• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no jo, jenže já s ní po jídle nemůžu moc manipulovat, jinak by se mi celá poblila...už včera to bylo tak na hraně, sem tam si pak ublinkla
28. led 2010 v 10:26  • Odpověz
další video http://www.youtube.com/watch?v=IhqjVZ_lUpg
Pudly no to je tak, říkala jsem,že nevím jestli třeba někdy nebudu ještě chtít takového mamánka jednoho,kterého si užiju a pokud ano, tak až tak v době,kdy bude dvojkám 6 let.
My teda koupali nenapapaný, páč jsem od malička chtěla,aby si zvykli, že koupel,jídlo,spánek a u nás to teda 100% funguje. U oblékání pyžamka najednou ví, že bude dlabec a začnou hekat,ale do té doby samej úsměv,prostě to tak mají naučené. A ono to bečení za čas přejde, jak vydrží být trošku v klidu i bez jídla,které nebude muset být teď HŇÉÉÉD!!!!
28. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tetes, A já myslela, že hekání u pyžámka je jen u nás. Máme stejnej postup. Koukám, že Kačenka je dost akční, zatím co Míšu kam položíš tam ho za hodinu i najdeš. :grinning:
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Kačenka je strašný šídlo, ona si dokáže sundat i podkolenky,všechny ponožky jsou šíleně roztřepené,páč ona neustále mele nohama o sebe, rukama ta je jak,když jí strčíš do eletriky. Mám okopané úplně všechno. Přebalit jí je nadlidský výkon Fakt se děsím toho až ta začne lézt či chodit. To neustojím. :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jo,a bere to Kačka hopem, už má druhej zub. Já jsem jí totiž včera při jídle,kdy se neustále chce krmit sama, řekla,že uděláme úmluvu,že až bude mít 10 zubů,takže bude moc a do té doby,že jí bude krmit maminka. Tak se holka snaží. :grinning:
28. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Tetes,krásný videa :slight_smile: ,koukám,že Míša je takový pohodář
28. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
nejvíc se mi líbí to video,jak Kačenka poutá pozornost od Míši a tomu to je naprosto jedno :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Čau holky, to se mi taky líbí nejvíc, jak Kačenka burcuje Míšu a ten si tak v klídku hoví :slight_smile:
Honzík dostává mlíko před koupáním asi od 11 měsíců nebo tak nějak, je pak víc v pohodě u oblíkání, občas si dopije potom nějakých 10ml a jde do postýlky.
Když bylo dřív mlíko po koupání, tak fajn, ale u oblíkání vždy řval. Kvůli tomu ublinkávání a vůbec režimu miminek je asi dobrý mlíko po koupání, pak u těch starších dětí je to jak večeře, vykoupat a spát, to už je jiný asi.
28. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj,
Alex 12m: váha 11360g délka 81cm
Doktorka nám řekla, že už může jíst všechno :sweat_smile: tvaroh atd. a na vaření mám začít používat kravský mlíko, klidně prý i naše jídlo mám dát
...no dobrý já si to přeberu, jen u toho nemusel být P. páč mu ted bude dávat fakt všechno!

tetes dětičky super, Kačka bude dirigent :grinning: to si Míša užije

zítra se jde Alex stříhat, nesmím zapomenout na kameru jako obvykle

jo a já si dneska koupila dvě kojo podprdy :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:19  • Odpověz
anippe: a jak se bude jmenovat holcicka, kdyz to bude?
28. led 2010 v 16:52  • Odpověz
campi nevím, bude boj o jméno! ale i o klučíčí
28. led 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj tak Editka má další zoubek venku, ale taky nastražené stoličky, no nateklá hrozně moc. Slintá je jako pejsek :grinning:
28. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
28. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
Kačka je fakt boží, jak bere dudlík Míšovi, jak na něj doráží, chudák Míša, to jsem zvědavá na další vývoj těch dvou, jak se ty povahy budou vytřibovat ještě :wink:
Pudly, kolik zubů má Edi? Honzík už má vidět i hodně stliček, ale spočítat už to nedokážu (já umim počítat jen do deseti :sweat_smile:).
Anippe, dobrý míry Alexe, je velkej! S tím jídlem dle rozumu, to je jasný :wink:
28. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Bré ranko,
teda Míša je flegmouš, tomu stačí pomalu ležet a koukat. Zatím co Kačka ta by furt něco kutila. :dizzy_face:
29. led 2010 v 06:33  • Odpověz
dobré ránko,teda koukám z okna a nestačím valit oči,taková spoušť venku,manžel se šel prohrabával k autu,abysme mohli vyjet a napadlo dalších 30 cm sněhu,hotová mega kalamita :astonished:
29. led 2010 v 07:31  • Odpověz
Puzzi zubů má jen 6 je to ještě dítě :grinning:
29. led 2010 v 07:42  • Odpověz
jo u nás taky ale jen tak symbolycky trošku posněžilo ale nic moc naštěstí :angry: už by to mělo přestat už je toho moc.
29. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Jéééé, vše nej Kubíkovi k dvouměsíčninám. :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojky,
Mel díky moc za přání, je to neuvěřitelné, že má K. už 2 měsíce, strašně to letí.
Musím kouknout na videa, dneska jesště nebyl čas. Ráno jsem konečně došla na odběry na gyndu a pak jsme jeli s L. na Vinohrady, tak jsme jeli s ním a prošli jsme se. K. miluje dopravní prostředky, krásně v nich spinká :grinning:
29. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jani,Kubíkovi blahopřeji k 2 měsíčinám :slight_smile: ,to to utíká

jinak dnes super den,fakt že jo,tak jestli jsem ráno psala 30 cm sněhu,tak to byla chyba,manžel měřil na zahradě a přes noc napadlo 40 cm sněhu,tak těch 30 byl jen můj odhad z okna.
2 hodiny vyhazoval cestu kolem baráku a příjezdové cestě,abysme vůbec mohli vyjet autem,musela jsem na gyndu pro papír na peníze,kvůli jednomu papíru.
na silnicích blázinec,všude auta v příkopech,kamiony blokovaly silnice a sotva jsme v kopci zastavili,byli jsme namydlený,tak já za volant a manžel na nejbližší horizont musel tlačit.
pak cestou zpátky jsem musela ještě do práce,no tam samozřejmě cesta ještě horší,průjezd tak na jedno auto a to ještě tak tak,hrabali jsme pěkně a nakonec cesta domů..........kus před barákem jsme zůstali stát a nešlo to ani tam,ani zpátky,tak musel manžel pro souseda a tahal nás traktorem,pořád hustě chumelí a připadlo dalších 10 cm
jestli to takhle půjde celou noc,tak máme do rána další 50 cm nadílku
29. led 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky

předně gratulace Kubíkovi k 2 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás trága.... Lea má už dva dny příšernou náladu, u kojení se kroutí jak §, cucá, pak pustí prso a najednou z ničeho nic řve, pak sebou mrská jak ryba na suchu, jekot jak blázen, tak po chvíli zase přiložím a takhle kojíme asi hodinu, pak jí nějak uklidním, na hodku si dřímne a pak jekot, že má hlad, navíc mi furt to mlíko blije, teče jí to z pusy...takové plýtvání :grinning: ...taky se jí osypalo čelo, má to jak struhadlo chuděra, dneska jí začly do toho vypadávat vlásky, takže fakt kooča :grinning: ....včera jsem jí kojila a uklidnovala a kojila a uklidnovala od večera až do 0,15 hod. než usla

jinak tady furt sněží, včera jsme byly na chvilku venku, ale děs běs...zítra chceme jet ke tchánákům na chalupu, že tam Leu víc vyvenčíme tak uvidíme jak bude naladěná
29. led 2010 v 18:20  • Odpověz
gucci teda to je mi Tě líto,mě pořád přijde, že by to reflux být mohl, zkus se zeptat doktorky
29. led 2010 v 19:32  • Odpověz
rio: no už si to pomalu začínám taky myslet, ale v těch kojo příručkách píšou, že blindění je normál až do 4 měsíce, že až pak se to nějak ustálí, tak nevím...jako strádat určo nestrádá, nám roste před očima...ve čt jdeme k dr. tak jí to určo řeknu, ale je to fakt oser, jí převlíkám i 4x denně....ještě mě napadlo, jestli mi třeba moc neteče mlíko, ona ho pak rychle pije a z toho pak blije
29. led 2010 v 19:40  • Odpověz
tak zkus nejdřív trochu odtsříkat, zadní mlíko je i sytější, odstříkaným můžeš pak dokrmit třeba - ten reflux může mít jen mírný, ale Vojta taky takhle začal, převlíkala jsem po každém kojení i dvakrát a pořád brečel a chtěl jíst taky často, no zeptej se, to se dá zjistit na ultrazvuku když tak
29. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Bré ranko,
vše nej Alexovi a Majdalénce k prvním narozeninám. :dizzy_face: Hlavně hodné rodiče a hodně dárků. :grinning: :sweat_smile:
30. led 2010 v 06:16  • Odpověz
Gucci tak nevím ale vyzkoušela jsi leu kojit v sedě? nám to trošku pomáhalo ale ne moc jen v ní trošku více zůstalo a vyzkoušej taky nakojit tak kolem prostředku kojení nechat říhnout a dokojit taky to pomáhalo protože se nepřecpala a netrávila jako by vzduch: todle zabíralo více.
Jinak Edi byla hrozný poblijus taky jsem často převlíkala :grinning:
Tak pá pá noc dobrá, ale byl šok co se v noci stalo, ale to písnu až pak :grinning:
30. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Všechno nejlepší Magdalénce a Alexovi k narozeninám, hlavně ať jsou zdraví, krásně rostou a dělají rodičům jen radost :dizzy_face:
30. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci K. sice neblije, ale u koja se kroutí taky, přijde mi, že vyhání prdy nebo v sobě prostě rovná to mlíko. Pokud by ti teklo moc mlíko, tak se Lea bude zalykat, to se mi občas taky stává, to poznáš.
No a pokud jo, tak odstříkej a to zadní už tak neteče.
U nás noc blbá, K. se strašně kroutil a kopal, chroptěl, takže asi rýma, ale ráno jsme nic neodsáli, jako by to měl někde hluboko a nešlo to. Tak jsem raději odstříkala, abych mohla krmit až nebude moc sát. A už jsem přišla na to, proč mi jde odstříkat jen když mám totálně narvaná prsa. Mám je malá a když odstříkám, tak už mi ta odsávačka pořádně netěsní a nejde to..no co nadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuji za K. k přání k 2 měsíčninám a přidávám se ke gratulantům Alexovi a Majdě k nádherným jednoročninám. Ať vám dělají dětičky radost a vy je nezlobte :slight_smile:
30. led 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Madlence jsem psala sms, na Anippe nemám číslo, tak přeju tady! vše nej Alexovi kulišákovi k 1. roku, ať je pořád takovej šikovnej samostatnej hodnej, celou noc spí, krásně jí, ať mu rostou pořád tak hodně vlasy (aby bylo co stříhat :grinning:), no a ať se těší na ségru (či popř. bráchu :sweat_smile:). :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jelikož je sobota, tak to tipuju u Evamiků i u Anippů na oslavu, těším se na fotky s dortem!
Kubíkovi k 2 měsícům opožděně taky vše nej :slight_smile:
Gucci, co vy dneska, je to lepší? Já tohle zažila s Honzíkem to odtrhávání a nepřisátí a řvaní a hlad a furt dokola, je to strašný, člověku je jich líto, že musí bejt vysílený, pomoct jim jde jen tím prsem, ale řev, začarovanej kruh. Důvodů to zřejmě může mít x, snad přijdete na ten pravej.
Honzík taky dost ublinkával, na to vyšetření nakonec nedošlo, vyřešil to Nutrilon protiblinkací, což ale u kojení nejde. To záleží... každý mimino asi trochu ublinkává... :-/
Steffi, pokud to je pravda o malých prsou a odsávačce, tak to už je mi ale úplně jasný, proč mně to nešlo vůůůbec :grinning:
To chroptění má hodně miminek a nemusí to být rýma, oni mají myslim nedovyvinutý hlasivky nebo něco takovýho, nevim už přesně,ale může to mít nějakej nevinnej důvod a vymizí to.
30. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.