• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
a nééééééé už je vzhůru a mama mama mama ham ham :grinning: se picnu
21. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Pudly nepicej se a běž krmit. Je to prostě stále hladová zvěř.
To Kubino o půlnoci vyžral jedno prso a půl třetí se u druhého tvářil, že jsem mu snad měsíc nedala najíst :grinning:
21. led 2010 v 08:46  • Odpověz
21. led 2010 v 09:04  • Odpověz
áááááááááá,spaní a krmení v plné polní,k tomu nemám co dodat :unamused: ,maximálně to,že i já jsem blbě spala,od 2 mě křečovalo lýtko a trošku mě bolelo břicho jak před MS,jinak nic zvláštního,takže čest :grinning:
21. led 2010 v 09:40  • Odpověz
mám problém,nemůžu najít svůj očkovací průkaz a chtějí ho po mě v poradně,co teď?
21. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Ježišííííííííííííí Steff, Ten kubík je nádherný.
Hlavně jej nepouštěj ta vana je pro něho pořád moc velká :grinning:
21. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Leni, co teď? Dojít k obvodní ať Ti udělá opis. Ovšem stejnak nechápu na co ho po tobě chtějí, po mě ho nikdo nikdy nechtěl.
21. led 2010 v 10:17  • Odpověz
m.e.l
Copak copak, Lukášek by rád šplhl po zácloně?
holky myslím, že nastává ten okamžik srandy, člověk se musí usmívat čím ta ratolst zase překvapí.
No je to fakt sranda.
21. led 2010 v 10:25  • Odpověz
mě říkali na gyn.,že až půjdu do poradny 11.2,že mám přinést moč a očkovací průkaz
Lum a jak ti je?
21. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jani,moc hezké fotky. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Fotky z vaniček úžasné, Kubík bude vodní živel. :dizzy_face:
Lumi, no zásadně mě teď Luky ničím nemůže překvapit, jen tím, kdyby více válel sudy s odražením levé ruky, furt se více točí na záda přes levý bok. Takže furt končí u záclony, když mu otočím hlavu opačný směrem, tak se dokutálí k konerečnímu stolku o který je namotaný kojopolštář a začne se rozčilovat, že dál to nejde. :grinning:
21. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Holky díky za pochvaly. Já měla strašnou radost, že se mu to líbilo.
Mel Luky a záclona super :slight_smile:
No nic, jdu dobalit, ať něco nezapomeneme. Je to náročné, balit dítě. Má toho x krát víc než my 2 s L. dohoromady :slight_smile:
Jo a asi v sobotu se uvidím s Pajdou a holkama, se strašně těším a jsem na ty princezny moooc zvědavá...
21. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Jani, mi ani nepovídej, když jsme jeli do Telče tak my měli pidi tašku a Luky pomalu krosnu. Pozdravuj Pajdulku. :wink:
21. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Mel tak nějak to dopadne i u nás :wink: Pozdrav vyřídím...
21. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Jani fotky z vaniček super, my jsme začínali hned ve velkém bazénu, al Vojta byl starší
pozdravuj Pajdu a holčičkám pusinku od Vojtíška
my jsme tu měli dnes finančního poradce, v pondělí se sejdeme zase a řekne nám jaké máme šance na hypotéku a podobně, tak uvidíme, dnes se ještě v 17 mají stavovat rodiče s chlapečkem -2.5 roku, kterého bych snad měla dvakrát týdne hlídat, kéž by to vyšlo, každá koruna by se nám hodila, musíme koupit autosedačku a golfáč
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Kubík na vaničkách fakt super, to musí bejt pro ty miminka úplná paráda takhle si labužit v teplý vodě. :slight_smile:
Steffi, dobře to pobal, si vždycky říkám, že v nejhorším se dá všude všechno koupit, kromě těch zásadních věcí typu kočár... (teda ten by se dal taky všude koupit, ale :sweat_smile:)
Campi, to je moc hezký, že byl včera F. doma a oslavili jste přesně ten čas narození :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
juchůůůůůů,očkovací průkaz na světě :grinning:
21. led 2010 v 15:55  • Odpověz
ahoj tak hlídání je domluvené, budu hlídat chlapečka 2.5 roky, dva dny v týdnu, za 3500 za měsíc.Není to nějak moc, ale budeme mít na kočárek a autosedačku a navíc budu mít aspoň ostatní dny čas na Vojtíška, což jsem ráda, protože teď vyžaduje hodně pozornosti.Adámek je takový hodný, tichý chlapeček a rodiče jsou taky moc sympatičtí, tak snad to bude fungovat - když odcházeli, tak Adámek ani nechtěl jít a říkal, že zase přijde -v pondělí ho maminka přivede na 2 hodiny na zvykání
21. led 2010 v 18:23  • Odpověz
ahoj holky
jsem tu jen na skok a nestíhám dočítat
byla jsem s Leou ráno u dr., včera večer jsme jí vysávali soplíky a v noci se jí nějak rozjela rýma či co, chrchlala chuděra celou noc, nemohla pořádně spát, kašlala, pčikala....u dr. naštěstí dobrý, průdušky i plíce má čisté, takže máme jen vysávat soplíky a dávat Libenar a doporučila nám zvlhčovat vzduch, takže jdu hledat nějaký zvlhčovač
jinak jsem jí jen tak z prdele u dr. zvážila a čučely jsme i se sestřičkou jak puci, páč naše milá zlatá Lea nabrala za týden 300g, takže ted má 4550g
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz
gucci Vojta měl taky rýmu poprvé když měl 3 týdny a dr. říkala, že jsme k tomu napomohli - že jsme mu přetopili a tím přesušili vzduch, pomáhalo dávat na topení a kolem postálky plinky namočené ve vincentce a odsávat a odsávat, taky jí dej výš pod hlavu . pod matraci třeba knížku nebo něco
21. led 2010 v 18:44  • Odpověz
campi: super fotky, díky moc, krásně jste to stylově přesně oslavili :dizzy_face: , Lada je boží :dizzy_face:
jani: taky super fotky, já ti to klidné koupání fakt závidím, my včera zase koupali ve vaničce a hysterák jak prase :grinning: ... jé pozdravuj moc Pajdu s holkama a něco nafotte
rio: držím palce at to hlídání vyjde :wink:
21. led 2010 v 18:44  • Odpověz
rio: my máme postýlku i koš podložený od začátku....mě právě příjde, že jí z nosu nic neteče, jen tak prostě chrchlá a určo kvůli Lee topíme víc, my do porodu netopili vůbec a měli otevřené všude větračky, všechny návštěvy nám tady mrzly
21. led 2010 v 18:47  • Odpověz
tak zkus míň topit a zvlhčuj ten vzduch to bude dobré
21. led 2010 v 18:58  • Odpověz
jj musíme mín topit, víc větrat a vlhčit :slight_smile:
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz
gucci, my topíme málo a Luky chroptí od narození, ze začátku to bylo kvůli zlatému stafíkovi a teď je to asi ze zvyku či co.. . Musím se zeptat Janči jaký pořídili ten Bionare. . . Asi ho koupíme.
21. led 2010 v 19:43  • Odpověz
m.e.l,
tak díky za vysvětlení :wink:
Leni: je mi pořád sstejně a dnes jdu na KO, kvůli toho hematomu mě asi budou pozorovat častěji.
Jó a na co chtějí po tobě očkovací průkaz?
Steff: ty jedeš na Moravu? Tak ji ode mě pozdrav, pokud si na mě bude pamatovat- díky
Gucci, Ať se Leuška z té vyrózy rychle dostane :wink:
22. led 2010 v 08:37  • Odpověz
virózy :grinning: :grinning: :grinning: pardón
22. led 2010 v 08:38  • Odpověz
lum: díky moc
kua to jsem netušila, že je to taková věda vybrat zvlhčovač :angry:
22. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Lum,tak ať dobře dopadneš na kontrole!!!
na co chtějí očkovací průkaz nevím,asi chtějí vědět vše o očkování,netuším :confounded: ,ale to je fuk.
Já jsem opět typická těhule bez příznaků,jsem jak čipera,kdybych nebyla před 2 týdny na utz,ani nevím,že jsem těhotná,až mě to zas děsí :cry:
jdu se najíst,za chvíli jedu na gyn.pro papír na peníze,tak zatím
22. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se zase po nějaké době ozývám.
Takže začnu s tím jak jsem dopadla na imunu :

tak z těch testů co mi dělali navíc to jest Toxoplazmoza a chlamydie v krvi.
Toxoplazmoza je ok.
Chlamydie v krvi mám a je nutné je přeléčit, takže budu brát 3 týdny antibiotika a pak to bude ok.
No a imuno...mám teda buněčnou imunitu na spermie a trofoblast. To jest totok:

Hlavní potíž je v tom, že zbraně buněčné imunity mají ve srovnání s protilátkami mnohem větší "rozptyl" (říkáme, že jsou méně antigenně specifické). V praxi to znamená, že buněčná imunita vyvolaná spermiemi může v ženském pohlavním ústrojí napadnout i jiné "vetřelce", např. právě zárodek, snažící se uhnízdit v děloze. Jindy vznikne buněčná imunita přímo proti té části zárodku (odborně se nazývá trofoblast), která zprostředkuje jeho nidaci – to vídáme často po mimoděložním těhotenství nebo u žen trpících opakovanými potraty. Taková nežádoucí imunita pak buď zabrání zárodku v usazení v děloze, nebo jej napadne později a způsobí potrat. Ale i protilátky mohou mít svůj podíl na neúspěchu těhotenství. Dlouho je to známo o autoprotilátkách proti některým fosfolipidům, zejména kardiolipinům.

No takže a jasně, po dobrání antibiotik nasadím Prednison, po dvou měsících půjdu na kontrolu a podle výsledků se uvidí dál, jestli bude už imunita snížená a bude moct být KET nebo jestli ještě budu pokračovat s braním Prednisonu.

Takže v kostce : kdybych na imuno nešla, tak bych KET a další IVF vyplácala naprosto zbytečně...No nemá cenu se zabývat tím, proč mě po těch mimoděložních někdo na imuno neposlal, důležité je, že už se to zjistilo a snad se pak po vyléčení konečně zadaří. :wink:

JInak jsme taky byli na genetice a výsledky budeme mít cca za měsíc, tak doufám, že tam bude vše ok.Uvidíme...
22. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.