• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ještě pár velikostí do prsou bych brala :grinning: :grinning: :grinning: ,to je nějak pozadu :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Nojo, já to blbý z těhu hodně zapomněla, na tu bolest hrudních kostí se netěším, to bylo blbý, i když třeba to bolelo víc, když jsem ležela a to teď nebudu :sweat_smile: Jo a taky mě nějaký období pálila žáha, to taky nechci.
O prsou už si tentokrát iluze nedělám, dočasně asi trochu povyrostou, ale velmi dočasně :grinning:
1. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Hele Puzz, takže ty chceš vlastně z těhu jen hezké mírné kopanečky a pak to miminko? :grinning: Takže nejlépe už teď tak 20tt? :sweat_smile:
Tetes, klídek. Jseš super a fakt nezničíš záda dětem jenom proto, že je chvíli posadíš na klín. :wink:
Jééééééé že by dítě usnulo? Tak co tady dělám? Už mám bejt taky v posteli. :dizzy_face: On totiž mladej pán od půl páté do cca půl šesté nespal. A pak se zase se mnou dělil do půl osmé o mojí postel. Vrchol všeho, že se na něj vymluvil P. že nemohl dřív vstát do práce, protože by nás vzbudil!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Mel, ne,kopance chci velký pořádný, doufám, že druhý dítě nebude jako Honzík a pořádně mě okope :grinning:
Mel, dobrou :wink:
1. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
zdáár
tak jsme se vrátily z prochajdy, akorát začlo brutálně sněžit ,tak jsme to stihly tak tak
asi změřím Lee večer teplotu, neřvala při oblíkání (jen u čepičky - to je klasika) a když jsem jí dala v bytě do kočáru, tak hned vytuhla (normálně jaští až ven) a ted spí u okna v ložnici...to bude večer tooočo :grinning:

Leni: tohle že je těhu břicho? pche se kukni ke mě do alba, já měla těhu břicho už od 5tt :grinning:
puzzi: moooc držím palce k dr. dneska, jsem napnutá jak kšandy :wink:
ahoj Evi, ztracená dcero naše, už se těším na fotky a mám stejný názor na široké balení jako ty, jestli to bude ted ok, tak jí to budu dávat max na noc...už se těším na fotky z oslav
tetes: tjo chudáci dvojky, snad to Kejtí nechytne, drž se
1. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
jéé anipp, tu tatrovku chcu pro Leu taky, už se kvůli toho s pG hádáme, páč on říká, že snad holka nebude mít auto :grinning:
1. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Ani, hezké . . . Alex byl hódně hodnej. :dizzy_face:
Gucci, a proč by holka nemohla mít auto? Já si radši hrála s autama než s panenkama. :grinning:
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
holky,pomoooc,začla jsem mít teploty,už mám 37,3,bolí mě v krku,myslíte,že to může ublížit miminku? :cry:
1. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Leni, to by musela být zvlášť vysoká horečka,aby to ublížilo miminku. Myslím,že dokonce můžeš i paralen. Každopádně zalézt do postele a potit se a neboj bude to v pohodě.
Míša má chřipajznu,takže srážet teploty.
V půl třetí měl zase 38,6 C ale už to kleslo, tvářičky červené,očička skelná.....mi je ho tak líto.
1. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Tetes, jé choudě Míša. Kdepak ji sebral broučínek. :pensive:
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Vše ok, černá tečka odpovídá velikostí 5+1, dle MS jsem 5+3, takže paráda, ovu jsem měla mírně později.
Další kontrola za měsíc.
Nemám zvedat těžký věci, těhu + po císaři, Honzík a jeho 14kg v oblečení je těžká věc, hmm, budu úkolovat Pepu, když bude po ruce, ale... :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Holky, No tak puzzi velká gratulace.
Jé Leni co to čtu, doufám, že už ležíš. No já taky, ale né kvůli toho, že by mi bylo nevolno z těhu, ale včera jsem si letěla z obýváku do ložnice pro telefon a nějak jsem nechala za futrama- zárubněma nohu. Pořádně jsem si ukopla malíček až v něm křuplo a dnes mám nohu jak papuč, nevlezu se s tou nohou ani do boty. :frowning2:
jé tetes míša taky? Ono přeci pořád mrzne tak kde se ty bacily berou?
1. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
au jdu se pochlubit že už nemusíme cvičit, prý už všechno umí a ještě máme přijít až bude chodit aby se podívali jestli to dělá dobře...lezení moc neukázal, popolezl kousek na stole a stačilo jim to, tak jsem jim o tom zvláštním stylu neříkala, však on se srovná
díky ta pochvalu Vojtíška
anippe fotky super a takovou tatru máme a Vojta ji miluje, umí ji sám voiz, hraje si s kolama a nejradši je, když ho vozíme my, to nechce slézt dolů :grinning:
Tetes tak to je mi fakt líto, že je zase brouček nemocný, drž se, je mi to líto :frowning2:
puzzi blahopřeji ke krásné tečce :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
puzzi
Už jsem zvědavá na fotečku :wink:
1. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
rioko,
taky perfektní pozitivní zprávička jupíííííííííííííííííí Vojtíšek je chlapík. Gratuluji
1. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Puzz, gratuluju k tečce tečkované. :grinning: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
Gucci, doufám, že Lea teplotu nemá.
Anippe, krásný fotky, to je velkej chlap Alex, je moc krásnej, čepice mu sluší! Vtipnej popisek, jak se tváří na tu pletenou :grinning:
tatrovku máme po pepovi, honzík si jí občas posílá, ale raději má jiný trochu menší auto.
Leni, neboj, prckovi tvoje viróza určitě neublíží! Využij, že nechodíš do práce, vylež se, za dvy dny seš fit. Kdybys měla horečku nad 38, vem si Paralen, ten v poho můžeš, lepší než teplota.
Tetes, chřipajzna :frowning2: kdyžtak zkuste na horečku zábal, mokrá plena, zabalit Míšu, 10 minut do postele pod peřinu, vybalit, oblíct, spát, Honzíkovi jsme dávali, když měl ke 39 a Panadol moc nezabíral.
Lum, to je něco s malíčkem, auuuu, to muselo bolet jako prase!
Rio, gratuluju k ukončení rehábky :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Puzzi Rio gratulace Vojtík je štramák šikovnej :grinning:
Přidala jsem nějaké fotky :grinning:
1. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
holky díky mám fakt radost že máme cvičení ukončené, však Vojta se teď dost rozjel v tom lození
Pudly fotky moc pěkné, ty s tou zmrzlou fontánou jsou z Karlovy Studánky ne? tam jsme byli před dvěma rokama na dovči
1. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
Jů, Pudly, Edi už jí sama? Šikulka :slight_smile: Honzík nemůže mít jídlo na dosah, hned do toho dělá cáky cáky :sweat_smile:
moc vám to sluší u tý ledový sochy nebo co to je!
1. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Díky za pochvalu fotek, ten jeden den bylo fakt nádherně, ale jinak tři dny sněžilo...
Puzzi: gratulace k tečce! Honzíka nezvedej :grinning:
Gucci: poprvé nocovala M. mimo domov v necelých 3 měsících, koncem dubna u kamarádů na chatě kousíček za Prahou. Pak už jsme to neřešili. Absolutně nikdy se mi nestalo, že by byl nějakej problém např. nemoc nebo špatný usínání, rozhození režimu, fakt nic, takže proto třeba tolik cestujem. M. je fakt pohodářka. I auto snáší v pohodě a teď, co jsme už začali používat větší autosedačku, že může koukat ven a vidí na nás, tak je to paráda. Ani o ní nevíme, jen nesmíme zastavit :grinning:
Lipikar je nejlevnější asi tady
http://www.docsimon.cz/zbozi/la-roche-posay-lipikar-emollient-hydratacni-emulze-400ml
Standardní cena v kamenný lekárně je 540,-Kč
existuje i Lipikar Baume, ten je v polovičním balení a je na víc suchou kůži, má 10% karitovýho másla oproti 5%, který jsou v normálním Lipikaru.
Rio: gratulace k ukončení cvičení!
K ublinkávání bohužel (bohudík) nemám co dodat, nám se vyhnulo.
1. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
Honzík je v autě velmi v pohodě od doby, co mu pouštíme dětský CD, máme nějaký Říkadla,písničky, zrovna jsem přiobjednávala na netu další CD. Jakmile to zapneme, tak Honzík ztichne a kouká klidně ven a pohoda. Doporučuju, vyzkoušejte, pokud je tu někdo s dítětem, co nerado delší cesty v autě.
Terky, Mariánce přeji vše nej k jejím prvním narozkám, které má zítra :dizzy_face: Co plánujete na zítřejší den, něco spešl? Ať je pořád taková pohodová, usměvavá, všude spokojená, cestovatelka, ať je zdravá a dělá vám jen radost a vy jí taky :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
brý ránko,
Puzzi,moc gratuluji :slight_smile: ,dávej na sebe pozor!!!!!!

Lumcag,tak to musela být hrozná bolest,auuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2:

u mě noc příšerná,teplota navečer stoupla na 37,8,byla jsem z toho tak špatná,že jsem to probulela :cry: ,fakt mě přepadl panický strach z ublížení miminka,najednou jsem dávala do souvislosti takový věci,až hrůza,odpoledne jsem 2x zvracela,po ránu klasika nakopávačka,pak mi začla zimnice,odpo ty teploty,tak jsem pomalu panikařila nad tm,že je to určitě zamlklý potrat,proto ty teploty,nevím,co mě to popadlo,prostě celkový strach,pak panika z chřipky v těhotenství,no hrůůůza,pak mi volala mamka,tak mě tak hezky utěšila,povídala si se mnou,pak mi psala sms,tak jsem se uklidnila,manžel mi vařil čaje s medem a citronem a dával mi zábaly na lýtka a teď už jsem bez teplot,mám jen 36,7,akorát v krku mě dost bolí,doufám,že to není angína,tak si dávám zábaly a zůstávám v posteli,paralen jsem si nebrala,zkusím kloktat a budu dál pít čaje.
2. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky
Riuš, jo je to v Karlovce, byl letos perfektní kampouch, ale bylo hnus počasí v ten den hrozně fučelo, tak jsme došli jen k rampouchu a spátky .
Puzzi, neboj Edi dělá mích mích, ale naštěstí to zůstane v mysce jo docela to jde .Ona totiž ke konci jídla už nechce abych jí krmila ona chce sama, tak dává pusu pryč a říká ne ne ne a nakonec udělá hmm a ručičkou jako dej dej no a je to už jí sama sice to nabírání nic moc ale jo. :grinning:
2. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
VŠECHNO NEJLEPŠÍ MARIÁNCE K NAROZENINÁM AT JE POŘÁD STEJNĚ SPOKOJENÁ, HODNÁ A USMĚVAVÁ :slight_smile:
2. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,
Puzzi, Leni.........masakr :cry: :cry: :cry: řvala jsem jak želva. Jak říkám můj prah bolesti je móóóc nízký.
Ale jsem těhu a porod bude horší než malíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lení jupííííííííí je bez teploty. :wink: Ale ikdyž si nemocná , tak to nebude zv*****í z virózy, to už bude určo další příznak k nafouknutému bříšku :wink:
Terkytko, já jsem to samé zima je moje. Taky jsem uvažoval, když jsem se bavila s mým bráškou na skypu, který má teď měsíčního prcka, že příští zimu musíme něco naplánovat.
Naše pokud to dobře dopadne bude mít 4 měsíce a jejich 1 rok, takže na chatu ke strejdovi na Jasnou na Slovensko určo pojedeme. Už se těším.
2. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
také záleží na tom jestli budu mít takové pohodové mimčo jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Terkytko, No a to nejdůležitější jsem zapoměla dopsat. Vše nejlepší Tvé dcerušce Mariánce ke včerejším narozeninám :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
bréééééé

tetes: tjo chřipku, kde k ní přišel? at se brzy uzdraví chůdě malé
rio: super, že už nemusíte cvičit, Vojtí je šikula :wink:
puzzi: obrovská gratulace k mimitečce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to jsou super zprávy
lumcag: ty voso, to muselo bolet jako prase, já si dneska taky jemně nakopla paleček o židli auau
terky: díky za info, Lea naštěstí miluje jízdu autem a já jí chci právě zvykat na jiné prostředí co nejdřív...příští týden chci jet na týden k našim...nevíš jaký je rozdíl mezi tím vozítkem chariot a croozer (kromě ceny :grinning: )... jéé a Mari má dnes narozky jo, tak vše neeeeeeeeej pohodářce naší největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pudly: super fotky :dizzy_face:

u nás včera večer sajgon jak jsem předpokládala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vzbudila se po venčení v půl páté a od té doby jekot až do devíti večer, vycucla mi oba cecky, furt jekot-kojo-jekot-kojo, ani na pG nezabírala, teplotu neměla, jsme jen čekali kdy na nás příjdou sousedi....pak jsme jí nechali v zavince a v leže jsem jí dala naposledy vycuclý cecek, tak se uklidnila a usla a spala od 21 až do 3,...pak zase mazec s kojením, pila 5 min. pak 10 min čučela kolem a pak mě celou poblila
2. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.