• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci:dlouho se ti to zdá,jo? :grinning: Hahaha, já 6 týdnů,samozřejmě se to zmenšovalo,ale.... Já mrazila normálně do skleněných láhví,co se z nich dřív pilo mléko a po různých ml. Nejlépe mi to přijde po 80 - 100ml. Ale já toho odstříkávala hodně pro tu Kačku,takže já bych se za via pohárky nedoplatila.
Leni,no vzhledem k tomu, že MM z kójo banky dostávají dětičky na JIRP a JIP, tak to musí být sakra hodně pod přísnou kontrolou.
Puzzi:no vidíš, pěkné // a ani to zas tak strašně dlouho netrvalo. To ti asi pomohlo, že jsi na to nemyslela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Musím vám říct zážitek, naši příbuzný v Americe čekají (li) dvojčata po IVF, nechali si vložit asi 4 embryja (tam jsou ti Amíci fakt šílený), no a chytli se dvě, Jean byla v 18.tt a normálně z ní na záchodě ten chlapeček vypadl!,tak zavolali doktora, zašili jí, holčička žije v pořádku,akorát Jean musí ležet. Tohle všechno je strašný,ale víte co udělali ti doktoři, vyndali chlapečka ze záchodu a dali ho Martinovi pochovat! :zipper_mouth: :astonished: :pensive:
27. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
Tetes, :stuck_out_tongue_closed_eyes: díky, nejsi první, kdo mi blahopřeje větou, že jsem na to nemyslela, jediný štěstí, že to možná nemyslíš vážně :grinning:
To snad není možný, vypadl? A měla bolesti, kontrakce? Hlavně ať to s holčičkou dotáhne co nejdál!
27. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Tetes, ty voe. . . Tak to je teda masakr. . . Tohle si neumím představit, až mě z toho mrazí.
27. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Puzzi:já to samozřejmě myslela jako vtip. :grinning: Hele a on ti někdo tohle naprosto vážně řekl?
NO,jako je to fakt šílené. :frowning2: Jestli měla kontrakce nevím.
27. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Tetes, jasně, jedna těhotná kámoška, která otěhotněla pokaždý napoprvý, ta mě už před mým snž chlácholila, že podruhý na to nebudu třeba tak myslet a půjde to rychle - měla pravdu :grinning:
Ale řeknu vám, že ty kecy o myšlení fakt strašně moc nenávidím, vždy mám chuť být hnusná. Myslim, že mi to ještě pár lidí určitě řekne, si musim vymyslet nějakou hustou odpověď!!!
Ano, myslela jsem na to teď určitě o trochu s míň stresem než u 1. snž, myslim, že to tak má asi každá ženská, prostě 0 dětí a 1 dítě je rozdíl v celým životě, práce, všechno jinak, naivita očekávání miminka, to všechno... Ale myslela jsem na to i teď, to bych asi musela mít IQ 85, abych na to nemyslela...
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
puzzi: tjo ještě jednou gratulace, fakt super, že to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to jsem zvědavá co bude mít Honzík, jestli ségru nebo bráchu :wink:
tetes: j ežiši to je story jak ze špatnýho filmu :confounded: :confounded: :confounded:
ted jsem našla, že se daj dokoupit i lahvičky medela i se savičkou tak půjdu asi do toho
27. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jani: kubi už přes den nespí? a co dělá? :sweat_smile: já si nějak neumím představit co budu s Leou dělat až nebude přes den spát, páč mě příjde, že ona má zafixované, že když se nespí tak se jí :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
Já už si to vůbec nepamatuju, co jsem dělala s Honzíkem miminem, když nespal, vlastně jo, houpala jsem ho na míči a druhou rukou jsem byla na netu nebo tak nějak :sweat_smile:
Gucci, to jsem taky zvědavá, jestli to bude holka nebo kluk, pak jsem taky zvědavá na povahu, na spaní, ... zvědavá, ehm a taky se bojim :sweat_smile:
27. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
puzzi: čeho se bojíš? jsi zkušená matka :wink: ... a co jména? :grinning:
27. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
Gucci, no právě že jsem "zkušená matka", když jsem byla nezkušená, tak jsem se nebála :grinning:
Né, takových těch běžných věcí se nebojím, to se zmákne, přebalování, krmení, levou zadní, ale jsem zvědavá co spaní v noci/přes den, co Honzík na sourozence, jak to bude snášet, jak zvládnu organizaci dvou malých dětí(naštěstí P. dělá z domova a v nejhorších situacích přes den pomůže a kvečeru taky atd., to je výhoda), no a pak taky už jsme zvyklý mít večer v 7 klid a teď třeba prdy do 10ti atd... Čeho se bojím? Já ti ani nevim :sweat_smile:
Holčička bude Jana a kluka chce P. po sobě Pepíka, naši taky jsou pro atd., já ale nevim, nechci jméno po rodičích a moc se mi to nelíbí, ale zas... Honzík a Pepík není špatný, já nevim, musí to bejt holka :sweat_smile:
27. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
No a pak třeba vycházky ven, jelikož chodím ven denně, když jsme doma celej den, tak i 2x, tak jestli to půjde skloubit a co kočár, sourozeneckej nebo honzík pěšky? Ale co ta blbá silnice tady? A oblíkání na ven... Pevně věřím, že druhý dítě třeba zvládne spát ve stojícím kočáru na dvoře nebo na hřišti, to by bylo ideální. Nojo, ale pak bude zima, sníh a co Honzík na hřišti...
27. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Puzzi,testíky máš nádherné,mám radost :wink:
a s těma řečma o myšlení s tebou naprosto souhlasím a patřím taky mezi ty,co by nejradši vraždily :angry:
bože,jak já ty řeči nenáviděla,když jsem slýchávala,nesmíš na to tolik myslet,neupínej se na to tolik,snaž se na to nemyslet,no lidi byli chytrý jak rádio,teď mluvím za sebe,jo,protože ono se jim to řeklo,ale řekněte mi,jak ženská,která jezdí x desítek kilometrů na ultrazvuky a čeká,jak dopadne ultrazvuk před injekcema,pak si má denně píchat injekce,tak ví,že ty injekce příjdou,ví,že zas za dva další dny musí jet znovu tu trasu a čekat,jak to dopadne a pořád dokola,jak na to má ta ženská asi nemyslet???????,,
už jsem byla kolikrát taky pěkně hnusná i na tchýni,pak jí to manžel vysvětlil a naštěstí byl klid :angry: ,ale bylo to děsný a od tý doby na slovo myšlení mám alergii a to i teď,i ted slýchávám,ať se na těhotenství neupínám,prostě mi ty lidi připadaj někdy jak pitomý :angry: :angry: :angry: :angry: ,dokonce mi tchýně před vánocema řekla,ať se ještě radši neraduju,ať se radši ještě netěším,ať to nezakřiknu,pak bylo srdíčko a zas,ještě se raději moc neraduj,ještě není vyhráno a pořád,tak už jsem jí vpálila a kdy se mám jako těšít?až mi dítě řekne mámo nebo kdy?fakt děs běs,pak mi akorát přidělávaj stresy těma pindama,já si to chci užívat od samého začátku a než až mě poprvé kopne,já jsem pyšná na svoje malý drobátko a pořád si s ním povídám a slibuju,že jestli mi pan doktor řekne,že krásně roste,půjdem mu s taťkou koupit první obleček a rachtátko :grinning:
člověk se prostě musí radovat každý den a chci se z toho těšit!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
ale sleduju,že ještě to bude asi boj mezi mnou a tchýní ohledně výchovy a oblečení a krmení,ale manžel už jí řekl,že je staromodní tak od té doby už mi taky do ničeho nekecá :grinning: :grinning: :grinning:
akorát mě vždycky naštve věta A JEZ!!!!!!!! jako kdyby těhotenství bylo o žrádle :angry: ,přitom jím,na co mám chuť,ale prostě ty jejich staromodní kecy,prostě pokud ženská nepřibere 50 kg,tak není normální a hlavně mě dokáže dostat,když mi řekne,ať se snažím odpoutat a ve finále řekne,ale radši nikam nechoď,buď doma ať někde neupadneš,no to by člověk ........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jejda,to jsem se rozjela :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Puzzi testíky nádhera, moc ti gratuluju a ať prožiješ pohodové těhu.
Tetesko to je šílená story, brrr...
Gucci no nosím ho, chodíme po bytě, koukáme na věci, blbneme na přebalováku a nebo kojíme :grinning: Jako já večer mám totálně vysoslý prsa, když furt kojím..zato v noci nalitý, až to bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni na bolest břicha si zvykni, fakt je to furt a hlen je v těhu taky hodně hojný, já měla furt mokrý kalhotky, tak jsem nosila intimky.
27. led 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
Leni, přesně tak s myšlením a nemyšlením, jako jo, pokud bychom svý okolí otravovaly zoufáním a strachama dnes a denně, tak ať nám něco řeknou, ale jako nevyžádaná rada nebo kec to neberu! Si myslim, že jsem svý snažení řešila vždy převážně na diskuzích a ne se svým okolím, tak ať si rady strčí někam :wink: Jo a další, co mě štvalo v dobách snž, jsou kamarádky, který se u každýho setkání (i kdyby po 14ti dnech) ptaly, tak co už?
A jez! je taky dobrá věta :sweat_smile: Ale lepší než "Nejez furt!", ne? To by bylo horší :grinning:
Steffi, dík za připomenutí, co se dělá celý dny s miminem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
27. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
Tetes, fotky super, ponožka od špenátu tě asi překvapila, co? :grinning: Už máš velký děti, fakt žejo!
27. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Holky jsem pozadu s videama,tak né zrovna aktuální,ale jestli chcete kouknout,aby jste věděly jak se správně ječí.
http://www.youtube.com/watch?v=LGfVQ3W4HD0
Puzzi, u Kačenky hadimršky mi nepřekvapí snad nic. Já totiž moc nezvládám jak krmím oba jim zároveň chytat ruce... :sweat_smile:
27. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
27. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes s takovouhle rychlostí za chvíli Kačenka poleze. :dizzy_face:
28. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Tetes Kačka je hodně komunikativní že? A zuby, ta bude mít za chvíli plnou pusku :grinning:
28. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Tetes ti závidím, že jsi je měla jedním šupem. Máš pokoj rodit už nebudeš, snažit se taky nebudeš z nejhoršího jsou venku, už si jen užívat :grinning:
28. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Pudly, náhodou Tetes si prý možná ještě jednoho caparta pořídí, ale až bude dvojkám tak šest let. . . :wink:
28. led 2010 v 08:34  • Odpověz
tééééééééda,taky máte takovou kalamitu jako my?nám tu napadlo takových 20 cm novýho sněhu a pořád husně chumelí :astonished:
28. led 2010 v 08:38  • Odpověz
tady napadlo tak 2 cm víc ne ale konečně se dá jít ven je tady jen -7
Tetes :grinning: ???
28. led 2010 v 08:41  • Odpověz
bré ránko

tetes: krásný fotky, fakt rostou jak z vody ty tvoje dětičky a zdá se mi, že jsou na sebe víc a víc podobný

jinak u nás sněžilo celou noc i ráno, takže se ven kua zase nedostanem, páč jsme tady totál zapadlí, možná to dopo trochu roztaje a půjdem aspon na chvíli kolem o
Lea měla super noc, usla v 21 a vstala až v 2,30...jo a včera večer jsme koupali..vychytali jsme to tak, že jsem jí v šest večer nakojila, udržovali jsme jí do půl osmé vzhůru a pak jsme jí okoupali a světe div se, neřvala...akorát jí chudinku pořád nepouští ta rýma nebo co to má, furt má plný nosík, chrchle, budí jí to, já odsávám jak divá, kapu Libenar a zatím se to teda nelepší
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz
tjo Kačka je akční žena :grinning:
28. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci tak fajn, že se koupání začíná líbit. U nás byl taky zlom a teď se ve vaničce řehtá. Včera jsme koupali a 15 minut měl pusu od ucha k uchu a jen jsme vytáhli z vody, tak řev na celej panelák. Je to prostě potápka :slight_smile:
Noc standard, řekla bych, že už chytil rytmus, což je fajn.
Tady toho moc nenasněžilo, naštěstí, takže odpo určo prochajda.
Tak jdu kouknout na foto a vařit si rajdu na oběd, když malej chrní v houpačce, to se stal zázrak :slight_smile:
28. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Fotky úžasný, fakt jsou to ňuníci. Já je prostě žeru. A video, teda Kačka je hodně hlasitá žena, už vím, kdo u Tetesoic bude vládnout :grinning:
28. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jani: no bylo to tím, že byla najezená...normálně koupeme před jídlem a to prostě nejni dobrý :grinning: ... u nás se lehátko ještě nekonalo, zatím jí to moc nebere, páč po jídle furt chrní
28. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Gucci tak to je jasný, to my koupeme zásatně napapaný. Musí být maximální spokojenost a po koupání ještě dokrmím :slight_smile:
Tjoo ti závidím, že ti pořád tak spinká, kde jsou ty časy :slight_smile:
28. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.