• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pane jo zase jedno roční dítko, tak blahopřeji Marijánce k roku, ať je jí jen a jen do skoku :grinning:
2. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
gucci ahoj,
:grinning: :grinning: :grinning: tak si mě s Leou pobavila. No a co se týče malíčku, tak jsem přímo do těch dveří letěla. :cry:
2. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Dnes mám teda krizi, chytly mě záda ale strašně, nevím jestli mám na páteři něco bloklého, ale vystřeluje mě to úplně všude a ne můžu ani otočit hlavou, nadopovala jsem se práškama a snad to přežiju, máme plavání a m. přijede z práce až pozdě večer :frowning2:
2. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
rio: to je mi líto, ale možná ti plavání pomůže

dala jsem do alba Ley ušničky
2. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
naušničky krásné Lea bude fešanda
no uvidíme jestli to třeba v plavču trochu nepovolí, ještě že máme koupený ten golfáč, tahat do tramvaje náš těžký kočár bych asi nezvládla
2. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
jéé jaký máte golfáč?
2. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
tento http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=959026 i tu barvu, včera jsem s ním byla ve městě a spokojenost veliká, jen do sněhu není ale to žádný asi, ale je lehounký a Vojta spokojený že má rozhled
2. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
aha, tak super :wink:
2. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Mariánka moc děkuje za přání, loni v 7:48 vykoukla na svět, to to letí :sweat_smile:
Holky, co máte roční dítka a výš, znáte tohle? Měla jsem to přibalený u přesnídávek, včera to M. objevila a tak jí to chutnalo, úplně mi to rvala z ruky. A jelikož už byla i po večeři, nemohla to sníst celý, tak začala krmit mě, to bylo tak dojemný :dizzy_face:
http://www.hipp.cz/produkty/detske-susenky/ovocne-tycinky/oplatky-plnene-naplni-s-jablky-a-hruskami.html
2. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Noc, jakožto doba na spánek dnes trvala max. 3 hodiny,jinak nošení, utěšování, měření teploty,srážení, pokusy dostat do něj alespoň trocu tekutin....
Ráno v 7 hodin měl po odečtu 39,1C ,teď už mu to kleslo,ale jak furt pláče,tak už tou náladou nakazil i Kačenku a jakmile se rozpláče jeden,tak začne druhý. Teď jsem je uspávala tak,že Kaenku v náručí a druhou rukou jsem vozila kočár s Míšou....Pokud zvládnu dopoledne tak to bude zázrak a asi zavolám P. ať prostě přijede domů brzy.
Gucci:kde to chytil vůbec netuším,páč ani do žádných nákupních center apod. nelezem....
Rio:ty golfky jsou moc pěkný,líbí se mi.
Gucci: :grinning: Leušák vám ten život stereotypní nedělá.... :grinning:
Všechno nejlepší Marijánce.
2. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Gucci:Kačenka má hodně podobný naušničky. :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoooj,
Vše nej naší dnešní oslavenkyni. Ať je Mariánka pořád tak pohodové dítko a dělá rodičům jen a jen radost.
Tetesko chudák Míša, kdepak chytnul hnusnou chřipajznu. Přeju ať ho to rychle pustí a ty to zvládni.
Gucci koukám, že Lea s váma taky pěkně mává :slight_smile:
Puzzi obrovská gratulace k tečce, holky já z vás mám takovou radost, jak jste to tady rozjely. Paráda.
Leni ty do postele a ani nevystrč nos. A neboj tyhle nachlazení jsou v těhu normoš. Měla jsem je asi 3x, v každém semestru jedno a K. je naprosto v pohodě.
Rio gratulace k ukončení cvičení. My jdeme 9.2. poprvé, tak jsem zvědavá co vyfasujem za cviky.
Jdu kouknout na všechny fotky než se K. pořádně probere :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Tak jsem tu, od rána nějak blbne internet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vše nej Mariánce k narozeninám. :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Gucci, k vašim na týden zkus, uvidíš, snad bude Lea v pohodě! Myslim, že to taky není vždy jen o zvykání, ale i o dítěti. Některé spí kdekoli fajn, některé na návštěvách u mámy v posteli bez problémů, některé se budí, myslim, že malým miminkům je to asi spíš jedno, když mají kolem sebe třeba svůj mantinel a jsou ve své zavince...
Leni, ty se neboj tý virózy vůbec, to fakt neublíží, určitě ti bude brzo líp!
Lum, jak je tobě, nevolnosti fuč?
Rio, jaks to zmákla na plavčo se zádama?
Jů, Gucci, krásný náušničky :slight_smile:
Terky, to neznám tuhle sůšu, nezkoušela jsem. Honzík jí piškoty nebo sušenky Sunarka, jinak jsem ještě nic nezkoušela.
Tetes, doufám, že ti P. brzo přijede na pomoc, kdyžtak zkuste Míšovi dát ten zábal, teplota nad 39 už je fakt hodně :frowning2:
2. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
baf
jdu napsat novinku, si představte, že Edi dneska volala lulu a udělala lulu a taky bobek. jsem šťastná že to půjde :grinning:
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Pudly, jé Editka je šikulka. :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
Pudly, super :slight_smile: Posazuješ na nočník už dlouho? Já už asi od 9-10 měsíců, na kadění byl Honzík od začátku docela talent a čůrání taky ve většině nočníků. Teď poslední týden ho posazuju fakt často, když jsme doma, tak nejpozději po hodině a už 6. den všechny hovínka v nočníku a jedno dopo se dařilo i čůrání. Dneska hodně pil, takže pleny mokrý, i když jsem ho dávala často. Oni asi čůraj co chvíli, nechápu.
Edi je ovšem šikula, že si řekla, to Honzík ne.
2. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
jéé Pudly, to je šikula šikovná :wink:
2. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
puzzi plavání jsem přežila, ale lepší to není spíš horší, zítra zajdu k doktorce a dnes to budu muset přežít, ale prášky nepomohly
plavání super, Vojta tam pořád vískal a smál se, potápěli jsme se a plavali s dětmi pod vodou, měla jsem brýle plavací a on má pod vodou otevřené oči a koukal na mě, super, plavali jsem normálně tak přes půlku bazénu...už jdu jen příští týden nahradit si jedno plavčo a zatím to platit dál nebudu, ale třeba na jaře bych zase nějaké lekce asi zaplatila když to má tak rád
Pudly Editka je sšikulka fakt, já si pořád říkám, že začnu posazovat v roce, myslíte že to je pozdě, že to mám už zkoušet? a jak dlouho jste je tam ze začátku nechávali?
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj jenom nakukuji,
puzzi nevolnosti ještě trvají. Ale už je mám víc pod kontrolou. tAKŽE MÍSTO 4 DENNĚ OBJÍMÁM MÍSU JEDNOU NĚKDY 2X
2. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Rio, to je bomba, Vojta je plaváček :wink:
Já bych začala posazovat dřív než v roce, jakmile dítě dobře sedí, šup na nočník. Sice je to zastaralý a teď se hodně propaguje "do 18ti měsíců to dítě nepochopí", ale pochopí, jak které, zkoušela bych to už před rokem, to tak snadno neutečou a posedí, zvyknou si. Kolem nočníku hračky, knížky, nechat jak dlouho dítě chce, tzn. když se brání hned asi bych to odložila o min. měsíc a zkusila až pak znovu, některý se brání fakt hodně, tak to nemá cenu hrotit. Ale když hezky sedí, tak klidně 5-10 minut, jak je to baví, Honzík vždy po chvíli začne natahovat ruce, že chce vstát, tak končíme. Vydrží tak těch 5-10 minut.
Lum, 2x denně nezní moc dobře, no ale hlavně že je líp a snad to brzo přejde!
2. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Přeju Mariánce všechno nejlepší k narozeninám! :dizzy_face:
Puzzi, moc gratuluju k potvrzení těhu! :slight_smile:
Rio, Ty jo, snad ty záda budou dobrý. To už se Ti někdy stalo?
Tetes, je mi Tě fakt hrozně líto - to musí být příšerný! Chudák Míša! Držím palce, ať je zítra líp.
Ad nočník - Puzzi, tady vůbec nejde o "pochopení", ale o to, že nervová soustava dozrává okolo 15. měsíce - takže do tý doby dítě není moc schopno ovlivňovat vůlí svěrače. Ale každýho věc... Mně to přijde prostě zbytečný to trénovat, když k tomu dítě ještě není zralý.
Rio, já osobně budu začínat s posazováním na nočník tak za 2 měs.
2. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
Evi, Honzík od 10ti měsíců hrozně často kadí na nočník, když ho posazujeme, takže i když nemá dozrátou nervovou soustavu, tak zřejmě má dozrátýho něco jinýho, ale prostě to funguje. Na jakým principu neřeším, druhý dítě taky začnu posazovat před rokem. Honzík si na nočníku posedí rád, hraje si, je spokojenej, nijak mu to neuškodí.
Jo, souhlas, že to je třeba "zbytečný", že třeba pak začít až v roce a půl, tak se to to dítě naučí třeba za měsíc, co se jinak dřív učí půl roku, těžko říct, v tomhle je každý dítě jiný.
2. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Minmochodem, za poslední týden se ani jednou Honzík nevykadil do pleny, kadí cca 1-3x denně a vždy do nočníku, tak mám radost, z hlediska utírání zadku paráda. Víceméně posazuju teď hlavně kvůli tomu kadění, to mu prostě jde, čůrá taky často, to jak kdy, ale to samo i do pleny, to se snad vylepší časem, až bude větší.
2. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Puzzi, jj, já si nemyslím, že mu nějak ubližuješ, když ho posazuješ na nočník - pokud to nehrotíš, což je jasný, že neděláš. :wink:
Ale já to vidím jako zbytečný, prot. to dítě se to takhle "učí" dlouho a pak se to naučí dřív a zbytečně ho s tím neprudím. Já taky na M. téměř 100% poznám, že se chystá kadit, ale zatím na to kašlu - počkám, až si bude schopná sama "říct", nehodlám to nacvičovat půl roku. :sunglasses:

Přidala jsem pár fotek: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393643
2. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Evi: Madlenka je tvář Hello Kitty pro rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt kočka, Mariánka je spíš širší než delší, tak nevypadá tak elegantně a modelkovsky. Pořád čekám, kdy se taky vytáhne. Taky jsem přidala pár fotek z oslavy, na tý poslední je sestřenice Kája, o půl roku mladší a můj táta pořád říká: "přeměřte je, že jsou už stejně dlouhý!" Ale my jsme všichni v rodině velký, tak snad to dožene, pořád má ten deficit od porodu, kdy měřila jen 46cm.

S tím nočníkem máte pravdu obě, ale není na škodu děti na něj zvykat, zažila jsem Honzíka, že mu to fakt nevadí, tak když je s tím úspěch, tak bych toho taky využila. Ale samo se taky může stát, že to třeba děti v roce dělaj a pak to odmítnou, právě proto, že to ještě nejde přes ten mozek.¨

mě už plavání vyšlo na slušnou pálku,ale přesně jak říká Rio, vidím ty výsledky a jak je M. spokojená, tak mi to fakt nedá. Teď už M. skáče sama z okraje bazénu mě do náruče, jen napřáhnu ruce a ona se smíchem skočí a to rovnou pod vodu, kde následuje otočka a vynoření k okraji bazénu. Akorát jsem jí dneska posadila u našich v předsíni na lavici a vypadala přesně jak když chce skočit do bäzénu, jen tak tak jsem ji zachytial rukou :sweat_smile: Jak jí vysvětlit, že jednou má sedět a podruhý skákat? No mokrý a studený jo... :grinning:
2. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
Bré ranko,
holky jsou fešandy obě. Jak Mariánka tak Magdalénka. :wink:
3. únor 2010 v 06:37  • Odpověz
brý ráno,tak jsme se zas probudily do další 20 cm nadílky,hustého sněžení a silného větru,no to snad už ne,už je toho fakt moc,tady jsou všude závěje,ze silnic se staly cestičky na jedno auto,fouká tak silný vítr s hustým sněžením,že sotva to tu traktor projede,je to ihned zpátky a v horším stavu,to bude mít manžel suprovou cestu domů :frowning2:
3. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojdy
je fakt že neposazuji dlouho asi 14dní víc ne jsem to nechtěla uspěchat a navíc to nemělo cenu nechápala co po ní chci.Až jsem jí začala říkat kdo se to polulal a že se to dělá na luláč a spojila si luláč s lulaním tak jsem začla.
3. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.