• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky díky teď už vypadá líp, hodinu a půl teď spal a hraje si, musím mu udělat rýži s mrkví aspoň ale nevím jestli to bude jíst, no nutit ho nebudu
ale v noci jsem brečela jak malá, taková bezmoc jak se kroutil a abylo mu špatně, byl strašně unavený a nemohl spát, no fakt mi bylo mizerně
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Evi Magdalenka je strašně hezounká a jak krásně stojí, šikulka :slight_smile:
Terkytko Mariánka je taky krásná a dort jí chutnal?
Vojta snědl prá lžiček rýže s mrkví tak uvidíme, snad to v sobě udrží, ten černý sladký čaj mu hrozně chutná dávám mu to stříkačkou protože lžičkou nechtěl a pořád otvírá pusinku, ale musíme po troškách
3. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Steffi, to je paráda, že je Kubajs spokojenej s hračkama a nadšenej z deky! Hrací deku Honzík neměl, ale asi jí koupím druhýmu dítěti, určitě budu chtít něco koupit, tak tohle např. pro začátek :slight_smile:
Rio, u vás fakt megakrize, záda plus blití Vojty, snad bude Vojta už dneska lepší a tobě brzo pomůžou ty injekce!
Gucci, taky myslim jako Grej, že když byla Lea doteď hodná, že se to zas vrátí, že teď je to přechodný. Bůhví, třeba najednou víc vnímá a ty vjemy nedokáže všechny pobrat, tak brečí, fakt to může mít tisíce důvodů, škoda, že to nemají děti napsaný na čele.
Steffi, fotky super, Kubík je zas jinej než jako novorozenec, např. na fotce 14 z vaniček, to je výraz :slight_smile: A na desítce se úžasně směje.
Domácí fotky taky fajn, Kubajs se krásně řehní :slight_smile:
Rio, tak snad tu rejži s mrkví vojta udrží a udělá mu to dobře.
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
tak Vojta byl celý den dobrý a už neblinkal, trochu se bojím jaká bude noc ale snad dobrý, moc toho nejedl, teď jsem mu dala teda 120 mlíka aby nešel spát hlady tak uvidíme....na zítra se mi nabídla skoro na celý den kamarádka že přijede trochu pomoct s Vojtou, má teda dvouletou holčičku, ale aspoň Vojtu občas ponosí
3. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
teda M. nemáš to jednoduché, ale dneska bude určo líp, když už bylo přes den, tak bude i v noci :wink:
3. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Steffi, Kubík je krásný a jak se tam v té vaničce usmívá moc hezké. :grinning:
3. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jani Kubík je nádherný a na některých fotkách mi připomíná Olíka
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Bré ranko,
Rio doufám, že byla lepší noc a že i tobě záda povolily. :wink:
4. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoj všem,tak jsem se rozhodla dnes upalovat k dr.,nepomáhají ani čaje s medem a citronem,ani zábaly na krk,prostě nic :frowning2: a krk je čím dál horší,včera jsem začla perfektně kašlat,polykat už skoro nemůžu a mluvím,jak když mám v krku knedlík,takže tohle asi čajem nevyléčím,bohužel,ale nechci to zbytečně protahovat a kurýrovat to čajem někde 14 dní,tak radši zajedu a uvidím,co mi řekne,třeba mi něco dá a budu mít za pár dní pokoj
4. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky
jsem tu jen na skok, Leuška se už budí...

včera řev od rána do dvou odpo, usla mi pak v náručí a pak spala celé odpo, vzbudila jsem jí na kojo a v noci zase spala 6 hodin a pak se budila po třech hodinách...jinak už se čtvrtou noc budí stejně, kolem 21 večer nakojíme a pak v 3,30 a 6,30, tak snad jí to už zůstane
pG s tchýní mě straší, že mám "hladové" mlíko, že ho mám sice hodně, ale málo syté a Lee to nestačí
je fakt, že ted jí hrozně, saje tak 5 min vkuse ze začátku a pak už se mrví a ječí nebo bleje a je to na pytel, dneska jsem po koju zase odstříkala z jednoho cecku 100ml
k mudr jdeme ve 13 hod., už mám napsaný seznam
4. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
Gucci, mám pocit, že "hladové mlíko" je mýtus, mlíko prostě buď je nebo není, ale výživné je určitě, přední méně, zadní více. Když je míň mlíka, tak třeba to přední stříká a k tomu zadnímu už se dítě hůře dosaje, že už ho tam moc není, nevim, můj laický názor, ale jelikož furt píšeš, že mlíko i odstříkáš a teče a kape atd., tak si nemyslim, že bys měla málo mlíka.
Já měla málo mlíka, neodsála jsem nic, samo mi nikdy nekapalo (jo vlastně asi tak jednou týdně v noci, když jedno prso dlouho nebylo, mmch vždy jen levé mi takhle v noci vyteklo mírně, pravé vůbec, tam bylo prd). Když jsem si prso zmáčkla, tak vytekly kapky, ale že by něco extra hodně stříkalo, to ne. A i přesto jsem si myslela, že mám mlíka celkem dost, že když zmáčknu a kape, že tam je. Ale očividně dítě potřebuje sát rychleji a potřebuje víc, nevim.
Po kojení odstříkáš 100, to není málo, to zní dobře!
Leni, k dr. zajdi, třeba ti poradí nějaké homeo. Např. Stodal je na kašel.
Rio, co noc?
4. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj tak kamarádka nakonec nedotarí protože jí onemocněla holčička, tak to musím přežít, Vojta vyypadá ok, noc taky celkem dobrá, ale záda mě teda bolí pořád hodně, musím na další injekci a blb je, že tam sebou musím brát i Vojtu s Adámkem
gucci jsem fakt zvědavá co Ti dr. řekne
4. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Jani super fotky, hlavně závidím tu s kočárem bez sněhu :slight_smile: a co to máš prosím tě v té sklenici na těch posledních fotkách?
4. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Leni: taky bych šla k dr., aspon pro jistotu :wink:
rio: to je dobře, že je Vojtímu už líp a ty tvoje záda, to je mazec...mě asi za chvíli taky upadnou, když budu pořád tu naši pětitunku nosit
4. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
gucci, si zvykej. . . Bude hůř. :grinning: Pak bude mít šest, sedm. . . deset kilo. . . . :grinning:
4. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojky,
jen rychle nakukuju, za chvíli mi přijedou 2 kolegyňky z práce s holčičkama, tak bude veselo.
Díky moc za pochvaly, Kubíkovi vyřídím :wink: Gucci v tý sklenici je Sangria s ovocem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem ráda, že Vojtíškovi je líp a Leušák se taky srovnává a bude dobře.
U nás dobrá noc, jen mi asi začínal zánět prsu, bolest jak prase, tak jsem v půl třetí to prso odsála a teď ráno jsem přes bolest nakojila a je to lepší. Ještě je takové citlivé, ale ty zatvrdliny jsou pryč, naštěstí.
Tak papa a já kouknu zase odpolko.
4. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se zase po čase ozývám s dalšími zprávami.
Takže dnes jsem byla v Podolí u Darebáka. Endometriom stále je, ale nijak výrazně se nezvětšil a hlavně i přes to mám ovulku. Takže jsme se domluvili následovně:
za měsíc 10DC cyklu přijdu na kontrolu před KETem, pokud bude ovulka a sliznice jak má být, tak by byl KET.
Imuno by prý mělo být už snížené, pže budu brát už Prednison cca 1,5 měsíce.A taky už budeme vědět jak dopadla genetika. Pokud KET nevyjde, tak by mě určo hnal na laparku, ale nebyla by nějak radikální, aby se mi nepoškodila ta vaječníková tkáń a ihned po té laparce by byla stimulka na IVF...tak uvidíme jak to všechno dopadne. :slight_smile:
JInak dnes jsem ráno odvezla Meggie na veterinu na kastraci, budou jí brát vaječníky i dělohu, no když jsem odcházela měla jsem slzy v očích, když jsem viděla tu naší drobounkatou šmudlinku jak se vystrašeně dívá to bylo něco na mě..ještě tam akorát přijeli lidi s pejskem, který vypadal moc špatně, tak ho tam zachraňovali...

Jinak všem těhulkám pořád držím palce, aby těhu probíhalo v pohodě a krásně si ho užívali. Snažilkám držím palce, aby se brzy přidali do druhého kola :slight_smile: .
Maminkám přeju hodné dětičky.
A Puzzi gratulace největší, je to krásná zpráva. Chtěla jsem ti pogratulovat hned jak jsem to četla, ale bohužel vůbec nestíhám.
Tak to je holky zatím ode mě vše a jak zase bude nějaká novinka, což bude asi za ten měsíc, tak se na vás zase vlítnu a všechno vám vykecám :grinning: .
Mějte se všechny moc fajn a opatrujte se.
Phááááááááááá :slight_smile: .
4. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
matky...chodily jste s mimoušema na mimi masáže?

Jani: užij si kolegyně :wink: ...jakto, žes chytla zánět prsu?? :confused:
Mili: ahooooooj, no to jsou super zprávy, to to zase půjde jak na běžícím pásu :wink: a snad už i ten konec dopadne dobře, ani nevíš jak moooc bych ti to přála ženo má jediná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
tak to není dobré, Vojta dostal pořádný průjem a zase blinkal a vůbec nečurá, od včerejšího večera má suchou plinku :frowning2: dr. má dovolenou a psala jsem jí sms a že máme čekat,ale mě už se to nelíbí moc, vyblinkal i čaj, vždyť bude dehydrovaný
4. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Rio to jsou ty rotaviry a s tím fakt nejde nic dělat. Musíš do něj dostávat pomalu co nejvíc tekutin a vydržet.
Milu mám strašnou radost, že ten blbej endometriom neporostl a příští měsíc KET, ježíš tak moc ti přeju, aby to už klaplo a tys byla krásná těhule.
Gucci on to asi nebyl zánět, jen jsem měla zatvrdlé prso, tak to je dobrý to K vysál, ale bolí mě bradavka, tak doufám, že to nebude nějaká kvasinková infekce. Ale on mi za ni včera K. pořádně zatahal, jak se u kojení mydlil, tak je snad jen namožená, ale je to nepříjemná bolest :unamused:
4. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
tak jsem od dr.,na průduškách to naštěstí nemám,tak mi udělala stěry z krku,páč tam to mám prej dost hnusný,v pondělí budou výsledky a podle toho mě něco nasadí,zatím mám být na čaji s medem a potit se.

Milu,ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :slight_smile:
to jsou dobré zprávičky :slight_smile: ,tak přeju hodně štěstíčka,ať KET klapne :wink:

Rio,tak s Vojtou raději zajeď na pohotovost a nečekej na nic!!!!!!!!!!
4. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Gucci, pětitunka :grinning: Co mám říkat já s třináctituňákem? :grinning: No já ho teď nenosím, dr. zakázal, že těhule po císaři nesmí nosit 13kg, hm, dobrý no, snadno se to poradí :sweat_smile: Ale jde to, když P.pracuje z domova, tak z postýlky/do postýlky apod. ho dává on, akorát venku z kočáru/do kočáru několikrát musim já a pak takový menší zvednutí např. na nočník, ale vono se to snad nezblázní. Fajn je, že nošení v náručí a chození Honzík už nevyžaduje, asi měsíc nebo dýl jsem ho dost odmítala a zabavovala na zemi a přestal to vyžadovat rychleji, než bych čekala a když už, tak stačí obejmout na zemi nebo odvést pozornost. Jo a do schodů a ze schodů už chodí Honzík za ruce a normálně střídá nohy směrem nahoru, takže celkem rychlovka.
Steffi, Kubajs pěkně spí poslední dobou, to je fajn! Zatvrdlý prso v noci humus,hlavně žes to rozehnala.
Jé, ahoj Milu, tak co novýho, jdu to pročíst...
Dobrý s ovulkou, že jí máš, určitě i před KETem bude! To imuno ti pak někdy překontrolují? No vlastně když vyjde KET, tak už to bude fuk a budeš brát asi Prednison celej 1. trimestr, viď.
Děkuju ti moc za gratulaci, věřím, že ti jí brzo vrátím dvojnásob, počkej až nahlásíš //, tak to se ožeru těhule netěhule :grinning:
Steffi, rotaviry jsem v životě neslyšela, to je nějakej druh střevní chřipky? Rio, já bych s Vojtou taky jela, nejpozději večer, až dorazí M.
Leni, to bude dobrý, fajn, že na průduškách nic!
4. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
ještě jsem s dr. mluvila a taky říkala ať počkáme do večera a když tak jedeme do nemocnice, teď spinká, je hodně unavený asi jak nepije moc, to je šílená představa že tam zůstaneme a Vojta dostane kapačky chudáček můj malý :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky,
kdysi jsem k Vám taky chodila, ale to je vedlejší. Píšu hlavně RIOKO. Taky nás potkalo to stejné, v pondělí jsme se vrátili z 5denní hospitalizace. Tomišek dostal průjem, pak začal šíleným způsobem zvracet a nešlo jinak, byl silně dehydrovaný, tak ležel dva dny na JIP, napojedný na kapačky a přivázaný v postýlce (hrozný pohled!) a pak už jsem byla jen s ním. Já s ním teda byla i na JIP, ale v noci tam musel být sám, nebylo tam kde spát. Pak už jsem s ním byla na pokoji. Ta střevní chřipajzna teďka řádí, nemocnice jsou toho plné, tak přeju, aby to dobře dopadlo! PA, jo a ještě k tomu nepití, náš malý nepije skoro vůbec ani normálně, takže s tím je opravdu při těch střevních obtížích problém :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
garnek díky asi nám nezbyde než tam jet a pro jeho dobro to přetrpět ale myšlenka je to hrozná ach jo
4. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Rio, holka. Držím palce ať se to spraví. :pensive:
4. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
garnek právě Vojta taky normálně čaj taky moc nepije jen mlíko ale to teď nesmí, takže do něho dostanu trochu čaje stříkačkou, ale když má průjem a něco vyblinká tak v něm nezůstane nic
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Rioko,nechci tě strašit, ale nebudu ti lhát, že jsem první den probrečela téměř nonstop, byla jsem tam za hysterku a tak jsem se i cítila. Své dítě prostě miluju a když ho vidím trpět, tak mě to vzalo a sestry si tam na mě ukazovaly...ach jo, tak ti přeju, v případě, že bude hospitalizace nutná, ať mám aspoň vstřícnější zdravotnický personál.
4. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
hlavně aby mě tam s ním nechali protože to bych nezvládla ho tam nechat samotného, jinak už se vidím že to obrečím taky jsem brečela i když celou noc zvracel
4. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak jsem z5 od mudr.

Lea váží 5160g a měří 56cm
takže o nějakém hladovém mlíku nemůže být ani řeč :grinning: , přibrala 610g za dva týdny
na to zahlenění mi dr. doporučila koupit v lékárně mořskou vodu se solí s rozprašovačem na stříkání do nosu, že ten Libenar je slabý a tohle by mělo zabrat, tak budeme stříkat jak diví a odsávat a odsávat
dostala taky nějakou spešl mastičku na to struhadlo na čele a na potničky, tak budem mazat ksichtík
říkala jsem jí o tom prudění při koju a řvaní poslední dobou, tak prej se nedá nic dělat, že je 100% zdravá a může být nasraná z toho zahlenění, tak snad jí to přejde
na to blití mi rovnou řekla, že má reflux a že to Leu přejde až bude sedět, že musíme vydržet....kdyby to bylo nějaké větší opakované blití, tak by ji pak poslala na UTZ břicha, ale ted to není nutné
taky jsme dostaly mega pochvalu za pasení, mudra se mě jen tak mezi řečí zeptala, jestli už dávám na bříško, já že ano, že skoro denně, tak se jí tam Leouš předvedla a dobrý :grinning:
samozřejmě celou návštěvu u mudry prořvala jak tur, všichni na mě soucitně v čekárně koukali, všechny děcka byly zticha jen ten náš choleriček řval jak by jí nohu rvali
jo a máme se rozmyslet, jestli budeme chtít naočkovat meringokoka...
4. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.