procházce, to se totálně nemůže dožrat a sežral by mě nejraději celou :grinning:
Mel to je mi líto, snad tohle pomůže...
20. led 2010 v 15:53  • Odpověz
mel: to je mi líto teda
holky, to vás na ty rehabky dr. posílají nebo si tam chodíte samy od sebe?
Jani: no nevím, co jí to chytlo, ted měla zase jen jedno a stačilo
jdu si asi na chvíli zdřímnout před dalším krušným večerem :grinning:
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
gucci, já šla na rehabku vlastně sama, poté co mě na Lukyho nedostatky upozornila paní na vaničkách. . . Je mi docela líto, že jsme nešli dřív, asi by to bylo snažší. . . Takhle se to tělíčko s tím více musí prát. A já přitom měla takovou radost, že se točí na zádíčka i přes pravý bok. . . Občas má tendenci se vzepřít na ručičkách, ale je to takové nijaké. Prostě můj bojovník pro boj v nízké trávě. :dizzy_face:
Teda holky vy máte ty dítka nějaká rozpapaná. Mě teď Luky usnul - místo svačiny. No to cvičení ho kapánek odrovnává. :confused:
20. led 2010 v 16:03  • Odpověz
a kdy je tak nejlepší jít na tu rehabku? to se jako na mimi čučnou co umí a co ne? to dělá i pediatr ne?
Leu naše pediatrička na tom převážení v 11 dnech zkoušela jak je silná, tak je prej trochu dopředu, ale že se nemáme bát, že se může v něčem jiném zastavit
20. led 2010 v 16:06  • Odpověz
gucci, jo kouká na to pediatr. Jenže můj pediatr koukne a prostě Luky jakžtakž dělá co má, jenže už nekoumá v tom zda to je náhoda, že je zrovna bojovníkem v nízké trávě a nebo to dělá furt. Jinak jí důvěřuju, ale v tomhle trochu zaspala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Gucci já si to domluvila sama s rehabkou, kam jsem chodila já. Ona na K. koukne a řekne mi, v čem j pozadu. A říkala mi, že nejlepší je to kolem 2 měsíců.
Pediatrička taky kouká, ale oni nepoznají ty drobné odchylky, jelikož nemají tolik praxe.
20. led 2010 v 16:44  • Odpověz
aha, tak já se na to pediatričky příště zeptám, díky :wink:
20. led 2010 v 16:45  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3716421#navigator
Pár fotek z dnešní návštěvy u Teksas. Děti si to skvěle užily, taková fůra novejch hraček, paráda. Dokonce jsme zvládly i procházku po bezsněžných silnicích a Honzík usnul v kočárku i bez ztraceného dudlíka.
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
terky super fotky .-)))) bylo to super deti byly fakt hodne..ale me ted strasne tresti hlava
mel hele neboj to se urco spravi musi luky posilit asi je slabsi..
ale znama ma 10m syna a ten se jen toci na bricho ..a ta teda nechodi nikam podle me je blbka..pac to uz je asi spatne
teda holky vy mate zrouty :slight_smile:))
20. led 2010 v 19:30  • Odpověz
super, že jste si setkání tak užili
přidala jsem do alba fotky z plavání
20. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Tek jo určo se to spraví, jen mi je Lukyho líto, většinou po třetím cvíčení dne už ho ani nemůžu uklidnit. Řve jak tur, rudé tváře. . . Ale slzičky furt zapomíná spouštět. :confused:
20. led 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky, u tek to bylo fakt super, parádní den :slight_smile:
mel, to je mi líto, že musíte cvičit víc, že to nenese výsledky, uf, po 3. cvičení už megařev, to musí bejt hodně náročný :confounded:
campi jsem ráno psala sms s přáním, doufám, že dorazilo a že mají pěkný večer slavící.
Vojtík v bazénu je super!
Steffi, vaničky měly úspěch, to je fajn, bazén je prostě super, když to dítě baví, unaví se fyzcky, procvičí se...
20. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
fakt on nema slzicky....ty jo to ólous je ma uz od zacatku
ale neboj budfe to dobry ted na to rychle zapomene a v dospelosti se to vyplati
20. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tek, to je jediná výhoda, že docela rychle zapomene. :wink:
Fotky ze srazu super. A fotky Vojtíška v bazénu taky. No my slavíme úspěch - ty ATB před vánoci pomohly a Luky se zbavil stafíka!!! Takže jakmile se zbaví rýmy, tak hurá do bazénu, věřím, že i ten mu pomůže, aby se rozpohyboval. :dizzy_face:
20. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dekujeme za přání! Utíká to, utíká. Oni rostou a my stárneme.
Narozky super, F. si vzal dovolenou a přáli jsme v 13:56, když se L. před rokem narodila. Dostala jen pár dárků, zbytek na oslavě o víkendu, kdy přijedou dědové a babičky.

Vojtíškovo fotky z bazénu jsou úžasný. Úplně mě to navnadilo, chceme zase chodit od dubna, tak se těším.

gucci: Ladino pediatr rika, ze by doporucovala rehabku povinně stejně jako kyčle. Ze je to taková posilovna pro tělo, ale i pro mozek, pác jde o psychomotorický vývoj.
20. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
campi, Takypřeju všechno nej Ladunce k narozeninám :grinning: to je fakt úlet jak to uteklo ..
20. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Bré ranko,
nevím co se děje, ale dítko ještě chrní. Teda měl zase trochu špatnou noc, ale né zase tolik, aby v sedm spal.
21. led 2010 v 07:12  • Odpověz
zdarec dnešní noc byla záhul od 23-do 2.00 rachot brek kravál já dneska vstala a co oči kde mám oči pane jo nemám oči mám je tak malé a červené že nejsou snad moje :slight_smile: ale nějakého malinkého zvířátka :grinning:
21. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Ale je to fakt že ještě spí drobek to bude vstávat tak o půl 10.
21. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko,
Campi no krásně jste si tu oslavu užili a hlavně Ladunka :slight_smile: Ještě jednou velká gratulace.
Mel to víš, dneska je spací počasí.
My máme klasicky krizovku po koju ve 3, dneska nespal až do 4:15. Ale teď jsem ho konečně udyndala, tak snad bude spát, musím nás sbalit na dnešní cestu do OVA.
Pudly a copak se Edi nelíbilo?
21. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.