• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj holky tak jsme koupili kočárek golfáče- no je něco mezi sportovním a golfáčemi, tento http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=959026 i ta barva tahle, no ve sněhu se s ním moc jezdit nedá, ale na cesty do města je dobrý a hlavně snad bude Vojta spokojenější když víc uvidí
30. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Rio ten je moooc pěkný.
Puzzi asi je to chroptění normální, jelikož rýmu fakt nemá. Saje úplně normálně a to je hlavní.
Hele a s tou odsávačkou mě to dneska naštvalo, jsem si myslela, že mi konečně pěkně narostla prsa a ono prd :grinning:
30. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Jani díky :slight_smile: to chroptění míval Vojta taky, hlavně když ležel a spal, taky jsem myslela že má rýmu a nic, ale to přejde samo
30. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Rio tak to je ono, mě to budí a vždycky mám strach, že se dusí...
30. led 2010 v 18:39  • Odpověz
No Luky chroptí ještě dneska, už mi to leze krkem. . . Asi se nechám poslat na ORL. . . Budeme za chvíli jak hypochondři. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 19:15  • Odpověz
cus prdolove byli jsme na dovce
takze alexovi vse nej k narozkam .....jupiiiii uzij si je ajo poradne :slight_smile:)) posilam pusinu
tak zkusim neco docist
zatim jsem jen koukala na fotky prcku no roste to pekne
oliver uz sam stoji a udela k nam i par kroku bez naseho drzeni
jinak zase blby noci ..mela jsem chut mu uz neco udelat kojeni asi stopadesatkrat a rev na celou chatu ..nastesti jen posledni dva dny..ale jsem grogy
a ctu annipe ma srdicko velka gratulace jsem zvedava co se vam ted povedlo
to same uz se tesim i na puzziovic dalnici co to bude :slight_smile:))
a ostatni tehule
30. led 2010 v 19:21  • Odpověz
jo jani holtovka pomohla uz to nema
ublinkavani mimin oliver blil do prikrmu ted obcas taky ale zdaleka ne tolik..
jesteze me tenkrat campi ukecala at to neresim a zadny vysetreni srovnalo se to fakt samo
30. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
gratulace všem oslavencům a oslavenkyním
30. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Všechno nejlepší všem jednoročkům!
A gratulace novým těhulím, ať se vše daří tak jak má :dizzy_face:
30. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
taky se připojuju ke gratulantům, čeká nás to za dva dny, sobota je však na oslavu ideální :grinning:
Gratulace novejm těhulím, už to zase odpovídá pravému názvu diskuze :grinning:
Puzzi: to je sranda, když to člověk zpětně srovná, u Teksas jsi to ještě nevěděla a byla jsi už těhule :slight_smile: Co Chorvatsko, to bude zkrácený, co? Ale zase tam budeš mít pomocníky na HOnzíka na poslední trimestr, jestli tam teda ve vedru vydržíš :pensive:

Šumava super, dva dny krásně a tři teda sněžilo, ale i tak jsme srdnatě najeli s Chariotem 47 km, hlavně když bylo hezky. Sice to člověk cejtí, když to táhne za zády víc jak na kole, ale šlo to. nejhezčí byl vejlet k prameni Vltavy, to byla nádherně upravená stopa a jelo to jak po másle. Vyráželi jsme kolem poledního na M. odpolední spánek a vydržela spát tak hoďku dvě, pak koukala, ale nesmělo se zastavit, to se hned ozvala a pak kolem půl čtvrtý čtvrtý byl dojezd.
Dvakrát jsme byli v sauně, protože se za 300,.na hodinu dala zamluvit jen pro nás, jeden byl vždy v sauně a jeden před saunou s M. vzala jsem ji na pár sekund dovnitř, jak bude reagovat (četla jsem o saunování dětí, že se to má začít praktikovat), ale vlbc se jí tam nelíbilo. Na první rundu vydržela i koukat na nás přes sklo, to ještě nebylo mokro od sprchy a mohli jsme ji nechat lézt všude :wink:

Ve čtvrtek jsme se srazili s Teksas na oběd v Klostermannový chatě, byl tam takovej vybydlenej dětskej koutek hned vedle stolu, zítra hodím fotky, docela si to tam prckové užili a dalo se při tom i obědvat. :slight_smile:

Dneska celej den jen peru o rozklízím, ale už to tady vypadá trochu kulturně, alespoň jako na stavbě a ne jako po výbuchu pumy.
30. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ránko,
Tek tak to je Oliver šikovný, za chvíli ti bude utíkat za holkama :wink:
To je fajn, že nemá ekzém. Já dala na radu Terkytky a koupila Lipikar a dějí se zázraky K. má kůži podstatně lepší už po pár dnech a mi na mou ekzematickou pokožku to taky dělá víc než dobře. Takže Terkytko veliký dík a určitě si zase přijdu pro radu. Je fajn mít za kamarádku zkušenou lékárnici :slight_smile:
Tjoo a hory závidím, hned bych vyrazila.
L. jel dneska lyžovat na Ještěd, tak jsem zvědavá s jakou se vrátí, ale snad bude spokojen.
31. led 2010 v 07:32  • Odpověz
Jooo a zapomněla jsem Leušákovi VŠE NEEEEJ k dnešnímu prvnímu měsíci mezi námi :slight_smile: Ať už se ji upraví blinkání a je to to nejspokojenější miminko.
31. led 2010 v 07:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
Teksas i terkytka si užily hor a sněhu :slight_smile: Akce se saunou a pokusem s Mariánkou dobrý :grinning: Chudák na vás koukala přes sklo, co to tam vy blázni děláte :grinning:
Terky, do Chorvatska na 99% nepojedu, v 2. trimestru bych jela, to asi jo, kdyby bylo vše ok, ale 7. a 8. měsíc 800 km daleko, to je moc riskantní. Jasně že by se pravděpodobně nic nestalo, ale kdyby i něco málo, tak co bych tam dělala, co doktoři tam, prostě ne, bohužel. Vypadá to, že Honzík tam nějaký čas stráví, jednou s našima a jednou by tam s ním byl P. a tchýně. Jinak plány padly.
Lee už je měsíc, nojoooo, velká holka už je to :wink:
Tek, tak Oliver už prakticky chodí, borec :dizzy_face:
31. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Bré ranko,
vše nej Lee k měsíčninám. :grinning:
No Oliver bude za chvíli běhat, to si teda Tek užiješ. :dizzy_face:
31. led 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky

obrovské gratulace Majdalénce Apolénce a Alexíkovi k 1 narozeninkám, hlavně at rodičové poslouchají a taky přejem hodně sourozenců :grinning:

včechny vás moc zdravím, včera jsme byli na chalupě u tchánáků, vybírali jsme se asi tři hodiny :grinning: , ale aspon babi s dědou viděli, jak umí Leouš krásně řvát :grinning: , pG si aspon trochu zaběžkoval a my se krásně vyvětraly a prošly se s kočárem, super počásko bylo
jinak u nás pořád trága, už si ani nepamatuju kdy jsem v kuse najednou kojila...je to pořád 10 min kojo, pak 10 min čučí kolem a pak to vybleje, pak řev, nošení pak zase kojo, takhle to trvá i hodinu a půl, než má dost a usne; v noci to naštěstí celkem jde, většinou ječí do půlnoci a pak je do rána klid :slight_smile: , to "nachlazení" se jí vůbec nelepší, naopak se mi zdá, že to má horší a horší, furt vysáváme, kapeme Libenar, nic nepomáhá, furt chrchlá chuděrka...tchýně říkala, že to má s tím jídlem asi i kvůli toho chroptění, no uvidíme co ve čt dr. na to
jinak s tím blitím...kojím většinou tak, že jí mám na kojo polštáři s tím, že hlavu má o dost výš než zbytek těla, někdy kojíme v leže, ale zase s tím, že jí mám podloženou, během koja s ní nesmím vůbec manipulovat, jinak se poblije, po koju jí musím nechat tak 5-10 min. v klidu, jinak se poblije, kolikrát se poblije i hodinu po koju (tečou z ní kousky mlíka)
taky se jí udělaly potničky na obličeji, při koju jí to dycky vyskáče tak vypadá jak kdyby měla neštovice :slight_smile:

jéé děkujeme za přání k měsíčninám :dizzy_face:
31. led 2010 v 10:59  • Odpověz
31. led 2010 v 11:19  • Odpověz
taky přeji všechno nejlepší Leušce k měsíčninám, je to kočka :dizzy_face: a fakt podle toho co píšeš si myslím že má reflux, úplně mi to připomíná naše kojení, ale fakt úplně...snad Ti doktorka poradí
31. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Gucci, blije Lea víc toho mlíka, víc než ublinknutí? Honzík byl ublinkávač velkej, klidně i hodinu dvě po pití, většinou ale když byl na břiše nebo se s ním nějak víc manipulovalo a jen tak trochu. Na vyšetření jsme nebyli a přešlo to pak pomalu s příkrmama. Dodnes si nejsem jistá, zda ten reflux taky neměl, jo ale my vlastně dávali to protiblicí mlíko, občas výjimečně jsme zkusili normální a to byl blil každou chvíli.
Existuje Nutriton, to je zahušťovací vláknina pro děti od narození, dává se před kojením a ak to zahustí v žaludku mlíko a míň se blije. Ovšem je to hodně divnej sliz, já to zkoušela dávat Honíkovi pár dní a bylo to trápení neskutečný, moc nedoporučuju...
Uvidíš, co ti doporučí dr.
Fotky jsou super, nejvíc ta v tý ouškovský kombinézce a pak lehátko klid x řev :grinning:
31. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky, díky za přání, oslava se vydařila :slight_smile: pak hodím nějaké foto, dneska si zase užívám v posteli s nevolností :angry:
31. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Puzzi: a my Ti s Tek tak záviděly, 3 měsíce v Chorvatsku :grinning: No budou lepší radosti :grinning:
Jani: to mám radost, že je spokojenost s Lipikarem, já na něj nedám dopustit :wink:
Přidala jsem nějaký ty fotky ze Šumavy
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3755322&vReferer=
31. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
holky jak ten Lipikar vypadá? nemůžete hodit foto prosím :grinning:
Terkyt: Fotky jsou bezva? hlavně mezi těmi stromy, je to tak uklidňující všude bílo nádhera :grinning:
1. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Bré ranko,
Terkyt fotky krásný. Evidentně z toho nejvíce byla unavená Mariánka. :grinning:
1. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno, Terkytko fotky hezký, je vidět, že jste si to užili a super, že jste se mohli vidět s Teksas :slight_smile:
Vojta zase od 1 do 3 nespal a od 6 je vzhůru úplně, nechápu proč, nemocný už skoro není, zub má venku - už má 4 zuby :slight_smile: tak nevím co ho zase trápí
gucci co Lea?
1. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky

Terky: to jsou nádherný fotky; hele od kdy jsi takhle začala všude možně jezdit s Mari? Já bych taky chtěla, aby si Lea co nejdřív zvykala na různé prostředí, aby z toho nebyla vyjukaná a nesvá.
Dá se ten Lipikar použít i na potničky? :slight_smile:
puzzi: s tím blitím je to jak kdy, někdy to mlíko z ní vyloženě vyprskne, někdy ho vyblinkne že jí jen vyteče z koutku pusy, vyloženě oblouk hodila asi jen 3x
taky by mě zajímalo, kdyby to ten reflux byl co by se s tím dělalo?

jinak u nás noc ok, Lea se vyřvala včera odpo, takže v noci byl klid :grinning: , kojo v 18, 23, 3:30 a 6:30
a ted mě fakt pobavila, mám ji na rukách, sedím na gauči, mluvím na ní, dělám cukrbliky, ona kouká, sem tam se usměje a pak najednou spustí hysterický řev :grinning: :grinning: ... trošku náladová ta naše ženština
1. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
gucci pokud by to byl reflux tak vám doporučí ten Nutriton, je to svatojánský chlebíček, dá se dávat buď před kojo - smíchá se s vodou a vznikne z toho takový sliz, dá se pár lžiček nebo stříkačkou a pak se nakojí, tím se to mlíko v břiše zahustí a neměla by tak blinkat, talší možnost je odstříkat a zahustit tím přímo to mlíčko, Vojta to právě před kojo nechtěl nedostala jsem do něho ani lžičku, tak jsem zkoušela odsávat a zahušťovat ale mě to nešlo moc a pak jsem začala ztrácet mlíko, ale vím, že některé děti to klidně před kojo sní, tak uvidíš
1. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko,

tak my už máme za sebou kyčle. Pořád dobrý, široký balení se nás díkybohu netýká. Další kontrola za 7 týdnů.
A noc naprosto luxusní, spal od osmi do půl druhý, kdy ho blbá máma budila na kojo a pak spal do půl šestý, kdy ho opět blbá máma budila na kojo, jelikož už měla totálně mokrou podprdu i košilku. A pak spal do sedmi, kdy jsme ho budili na kontrolu k dr. a to máma stihla ještě odstříkat 120ml mlíka, už se nám plní mrazák, za chvíli asi to mlíko začnu rozdávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terkytko fotky úžasné a ty jsi teda sportovkyně, táhnout na běžkách Mariánku.
Gucci Lipikar se určo dá použít i na potničky, ale vydrž ta vyrážka zmizí sama.

Joo a včera se nám vysr... pračka, tak jsme jeli koupit novou a dneska nám ji přivezou..se na ni těším jak malá :grinning:
1. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
no snad to nic nebude a jen to moc řeším, ale mě je jí fakt líto....v té knížče o koju fakt píšou, že je to normál, že pokud to není blití metr daleko tak je to ok a kolem 4 měsíce se to upraví, tak nezbývá než čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jo Gucci a tenhle přechod úsměv a hysterák znám moc dobře, Kubino to zvládá naprosto dokonale :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj Jani, tak to jste měli super noc a gratuluju ke kyčlím, Lea má kontrolu příští týden, tak to jsem fakt zvědavá, ale myslím, že to budem dávat ještě tak čtvrt roku :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.