• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pudy, i tak je Editka šikulka. :wink: Některé děti tohle začnou chápat po podstatně delší době.
3. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
včera byl bobek do luláče 3krát a lulu taky tak vždy při jednom :wink: a je celkem šikovná že to docela rychle pochopila ale taky se může stát že to tak nepůjde každý den chi chi chi to poslední kakání bylo i na ruce jsem nestíhala chic chi chi chi
3. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Jo a ještě jsem jí nechtěla držet na nočníku násilím seď seď seď to nemusím, nebo jsem nemusela. Teď tam sedí ráda děláme čity čity a různé blbinky u nočníku tak jí to i baví. :grinning:
3. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Pudly, no ono by to Editku možná bavilo i dřív. Některé děti nočník nenávidí hódně dlouho a rovnou radši na velkej záchod. Takže asi jako ve všem je to kus od kusu. :grinning:
3. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Jo a ještě jedna věc s té nemoci co mám mám loket a levé koleno vyžrané s chrupavky čeká se jestli se to doplní nebo se to bude muset řešit.Taky dobrý že v noci nespím od bolesti s pohnutí kolene.Ten loket je ještě dobrý ale kolenu je v H....u
3. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
jasně je to kus
3. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
3. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Pudly, teda choudě naše. Doufám, že je nemoc aspoň částečně na ústupu. :pensive:
3. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
áááááááááááááá je to vzhůru jdu pro ní pro tu mojí ma ma ma ma
3. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
no jak se to vezme budou zase antibiotika to už budou třetí tak asi moc poz... to není ale nebolí mně aspoň všechny větší klouby :grinning: tak aspoň tak no.
3. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Pudly, no fakt dobrý teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
mně už nes... že to mám, ale že se toho nemůžu střepat, že to nějak nejde a co hůř, že to ten mů doktor pořád řeší s lehkou váhou.
3. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
a co nechce mi napsat žádné prášky co jsem mu řekla na doplnění chrupavek mi řekne kupte si to a ono a je to jen vyhození prachů.
3. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
a proč mi to nemůže uhradit pojišťovna tak na co si to platím
3. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Pudly, a nemůžeš změnit doktora?
3. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
Já nikdy Honzíka na nočníku nedržela násilím, když tam chtěl být jen minutu, byl tam minutu, fakt podle něj. A je to fakt nesrovnatelně lepší utřít mu zadek po nočníku než vypatlat pět ubrousků a pečlivě a rychle, když má hovínko v pleně.
Já jsem pro to aspoň zkusit i dřív než v tom roce, jen pokus, bůhví, jaké dítě je skrytý nočníkový génius? :slight_smile:
Když mi bude z nočníku druhý dítě zdrhat, tak to holt řešit nebudu a pak si zkusím přístup, až to pochopí.
I když podle mě to fakt dokážou ovlivnit dřív než v 18ti měsících.
Pudly, takže ses toho ještě nezbavila a je to lepší? Kolik ještě ATB asi?
3. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
můžu ale nechce se mi zase nijak dojíždět je to dost obtížné když má člověk dítko
3. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky

já jsem kantáre...
Lea je už od pondělí nasraná jak prase, vůbec nevím co jí je, začlo to v pondělí odpo, kdy řvala asi 4 hod. vkuse, střídala to teda s kojením, pak v devět večer vytuhla a spala v noci šest hodin...včera to samý, vzbudila jsem jí kolem 10 na kojo a od té doby jekot, hysterák, 10 min. řev 10 min. kojo a furt dookola až do půl šesté večer, už jsem byla na provaz, pak zase vytuhla u cecku, odpadly jsme obě, pak jsem jí kolem deváté večer nakojila a zase spala 6 hodin v noci...dneska ráno to samý, tří hodinový řev střídaný s kojo....vůbec nevím co s ní mám dělat, nic nepomáhá, ted konečně vytuhla, tak jsem jí dala spát do koše, za 10 min. řev, vzala jsem jí, chvíli koukala a usla v náručí, ted zatím spí, ale je to takový napůl...už jsem jí i prohmatávala, jestli nemá něco zlomené nebo co...asi je nasraná z toho chrchlání :confounded:

evi, terky: krásný narozeninový fotky :wink:
3. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Fotky Madlenky jsou super! Moc se mi líbí věci Hello Kitty :dizzy_face: A ty černý vánoční lakovčičky, mmch, krásnej stromeček. Dost super je fotka, jak Madlenka stojí v bojovém postoji, už dělá první krůčky nebo dokonce chodí?
Gucci, co to může být? U takhle malých dětí je to děsný poznat, proč takhle brečí, hrůza na nervy, drž se!
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
budeš se divt ale pokud je zahleněná tak se to tak celé nasere :wink:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
no jak se to veme ale nic moc říkám klouby mně přestaly bolet jen dva no tři ale ten loket mně začl bolet zase znovu.
no vypadá to na jedny a pak se bude vidět co bude
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Evi, Teri fotečky nádherné. Obě máte strašně pěkné holčičky a neskutečně šikovné.
Pudli, Puzzi gratulace k úspěchům na nočník. Na to se už těším, jelikož K. se většinou pos... tak, že jdeme rovnou do sprchy, jelikož to má na břiše i na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gucci teda ty si užíváš :unamused: Ale asi to bude tím zahleněním, K. když se zakucká nebo se dáví, tak pak taky brečí. Ale tohle neznám, my teď máme super noci, spí vždycky tak od devíti do dvou a pak do půl šestý a pak do osmi půl devátý, takže paráda a i přes den se hodně zklidnil, baví ho houpačka a teď jsem mu koupila hrací deku 3 v 1 od FP a z té je nadšený. Je vidět, že podstatně víc vnímá věci kolem sebe a chvíli se zabaví.
Gucci drž se a ať se hlavně rychle zbavíte rýmy.
3. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
no zahleněná je už dva týdny....rýmu nemá, jen prostě chrchle :frowning2:
už se těším zítra k té dr., jsem zvědavá co mi řekne
ted zase hodinu řvala a spí mi na ruce, kdyby se aspon pořádně najedla...
3. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj jestli byl včerejší den krize tak dnešní noc byla maxi krize...Vojta spal do 1 ráno a pak nastalo velké blinkání, do 4 ráno snda co každých 10 minut, ale to byly šavle, celý koberec poblitý, postýlka, já no všechno, když neblinkal tak plakal a kroutil se, pak v náručí usnul asi na minutu a zase, po 4 usnul, za půl hodiny zase řev a takhle až do 7 do rána, volala jsem v noci na pohotovost ale řekli jen ať zkusím černý slazený čaj po lžičkách....do toho záda bolely jak blázen, ale Vojta se chtěl chovat u mě...ráno jsme šli k dtěské dr. nejdřív, tak říkala že máme čekat a zatím dát dietu, pak jsem šla s těma zádama, mám skříplý nerv a mícha mi tam tlačí nějak, tak každý den musím na injekce, fakt super :frowning2:
3. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Rio, koukám, že když se to s* tak se to s*. Snad aspoň Vojtíškovi bude líp a tobě injekce pomůžou.
3. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
tjo rio, taky mazec teda, to je mi líto :frowning2:
3. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Gucci, ono to zahlenění může být jen čištění po porodu. Kačka taky pořád jako by to měla v dutinách. Stříkala jsem kapky, aby se to zvlhčilo, ale rýma to vyloženě nebyla...

Vzpomeň si na Kačku. Ta prořvala celý dny a nic jí nebylo :wink: Takže tě můžu třeba trochu uklidnit, že to není od žádný nemoci, ale prostě je jen chvilkovej uplakánek :wink: Ještě klika, že spí aspň chvíli v noci.

Rio, to je síla :frowning2: Prý teĎ hrozně řáděj střevní chřipky... I moje Mudra to říkala.
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Grej, no ani nevíš jak na tebe vzpomínám za ty tři dny....doted jsme o Lee skoro nevěděli....ona i když spí tak je slyšet jak jí tam něco "lítá" a jak mručí
3. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
To bude dobrý... Když byla ze začátku hodná, tak je to te´d třeba jen přechodnej stav... Až vyleze trochu sluníčko, tak bude taky hned líp :wink:
3. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
http://picasaweb.google.com/steffi0512/Vanicky#
http://picasaweb.google.com/steffi0512/Kubik2Mesic#

Přidala jsem fotky z 2. měsíce a z vaniček.

Gucci taky si myslím, že není nemocná, to by měla teplotu a K. taky pořád chrčí, ale nic neodsajem, je to fakt normoš. Ale teda neřve a baští.
Rio teda co dodat, opravdu, když se sere, tak se sere :angry: Přeju ať je brzy líp. U Vojtíška to budou určo ty blbý rotaviry, to chce vydržet, za pár dnů to přejde samo.
3. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.