• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No a pořádně :angry: !
1. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Teda ten kun je zpomalenej :angry:

Teksas babicka ma uz tu virozu vic nez tyden, takze uz neni infekcni, jen je zeslabla a nemuze se s tim moc srovnat. Takze to snad nechytnu..
Pajdi no do bordelu se mi moc nechce, ale dneska mi volali, ze chteji urychlene listek na penize a to tady nevyridim. No ale asi se nep... a dodam jim to, az ve ctvrtek po kontrole.
Ty jo ja chci taky prenatal box, snad mi ho daji ted v Podoli :wink:
1. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
čau holky, pracujícím milu a gucci přeju rychlej tejden v pohodě a těhotným, ať se dočkaj kontrol :slight_smile:
milu, at to dobře dopadne s autem!
steffi, jak dlouho ještě ta rekonstrukce?
teksas, to je nejhorší, když v noci nechtějí spát, kdy jste ho uspali?
já ten balíček v těhu nedostala vůbec :frowning2: Až pak v porodnici porodní.
Dneska po o jedeme se sousedkou a dětma do plzně, musim vyřídit MD a Honzíka do pasu. Pak by bylo super jezdit po plzni s kočárama, ale Honzík by musel spolupracovat...
1. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Puzzi rekonstrukce dneska zacala, takze nejmin tyden, pokud se neco nepo...
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
hele vstal v pul druhy do pul treti jsem nahzovala dudel a v pul treti total vstavacka ..ok prebalit rychle nakojit ...vztekani u prsa a pak rechtani desna prca v pul 4 rano ...no tak jeste jedno kojo a rychle sup mezi nas no asi okolo 4 usnul myslim ..pac ja urcite :slight_smile:))
ty jo jani jsem zvedava na tu novou koupelnu
ted sam vytuhnul v kolibce
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2836290&vReferer=
pro tetesku satkovani ...doufam teri ze jsi ok ...a dospavas tu noc
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
jee puzzi hezky den ..doufam ze vam to vyjde a hozulak bude hodnej ..my se za chvilku chystame na vylet asi do prace dostala jsem naky podklady pro materskou ..nevim co to je a musi se to posalt na PSSZ to bude zase boj
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
terkytko az se tady objevis muzes mi prosim jeste rict kam to chodis na to plavco?
juklik sei zda desne drahej
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
jéé Teri to šátkování je supeeeeer :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ahojky,
tak jsme zpátky z víkendu, teda už včera, ale to jsem nezapínal PC. V sobotu bylo pěkně hnusně, tak jsem byli akorát na krátkém výletě a pak v Českým Krumlově na obědě a na zámku. Evi, vzpomněla jsem si na Tebe, zkoušeli jsme i Papas living restaurant, ale bylo tam plno, pak jsme skončili hned vedle v Boleru.
Včera už jsme na kola šli, jeli jsme asi 65km na Hlubokou a zpět, ale byla to parádní cesta, málo stoupání a krásnej asfalt. Kojení proběhlo před cestou, na Hluboký a po cestě, v pohodě. V. byl ještě se třema holkama autem a byli v na Hluboký a v zologický, co je hned vedle. Ale mám radost, že jsme fak t něco ujeli, byla totiž docela zima, ale jelo se parádně. M. byla zlatá celej víkend, ona se docela zabaví i sama,a když ne, tak V. ji vydrží docela dlouho nosit (to mě už to pak nebaví a bolí mě ruce :sweat_smile: ) a navíc tady bylo na chalupě dalších 7lidí, který ji občas taky zabavili :dizzy_face:
Tetes: koukej to ještě 4 týdny vydržet, snad to nic nebylo a už to bude dobrý.
My jedem za chvíli na plavání, tak se těším.
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Teksas to satkovani je uzasny, to se musi Olimu libit :slight_smile:
Terkyt krasnej vylet...
1. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
jo libi i kdyz nekdy se vzteka kdyz ho tam rvu ale pak se vetsinou hned uklidni a nesmi mit hlad to se pak vzpira :slight_smile:)) a to docela bolil asi tak jako kdyz byl v brise
terkyt je to bylo urco super a ty jsi vozila M. ve voziku nebo byla s V. v aute asi v aute co?
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Teksas: chodím do baby klubu Kenny do centrály Relax do CHodské ulice nad Mírákem, ale myslím, že to je teda ještě větší pálka než Juklík. Plave se totiž dvakrát týdně a ve skupince jsme jen 4 děti s maminama, není to žádná masová záležitost, kde by bylo hafo dětí a instruktorka stála na břehu a ani nešla do bazénu. Je ta samozřejmě lepší i na čistotu vody. Neberou to jako zaplnění času, ale jako výuku, takže se hodně věnují a mají vyzkoušený, že se musí chodit dvakrát týdně, aby z toho děti něco měly. Takže na dva měsíce (16 lekcí) stojí plavčo 6000,-Kč. Fakt pálka.
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
ty kravo to je teda palka ..tak to teda nevim co s nim tohle si asi ted fakt dovolit nemuzem ale spojeni super mirak znam jak sve boty...v chodsky dokonce bydli kamos
1. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky, tak autí spravený. Byla to naštěstí z jedné strany zarezlá ruční brzda ..nějaké to lanko..ono se to ještě nikdy neměnilo, tak proto. A jak jsme v sobotu jeli celou dobu v dešti a pak to do dneška stálo, tak to ještě víc chytlo. Ale manža to už vyčistil a až bude mít můj kámoš ze servisu čas, tak mi to lanko vymění..tfuj, já měla strach, že to bude spojka a bude nás to stát velký peníze :grinning: .

Pajdi, nene Meggie je doma s Montym a s manžou, vzal si týden dovču. Dneska spala celou noc a až v 5 ráno, když jsem vstávala do práce, tak jsem koukala, jak sedí v košíku a čeká :slight_smile: . Je to zlatíčko.Monty jí pořád hlídá a oňuchává jí :slight_smile:.
1. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
je to je hezky milu je to fakt jak s miminkem :slight_smile:))
a manza sikovnej ....no a je dobre ze to neni nic vazneho s autikem jupiiiia ty jezdis teda do rpace autem?
za chvilku jdu za mamou a koupit si baterku do hodinek dulezita vec a pak jeste musim jeste do prace
1. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tek jj, jezdím. Já kdybych jezdila sockou z Krče do Nehvizd, tak to mám asi na 2,5 hodiny :unamused: . Autem přes jižní spojku, pokud není zasekaná to mám za půl hoďky :slight_smile: .
Jo a je to jak s miminkem, to jo..je to teď doma takový veselejší..když tam jsou oni dva a pořád se oňuchávají. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jo a musím se pochlubit...vytopila jsem koupelnu..naštěstí sousedy ne, ale voda tekla... :frowning2: :angry: . Jsem tele :angry: .
1. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahojte,
tek moc pěkný šátkování, super.. olik vypadá spokojeně, ikdyž tam má tu hlavu taky tak nějak skříplou, teda Stele se to právě moc nelíbilo..

My měli noc docela ok, ale kašlu na nějaké zavádění režimu.. Jsme v půl deváté šla koupat, pak v ložnici potichu a v klidu nakojila, a pak do půl dvanácté uspávala, to už jsme to nevydržela a zavázala ji do trojobalu (plíny) a nechala ji normálně vyvztekat až usla.. a já taky.. pak už asi jen 3 kojení a spaly jsme do cca 10h :grinning: takže můj závěr je, že když ji okoupu, nakojím s náma u tv a pak ji budu v půl dvanácté uspávat, vyjde ot nastejno :frowning2: jen já nebudu mít nervy 3 hodiny že ještě nespí a nebudu usínat..
teď jsem nakojila a Stela má škytavku v postýlce, tak ještě chvilku vydržím a pak ji dám cucnout..

teda holky 6000 kč za dva měsíce za plavání je docela dost.. skoro celá mateřská :grinning:

milu, teda Ty jis šikulka, tak hlavně že sousedi jsou ok, a svoje si musíš holt vytřít.. :slight_smile:

terkyt no na evku vzpomínám pokaždé když valí v tv reklama na ten living papas :slight_smile: M. by tam hrozně chtěl, tak asi v létě uděláme taky nějaký výlet..
1. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
čusbus gucci :grinning:
mílo:hele, to tvoje auto je teda pěkně nevychovaný,co? :angry: Poslední dobou pořád zlobí,co?
Tak já jsem si myslela, že jsem na tom co se orgasmu týče dost špatně, ale očividně gucci je na tom hůř, páč z oleje jsem ho teda ještě neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a
Boxů už jsem dostala asi 5 ks.Ale nikdy mi je nedali jakoby dvojnásobně, jsme prostě s dvojkama hrozně utiskovaný :frowning2:
Jé, Tek ta fotka je úplně bombastická
:dizzy_face:
aha, tak auto nic závažného...
Takže v noci pohoda,žádné krvácení, nicméně ode dneška budu každý den chodit na monitor,aby dětičky kontrolovaly,že jsou v pořádku, krvácení nemuselo být z odlučování placenty,ale z nějakých žilek, nicméně se to stejně bere jako první ataka. A já osobně bych se přikláněla k těm žilkám, páč teď mám děti narvané snad přímo v močáku, strašně to bolí a jakmile se mi začne chtít sebeméně čůrat, tak musím okamžitě jít, jinak bych to nevydržela. Ty jo, vážně mi ale přijde,že jsou strašně nízko..... no nic prostě od teď už budu jenom panikařit :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo ještě jsme se chtěla zeptat, nemáte holky pak problém, když máte přes den mimčo v šátku u sebe, že by pak nechtělo třeba samo usínat v postýlce? já z toho mám trochu strach.. :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tet, tak fajn, že se vše zklidnilo a taky, že chodíš každý den na monitor, člověk je pak klidnější když vidí, že jsou tenisáci v pořádku. :slight_smile: A gratuluji, už jsi 32.týden... :slight_smile: :dizzy_face: .
Jj autí zlobí, ale naštěstí jsou to vždycky jen prkotiny. Vždyť má najeto teď 100 000km, to není nic hroznýho na oktávku. To jsou spíš běžné věci.. :wink: . Tak ťuk ťuk, ať se nestane něco horšího.
1. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
no tak s tim ja problem nemam a navic pani na kurzu rikala ze ty deti potrebujou pak i trochu svobody takze si oddychnou kdyz je vecer odlozis a voni maj konecne od te mamy klid :slight_smile:))
a hlavu nema skriplou jen na stranu ...takhle mu to vyhovuje von s ni muze kroutit.....
diky za pochvalu satkovani ...docela mi vzrusta sebevedomi jak mi jde vazani..ale zase rchle klesne jakmmile udelam blbej uvaz :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
tetes: to víš, tonoucí se stébla chytá :grinning: , já včera pG nabídla, že bychom mohli zkusit jemně sexík, ale slyšela jsem nekompromisní NE, tak aspon ten olej no :grinning: :grinning: .... jinak je fajn, že už nekrvácíš a že tě budou každý den monitorovat

mili, ženo má jediná topičová :grinning: , šikofná si šikofná :wink:
1. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, totálně nestíhám... Dopo jsem byla ve škole potvrdit něco na ten rodičák, přijela jsem před chvílí a zase mastím k zubaři. Vůbec nevím, jestli vás dočtu, prot. navíc mám půjčený D. notebook, prot. ten můj je na léčení. :unamused: Tak kdyby mi někdo hezky shrnul včerejšek a dnešek, budu moc ráda! :wink:
Jo, a M. dneska vstávala v půl šestý!!! :confounded: Naštěstí pak spala ještě od 7 do půl devátý...
1. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
evi: dneska se toho moc nenapsalo
Teteska už nekrvácí, bude chodit denně na monitor
Mili už má doma Gedžitku
Jani je ještě v OV
Teksas šátkuje
fíc nevím :grinning:

JINAK PŘEJI VŠE NEJ VŠEM NAŠIM DĚTIČKÁM K DNEŠNÍMU DNI DĚTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
1. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tetes, teď jsem četla Tvůj příspěvek! Málem jsem se rozbrečela, jak je mi Tě líto! Musí to být strašný nervy, ale neboj - i kdyby se něco dělo, tak už jsou dost velký, aby přežily!!!
Blbý, je že se nemůžeš skoro hýbat - ale nečetla jsem ještě dnešek, jestli nejsou nějaký změny...
1. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Gucci, díky moc! Já teprve teď četla, že Tetes krvácí.
Jdu se kouknout na Mili fota. :slight_smile:
Jééé, díky, já na to úplně zapomněla. :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
jo Mili taky blblo auto, ale už je to OK, ted má hodně práce
puzzi je dneksa se sousedkou ve městě a vyřizuje nějaké papírování
1. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Mili, ty jsou nádherný!!! Taková maličká! :dizzy_face: :dizzy_face: Úplně Ti závidím - my zvířata mít nemůžeme a mně to strašně chybí. :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
evi: proč ne?
1. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.