• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
27. led 2010 v 06:51  • Odpověz
to opakují v 5 ráno ne?no ty jsi ale ranní ptáčkátko,i když já dnes vstávala v půl 5,po 14 dnech jsem v práci,ale jen tak decentně,bude konec měsíce,tak je tu SOS s papírama,ale už bych šla domů spinkat,nejsem zvyklá :grinning:
27. led 2010 v 06:53  • Odpověz
Leni, díky za odkaz...tam v jednom odstavci píšou, že se má zvýšit příjem luštěnin a v dalším, že by se u kojení měly luštěniny bud snížit nebo úplně vyřadit s jídelníčku :grinning:
27. led 2010 v 06:57  • Odpověz
to si máš asi rozpočítat,mám luštěniny,nemám luštěniny,mám luštěniny,nemám luštěniny,nebo to rozhodit na sudý a lichý týden :grinning: :grinning: :grinning: ,ale aby ti Lea pak neprděla :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 06:59  • Odpověz
ségra teda luštěniny nejedla při koju vůbec,S.pak měla bolení bříška,ani papriku nemohla
27. led 2010 v 07:00  • Odpověz
no já mám právě pocit, že jím furt to samé...staré pečivo se šunkou, šunku se starým pečivem :grinning: , za celý měsíc jsem neměla ani jednou zeleninu a jednou jsem si dala 1 banán....nikde jsem nenašla nějak dobře napsané co se může jíst a co ne a samotné se mi to na Lee zkoušet fakt nechce
27. led 2010 v 07:02  • Odpověz
27. led 2010 v 07:09  • Odpověz
jé Leni díky, tady je hezky popsané
27. led 2010 v 07:18  • Odpověz
jééé Tůůůpy a Binůůůů
27. led 2010 v 07:19  • Odpověz
Bré ranko,
Gucci očistky jsem měla skoro těch 6 týdnů, po cca 4,5 najednou klid a po pár dnech se ještě pak trochu očistek zjevilo. Je to prostě šestinedělí ať rodíš císařem nebo normálně. :wink:
27. led 2010 v 07:30  • Odpověz
mel: aha, díky, já jsem si právě myslela, že po císaři to tak krvavé nebude :grinning:
27. led 2010 v 07:32  • Odpověz
zdarec
já měla očistky 7 týdnů ten sedmý tak semo tamo ale zbytek sodoma gomora :frowning2:
27. led 2010 v 07:54  • Odpověz
jo ženy, newborn pleny už pro Leu kupovat asi nemám co :grinning:
27. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj Holky,
no puzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii já bulím radostí jak želva. Velká gratulace.
Jsem teď poslední dny nějaká přecitlivělá. Představte si, že mě teď rozbrečel i film denní světlo ze Stalonem :grinning:, no to je šílené.
Tetes taky se přidávám ke gratulaci Kačenky k 1. zoubku
rehos: musím souhlasit s gucci Mařenka je fakt princezna
No a co se týče těhu........ :grinning: tak RIO čekáme na Tě :wink:
27. led 2010 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky, Vojta celou noc prokašlal a chraptí to v něm, dnes jsem propásla doktorku - myslela jsem že tam je odpoledne a byla tam jen do 10, tak tam půjdeme zítra, ale je mi ho hrozně líto :frowning2:
lum díky, já bych si taky moc přála se k těhulkám přidat, ale bojím se, že to zase nepůjde
27. led 2010 v 10:46  • Odpověz
rio: to je mi líto s Vojtíkem :unamused: , vím jak se cítíš, mě je Ley taky líto jak furt chrchle, snad ho to brzy přejde
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
27. led 2010 v 10:56 • janinunina
jo a omlouvam se,ze jsem sem tam vtrhla :slight_smile:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky.
Gucci tak to je fajn, že noc dobrá, aspoň ses vyspala. My už začínáme najíždět na pravidelný režim. Spánek od 21:30 do 2 a pak do 5 a pak do 8. Dneska jsme to natáhli až do půl devátý, tak jsem vyspaná.
Dopoledne ale protivkoval, tak to bylo náročné, opět jsem měla oběd s Kubinem u prsu.
Gucci ty jo ty musíš mít mlíka, to já vysaju tak 80ml, když K. moc nepije. A určo mi to trvá dýl než 8 minut :slight_smile:
Jojo mám ty via pohárky od Aventu a jsem spokojená. Mám jich 6 u té odsávačky a prozatím jich víc nepotřebuju, nedělám takové zásoby. Prozatím K. stačí mlíko, co mám.
Rio chudák Vojtíšek, to nachlazení u dětí je děsný. K. taky chrchle, ale nic nevysajem, tak asi dobrý. Spíš chrchle sliny, jak jich má moc..
Tjoo ať se už oteplí, chci jít ven, když je tak krásně slunečno...
27. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jani: a budíš Kubína přes den na kojo?
jj taky se těším až bude tepleji a nebude sníh a budu mít po šestinedělí a .. a .. a ... :grinning:
27. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Gucci on už přes den spí jen v kočáře nebo si max 2x denně dáchne na půl hoďky. Přes den kojím co 2 hodiny, takže je skoro pořád u prsa.
šestinedělí uteče, strašně to letí, K. už bude mít 2 měsice :fearful:
27. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
27. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Gucci, od půlnoci do dvou nespat je noc gut, jo? Já bych řekla mírně šlecht :sweat_smile: A ty ráno vstáváš brzo dobrovolně, jsi ještě zvyklá z těhu?
Já mám ty VIA pohárky od Aventu, velikost nějakých cca 170ml, jsou fajn!
Očistky po císaři jsem měla 4 týdny, první 3 dny jako střední MS, pak dlouho slabá MS a dlouho jen špinění.
Gucci, ty jíš nějak pravidelně luštěniny? Já skoro vůbec i bez kojení :sweat_smile:
Lum, díky, haha, takže můj test má stejnou emoční váhu jako Denní světlo se Stalonem :grinning:
Rio, to je mi líto s chudákem Vojtou, tak zítra honem ráno k doktorce, ale asi stejně je to viróza a chce to čas, hodně větrat, odsávat, zvlhčovat :frowning2:
Steffi, Kubík teda není velký spáč, že jen 2x denně půl hoďky a pak vydrží večer do půl 10? Tyjo, nenaděláš nic, se bojim, já chci spáče!
Honzík spí poslední 2-3 týdny super, tak půlka nocí úplně bez buzení a celkově čas průměrně 19:15-7:45. Plus po o hodina a půl až dvě. Jsem dost spokojená, kéž by to tak vydrželo.
27. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Nadi- v takový zimě ven?
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ježiš kam jsem to přispěla :sweat_smile: ,jsem se sekla o řádku pardon
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Puzz, hezké testíky a bacha, furt mám šimrání, že budeš mít dvojky. :grinning: A noci tiše závidím, i když Luky aspoň posunul vstávání na většinou tu sedmou hodinu. :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Mel, díky a myslim, že dvojky to nebudou, to by musela bejt asi lepší tlustice a hlavně dřív! Dneska ráno do 2 minut na testu prakticky nic, pak se to začalo rýsovat a do tlustice to trvalo 15 minut, to nevypadá na dvojky, snad to jedno je kde má být :slight_smile:
Mel, třeba Luky s věkem taky bude líp spát, kéžby!
27. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Puzzi, no hlavně kdyby se Luky trochu více rozhejbal. Prostě on se plazit nebude a do větší opory taky nepůjde, v tuhle chvíli už je skoro zasudovaný pod gaučem. :confused:
27. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
HOLKY POMOOOOC,DNES MĚ NĚJAK ZAČLO BOLET BŘICHO JAKO NA MS A MÁM I TROŠKU NĚJAKÝ HLEN,ALE MÁM POCIT,JAK KDYŽ TO DOSTANU :cry:
27. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
Leni, mě bolí břicho jako na MS už tři dny a vždy v klidu to přejde a když běhám okolo Honzíka, tak začne, to je prostě normální, jak se to tam natahuje... A v těhotenství jsou vždy období, kdy budeš mít trochu od toho klid a pak to zas bude bolet víc, lehko se to řekne, upřímně mě to v duchu taky mírně stresuje, ale fakt na to prdět, je to normální, je to normální!!! Hlen nebo výtok může být, to jsem taky furt lítala v minulým těhu na záchod, jestli to není krev, furt ze mě něco teklo :sweat_smile:
27. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.