• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani fákt? to by mě zajímalo teda, co se těm miminům honí hlavou :grinning:
1. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Gucci to balení nezávidím, to by se k teď zvencnul, on furt strašně kope nohama...
Joo tak vědět co se jim honí hlavou, to by bylo super. Ale fakt on se na tebe směje od ucha k uchu a najednou totální řev a neutišitelnej...
1. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
no já to Lee taky nedávám 24 hodin denně, ona taky hrozně kope a koutí se a je prostě hodně hýbací, což ocenuji hlavně při přebalování :grinning:
1. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Gucci já někde četla, že pokud k tomu není důvod, tak je to zbytečné. Ale chápu, že někde to dávají preventivně, ale pro ty děti je to pruda...
Jojo přebalování už začíná být náročné. Kubino se mi už točí nabok, takže je to o hubu :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
bože tady zase sněží, mě už z toho picne fakt :angry:
1. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Tady svítí sluníčko. Ale ten sníh mě už se... Už aby roztál!!!
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
no taky mělo být dnes slunečno, tak jsme se chystaly ven, ale zřejmě to nevyjde ... naštěstí jsme byli včera
1. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
jo Jani, budíš Kubína přes den ještě na kojo?
1. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
přidala jsem do alba dvě fotky Vojtíška s tím Adámkem, co ho budu hlídat
1. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
jéé Rio, to je milý klučík :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Gucci on přes den moc nespí, takže nebudím, ale v noci ho budím max po těch 5ti hodinách.
Jdu kouknout na foto..
1. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Rio Vojtíšek je strašně pěkný chlapeček a Adámek vypadá jako hodňoučké dítko...
1. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
holky díky, Adámek je asi fakt hodný, myslím že s ním problémy nebudou - i když je to i pěkný rošťák ale to Vojta taky :grinning:
Jani děkuji za pochvalu Vojtíška :dizzy_face:
dnes jdeme na kontrolu k primáři na rehabku, snda nám to cvičení ukončí když Vojta leze - i když trochu zvláštně, ale myslí, že každý má svůj styl
1. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
tak Leušák dnes spala celou noc i dopoledne....takže odpo a večer bude řádit jak černá ruka :grinning:
1. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Bré ranko.
Tak jsme zpátky z rehabky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzz by snad měla jít dneska k dr. tak jsem na ní zvědavá.
Nic jdu srovnat Lukyho do postýlky, snažím se ho přesvědčit, aby spal. Místo toho se rve do rohu postýlky. :confused:
1. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Čau holky!
Terky, nádherný zimní fotky zvenku i zevnitř z chaty, Olík a Mariánka vyvenčený chladným vzduchem, vyhřátá chata, paráda atmoška určitě!
Rio, při tom nespaní je Vojta živej, že by si hrál nebo kňourá? Teď byl úplněk, já na to nikdy moc nevěřila, ale hodně holek píše, že děti hůř spí i my dospělý a teď to fakt tak bylo i s Honzíkem.
Gucci, když Lea neblije obloukem, tak to zatím nech, uvidíš časem...
Steffi, já bych na kojo nebudila, třeba si chce prodloužit Kubík noční interval. Ale zas jestli nemůžeš spát bolestí prsou, tak to asi nic jinýho nezbyde.
Rio, Vojta s Adámkem super, budeš mít doma veselo :dizzy_face: Držím palce na rehábku!
Mel, jo, dobře si to pamatuješ, jdu dneska k dr., ale až kvečeru na 16:45, už aby! Narozdíl od Anippe mi není vůbec nic, už ani břicho nebolí, prostě nic, ale jelikož jsem toto zažila už v 1. těhu, tak mě to znervózňuje jen občas a mírně.
A co rehábka, Mel?
1. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Puzzi,tak ať ti to dobře dopadne :wink: a těšíme se na dobré těhu zprávičky :slight_smile:
já mám dnes dobrou nakopávanou,chvílema tolik,že mi to jde až od spodu břicha a mám pocit,že prcka vypudím
mám docela pěkně nafouknutý břicho,včera tu byli naši,tak na mě mamka koukala a řekla mi,že to není špek,jak si myslím,ale že to už je těhotenstvím,že přesně takhle to měla i mamka a ve 2.měsíci už nemohla zapnout kalhoty,takže v tom budu asi po ní :grinning: ,ale taky si myslím,že se mi nafukuje už těhotenstvím,protože je blbost,abych najednou takhle na břiše nakynula :dizzy_face: a zjistila jsem,že nemůžu ležet na zádech,stačí pár minutek a jsem KO,chytne mě bolest do kříže a vystřeluje mě to do zadku a včera mi to dalo pěkně zabrat,že jsem se nemohla pořádně narovnat :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, moc vám děkuju za přání Madlence. :slight_smile: Snad brzy dodám fotky. Občas nakukuju, co je novýho, ale nestíhám reagovat - začala jsem lehce pracovat a pořád řešíme to bydlení... :sweat_smile:

Puzzi, ještě jednou gratuluju! :wink:
Rio, Vojtíšek je fakt krásnej chlapeček - a vypadá na fotkách starší - takovej rozumnej. :slight_smile:
Gucci, Lea je fakt "kousek", moc hezká! K tomu ublinkávání - M. ublinkávala strašně a pořád a okolo toho půl roku se to úplně srovnalo. Být Tebou, tak zkusím ten Nutriton, ale myslím si, že to nic nebude, pokud takhle dobře přibírá.
Vy máte to široký balení jen preventivně?? To už je fakt zastaralej názor. Takže pokud bude L. mít teď kyčle v pohodě, tak bych se na to vybodla. :wink:

Všechny moooooc zdravím! :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Puzz, rehabka. . . . No furt na stejno. Ke všemu má Luky hrudník po tatínkovi, takže jsme vyfasovali zpátky jeden cvik, ale ten je naštěstí na míči, takže Luky nevyvádí. . . . A spát asi dneska nebude či co. . . Dopo spal sotva deset minut v kočáře cestou na rehabku a teď furt nic. . . . V postýlce kdyby měl šroubovák tak snad rozmontuje kolotoč.
1. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Puzzi, já to úplně přehlídla. Držím palce, ať je vše OK!
Leni, já nemohla zapnout džíny od 8. tt, takže to už je asi opravdu těhotenstvím! :grinning:
1. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
Já kalhoty zapnu asi ještě dlouho, páč většina z nich je mi v pase docela víc volná a pásek to jistí. Ale už se hrozně těším na svý těhu kalhoty s nápletem, si budu labužit, teplíčko na záda :slight_smile:
Díky za držení palců všem!
Leni, bUď ráda, že břicho roste, já se na to těšila a těším a mně v 1. těhu moc nerostlo a hodně ženských mě akorát prudilo, že není nic vidět:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi, lehce pracovat znamená z domova korektury? Na fotky se těším :slight_smile:
Mel, Luky je najednou denní nespáč, ale super, jak se krásně zabaví,montér :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Leni, hm.. . . Pěkná boulička. :grinning:
1. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Rio:Vojtíšek má stejné bodýno jako Míša.
U nás pro změnu děs běs, Míša má kašel a ráno měl po odečtu 38,6C na 16 hod jdu k dr. až přijde P. z práce, Míšu mám od rána v náručí, spí vždycky tak 10 minut a pak se s pláčem vzbudí nevyspinkanej a mrzutej, Kačenka začíná také pofňukávat,takže očekávám, že to brzy chytne také. Do toho noc neustále vzhůru,páč se Míša budil. Samozřejmě nechce teď jíst ani pít,takže už jsem mu stříkala do pusy vodu stříkačkou,aby nebyl dehydrovanej. Teď jsem ho ujezdila po předsíni s Kačenkou v náručí v jednokočáru půjčeném od kámošky.Pokud to chytne i ta Kačka bude muset Petr zůstat doma, páč jsem asi neschopná,ale tohle nezvládnu. Fakt nevím co dřív. Obědvala jsem,když Kačenka spinkala,Míšu v nosítku (takovém nahovno zastaralém, hnus na záda pro něj,ale už jsem fakt nemohla) a pokecala jsem mu hlavu omáčkou :grinning: . Musela jsem chovat oba a to už nejde jinak než si je dát do sedu a mít je na nohou opřené zádama. Takže já náprostý odpůrce posazování dětí dokud ještě nesedí samostatně jsem to prostě musela porušit, mám z toho depky,že jsem kráva a ještě jim ničím záda.
1. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
až se sama ptám,jestli to je možný,že je to už takhle vidět ..........
1. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Leni,možný to je a myslim, že to je už způsobený těhotenstvím, je to takový to dolní břicho, kde je zatím děloha, jak poroste, tak bude výš a výš a výš a budou tě bolet hrudní kosti, těšíš se? Já jo :grinning:
Tetes,jestli budou obě děti nemocný, tak ať je fakt Petr doma,to by ani zvládnout nešlo. neboj, týdenní posazování k tobě na klín záda nijak nezničí. Chudáček Míša i ty, kéž by Kačka zůstala zdravý.
1. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Tetes,tak to má Míša velkou horečku,chudáček,je dobře,že jdete k dr,třeba to Kačenka nechytne.
Tetes,proč říkáš,že jsi neschopná?ženská,čéče,máš na starosti 2 děti,ke všemu Míša je nemocný a děláš pro ně maximum,takže nemyslím,že bys byla neschopná,zkrátka je toho na tebe moc!!!!!
a to,že si je dáváš do sedu,to podle mě nějak nevadí,tak co máš dělat,když obě děti pláčou a lítáš ještě okolo,hold máš jen dvě ruce a pokud máš obě děti chovat,tak si je dáš na klín,v tom nic špatného nehledej,určitě jim zádička neničíš,vždyť je nedáváš sedět 24 hodin denně.
Tak se drž!!!!!!!! a ať je Míša brzy zdravý a Kačenka ať to nechytne
1. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Puzzi,to víš,že se těším,těším se na to,až si vezmu ty těhu trička,kde to bříško vynikne :grinning: a nějaká bolest hrudních kostí vem čert,hlavně,že bude bříško :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Děkuju. :wink:
Leni, pupíček už dobrej. :grinning:
Puzzi:těšíš se na bolesti hrudní kosti a žeber? No, jen počkej já ti to pak připomenu až budeš nadávat,že se ani nevyspíš. :grinning:
1. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
jsem zjistila,že se mi i ztratil pas,když jsem teď koukala na ty fotky,kde jsem vyfocená v letních kraťáskách a tam skoro žádný břicho z profilu,tak tohle je teda mega břich :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.