• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
že by? Možná žeby :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
puzzi jsem to věděla, že to vykecáš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anippe ještě jednou moc blahopřeji
holky Vojta už leze jako drak, nechápačka fakt, m. nestačil zírat :dizzy_face:
25. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
puzzi chce být totiž taky v tabulce :grinning:

rio to je paráda, počkej počkej, bude ještě rychlejší :wink:
25. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Anipp bezva srdíčko skvělé :grinning:
Puzziová to zní teda nadějně :slight_smile:
Dnešní noc zase na pytel Edi se vzbudí a nespí i 3 hodiny už nevím co s ní :frowning2: Máte tady někdo radu ????HELP
26. led 2010 v 06:46  • Odpověz
Bré ranko,
Pudly tak na tohle nespaní radu nemám, občas má tyhle úlety i Luky. Naštěstí už při nich neřve jako by ho na nože brali. :dizzy_face:
26. led 2010 v 07:27  • Odpověz
tak dnešní noc naprosto šlená, od půlnoci asi do 3 nespal Vojta vůbec a pak se budl co 10 minut brekem, tak jsme nastřídačku chovali, dávali dudlík a čak, od 5 zase nespal, no jsem hotová a Vojta soplí, kašle, ach jo :frowning2:
26. led 2010 v 07:35  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

tak dvě nové těhulky krása :slight_smile: :dizzy_face: jj, tabulka je základ :sweat_smile: kdo v ní není jako by nebyl :grinning:

rio, to je teda noc, snad už bude Vojtík v pořádku.. pudly Stela to párkrát taky měla, ale ětšinou to samo přešlo. švagrové to dělal ale syn protože měl přehozenej ten denní a noční rytmus.. nevím ale jestli už Edi není moc stará na přehození ržimu.. jedině nechat spát míč přes den.. :frowning2:
26. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Holky ještě jedna otázka jakou stolici mají vaše děti tuhou nebo ještě takovou tekutější ptám se u dětí které jsou starší a už nekojené
26. led 2010 v 08:24  • Odpověz
pudly Vojta jak kdy, většinou tuhou ale někdy i úplně řídkou
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Někdy má Luky bobíka a někdy je to takové řidší. . .
26. led 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Pudlyna a Rioko šílená noc, tři hodiny dítě nespí je už síla! Ani mlíko nepomůže na Edi?
Pudly, Honzík už kadí často dospělácký hovínka, občas ale i trochu měkkoše.
26. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Gucci:krásné fotky, jedna tam byla i skoro s úsměvem. :dizzy_face:
Anippe:gratuluji. :slight_smile:
Steffi:tak 62 má Kačenka v poho ještě teď :sweat_smile:
Puzzi:dobrýýýýý :slight_smile:
Hlásím nahmatání prvního zubu u Kačenky a to bez plakání či podobných neduh. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Tetes gratuluji Kačence k prvnímu zoubku. :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:40  • Odpověz
bré ženy
jsem totál KO

puzzi: dávám široké balení, ale na oblečení, takže velikosti oblečků se to netýká, já dávám Lee 62 už ted, ale třeba z HM 62 má ještě velkou...........ty jsi těhu puzziová? :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tetes: jééé gratulace k prvnímu zoubku Kejtí :dizzy_face:
Lee se pořád střídá špenátová stolice s žlutou vaječinkovou a smrdí to neskutečně

jinak dvě noci za sebou masakr, ale tuhle noc už doufám ničím nepřekoná...spala od 20,30 do 23,30 a pak sajgon až do 6 ráno...pije jen 10 min. pak totálně vytuhne, dám jí spát, spí 10 min. a pak řev z hladu, ve tři ráno už jsem nevěděla co s ní, tak jsem vytáhla to odstříkané mlíko, jenže ona to nechtěla ani z flašky ani ze stříkačky, zase 10 min tahala prso a tuhoš...ted spí od půl sedmé...nevím co blbne, dycky sála i 40 min. a pak jsme měli tři hodky klid a ona taky
26. led 2010 v 08:46  • Odpověz
ještě mě napadlo...myslíte, že se Lee může spát líp v koši, kdy má více uzavřený prostor, nad sebou stříšku...kdežto v té postýlce to má takové otevřené? zkusím jí vzít na noc do pokoje v koši a uvidím jak se jí bude spát
26. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Puzzi,no neke,tak to tiše blahopřeji :wink:
tak další těhulka,no to se to krásně rozrůstá,to jsou krásné zprávičky,Ani,Puzzi ,supeer :slight_smile:
Puzzi,prosímtě,jak jsi u mě přišla na ten 11tt? já v tom mám totiž nějaký guláš,když to shrnu,tak 6.1 na ko jsem byla 6tt+4 se srdíčkem,to byla středa,tak jsem myslela,že další středa to je 77tt+4,další 8tt+4 atd,takže zítra by to bylo 9tt+4????já fakt nevím,jsem zaregistrovaná na rodina.cz a tam mi to počítá zas taky nějak divně,v neděli mi to napsalo 1.trimestr 10.týden od PM a že jsem se přehoupla do 8.tt,tak pak se v tom vyznej :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,moc gratuluju novým těhulkám a snažilky ať se brzy přidají,teď už to půjde jak po másle :wink:
Vložila jsme nové fotky kdo chce mrknout :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=571024&vReferer=
26. led 2010 v 09:02  • Odpověz
gucci, nemá ona Lea spurt? :sweat_smile: ikdyž to má být až kolem 6 týdne.. může se jí spát v koši líp, jestli jeto uzavřenější, může se tam cítit bezpečněji..
26. led 2010 v 09:03  • Odpověz
kay: kdyby měla spurt tak to by jedla víc ne? jinak spurt je prej v 3 a 6 týdnech a pak v 3 a 6 měsících, co jsem se koukala
26. led 2010 v 09:04  • Odpověz
rehos: Maruška je krásná jak panenka :dizzy_face:
26. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko,
teda dneska byly nějaké špatné noci. U nás dobrý, musím zaklepat.
Gucci zkus ten koš, třeba se Lea bojí velkého prostoru. Nám teď K. dost často žačne plakat v noci, nějaký blbý sen, ale stačí pohladit a spinká dál.
Spurt poznáš, to by byla Lea přisoslá permanentně u prsa a nemohla se dožrat.
Puzzi no neke, že ty už taky druhé kolo. Holky, já z vás mám takovou radost. A hoď testy do alba, chci je vidět :slight_smile:
Jo a Pajda, Pajda zvládá super. Holky jsou šikulky a pohodářky. Krásně se smějou. Pavlínka pořád plně kojí, i když je to někdy boj, ale snaží se holky kojit co nejdýl. Majda už je v pohodě, další epizody zástavy dechu naštěstí nebyly. Eli točí hlavičku jen na jednu stranu, tak s ní chodí na neurologii.
Ale jinak jsou zdravé a krásné. Pajda fotila holky s K., tak snad dá někdy nějaké fotky do placu.
Jo a ten pokojíček, co malovala Medvídkem Pů, ten je naprosto dokonalý, je neskutečně šikovná.
Teri gratulace Kačence k 1. zoubku a ty si nezapoměň něco koupit na sebe :wink:

Joo Mel mám pro tebe dárek od Pajdy, tak se musíme domluvit na předání.
26. led 2010 v 09:15  • Odpověz
gucci a blinká hodně? pokud ano, může mít reflux, Vojta to měl stejně, budil se na mlíko co půl hodinu, pak polovinu vyblil a za chvilku měl zase hlad, ty noci byly úplně šílené
26. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Rehos Maru je kouzelná.
Jdu ještě kouknout na fotky Ley.
26. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Tak Leušák je taky nádherná. Gucci taky pořád mele ručičkama, co?
26. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Jani: gratulace k dobré noci, závidím :grinning: ... a podle tvého popisu spurtu má Lea spurt ob den co jsme se vrátili z porodnici :grinning: .... já to na ní dycky poznám, kdy po koju hned usne a kdy bude řvát hlady...když klidně leží a sosá tak to je pak pohodka, ale když se vrhá na prso jak kdyby týden nejedla, sosá i 45 min. pak z toho bleje, pak řve hlady nebo má prso v puse, přestane sosat a začne řvát furt s tím prsem v puse - to je taky dobrý :grinning:
jéé to jsou super zprávy o Pajdě, je fakt dobrá jak to zvládá, už se těším na fotky
26. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Gucci říká se že pokud je ta stolice tak jak to píšeš je slabé mlíko tak nevím ale skus jí přikrmit nebo se poradit s laktačkou
26. led 2010 v 09:22  • Odpověz
rio: ten reflux mě taky napadl, ale ona má problém s brkáním, prostě si po jídle nebrkne, takže po koju jí musím nechat chvíli ležet ve stejné poloze až se jí to tam v bříšku nějak ustálí a pak až po nějaké době jí beru do rukou a manipuluju s ní, někdy blinkne i během koja, takže se jí snažím dávat tak, aby měla hlavičku o dost výš než bříško...ale není to jako zvracení, jen jí vytečet mlíko z pusy, někdy víc někdy mín
26. led 2010 v 09:23  • Odpověz
pudly: ale ona na minulém vážení přibrala 300g za týden :confused:
26. led 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Tetes, gratuluju k zubu :slight_smile:
Gucci, spí Lea v zavince? To by pak mohlo být jako v tom koši, že by se cítila víc chráněná. Hrozná noc, vůbec nevim, čím by to mohlo být. Třeba jí pak už bolelo břicho z přežrání a děti nerozlišují bolest břicha z hladu ne bo přežrání a asi je to nutí pít?
Mmch, umíš si představit mít teď k Lee ještě dvouleté dítě? Napiš žejo, že pohoda :sweat_smile:
Leni, na 11tt jsem přišla tak, že to máš napsaný tady na koni u jména :sweat_smile: Píše ti to TP 28.8., tak jestli to máš i v průkazce, tak seš zřejmě 11tt.
Rehos, Maru je úžasná, v čepici venku jí to moc sekne!
Steffi, test mám na fotce zatím jen jeden, ten je slabej ze soboty, včera silnější, zítra zas testnu a pak to nějak nafotíme dohromady. Prostě si představ pozitivní mamatest, žádná tlustice, ale vidět to je, nic extra :grinning:
To je úžasný, že je Pajda spokojená a holčičky zdravý, Eli na neurologii určitě pomůžou.
Lea je úžasná, spokojeně spinká a koukám, že nemá dudlík vůbec, dobrý! Kéž by moje druhé dítě nechtělo dudlík. I když zas pak třeba v noci bys nemusela pořád kojit, třeba se chce uklidnit tím sáním a dudlík by zabral. Ale nedávej, když nemusíš, pak budeš nahazovat, těžko říct, jestli výhody převažují nevýhody.
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz
puzzi: jo jo spí v zavince....já jsem právě četla v nějaké kojo příručce, že se mimino při kojení nepřejí :grinning: :grinning: , tak asi máme výjimku či co...ale ona je jinak Lea hodná, ted třeba spí už tři hodiny, včera spala celé odpoledne, takže já jsem tak nějak příšernou noc čekala, když si přes den tak hezky odpočala :grinning: .... jinak dudloš nechce vůbec, sem tam jí ho nabídneme, když má krizi, ale nechce ho, tak nenutíme

včera jsme už vytáhli nějaké chrastítka, tak na to čučí jak puk :grinning: , zkoušeli jsme chrastit i u koupání, ale to bohužel nezabralo a sousedi měli zase šou :grinning: ala Lea se koupe :grinning:
26. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.