• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi: tak ty jsi fakt těhu? božínku, mám až husinu, moooooooooc gratuluju, to je neuvěřitelný jak se to tady rozjíždí to druhé kolo :dizzy_face:
26. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Puzz, náhodou to musí být pohoda k dvouletému dítku mít miminko, si to totiž takhle taky plánuju, takže nechci slyšet žádný horory, jo? :grinning:
26. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Puzzi,v průkazce nic nemám,protože těhu průkazku ještě nemám :frowning2:
jak říkám,z těch počtů jsem zmatená,minule mi říkali na utz,že prcek je o týden menší,tak se modlím,aby se nepřestal vyvíjet,když to bylo menší o týden :cry: ,ale zkrátka 6.1 jsem byla 6tt+4 :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:12  • Odpověz
tak ty už máš i testíky,tak šupky hodit do albíčka :wink:
26. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Gucci zkus se příště na to blinkání optat dr. Kubino mi teď občas blinkne, ale on začal hodně slinit a není to schopen všechno polknout, tak mu to občas teče z pusy. Jinak mám pocit, že se i při kojení jsou schopni přežrat. Občas to do sebe Kubino pere pod tlakem a pak furt krká :slight_smile:
Puzzi šup sem i se slabou fotkou, se chci kochat. Přeci jen už to je dlouho, co jsem viděla pozitivní mamatest :wink:
Gucci u nás je to s dudlem stejné, naprostý odpor.
26. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Jani, já už jsem to dr. říkala, prej když si mimi nedokáže odbrknout, tak je to blinkání normální a časem se to zlepší
a v čem mrazíš to mlíko? to odsáváš po každém koju? mě v porodce říkali, at neodsávám, že se mi pak bude dělat hodně mlíka zbytečně
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Gucci mám Avent odsávačku s těma mrazícíma kalíškama. Já neodsávám po každém koju, většinou jednou týdně o víkendu, když mám na to čas. Ono to docela trvá než člověk odsaje těch 80-100ml.
26. led 2010 v 11:07  • Odpověz
No nic, jdu nás sbalit na vaničky..zatím pa
26. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Gucci:mě v porodce říkali, že když budu odsávat,tak že tím se tvorba mlíka nezvyšuje (měla jsem strach,ajk jsem ho měla strašně moc).I mi to přijde logické, vždyť třeba Mel jenom odsávala a za chvilku mlíko ztratila, to kojení je na tu tvorbu daleko víc. Na Lei koupání bych ještě zkusila docela nahlas hudbu, jestli by se nezklidnila. U nás to zabírá.
26. led 2010 v 11:41  • Odpověz
já mám tuhle http://www.medela.cz/produkty/harmony.php, jde to s ní celkem rychle, a to si nejsem ještě jistá, jestli jsem to dělala správně :grinning: , ale nejsou u ní žádné pohárky tak uvidíme, poradím se pak s dr. s tím odsáváním, ale jak jsem viděla v noci Leu jak bojkotuje flašku tak nevim nevim jak bych to pak do ní dostala

tetes: díky za radu s tím koupáním, zkusíme....dost mě to štve, chci s ní chodit plavat a jestli mi tam bude tak řvát jak tur, tak potěš :grinning:
26. led 2010 v 11:54  • Odpověz
gucci, tuhle odsávačku mám taky. :wink: Je dobrá, jen odsávat s ní min. 6x za den bylo vysilující. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
jé mel tak možná mi poradíš, jak jsou tam ty dvě fáze, to mám prvně nějakou dobu stimulovat a pak jen odsávat? nebo to střídat? z toho návodu to jaksi není jasné...aspon mě teda
26. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
gucci:Míša koupání taky 2x nemusel,hlavně protože měl pořád hlad a koupání od toho jídla jaksi dost zdržovalo. A teď najednou vodu miluje daleko víc jak Kačenka ve vaně se mnou je úplně nejspokojenější. Takže určitě bych neházela žito do flinty s vaničkama.
Já touhle odsávačkou nestimulovala já rovnou odsávala tím velkým ramenem.
Rehos:Maruška má krásné oči. Hezká holka.
Tohle mi hodně pobavilo:
http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby-back-to-sleep.html
26. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
gucci, hm. . . čéče to jsem asi v pytli. . . Možná to bude tím, že jsem zase až tak návod nestudovala. :grinning: Zeptej se spíše Tetes, má ji půjčenou a bohatší zkušenost. Ovšem netuším, že by byla dvoufázová????? Hm. . . :astonished: :confused:
26. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
tetes: jj to mě taky napadlo, že ona řve proto, že jí to zdržuje od jídla, což je jako fakt průser :grinning: , jenže i když jí vzbudíme dřív, aby neměla hlad, tak ona automaticky po probuzení očekává prso, takže si pak rve pěsti do pusy a cucá jak strhaná
26. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tetes, video super, Luky to napjatě sledoval se mnou, tak snad se nepřiučí. :grinning:
26. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
tetes to je super chudák chlap :grinning:
26. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
Gucci, ti přejezení u kojení je možná fakt blbost, na mě nedej, já jen tak spekuluju :sweat_smile:
Leni, ty jsi přece měla delší cykly a otěhotněla jsi později, tak ten týden míň je jasnej a logickej, bu´d v klidu!
Gucci, Steffi, naprostý odpor k dudlíku mi přijde fajn, by se mi líbilo, kdyby druhý dítě bylo bezdudlíkáč.
Já měla tu samou odsávačku a můj rekord byl asi 50ml za půl hodiny a to byla teda hrůza. Na odsávačku nemám dobré vzpomínky.
26. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Lea nechce dudlík nebo chce ale ty váháš s tím dát nedat
Edi nikdy dudlík nechtěla, ale já bych byla ráda, kdyby ho měla, protože děti někdy řvou jen tak pro nic za nic /chce jen pozornost/a ten dudlík je na to dobrý. Ale zase nemusím EDI nic odnaučovat to je taky fajn :grinning:
26. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
U mě v albu jsou testy na Honzíka, teď mám ty dva asi jako tam 14DPO a 16DPO, na ty současné prosím fakt vydržte do zítra :wink: Když už, tak tam dám do alba 3 najednou a doufám, že zítra už bude pěkná čárka.
26. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
prý nejlepší odsávačky jsou ty elektrické jinak to prý stojí za prd já jsem odsála jen 10 a nikdy víc max 15
26. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
no já jsem zvědavá co to bude tentokrát jestli kluk nebo holka
:grinning:
26. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak já si na odsávačku nemůžu stěžovat, šlo to s ní docela rychle, jen prostě když jsem to měla jako povinnosti, protože Lukýsek byl línej (a tato vlastnost mu asi zůstane :grinning: ), tak prostě UM bylo lepší náhradní řešení. . . Furt odsávat bylo fakt na palici. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
pudly: Lea dudlajs nechce :wink: zatím
já si na tu odsávačku stěžovat zatím nemůžu, odsála jsem skoro 70ml za asi 15 min.
puzzi: já čekám :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj,
taky jsem měla Harmony, mě to teda šlo rychle, odsávala jsem i těsně před krmením.Ted ale koupím mini elekrik, určitě bude komfortnější...už ted jsem rozhodnutá odsávat co to půjde:sweat_smile:
Základní pravidlo asi bude, že interval se musí pravidelně dodržovat, jinak tvorba mlíka klesá.tzn. každý 3hodiny poctivě odsávat a upřímně, to asi dodrží málokdo.Já jsem to nedodržovala, ale aspon jsem se snažila marně přikládat, no to už je ted jedno, Alex stejně potom už nechtěl MM.
Někdo se může snažit a nic, mě šlo odstříkat i rukou.
26. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
brééé rááánko ženy boženy

tak u nás noc gut, spala jsem s Leou v obýváku, nechala jsem jí v koši, ve kterém je přes den, nakojila jsem v 19,30, pak v 23,30 a do 2 byla vzhůru (kojila jsem zase na 3x) a pak vstala až po 5 ráno, sosla jen 10 min. a ted zase spí (asi drží dietu nebo co)
takže jsem vytáhla odsávačku a odsáhla 115ml z jednoho cecíku za 8 min. (jsem si to schválně stopla :grinning: )

můžete mi prosím někdo doporučit ty pohárky na mražení, vypadá to, že je budu potřebovat...to jsou ty VIA od Aventu? a jaká velikost je vhodná?
taky jsem se chtěla zeptat holek, co byly na císaři, jak dlouho pak měly očistky? já je mám furt a už se mi to zdá dost dlouho...
jo a můžu u kojení jíst mák a uzené maso? :grinning:
díííky
27. led 2010 v 06:26  • Odpověz
NESPĚTÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 06:42  • Odpověz
Gucci,to zní dobře s tím košem,to zní,jako když jsi Leu hodila do koše :grinning: ,no téééda matko :grinning: :grinning: :grinning:

včera jsem koukala na sama doma a tam bylo o kojení a o kojobance,docela zajímavý a hlavně ten proces,já myslela,že to ženská odstříká a donese do kojobanky a ono prdlajs,to je testů před a během,ale alespoň je to hlídaný
27. led 2010 v 06:45  • Odpověz
Leni: jo jo na Sama doma jsem se koukala ted ráno na opáčko :grinning:
27. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.