• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a ještě mi mudr. doporučila koupit dětský čajík, že jak tak řve, tak jí ho mám dávat na lžičku, že nemusí mít ani hlad, ale jen žížu, tak jsem jí koupila nějaký dětský bio čaj s fenyklem, tak uvidíme co na něho bude říkat
4. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
rio: tjo to je mi líto s Vojtíkem :confounded: :confounded:
4. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky,
Koho to tady vidím Garnek nazdarec co nového jsi tady teda dlouho nebyla :grinning: vítej.
Riuš, to už má třetí den co???to už smrdí de....cí já být tebou, tak do něj tlačím co se dá, ale pokud nečůrá není to dobré. Doufám že se to dá do večera dohromady :frowning2: a nebudeš muset s Vojtíkem jet.
Ale já jsem větší hysterka já bych jela hned.
4. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Puzzi jojo rotaviry způsobují zažívací potíže, jsou z toho průjmy a blití, děti to mají každou chvíli a pomůže na to jen dieta a vydržet, většinou se to do 2-3 dní zklidní samo.
Gucci super zprávy od MUDry, tak jen vydržet. A váha krásná, myslím, že už Leušák skoro předstihla Kubina :wink:
4. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Jani: fakt jo? zvaž ho :grinning:
4. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Gucci my už jsme váhu vrátili, měli jsme jen na 2 měsíce. ale naposled měl, což je před týdnem, 5190g :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
aha, no Lea si drzi svuj standard 300g tydne
4. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Ty joo tak to je šikulka, to K. měl 250g týdně a teď zpomalil tak na 100-150 týdně...
4. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
no snad Lea taky zpomalí :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Určo, ty první týdny baští hodně a pak se to srovná :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
tak už je plinka trochu počuraná a čural i když jsem ji zrovna sundala, zatím víc neblinkal ani průjem neměl, asi to nebudeme zatím hrotit a počkáme co dál do zítřka
Mili ráda Tě vidím a jsem opravdu ráda, že se to hne dál, držím pěsti
gucci tak to je dobré, přibírá hezky a to je i u refluxu důležité, Vojta právě nepřibíral moc, jinak se mu to asi fakt upravilo až sám seděl
4. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Rio, no tak snad už bude Vojtíškovi lépe.
Gucci, tak teda Lea stoprocentně trumfla Lukyho. Ten měl v 6ti týdnech 4880g :confused:
4. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Gucci, tak dobrý, třeba fakt Lea řvala kvůli ucpanýmu nosu a pomůžou vám kapky. Super zprávy i s blitím, že nic zásadního, no a pasení Lee jde, jo? :slight_smile: Honzík taky vždy doktorku prořval, njn, nedávno jsem viděla v čekárně maminku s chlapečkem 6 týdnů, ta ho snad nadopovala, celý komplet svlíkání, doktorku, oblíkání, trpělivost, až si máma pobalila, totál bez breku, spokojenej, pohodář. Takový dítě jsme teď dělali podruhé, tak snad jsme se zas nesekli :grinning:
Rio, tak je líp? Třeba je to jak píše Steffi, že to chce čas a zlepší se to samo. Uvidíte, kdyžtak jeďte na pohotovost v noci, kdyby zas bylo hůř.
Lea dohání Kubíka? :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Honzík měl v 6ti týdnech 4kg a 56cm :sweat_smile:
4. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
dobré ráno, i když pro mě ne, krize pokračuje, i když trochu jinak - chytla jsem to od Vojty od 1 ráno nespím a zvracím a mám šílený průjem, jsem úplně vyřízená a m. musel samozřejmě do práce - i když jsem mu tady brečela jak to zvládnu s Vojtou.Ten v noci celkem dobrý, i když se docela často budil a brečel ale zase pak po chvilce chování usnul, plinka trochu mokrá, ne nějak mega ale uvidíme co dál
holky já mám šílenou krizi už ze všeho
5. únor 2010 v 06:05  • Odpověz
tak má Vojta zase šílený průjem, mě z toho už fakt šlehne :frowning2: nevíte jestli by mě případně nechali s ním v nemocnici i když mám taky tu virózu? já bych ho tam prostě nemohla nechat samotného
5. únor 2010 v 07:06  • Odpověz
Bré ranko,
Rio holka to netuším zda by si Tě tam nechali s ním. I když když do vezmu laicky, oba máte to samý, tak by jim to nemuselo vadit.
5. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
bré ránko

holky, vy máte ty mimouše nějaký podvyživený a hubený :grinning: :grinning: , dneska přežívaj jen silné kusy :grinning:
jinak u nás už asi vše ok ťukťuk, včera pohoda, v noci spala zase 6 hodin a spí a budí se mi (v noci) už od pondělka ve stejnou dobu, tak snad už najíždí na nějaký režim

rio: tjo co to čtu, ty si to teda vyžíráš :cry: , nemůžeš si do té nemocnice zavolat jak to je? drž se
5. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Rio, nechají tě tam, ale jen v případě, že ti tvá dr. napíše žádanku na hospitalizaci na infekční oddělení. Držím palečky, ať je s váma vše OK!
5. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Rio:to je mi líto s Vojtíškem,ale už bych fakt raději mazala k dr. a ta ať vás buď pošle nebo ne. Pokud máš také takovou viroza,pochybuji, že by si tě tam nechali,jedině kdyby měli volno na tom infekčním a možná na jednolužáku.
Já to včera chytla taky, P. musel zůstat doma,páč jsem se nebyla schopná postavit ani nan nohy a vzít dítě do náručí nepřicházelo v úvahu.
Jani, moc hezké fotky jsem zahlédla, neměla jsem čas dočítat,ale všimla jsem si jak se Kubíkovi krásně spravila ta pusinka ani pupínek a v na těch vaničkách mu to moc slušelo. Fakt kulíšek krásnej.
Gucci:to je Lea šikovná s tím pasením.
5. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
ahoj tak jsem zpátky od dr. bylo to šílené,čekali jsme snad 45 minut a Vojta celou dobu brečel, mě bylo blbě,no nakonec nás dr. posílá do nemocnice zatím na vyšetření na infekční, říkala, že si nás tam možná nenechají, že zatím na tom není tak špatně, ale že u tak malých dětí je potřeba to vyšetřit a že se to pak může zhoršit během chvilky, tak snda nám jen dají nějaké rady a pošlou domů...volala jsem m. že má přijet a on prý, jestli tam s ním nemůžu jet sama mhd :angry: fakt blbec, je mi blbě, bolí mě záda a pojedu sama, s taškou do nemocnice, uřvaným Vojtou...jsem mu to pěkně od plic řekla a prý si to zkusí domluvit, tak jsem zvědavá kdy dojede...pak jsem byla ještě u své dr. a dostala jsem nějaké léky a injekci ne, že se nesmí když nejsem zdravá tak mě záda budou bolet dál
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Tetesko, Rio držte se. To je děs, co na vás vlezlo. Moc držím palečky, ať je brzy líp.
5. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
Tetes, dneska je ti líp? Rio, hrůza, achjo, holky, taky vám držím palce na zlepšení!
U Gucciů je líp, super!
U nás je nemocnej P., rýma, kašel, měl už dvě noci trochu bolelo v krku a k ránu, ale přes den nic, tak snad se to nerozjede a bude to v pohodě. A hlavně že Honzík je zdravej.
Přemýšlíme, co podniknout o víkendu, ke komu jet, ale naši jsou nemocný a P. vlastně taky, tak asi nic extra, i tak se na víkend těším.
5. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
já teda nevím ale já co lítám po venku jen v trčku tak nemám problém s nemocí teda zatím a to jsem tam lítala i v -18 a v poho ani huska nebyla :grinning: A dneska tam je blaze teplíčko +3 super to budou plavky asi :grinning:
5. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Díky za optání dneska už je dobře. Nevím co to bylo, od těhotenství jsem neměla ani rýmu. Je fakt,že jsem byla hodně unavená, tři noci jsem takřka nespala a s dětma to bylo opravdu asi nejnáročnější co jsou na světě, tak jestli to bylo nějaké vyčerpání, nevím.
Rio:to j od mm opravdu velmí bezohledné,nehledě na to, že by měl mít o Vojtíška snad strach a chtít být s ním v případě, že by vás hospitalizovali. TAk snad ot byl jenom nějakej zkrat, to se občas stává. Zkus na ty záda nějakou tu zahřívací náplast, prý to dost pomáhá. A snad to bude s Vojtíškem v pořádku. Zkoušela jsi nějakého toho Kulíška? Prý je to dobré na zvracení,říkala naše dr.
5. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Jo, tu náplast na záda si nedávno koupil P., pálí to jak sviňa prej, ale trochu mu to pomohlo, i když žádnej zázrak to taky není.
Pudly, v tričku myslíš fakt jen v tričku? Nejsi magor? :grinning:
Tetes, tak super, že to bylo jen jednodenní, ono tři dny nespat je na zhroucení :confounded:
5. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak naše béééruška chce poslední dva dny spinkat přes den jen v náručí, tak hrajeme takovou hru kdo to dýl vydrží :grinning:

tetes: to je dobře, že je ti už líp...a co Majkí?
s tím tričkem a Pudly by mě to taky zajímalo :sweat_smile:
5. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
jo vážně tričko a nic mi není jsem fit a to naprosto a jsem magor to vím už dávno nemusíš mi to připomínat :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
pudly: jako že chodíš po venku jen v triku s krátkým? žádná bunda nic?
5. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Pudly, takže ty jdeš třeba na hodinu ven v zimě s kočárem a máš triko? Hele a ta fotka, jak jste venku, tos zrovna podváděla s bundou, jo?
Gucci, kdo vyhrává? Kolik to je?
5. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.