• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili ahoj,
A tak jsem to měla i já. po IVF mě také poslali na imuno a také mi zjistili protilátky a byl mi nasazen prednison 5mg po 3 měsících mi byl snížen na 2,5 mg a předepsán ještě anopyrin 30mg, to beru do teďka, ikdyž jsem těhu.
A budu jej brát údajně do 12tt
22. led 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Milu, tak to čtu s pusou otevřenou překvapením. Na jednu stranu velký hurá, konečně víte, proč to nešlo, dá se s tím něco dělat (Prednison), snad se to upraví a pak nová naděje na úspěch po léčbě! Na druhou stranu teda síla, co sis všechno musela projít, než na to imuno došlo, proč až po takový době...
Hlavně že konečně! Seš z toho možná pozitivně naladěná do budoucna, viď? :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Milu, Puzzi obsáhla asi všechno co jsem chtěla na to říct. Fakt teda dobře, že alespoň teď to imuno udělali a konečně!!! na něco pořádného přišli. Nejsem v tvé kůži, ale tohle bych asi brala jako obrovské pozitivní nakopnutí.Kurňa, vždyť ono s tím prostě jede něco dělat,jde to léčit. Milu,já vím, že je to ještě běh na dlouhou trať,ale i tak z toho mám vážně obrovskou radost!!! :slight_smile:
23. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Mili, co na to říct, přesně vím, jak se cítíš. My, když jsme po blbých dvou letech snažení byli na imuno a když mi pak dr. řekla výsledek, tak to bylo poprvý, co jsem během snažení brečela. Na jednu stranu bezmoc, že jsou dva roky v prdeli a zbytečně, na druhou stranu zase další naděje, že by se nám to snad mohlo po přeléčení podařit i normálně. Těch pár měsíců uteče jako voda, moooooooc ti držím palce, ženo mááááá jedinááááá
23. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
ahoj Milu,je super,že jsi se tu ukázala :slight_smile:
Je super,že vám konečně našli,proč to nešlo,super říkám proto,že je fajn,že se to dá léčit a je tak šance na brzké těhu :slight_smile:
Uvidíš,že prednison zabere a další výsledky budou už v normě,uvidíš,že ty měsíce utečou jako voda,přeju hodně štěstí a držím palce!!!!!!!! :wink:
23. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Milu: tak to jsou super zprávy :dizzy_face: Už se máš aspoň čeho chytit :wink:
Dneska jsem byla u našïch, u nás doma to vypadá jak po výbuchu atomový pumy, vče¨ra nám elektrikář dělal komplet nový rozvody, ten jemnej stavební prach je po celým bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra razíme na týden na Šumavu, najednou se mi do tý zimy vůbec nechce, to je fakt Sibiř :angry: Teksas už tam asi je, snad se nám podaří tam sejít. A až se vrátíme, tak už budu odpočítávat dny do příjezdu zedníka, kterej nám bude kuchyň štukovat. Je to u nás složitý, děláme to všechno nějak přes známý a většinu V. sám, i tak ta kuchyň vyjde zhruba na 100 tisíc, no ale už aby to bylo.
23. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Mili, no tak to je fakt dobrý, že vám to konečně udělali to vyšetření.. a že víte co je špatně a hlavně že se s tím dá docela rychle něco dělat, to jsou fakt skvělé zprávy a moc držím pěsti, ať má co nejdřív slabou imunitu :grinning:
24. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme zpět. Vrátili jsme se už včera večer, protože bylo vidět, že toho bylo na Kubina moc. Dneska je doma úplně klidný a neustále usměvavý. Jen mi od 2 od rána málo jí a já už skoro nemám mlíko. Ráno jsem naštěstí 80ml odstříkala, tak ho kdyžtak večer dokrmím.
Ale hladově nevypadá, párkrát si cucne a usne u prsa. Prostě dospává ty 3 dny.
Gucci Kubík taky chroptí a rýmu nemá, to ty děti tak nějak mají. Mi přijde, že teď dost slintá a asi tím chroptí. Ale zvlhčovač je super. Doporučuju tento http://www.bionaire.cz/bionaire/zvlhcovace/modely/bwm401.htm
Mili už jsem ti to říkala do telefonu, je fajn, že něco našli, aspoň víš, proč to nejde, ale nemá cenu se patlat v tom, proč to vyšetření neudělali dřív. Teď tě přeléčí a pak se to snad povede, moc bych ti to přála.
24. led 2010 v 16:11  • Odpověz
ahoj holky
Jani: to jste byli v OV jen na jednu noc? To si asi s Pajdou nebyla co? Kubík byl nervozní z jiného prostředí? nebo hodně lidí?
24. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Mili taky jsem moc ráda, že na něco přišly, i když je to paradox, ale pokud je důvod, dá se s tím něco dělat. Tak Ti ze srdce přeji, aby se to co nejdřív hnulo k lepšímu a brzy ses přidala k holkám těhulkám :wink:
24. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Gucci my jsme byli v OVA od čtvrtka. S Pajdou jsem byla, bylo to super.
Kubík byl spíš přetaženej, pořád jsme někde jezdili. Polsko, babičky, Pajda...
24. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky moje koníkovský... :slight_smile: .
Děkuju vám všem za držení palců..a jo, jsem ráda, že se na imunu něco našlo a hlavně dá se to léčit. Myslet na to proč nedělají imuno třeba hned po prvním IVF je těžký a nemá cenu nad tím přemýšlet..prostě jsme ráda, že konečně vím a snad mi tohle přeléčení dopomůže k miminku a já se cca po necelých 5 letech dočkám toho, že budu těhu a budeme mít miminko :dizzy_face: .
Jinak já jsem naprosto pracovně vytížená, buď práce o víkendu a třeba práce od neděle rána do pondělí odpoledně nonstop ... a pak denně kolem 130 mailů a plno hnusných a někdy i hloupých kolegů a kolegyň, kteří umí jen řvát a řvát...Ale snad se to už zklidní a ti největší řvouni sklapnou..
Holky ještě jednou díky a až budu vědět něco víc, tak se zase ozvu. 4.2. jdu k darebákovi a tam se rozhodne co s tím endometriomem...jestli laparka nebo se stal zázrak...myslí, že asi spíš to první, ale já se s tím už smířila..
Tak se tu mějte moc hezky a páááááááááááááá. :slight_smile:
24. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Milu, jsem moc ráda, že jste konečně chytřejší a po všech těch peripetiích se ví, co se dá dělat! Moc vám držím palce, ať se všechna vyšetření a léčba a následné těhotnění daří co nejlíp!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holka, pořád nestíhám žasnout nad tím, jak jsi skvělá a silná! :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Milu, na křiklouny křikni taky, ať sklapnout.. a laparka je sice blbá, ale prodluž si pak PN, ať si odpočineš od práce..

lao, ahojda, Ty už se skoro neukážeš, a kde máš album? :astonished:
25. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Bré ranko.
Mílo,my už to spolu probraly přes skype. :wink: A super, že se s tím dá něco dělat a určo se po léčbě zadaří. :wink:
25. led 2010 v 08:14  • Odpověz
koukám že mrtvo
tak dnešní noc bylo moc fajn se zbudila zase 0,30 a co nebylo no bugrovala až do 2,30 fakt jsem dneska vyspaná že to asi zapíchnu tady na gaučík a dám si chrupík :grinning: a nebo je kulík :grinning:

Milunko :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Dobré odpoledne,
dneska dopoledne jsem vzala Kubina k té své fyzioterapeutce a ta zjistila, že má lehkou hypotonii zádových a břišních svalů. Jinak prý perfektní a říkala, že bude hodně šikovnej a živej, tak jsem zvědava.
Tak se musím objednat k její kámošce a budeme cvičit ty zádíčka a bříško, prý to vidí tak na měsíc cvičení maximálně.
Gucci jinak mi říkala, že nejlepší je cvičení mezi 3 a 5 měsícem, že to se nejvíc vyvíjí ty základy pohybového aparátu.
Koukám, že to tady žije. No tak já jdu vytuhnout vedle K. :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jsme teď byli hoďku venku, některé chodníky by měly nést cedulku - V zimě se cesta neudržuje, z toho tankodromu je nejvíce utahaný Lukísek, jeho vzdech ze spánku musel být slyšet na půlku letňan. :grinning:
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz
zdááááááááár
tak jsme byli celé odpo venku, pG má dovču, byli jsme si pro nové občanky (už máme zapsaného Leušáka :sunglasses: ), na finančáku, v bance, zažádat o porodné, koupila jsem Lee větší overaly, páč 56 už fakt nedáme a nedáme dokonce ani krásné body ze Zary na 1-3 měsíce :grinning: ... Lea celou dobu spala v kočárku ani se nehla, dokonce jsme protáhli kojo o hodku, doma jí pak stačilo 10 min. kojo a ted zase chrní, tak očekávám skvělou noc :grinning:

jinak jsem ráno poprvé použila odsávačku, Lea kojla akorát 10 min. a pak tuhoš, já cecek narvaný k prasknutí, tak jsem odsála 70ml a nevím co s tím budu dělat :grinning:

Jani: co to je hypotonie?
25. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Gucci,tak začni vyrábět bio jogurty :grinning:
25. led 2010 v 17:07  • Odpověz
přidala jsem nějaké foto http://1kremilci1.rajce.idnes.cz/Lea/
25. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Leni: no mám to v lednici a pG jen trne, kdy si to splete s mlíkem a dá si to do kafe :grinning:
25. led 2010 v 17:13  • Odpověz
tak hlídání super v pohodě, Adámek vysmátý, na rodiče si ani nevzpomněl a nechtěl jít pak ani domů, k Vojtíškovi se choval hezky, dával mu i pusinky a vozil ho na teteře - a s ním na klíně :D akorát teda se Vojtovi hodně rozjela rýma a začal kašlat a další hlídání mám ve středu dopoledne, tak snda to přežijeme... a jo a dneska se fakt hodně rozlezl
25. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahoj,
konečně jsem si mohla upravit profil, jsem 8+2tt, srdíčko blikalo :slight_smile: za 14dní dostanem řidičák na prdolku!
25. led 2010 v 18:31  • Odpověz
rio: tak to je fajn, že si kluci rozumí :wink:
anipp: jééééé gratulace veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Anippe,tak do třetice velká gratulace :slight_smile: ,hlavně pořádně odpočívej,pokud tě tedy Alex nechá.....
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Jé Anippe gratulace, až se trochu tady vypořádám s domácností a objednáváním kytky babí k narozeninám, tak upravím tabulku. :wink:
25. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Gucci jen pěkně mlíčko zamraž, přijde krize a jako když najdeš. Já se teď taky budu snažit odstříkávat, jelikož bych řekla, že přijdou dny, kdy Kubinovi mlíko nebude stačit.
Hypotonie je ochablé svalstvo.
Ani obrovská gratulace k 2 prďolkovi, drž se.
Rio super, že hlídání je taková pohodička. A přeju, ať Vojtíška rychle přejde rýma.

My jsme dneska taky byli nakupovat, Kubinovi už není ani některá 62, neuvěřitelně roste.
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Čau holky, dočítám dočítám, Leni, ty už seš 11tt, to je krása :slight_smile:
Terkytka i Tek si užívají na Šumavě...
Steffi, tak co Kubajs, už se víc rozpil? A napiš nám víc co Pajda, jak se mají holčičky...
Milu, tvou pracovní situaci, zejména debilní kolegy, nezávidím vůbec, sakra, to je to nejhorší, když jsou na sebe v práci lidi hnusný.
Steffi, super zprávy z rehábky, měsíční cvíčo hravě zvládneš, Kubula je ještě malej a pak máš vystaráno a víš, že bude ok!
Gucci, dáváš široký balení? TO pak je oblečení hned menší.
Rio, hlídání super, to se ti zadařilo!
Anippe, jupí :slight_smile:
Steffi, už kupuješ 68? Týjo, Honzík taky z těch prvních velikostí rychle vyrůstal. No neva, využiju ty pidi velikosti ještě jednou a asi už koncem září :sweat_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Hele Puzziová, že by? :wink:
25. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.